Buderus Kombi Fiyatları

Kış aylarının en önemli temel ihtiyaçlarından biri olan Buderus kombi fiyatları her geçen gün yeni nesil ürünler biçiminde sunulmaya devam ediyor. Kullanımı son derece önemli olan ve kış aylarını daha sıcak bir şekilde geçirmenize olanak sunan Buderus kombi modelleri ile tasarruf etmeye hazır olun. Hem estetik açıdan görünümleri hem de yoğuşmalı içerikleri sayesinde kombilerinizi kullanmak artık daha kolay olacaktır. Sonbahar aylarıyla birlikte artık evlerin, ofislerin, okulların ve kapalı tüm mekanların ısınmaya başlaması gerekiyor. Isınmadan en fazla verimi alabilmek için de mutlaka tercih edilen kombi modellerinin her açıdan kaliteli olması gerekir. Kalitesinin yanı sıra elbette Buderus kombi fiyatlar bakımından da uygunluğu ile anılır. Kaliteli bir marka olmasının ve uzun yıllardan bu yana memnuniyetle kombi üretmesinin yanı sıra fiyatlarının uygunluğuyla da dikkat çeker. Bütçenizi aşmanıza gerek kalmadan temin edebileceğiniz kombiler sayesinde kış aylarını çok daha az doğalgaz faturası ödeyerek geçirebilirsiniz. Hem yoğuşmalı şekilde tasarlanan hem de tasarrufu en yüksek şekilde yapmaya yarayan Buderus kombiler sayesinde kış ayları artık soğuktan etkilenmeyeceğiniz aylar olacaktır. Hem ısı yalıtımı bulunan mekanlarda hem de bulunmayan mekanlarda kullanıma uygun olan Buderus yoğuşmalı kombi fiyatları, her zaman kampanyalı şekilde sunulmaya devam ediyor. Sizler de ilk kez bir kombi almak istediğinizde ya da var olan kombinizi yoğuşmalı modeller ile değiştirmek istediğinizde yapmanız gereken tek şey Buderus kalitesi ile sunulan kombi modellerine göz atmaktır. Her zaman müşterileri için en iyilerini sunmaya devam eden Buderus ile kış aylarının soğuğundan da endişe etmenize gerek yoktur. Güncel olarak basılan Buderus kombi fiyatları 2021 yılında da sizleri memnun edecek seviyeye sahiptir. Kış gelmeden mutlaka değiştirmeniz gereken ya da yenisini almanız gereken kombi modellerini hiç yorulmadan oturduğunuz yerden online bir şekilde temin edebilirsiniz. dilediğiniz her an her yerden erişim sağlayabileceğiniz online alışveriş sayesinde, kombi modellerini yakından inceleme imkanına da sahipsiniz. Genel olarak beyaz renk seçeneklerine sahip olan kombi Buderus alternatiflerden hem bütçenize uygun olanları hem de kullanım alanına uygun olanları temin edebilirsiniz. Fiyatları açısından kesinlikle yormayan özellikleri açısından da uzun yıllar boyunca kaliteli bir şekilde kullanılmaya devam edilen kombilerdir. Hem markanın kalitesi hem de tasarımlarının be sisteminin kalitesi sayesinde Buderus modellerinden aldığınıza hiçbir zaman pişman olmazsınız. Yıllar boyunca kombinizi bir daha değiştirmenize gerek kalmadan son derece aktif bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Bacaları dahil bir şekilde gönderilen kombileri, gelir gelmez kurabilir ve derhal kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Buderus Kombi Modelleri

