Daha fazla tozu ve kılı haznesine hapseden Samsung süpürge, birçok yeni özelliğiyle önemli avantajlar sağlıyor. Toz torbasız elektrik süpürge üretiminde de diğer elektrikli ev aletlerinde olduğu gibi başarılı tasarımlara imza atan Samsung, ev işlerini kolaylaştıran ve hijyenik yaşam alanları sağlayan çözümler sunuyor. 

Samsung süpürge modelleri, hafif ve kompakt tasarımı ile rahatça taşınabiliyor. Ortalama 4,3 Kg civarındaki ağırlığı, kolaylıkla taşınmasına imkan sağlıyor. Tasarımındaki mükemmel detaylar sayesinde, en küçük saklama alanlarında bile yer tutmadan muhafaza edilebiliyor. Estetik ve işlevsel tasarımı, ürüne kullanım kolaylığı ve hızlı hareket kabiliyeti sağlıyor. Ürün, evinizi bu pratik özellikleri sayesinde kolay bir biçimde temizlemenize imkan tanıyor. 

Samsung süpürge, içerisine topladığı toz, saç kılı ve tüy gibi parçacıkları, akıllı Anti-Tangle türbin teknolojisi sayesinde yeniden dışarıya sızdırmadan ve birbirine dolanmadan güvenle hapsediyor. Böylece, yeniden ortama geri gönderilmeyen kir ve toz parçacıklarının havaya karışarak sağlığa zararlı bir durum oluşturmasının da önüne geçilmiş oluyor. Ürünün sahip olduğu 2 litre toz toplama kapasitesine sahip süpürge haznesi, Samsung süpürge içindeki tozu boşaltmadan uzun süre kullanmaya imkan sağlıyor. Üstelik tek düğmeye basılarak kolayca çıkarılan toz haznesi, çöp kovasına hijyenik bir biçimde el değmeden boşaltılabiliyor.

Samsung Süpürge Fiyatları

Samsung süpürgenin sahip olduğu 340 Watt emiş gücü, kusursuz temizlik için gereken mükemmel performansı sağlıyor. Yüksek emiş gücü sayesinde, en küçük ve sert toz parçacıklarını bile geride iz bırakmadan temizliyor. Süpürgenin üzerinde bulunan emiş gücünü ayarlama düğmesiyle halı, kilim, parke ya da seramik gibi farklı zeminler için emiş gücü ayarı yapılabiliyor. 

Mükemmel temizlik için gerekli olan yüksek emiş gücü ve toz toplama özelliği, enerji tasarrufu sağlayan yüksek enerji verimliliği ile tasarruflu hale geliyor. Samsung süpürge, A sınıfı enerji performansı ve az güç tüketimine sahip bir ürün olma özelliği taşıyor. Enerji verimliliği ile aile bütçesine ve ülke ekonomisine katkı sağlayan Samsung süpürgeler aynı zamanda çevreyi koruyan önemli bir artı değer de oluşturuyor. 

Samsung süpürge modellerinin büyük bir çoğunluğunda, yeni nesil yumuşak mobilya koruma tamponundan bulunuyor. S şeklinde tasarlanmış özel tampon sayesinde temizlik yaparken hareket eden süpürge gövdesinin mobilyalarınıza çarparak zarar vermesi önlenmiş oluyor. Samsung süpürgelerin sahip olduğu CyloneForce özelliği, iri taneli ve güçlü toz parçacıklarını ayrı bir haznede tutuyor. Böylece süpürgenin filtresi daha uzun süre temiz tutularak, emiş gücünün sürekliliği sağlanıyor. Samsung süpürge üzerinde, SLG ve İngiltere Alerji Kurumu'ndan onaylı Hepa filtre bulunuyor. Havada bulunan bakteri ve alerjenleri %99,95 oranında absorbe eden Hepa filtre özelliği, astım ve bronşit gibi hastalıkları önlemede büyük rol oynuyor. 

Geleneksel temizlik yöntemlerinden vazgeçemeyenler için tasarlanmış toz torbalı Samsung elektrikli süpürgeler de modeller içinde yer alıyor. Fiyatları bakımından daha ekonomik ve basit bir kullanım mantığına sahip bulunan toz torbalı elektrik süpürgeleri, Samsung teknolojisinin sahip olduğu üstün özellikleri üzerinde taşıyor. Oldukça sessiz ve üstün performansa sahip bulunan Samsung elektrik süpürge modelleri, kolay takılıp çıkarılabilen toz torbaları ile pratik bir kullanım imkanı sağlıyor. 

Samsung süpürge fiyatları, ürünün model özelliklerine ve toz torbalı ya da toz torbasız olmasına göre farklılıklar gösteriyor. Tüm ürünlerinde yüksek teknolojiyi ve enerji verimliliği gibi önemli avantajları standart özellik olarak sunan Samsung süpürge fiyatları ile de müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Markanın ürünleri arasında aradığınız modele kolayca ulaşabilir, Samsung güvencesiyle ihtiyacınız olan süpürgeyi satın alabilirsiniz.

Samsung Süpürge Fiyatları

12 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Samsung
  2. Philips
  3. Rowenta
  4. Arnica
  5. Dyson
  6. Electrolux
  7. Arzum
  8. Fakir
  9. Black&Decker
  10. Vestel
  11. Grundig
  12. Homend
  13. Sinbo
  14. Fantom
  15. Arçelik
  16. Bosch
  17. Siemens
  18. Singer
  19. Karcher
  20. Thomas
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Hepa Filtre
 7. Motor Gücü (watt) Aralığı
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Samsung
DSACategoryId/2147483638/17071/155123
BAŞA DÖN