Electrolux Buzdolapları

Buzdolapları, hayatınıza girdikleri günden bu yana yiyecek ve içecekleri sağlıklı bir biçimde saklamanıza olanak veren, günlük hayatta kullandığınız en önemli araç-gereçler arasındadır. Günümüzde her bir marka kendi teknolojisi çerçevesinde, değişik özelliklerde onlarca modeli tüketicilere sunarken bu durum en doğru tercihi yapmayı biraz zorlaştırıyor. Tüketiciler birçok kampanya, model, özellik ve ayrıcalık karşısında karar verebilmek için markalar ve modeller hakkında daha fazla bilgi edinmek durumunda kalıyor.

Electrolux Buzdolabı

Electrolux, profesyonel mutfak ekipmanları alanında 100 yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdüren, dünya çapında bir marka olarak dikkat çekiyor. Öyle ki Venedik’ten Senegal’e, New York’tan Tokyo’ya 7 kıtada ve birçok ülkede profesyonel ve ev kullanımı alanında Electrolux ürünlerine rastlamak mümkün.

Electrolux dünya çapında yaygın ağının yanı sıra hem profesyonel mutfaklara hem de evlere üretim yapan bir marka olarak da öne çıkıyor. Profesyonel ihtiyaçlarla ev kullanımı ihtiyaçları arasında çok farklılıklar olsa da marka, yılları aşkın tecrübesiyle bu farklılıklardan geniş çaplı çözümler ve yeni fikirler çıkarmayı başarabilmiş.

Bugün Türkiye’de de pişirme, soğutucu ve dondurucular, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, küçük ev aletleri ve profesyonel endüstriyel ürünler kategorilerinde faaliyetlerini sürdüren Electrolux’ün en önemli ürün gruplarından biri de buzdolapları.

Electrolux Buzdolabı Modelleri

Soğutucu ve dondurucular kategorisinde, ankastre ve standart özellikli buzdolapları üretimi ve pazarlaması gerçekleştiren Electrolux, ürün çeşidi ve kalitesinde piyasa standartlarını yakalamış bir marka olarak dikkat çekiyor. Ayrıca Electrolux buzdolapları tüketicilere birçok teknolojik ayrıcalıkla birlikte sunuluyor.

Örneğin birçok modelde bulunan twintech çift soğutma sistemi, soğutucu ve derin dondurucu bölmelerinin bağımsız soğutulması sayesinde kokuları birbirine karıştırmıyor ve ideal nem oranını koruyarak 7 güne kadar uzun süreli tazelik sağlıyor. Bu da yiyeceklerin vitamin değerlerini korumada etkin rol oynuyor.

Ayrıca French door gardırop tipli ürün çeşitleri, ekstra geniş hacim sunuyor. Bu ise tüketiciler için daha geniş iç alan ve daha rahat bir kullanım anlamına geliyor. Bunların dışında, yine birçok Electrolux buzdolabı modelinde bulunan bağımsız ısı kontrollü çekmeceler, gıdalar için en ideal saklama ortamını yaratıyor.

Hemen hemen tüm modellerde bulunan dokunmatik LCD panel ile şık görünüm ve pratik kullanım bir arada sağlanırken; kapılara özel olarak monte edilen su pınarı alternatifleri, yine pratik ve çevreci bir kullanım sunuyor. Parmak izi önleyici inox dış görünüm ile tasarım ve sağlıklı kullanım özeliklerini tamamlayan Electrolux buzdolapları çok fazla marka ve model arasında seçim yapmanızı kolaylaştıracak daha birçok özellik ve donanımla birlikte sunuluyor.

Electrolux Buzdolabı Fiyatları

Pratik kullanım olanakları ve yüksek teknolojik özellikleriyle dikkat çeken Electrolux buzdolapları, sundukları geniş ürün çeşitliliğiyle tüketicilere aradıkları ürünü bulmada kolaylık sağlıyor.

Kendi kategori standartlarının biraz üstünde bir fiyat skalasına sahip olmasına rağmen, lüks ürün marka ve modellerine göre daha uygun fiyatlarla piyasaya sürülen Electrolux buzdolapları, birçok segmentten tüketicinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasite ve ulaşılabilirlik özelliklerine sahip.

Electrolux Buzdolabı Nasıldır?

Tüketicilerin evdeki en önemli yardımcılarından olan buzdolaplarının kullanımına, yiyecek ve içeceklerin sağlıklı bir biçimde korunması, enerji tasarrufu ve insan sağlığı açısından dikkat edilmelidir.

Öncelikle çalışır durumdaki buzdolaplarının sağına soluna herhangi bir eşya konulmamalı ve duvarla aralarında belli bir mesafe bırakılmalıdır. Buzdolaplarının uzun ömürlü ve yüksek performanslı bir şekilde kullanımını sürdürmek için özellikle kapı bölümlerine çok fazla ağırlık yerleştirilmemesi de dikkat edilmesi gereken bir başka önemli noktadır. ,

Buzdolabının 3-4 aylık zaman zarfını geçmeyecek aralıklarla temizlenmesi de tüketici sağlığı açısından önemlidir. Temizlik sırasında ürünün içinde bulunan buzun tamamen eritilmesi ve bu şekilde temizlik işlemlerine devam edilmesi de bir diğer önemli detaydır. Buzdolaplarının, raflarına gazete veya kağıt yerleştirilmeden kullanılması da ürün ömrünü uzatan bir püf noktası olarak uzmanlar tarafından tavsiye edilir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Electrolux Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

.
Marka
Kombi Tipi
Inox
Beyaz
.
Yükseklik (cm)
DSACategoryId/2147483637/235604/22154/electrolux