Electrolux beyaz eşya markaları evinizde yenilikçi teknolojilerden yararlanarak işlerinizi kısa bir sürede tamamlayabilmenizi sağlar. Modern teknoloji ürünü beyaz eşyalar elektrikten tasarruf sağlayan tasarımlarıyla bütçenize de katkıda bulunur. Doğa dostu beyaz eşyalar arasında bulunan çamaşır makineleri suyu tasarruflu bir şekilde kullanabilmenize imkân tanır. Su tüketimini azaltmak için çamaşır makinenizdeki giysilerinizin oranına uygun şekilde ürününüzü çalıştırmanız gerekir. Makineniz tam olarak dolu değilken yarım yük seçeneğini kullanarak çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Electrolux marka çamaşır makinenizi tam dolu haldeyken tam yük seçeneğini kullanmanız giysilerinizi daha iyi bir şekilde temizleyebilimenizi sağlar. Deterjan haznelerinin genişliğiyle dikkat çeken makineler sayesinde gerekli temizleyicileri kısa bir sürede ürününüze aktarabilirsiniz. Kumaş türlerine göre seçim yaparak makinenizin yıkama modlarını kullanabilirsiniz. Yıkadığınız çamaşırları Electrolux kurutma makineleri ile kurutarak zaman kazanabilirsiniz.

Mutfaklarda Kullanıcılarına Yardımcı Olan Elektronik Ürünler

Elektrikli ocakları kullanarak gaz tüketimi gerçekleştirmeden evinizde yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz. Dokunmatik tuşlarıyla kullanışlılık sağlayan ocaklar oldukça pratiktir. Kademeli ısı ayarı özelliğinden yararlanarak ocağınızdaki gözlerin ısı seviyesini ayarlayabilirsiniz. Electrolux ürünleri arasında gazlı ocaklar da bulunur. Evinizdeki doğal gazdan yararlanarak bu ocakları kullanabilirsiniz. Otomatik kapanma özelliği bulunan ocaklar yemeklerinizin taşması durumunda sönen gözlerdeki gaz akışını kapatır. Electrolux’ün geliştirdiği mutfak aletleri arasında fırınlar da bulunur. Fırınların geniş bir ısı aralığında çalıştırılabilmesi çok sayıda yemeği ve böreği evinizde hazırlayabilmenizi sağlar. Az alan kaplayan mikrodalga fırın modelleri hazır gıdaları pişirirken size pratik bir destek sağlar. Electrolux ile mutfağınızı daha konforlu bir alan haline getirebilirsiniz. Davlumbaz modelleri yemeklerinizi pişirirken ortaya çıkan kokuları çekebilmenizi sağlar. Filtreleriyle dikkat çeken davlumbazlar mutfağınızın havasını daha temiz hale getirir. Temizlik işlemlerinde size destek olan beyaz eşya ürünleri arasında bulaşık makineleri de vardır. Bulaşık makineleri yemeklerden sonra mutfak gereçlerinizi hijyenik bir şekilde temizleyebilmenize yardım eder. Su sıcaklığını ve yıkama süresini belirleyerek bulaşık makinenizi kullanabilirsiniz.

Ev İhtiyaçlarına Akılcı Çözümler Sunan Beyaz Eşyalar

Electrolux buzdolabı modelleri mutfak ihtiyaçlarınız için uygun olan birçok ürüne yer verir. Kapasiteleri bakımından size uygun olan buzdolabı çeşitlerini inceleyerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Sesli uyarı özelliği bulunan buzdolapları ürünün kapısını açık unuttuğunuzda sizi bilgilendirir. Soğuk havayı eşit biçimde dağıtan ürünler tüm gıdalarınızın aynı şekilde soğutulmasını sağlar ve yiyeceklerin kokularının birbirine karışmasını önler. Electrolux ile hem mutfağınızda hem de banyonuzda kullanabileceğiniz ürünlere de ulaşabilirsiniz. Bu beyaz eşyalar arasında yer alan çamaşır makineleri farklı depolama kapasitelerine sahip olan birçok alternatifi içerir. Düşük oranda su tüketimi gerçekleştiren çamaşır makineleriyle tasarruf sağlayabilirsiniz. Kapak bölümü otomatik olarak kilitlenen makineler güvenli bir şekilde çamaşırlarınızı yıkayabilmenizi sağlar. Sessiz çalışan ürünler gece saatlerinde de verimlilik yaratır.

Electrolux marka beyaz eşyalar hangileridir?

Electrolux markası bulaşık, çamaşır ve kurutma makinelerine; buzdolaplarına, fırınlara, ocaklara ve davlumbazlara yer veren geniş bir ürün seçkisine sahiptir. Markanın geliştirdiği bu ürünler elektrik ve su tüketimini minimize etmeyi başarır.

Çamaşır makinelerini kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Makinenizin iç kısmında giysilerinizin yıkanma sırasında hareket edebilmesi için bir miktar boşluk bırakmalısınız. Makineniz tam dolu değilken dilerseniz yarım yük modunu kullanarak çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Durulama ve sıkma gibi modları aktif hale getirerek çamaşırlarınızı ihtiyaçlarınıza uygun bir biçimde yıkayabilirsiniz.

Bulaşık makineleri nasıl kullanılır?

Electrolux bulaşık makinelerini kullanırken ürününüz gövdesindeki panelden yararlanarak ayarlamalar yapabilirsiniz. Su sıcaklığını bulaşık makinenizde yer alan hassas mutfak eşyalarınıza uygun şekilde ayarlamalısınız. Makinenizi ön yıkamalı şekilde ya da ekspres yıkama modundan yararlanarak kullanabilirsiniz.

 
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Electrolux Beyaz Eşya Markaları

123 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya & Ankastre
Beyaz Eşya & Ankastre
Ankastre Setler
Ankastre Setler
Aspiratörler
Aspiratörler
Bulaşık Makineleri
Bulaşık Makineleri
Buzdolapları
Buzdolapları
Çamaşır Makineleri
Çamaşır Makineleri
Davlumbazlar
Davlumbazlar
Derin Dondurucular
Derin Dondurucular
Fırınlar
Fırınlar
Mikrodalga Fırınlar
Mikrodalga Fırınlar
Kurutma Makineleri
Kurutma Makineleri
Ocaklar
Ocaklar
Beyaz Eşya Yedek Parçaları
Beyaz Eşya Yedek Parçaları
Kurutmalı Çamaşır Makineleri
Kurutmalı Çamaşır Makineleri
Şarap Dolapları
Şarap Dolapları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 123 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/electrolux