Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

E.C.A Proteus Premix 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil)

E.C.A
22.867,75 TL
( / adet)
Ek hizmet ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (29)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

24.056,00 TL
23.464,30 TL
DSACategoryId/2147483638/161876/17723

%107,5 verim
• 24 kW’lık kapasite
• ErP  verimlilik sınıfı
• Sessiz çalışma
• 678 mm x 410 mm x 288 mm
minimal boyutlarıyla kullanım
alanında tasarruf
• Doğalgaz ve LPG ile kullanım imkanı
• Düşük NOx ve CO emisyonları
• ¼ modülasyon oranı
• Tesisatı ve kombiyi koruma altına
alan otomatik by-pass sistemi
• Donmaya karşı koruma
• Kalorifer Devresi İçin Eko ve Konfor
Modu
• Akıllı oda termostatı vasıtasıyla IOS
ve Android uygulamaları ile kontrol
edilebilme
• TSE ve CE Belgeli
• ErP yönetmeliğine uygunluk
• Konforlu sıcak su elde edebilmek için
plakalı eşanjör
• Paslanmaz çelik brülör ile yüksek
yanma verimi, düşük atık gaz
emisyonu
• Kullanım suyunda feed forward ve
türbin sistemi ile sabit sıcaklıkta su
alma imkanı
• Otomatik by-pass sistemi ile tesisatı
ve kombiyi koruma altına alma
özelliği
• Otomatik purjörlü 3 devirli
sirkülasyon pompasıyla daha az enerji
tüketimi ve her mekana uygunluk
• Oda termostatı, dış hava sıcaklık
sensörü ve zamanlayıcı (timer)
bağlama imkanı
• Tesisattaki ısıl yığılmaları engelleyen
‘’pump over- run’’ özelliği
• Tek elektrotta 2 fonksiyon (ateşlemeiyonizasyon)
• Basınçlı sistem güneş enerjisi desteği
(Opsiyonal)
• Ergonomik tasarımlı elektronik kart
ile bütünleşik büyük ekran negatif
LCD-beyaz aydınlatma
• Kompakt full hermetik yapı
• Ergonomik kontrol paneli dizaynı
• Kumanda paneli arka kapağı esnek
açılabilir yapısı sayesinde tamamen
kapağı çıkarmadan müdahaleye
imkanı
• Servis ve bakım kolaylığı sağlayan
tasarım
• 60/100 mm ve 80/125 bacalar için
tek gövde

Not: Kombi montajları yetkili servis tarafından ücretsiz yapılmamaktadır. Kombi montajı alıcıya aittir. Kombi montajından sonra bölgenizdeki gaz dağıtım firmasından uygunluk veya değişim belgesi almanız gerekmektedir. Daha sonra aldığınız markanın müşteri hizmetlerini arayarak cihazın devreye alınması için ücretsiz servis talep edebilirsiniz.

Son teknolojik imkanlarla tasarlanan E.C.A Proteus Premix, yoğuşmalı olması ile ön plana çıkar. Yoğuşmalı kombileri diğer kombilerden ayıran en önemli farklardan birisi içerisinde yer alan ısı eşanjörüdür. Bu sistem sayesinde dışarı atık olarak bırakılması gereken gaz, su buharından ayrıştırılarak tekrar kullanıma kazandırılır. Böylelikle E.C.A Proteus Premix 24 kW yoğuşmalı kombi ile maksimum enerji tasarrufu sağlanmış olur. Aynı zamanda çevreye salınan zararlı gazların oranı azaltılır.

Maksimum Enerji Tasarrufu Sağlayan Proteus Premix

Daha verimli ısıtma amaçlı üretilen ve sıcak su ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanan E.C.A Proteus Premix kombi, farklı özellikleri ile dikkat çeker. Sessiz çalışma özelliğine sahip olması nedeniyle gürültü kirliliğine neden olmaz. E.C.A Proteus Premix 24 kW kapasite olarak ölçülür. Bu da yaklaşık 160 metrekareye kadar olan alanı ısıtmak için yeterlidir. Bununla beraber radyatör uzunluğu olarak 5 ile 9 metre arasında seçim yapılabilir. Siz de bu özelliklerden yararlanmak için Proteus Premix 24 kW yoğuşmalı kombi (baca dahil) satın alabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