En ideal şekilde sunulan kombi Buderus fiyatları dahilinde ihtiyacınıza en uygun olan kombileri almak istemez misiniz? Suyu güzelce ısıtan, enerjiden tasarruf yapmanıza olanak sağlayan ve özellikle de her kış yeniden bir kombi almanıza ya da tamir ve bakım yaptırmanıza gerek kalmayan modellere sahiptir. Sizler de bu modeller arasında en uygun olanı seçerek ömür boyu kullanımına devam edebilirsiniz. Logamax plus yoğuşmalı modeller ve Neoplus yoğuşmalı modeller en çok tercih edilenler arasında yer alır. Kullanımı pratik olan ve kalitesi ile adından sık sık söz ettiren bu modeller sayesinde sonbahar ve kış ayları artık daha konforlu geçer. Buderus markası tarafından sunulan tüm modelleri temin ettiğiniz zaman kullanmaya başlamadan önce ve başladıktan sonra belirli kurallar çevresinde kullanmanız gerekir. Çeşitli özelliklere sahip olan bu kombileri temin etmeden evvel mutlaka detaylı özelliklerine göz atmanız gerekir. Kullanma kılavuzlarını da iyice inceledikten sonra kullanmaya başlamak çok daha konforlu ve dayanıklı bir kullanım sağlar. Kombi modeliniz ne olursa olsun mutlaka temin ederken nasıl bir kullanım istediğinize dair araştırma yapmalısınız. Değerlendirmelere bir göz atmalısınız. Tasarımlarında kullanılan malzemelerin neler olduğuna bakmalısınız. Detaylıca araştırdıktan sonra ve monte edeceğiniz alana doğru teknikle karar verdikten sonra hangi modeli almanız gerektiğine de daha doğru bir şekilde karar verebilirsiniz. Düşük gaz tüketimi yapan ve buna rağmen yüksek verimli bir şekilde ısınma sağlayan modeller her zaman daha çok işinize yarar sağlar. Buderus anakart fiyatları da oldukça idealdir ve Buderus marka kombilerinizin anakart kısımlarında herhangi bir sorun meydana geldiği zaman derhal uygun fiyatlarla yeni anakart temin edebilirsiniz. Tam yoğuşmalı ya da yarım yoğuşmalı kombilerin fiyatlarını öğrenmek istediğinizde de ister modelleri yakından inceleyebilir isterseniz de Buderus tam yoğuşmalı kombi fiyatları 2020 listesinden bilgi alabilirsiniz. Bütçenizi kesinlikle aşmayacağınız ve kış ayları boyunca da rahat bir şekilde tasarruf yapabileceğiniz modelleri Buderus kalitesi sizlere iletiyor. Elbette genel olarak fiyatları uygundur ancak taşıdıkları özelliklere bağlı olarak, yoğuşmalı ya da yoğuşmasız olmasına bağlı olarak modeller arasında fiyat farklılıkları olabilir. 

Buderus Logamax Plus Yoğuşmalı Kombi

Buderus kombi fiyatları 2020 yılı göz önüne alındığında en uygun fiyatlara sahip olan modellerden biri Logamax Plus yoğuşmalı kombi modelidir. Tam açılımı Logamax Plus Gb022İ 24KW olan yoğuşmalı kombi modellerinde kayıtlı ısıl güç alanları mevcuttur. Bu alanlar sayesinde mevsimsel olarak mahal ısıtma enerji verimi her zaman yüksektir ve bu sayede kış aylarını çok verimli ısınarak geçirebilirsiniz. Kullanılabilir ısıtma kapasitesi oldukça yüksek olan Logamax Plus yoğuşmalı kombi modellerinde yüksek sıcaklık çalışması da mevcuttur. Maksimum kapasiteye ulaştığı zaman sıcacık evler ve ortamlarda oturmanıza ve keyifli vakitler geçirmenize yardımcı olur. 36 KW güçle çalışabilen bu modellerde suyun kullanılma ve ısınma seviyesi de oldukça yüksektir. İlk açtığınız andan itibaren kısa sürede hem suyunuzu hem de peteklerinizi en yüksek seviyede ısıtmaya başlar. Kullandıkça memnun kalacağınız yoğuşmalı modellerden birisidir. Özellikle de kış boyunca enerjiden tasarruf yapabilecek ve doğalgaz faturalarınızı bir hayli düşürebileceksiniz. Estetik açıdan da oldukça şık bir tasarıma sahip olan Logamax Plus yoğuşmalı kombi modellerinde geniş modülasyon aralıkları mevcuttur. Bu aralıklar sayesinde su ve petek ısınması aynı anda verimli şekilde elde edilir. 

