Ev temizliğinde en önemli yardımcılardan birisi olan elektrikli süpürgeler, gelişen teknolojiyle birlikte üstün performanslarıyla öne çıkıyor. Philips kalitesinin yansıtıldığı elektrikli süpürgeler birbirinden farklı model ve özellikleriyle kadınların evlerdeki en büyük yardımcıları olmayı sürdürüyor. Temizlik işlerini kolay hale getiren Philips süpürge modelleri, toz torbalı ve toz torbasız çeşitleriyle ihtiyaca yönelik ürünler olarak sunuluyor. Üstün temizlik performansına sahip Philips elektrikli süpürge modelleri, arttırılmış emiş gücüyle toz toplama performansını maksimize hale getiriyor. Havayı ve tozu ayırma özelliğine sahip olan modelleriyle Philips ürünleri, temizlikte etkin sonuç almanıza yardımcı oluyor.

Her zeminde etkili performans sağlayan elektrikli süpürgeler, zemine en güçlü şekilde yapışarak tek seferde üç temizlik işlemi uyguluyor. Philips elektrikli süpürgelerin özel olarak tasarlanmış alt plakaları halıyı nazikçe açarak en derinlerdeki tozları bile çekme etkisi sağlıyor. Geniş olan ön açıklıkları büyük parçaları kolayca süpürürken, yan bölümlerde yer alan fırçalar köşeleri kusursuz bir şekilde temizliyor. Halılardaki evcil hayvan tüylerini temizlemek için süper fırçaya sahip Philips elektrikli süpürge AirlowMax teknolojisi ile emiş gücünü uzun süreli tutuyor. Süper fırçası ile halılara gizlenmiş en küçük partiküllere kadar üstün temizlik sağlayan Philips süpürge başlığında bulunan tekerlekler sert zemini çizmeden ve hasar vermeden temizlik yapılmasını olanaklı hale getiriyor. Alerji filtresi bulunan Philips elektrikli süpürge modelleri, tozun %99,90’ından fazlasını yakalıyor.

Toz torbasız modellerde etrafı kirletmeden toz boşaltma özelliği sağlayan Philips süpürgelerin dertsiz toz boşaltma sistemi bulunuyor. NanoClean teknolojisi sayesinde süpürgenin boşaltılması aşamasında oluşan toz bulutu minimuma iniyor. Haznenin yan bölümü uca benzer bir şekilde tasarlanarak, toz torbasız sistemlerde bu tasarımla tozlar etrafa dökülmeden kolay bir şekilde boşaltım yapılmasını olanaklı hale getiriyor. Toz torbalı modellerde özel olarak tasarlanmış L bölmesi ile toz torbalarının kapasitesi en iyi şekilde kullanılıyor. AirlowMax teknolojisi ile en üst düzeye çıkan hava akışıyla tozla dolan torbanın belirli bir düzeyde açılması sağlanıyor. Böylece torba dolu olsa dahi yüksek emiş gücü devam ediyor.

Philips Süpürge Fiyatı

A sınıfı yüksek performans sunmak için tasarlanan Philips elektrikli süpürge aynı zamanda ergonomik yapısıyla kolay kullanım imkanı sunuyor. Hafif olmasıyla kolay bir şekilde taşınabilen Philips süpürge fiyatı bakımından da uygun seçeneklerle sunuluyor. Farklı fiyat seçenekleri içerisinde özellik bakımından size uygun olan modeli tercih ederek Philips elektrikli süpürge sahibi olabilirsiniz. A enerji sınıfı ürünlere sahip olan Philips süpürgeler, PowerCyclone teknolojisi sayesinde toz ile havayı ayırıyor. Bu teknoloji sayesinde tozu ayırmak için havayı hazne içerisinde siklonik hareketle ivmelendiriyor. Fark yaratan temizlik sonuçları sağlayan Philips elektrikli süpürge modelleri, akıllı teknolojisi sayesinde siz temizlik işlemini durdurduğunuzda otomatik olarak kapanıyor. Bu sayede enerji tasarrufu sağlayan elektrikli süpürgeler, fiyat etkinlik karşılaştırmasında karlı olmanızı sağlıyor.

TriActive LED başlığı gizli tozları ortaya çıkararak temizlikte etkin sonuç almanıza yardımcı oluyor. Farklı model ve renk seçenekleriyle sunulan Philips elektrikli süpürge modelleri, işlevsellikleriyle ön plana çıkıyor. Uzun ömürlü yıkanabilir filtreler, musluk suyuyla kolayca temizlenebiliyor. Hafif yapısıyla dikkat çeken Philips elektrikli süpürge ürünleri, metal parçalı teloskobik borusuyla ideal bir sistem özelliği taşıyor. Uygun uzunluktaki elektrik kablosuyla dilediğiniz yerlere erişim kolaylığı sunan elektrikli süpürge temizlik işlemlerinizi kolay hale getiriyor.. Gürültü seviyesi oldukça düşük olan Philips süpürge modelleri aynı zamanda çevreci ürünler arasında yer alıyor. Enerji verimliliği, kullanım ömrü güvenliği, geri dönüşüm gibi alanlarda etkin çözümleriyle Philips yeşil logosu sahibi elektrikli süpürgeler zemin temizliğinde ideal ürünler olarak karşımıza çıkıyor. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Süpürge Fiyatları

Marka
Toz Torbasız Süpürge
Dikey Süpürge
Şarjlı Süpürge
Toz Torbalı Süpürge
Halı Yıkama Makinası
Buharlı Temizleyici
Süpürge Aksesuarları
Sulu Süpürge
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 1521 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/philips