Farklı Özellikleri ile E.C.A Proteus Premix Kombi

Kullanıcı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan E.C.A Proteus Premix 24 kW yoğuşmalı kombi (baca dahil) kullanıma sunulur. Teknolojik imkanlardan yararlanarak dizayn edilen ürün, kolay bir kullanım olanağı sunar. Akıllı oda termostatı sayesinde İOS ve Android işletim sistemlerine sahip cihazlardan kolaylıkla kontrol edilebilir. Böylelikle nerede olursanız olun kombinin ayarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Donmaya karşı koruma özelliğinin olması ise ekstra bir avantaj sağlar. Ayrıca hem LPG hem de doğalgaz ile kullanılabilir olması büyük avantaj yaratır. Siz de tüm bu avantajlara sahip olmak için E.C.A Proteus Premix 24 kw yoğuşmalı kombi (baca dahil) en ucuz fiyat seçeneklerine göz gezdirebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatları ile E.C.A Proteus Premix Yoğuşmalı Kombi

Ergonomik tasarıma sahip olan kombi modeli, üzerinde yer alan ekran sayesinde rahatlıkla kontrol edilebilir. Kombinin her iki yanında bulunan tuşlar vasıtasıyla, peteklerin sıcaklık ayarı yapılabilir. Bunun yanı sıra sıcak su ayarı da yine her iki yanında bulunan artı ve eksi yönlü işaretlerden yararlanarak kontrol edilebilir. Arka kapağının esnek bir şekilde açılabilmesi, kullanım kolaylığı sağlar. Otomatik bypass sistemi ile olası riskli durumlara karşı tesisatı ve kombiyi koruma altına alır. Memnuniyet yaratan özellikleri ile dikkat çeken E.C.A Proteus Premix 24 kW yoğuşmalı kombi (baca dahil) fiyatlarını inceleyerek, Hepsiburada üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.

E.C.A Kombi Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?

Kombi satın alırken dikkat edilmesi gereken konulardan birisi kapasitesidir. Kombi ve petek uyumu göz önünde bulundurularak seçim yapılması, verimlilik açısından oldukça önemli bir kriterdir. E.C.A Proteus Premix kombi hermetik baca tipi özelliğinde, yoğuşmalı ve yüksek performansa sahip olan bir modeldir. Kapasitesinin yeterli olması durumunda gönül rahatlığı içinde tercih edilebilir.

E.C.A Proteus Premix Özellikleri Nelerdir?

Yoğuşmalı kombi arayanların ihtiyacını karşılayan model, aynı zamanda 24 kW’lik kapasiteye sahiptir. Sessiz çalışma özelliği, yüksek enerji verimliliği, doğalgaz ve LPG ile uyumlu bir şekilde çalışması, kombinin extra özellikleri arasında yer alır.

E.C.A 24 kW Kombi Yoğuşmalı mıdır ?

Yoğuşmalı özelliğe sahip olan Proteus Premix kombi, üst düzey enerji verimliliği sağlar. Aynı zamanda çevre kirliliğini önleyerek, doğanın korunmasına katkıda bulunabilir.

E.C.A Proteus Premix 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) Özellikleri

Renk Beyaz
Kontrol Paneli Buton
Baca Tipi Hermetik
Isıtma Tekniği Yoğuşmalı
Kapasite 24 kW
Wi-Fi Yok
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000BFX1A
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Baymak Lunatec 24 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi E.c.a Citius Premix 28 Hm Yoğuşmalı Daikin Tam Yoğuşmalı Premix NDJ Kombi 24 kW D2CND024AATR E.C.A Calora Premix 24/24 Kw (20.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi E.c.a Proteus Premix 24 Kw 20000 Kcal/h Tam Yoğuşmalı Kombi E.C.A Proteus Premix 24 Kw Baymak Duo Tec Compact Premix 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) Airfel Maestro Smart Wifi 24/24 Kw 20000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi Eca Proteus Premix 24KW Eca Proteus Premix 28KW Dizayn Doru 28 Kw Kombi Eca Proteus Premix 24KW (Beyaz) E.C.A Eca Proteus Premix 35/35 Kw (30.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi Protherm Puma Condens 18/24 Kw (16.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi Bosch Condens 1200 W 20/22 Kw (17.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi E.C.A Confeo Premix 35/35 Kw (30.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) E.C.A Citius Premix 24/24 Kw (20.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) Airfel Digifel Premix 26/26 Kw (22.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi Baymak Duotec Compact 24 Kw E.C.A Eca Proteus Premix 28/28 Kw (24.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi E.C.A Proteus Premix 28 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) Beko Smart Logic 24 Premix Yoğuşmalı (20.600 Kcal/h ) Kombi Demirdöküm Ademix 24/28 Kw (20.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi Ddöküm Atromix Tam Yoğuşmalı Kombi 24 Kw Bosch Condens 1200W - 24 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi E.c.a Calora Premix 24 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi Termoteknik Logıc 31/35 Yoğuşmalı Kombi 26.000 Kca/h
Başa dön