Kompakt boyutu sayesinde de çok kolay bir şekilde kurulumu sağlanır. Bakım imkanı da oldukça verimli olan bu modelleri sık sık onarmanıza ve bakım yaptırmanıza gerek yoktur. Yoğuşmalı bir özellik taşıdığı için kış boyunca sorun çıkarmadan kullanmaya devam edebileceğiniz modellerden birisidir. Yüksek sıcaklık çalışma kapasitesi maksimum %88 oranındadır. A sınıfı özellik taşıyan bu modeli kurmak istediğinizde ve bir an önce kullanmaya başlamak istediğinizde kullanma kılavuzunu da incelemeniz gerekir. Logamax Plus yoğuşmalı kombi modellerini kontrol etmek için manuel olarak tasarlanan kontrol panellerini ve düğmelerini kullanabilirsiniz. Yetkili servisinden de ücretsiz bir şekilde kurulum ve montaj hizmeti alabilirsiniz. Isıtma tekniği tamamen yoğuşmalı olarak kurulan bir sistem üzerinde çalışır. Böylece normal kombi modellerine oranla her açıdan size daha fazla fayda sağlar. Aynı zamanda ERP özellik bulunmayan bir modeldir. Bunun anlamı ise baca tipi olmayan bir model olduğunu gösterir. Bacasız bir şekilde kurulum sağlanır ve boru hatları ile direkt olarak bağlanır. Hermetik kombi modelleri arasında yer alır. Bu modellerde 2 aylık garanti mevcuttur. Ürün kurulduktan hemen sonra kullanılmaya başlanır. Ancak çok daha uzun ömürlü ve dayanıklı bir kullanım için 7 gün sonra çalıştırmanız yararlıdır. Bacasız bir model olduğu için ister balkonlarınıza ister kapalı alanlara monte ettirebilirsiniz. Bacalı modeller daha çok mutfak ve balkonlarda yer alır. 

Buderus Neoplus Yoğuşmalı Kombi

Buderus kombi fiyat listesi 2020 yılına ait modellerde en uygun fiyatlar ve en kaliteli özelliklere sahip olan model Neoplus yoğuşmalı kombi modelleridir. Baca dahil şekilde kullanılan bu modelleri Hermetik yapıya çevirerek bacasız bir şekilde de kullanabilirsiniz. Önemli olan kombi modelini en uygun yere monte etmiş olmanızdır. 24 KW kullanarak enerjiyi ısıya dönüştüren yoğuşmalı kombi modellerinde bacaların çıkış alanları da oldukça önemlidir. Bacanın giriş ve çıkış alanının dar olmamasına dikkat etmelisiniz. Çok düşük gaz tüketimiyle oldukça yüksek verim sunan bu modellerde %109 oranında verim elde edebilirsiniz. Özel alüminyum ve silisyum karışımından elde edilen bir dökümle tasarlanmaktadır. Bu eşanjör modellerinde kullanılan alüminyum ve silisyum karışımları ürünün çok daha kaliteli olmasında önemli bir rol oynar. Aynı zamanda daha hızlı bir şekilde ısınma sağlar. kombinizi açtığınız ilk andan itibaren ısıyı verimli ve eş miktarda her yere dağıtmaya başlar. Bazı odalarınızın peteklerini kullanmak istemediğinizde de ısıdaki ayarını bozmaz ve yine tüm peteklerinizin aynı seviyede ısındığını görebilirsiniz. Kombi montajı ve kurulumu da tamamen ücretsiz şekilde yapılan modellerden birisidir. Herhangi bir sorun meydana geldiğinde hemen müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz. 

Özel sistemi ve özel tasarımları sayesinde düşük enerjiyi yüksek verime dönüştürdüğü için en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Geniş modülasyon aralıklarına sahip olan bu kombi sayesinde kış aylarını hem sıcacık hem de tasarruflu geçirmeye hazır olabilirsiniz. Çok düşük gaz tüketimi yaptığı için faturalarınızda da büyük oranda farklılıkların meydana geldiğini görebilirsiniz. Sonbahar ayları gelmeden mutlaka kombinizin kurulumunu gerçekleştirmeniz gerekir. Yoğuşmalı özelliğinden en üst seviyede faydalanmak adına mutlaka kombinizin uygun yere monte edildiğinden emin olmalısınız. Neoplus yoğuşmalı kombiler baca dahil bir şekilde kullanıldığı için balkonlara ya da mutfaklara monte edilmesi gerekir. Balkon camlarından ve mutfak camlarından baca çıkışı olduğu için hava sirkülasyonu daha kolay sağlanır ve kombi kullanımında herhangi bir sorun meydana gelmez. Aynı zamanda eğer balkonlarınız tamamen açıksa ve kombinizi koruyacak camlar bulunmuyorsa, mutlaka bir dolap tasarımı ile kombiyi koruma altına almak daha fayda sağlayacaktır. Bunun en önemli nedeni ise kombiye herhangi bir soğuk havanın temas etmemesi, kışın donma tehlikesi taşımaması ve kapalı alanda yoğuşma özelliğinin daha fazla aktif olmasıdır. Neoplus yoğuşmalı kombi modellerinden temin ederken bu özelliklere dikkat ettiğiniz takdirde çok daha fazla tasarruf yaptığınız ve kombinizden en yüksek verimi aldığınızı da görmüş olacaksınız. 

Buderus Kombi Kullanımı

Kombilerinizi kullanmadan önce gereken tüm bilgi ve detayları öğrenmeniz fayda sağlar. Kombiniz monte edilmeden önce en uygun yerin ayarlandığından emin olmalısınız. Özellikle de bacalı şekilde tasarlanan kombilerin, monte edileceği yer mutlaka standartlara uygun olmalıdır. Kombiyi hem uzun ömürlü bir şekilde hem de dayanıklı bir şekilde kullanmaya devam edebilmek adına yeri son derece önem arz eder. Banyolara, tuvaletlere ve yatak odası gibi alanlara monte edilmeleri uygun değildir. Bu açıdan mutlaka en uygun yeri temin ederek monte işlemlerini gerçekleştirmelisiniz. Kombilerin çalışma amacı hem sıcak su temin etmek hem de petekleri ısıtmaktır. Sıcak su teminin yaz ve kış ayrımı yapılmaksızın dört mevsim boyunca sağlanır. Peteklerin ısınması ise sonbahar aylarıyla birlikte başlar ve kış bitene kadar devam eder. Yaklaşık olarak 6 ay boyunca yanan doğalgaz faturalarını düşürebilmek adına yoğuşmalı kombi modellerini temin etmek her zaman daha akıllıcadır. Kombilerin suyu ısıtabilmesi için cihaz içinde yer alan suyun borular yardımıyla sirkülasyon yapması gerekir. Bu sayede sıcak su istediğiniz alana gelir. Burada en önemli kısım ise kaliteli bir eşanjör vasıtasına sahip olmaktır. Buderus kombi eşanjör fiyatları da bu kapsamda oldukça idealdir ve kalitesi ile kendini kanıtlamıştır. Kombi çalışmaya başladığı andan itibaren içinde yer alan su sirkülasyona dönüşür ve hem sıcak suyun aktığı musluklara hem de peteklere iletilmeye başlar. Çok basit bir işletim sistemine sahip olan kombiler sayesinde tüm ev ve alanlar rahatlıkla ısınabilir. Artık soba kullanmak istemeyen ve özellikle de kış aylarını çok daha tasarruflu bir şekilde geçirmek isteyenler için kombi kullanımı her zaman ön plandadır. Aynı zamanda kombilerin çalışma prensipleri de mevcuttur. Doğalgazı ilk açtığınız zaman kesinlikle yüksek derecelere çekmemeniz gerekir. İlk açtığınız zaman en az seviyede yanması hem tasarruf başlangıcı için hem de kombinin çalışmaya alışması için önem taşır. 

Kombinin petekleri yakabilmesi ve ısıtabilmesi için minimum 35 derecede sıcaklık yeterli olur. Ancak suyu ısıtması için 20 derece ile 60 derece arasında uygun bir kademenin seçilmesi gerekir. Aksi takdirde suda ısınma meydana gelmez ve kombide zarar oluşabilir. Kombide hasarların meydana gelmemesi adına mutlaka gereken tüm talimatlara uyum sağlamak gerekir. Kombi ilk kez kurulduğu zaman tüm işlemlerinin, montaj ve çalıştırılma aşamalarının hayata geçirilmesi için 7-10 günlük bir süre gereklidir. Bu sürede çalışmaları tamamlandıktan sonra artık kullanmaya başlayabilirsiniz. Kombilerin balkonlarda durması en uygun yerler olarak bilinir. Ancak kapalı balkonların tercih edilmesi daha uygundur. Kombiyi en doğru şekilde kullanabilmek için sık sık açıp kapatmak yanlış bir yönlendirme olacaktır. Sabit bir sıcaklık kademesinde kalması her zaman daha sağlıklı bir kullanım sağlar. Sizler de kombinizi sık sık açıp kapatmak ve ayarlarıyla oynamak yerine, sabit bir ayarda bırakabilirsiniz. Geceleri daha fazla tasarruf yapmak adına sıcaklığı düşürebilirsiniz. Ancak kombiyi tamamen kapatmak ve gündüzleri yeniden açmak zarar etmenize sebep olabilir. Elbette kombiyi uzun süre kapatmanız gereken durumlarda mevcuttur. Uzun yolculuklara çıktığınız zaman kombilerinizi tamamen kapalı hale getirebilirsiniz. Ancak kış aylarında seyahatinizden döndüğünüz zaman evinizi sıcak bulmak istediğinizde ya da belirli bir seviyede sıcaklık istediğinizde yapmanız gereken tek şey kombiyi uyku moduna almaktır. Buderus tarafından sunulan kombi modellerinde en sevilen özelliklerden biri de uyku modudur. Kombiniz uzun süre çalışmaz ancak sıcaklığını da tamamen düşürmez. 

Buderus Kombi Dayanıklı mıdır?

Ömür boyu kullanabileceğiniz kalite ve dayanıklılığa sahiptir. Üstelik bu derece uygun fiyatlar kapsamında kaliteli kombinlere sahip olmak sizi kış boyunca maddi ve fiziksel açıdan rahatlatır. 

Buderus Kombi Garantisi Var mıdır?

Modellere göre kullanım garantisi ve teknik servis garantisinde değişiklik meydana gelebilir. Almak istediğiniz kombi modelini detaylı özelliklerine baktığınızda, ne kadar süre garantisi olduğunu da görebilirsiniz. Yoğuşmalı kombi modellerinde garanti her zaman daha fazladır. 

Buderus Kombi Güvenilir midir? 

Uzun yıllardan bu yana hizmet sunmaya devam eden Buderus, kombi modellerinde her zaman güvenilir olmayı temel amaç edinmiştir. Sizler de bu kalite ve güven dahiline, gönül rahatlığıyla kombinizi Buderus tercih edebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Buderus Kombi Fiyatları

31 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Kapasite
Toplam 31 / 31 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?