Bir evin ve pek çok iş yerinin önemli ihtiyaçları arasında buzdolapları bulunuyor. Gelişen teknoloji ile modern yaşamın bir parçası olan buzdolapları elektrik ile çalışan bir sisteme sahip oluyor. Düzenli olarak fişe takılı olan ve hem buzluğun hem de kendisinin içindeki besinleri koruyan buzdolapları besinlerin bozulmaması için avantaj sağlıyor. Buzdolabı çeşitleri arasında Electrolux buzdolabı da bulunuyor. Electrolux markasının buzdolabı ürünleri oldukça farklı tasarımı ve çeşitleri ile ayırt edici ürünler olarak biliniyor. Farklı renk ve modeller gelişen teknoloji ile farklılaşıyor ve herkese hitap edebilecek alternatifler oluşturuyor. Örneğin Electrolux buzdolabı çift kapılı olabildiği gibi tek kapılı da olabiliyor. Aynı zamanda çekmeceli Electrolux buzdolabı örnekleri de bulunuyor. Bu gibi farklı tasarım değişiklikleri hem ihtiyacı karşılıyor hem de tasarımı daha özgün bir hale getiriyor. 

Electrolux Buzdolabı Çeşitleri

Electrolux buzdolapları farklı modellerden oluştuğu gibi farklı çeşitlerden de oluşuyor. Electrolux buzdolapları için belirleyici olan da bu çeşitler oluyor. Buzdolabının iç dizaynını ve dış tasarımını tamamen etkileyen bu durum ürünün ebatı açısından da belirleyici oluyor. Gardrop tipi ve kombi tipi olarak ayrılan Electrolux buzdolapları farklı ihtiyaçlara hitap ediyor. Electrolux buzdolabı çeşitleri zengin iç tasarımı ile hareketlendirilerek çok daha özel hale getiriliyor. Bu açıdan Electrolux buzdolapları dikkat çekiyor çünkü tasarımlar çok daha özgün oluyor. Bu ürünlerin renkleri ile de desteklenen bir özellik olarak ön plana çıkıyor. Tüm bunlar ile birlikte ebatlar da bu çeşitlere bağlı olarak değişime açık oluyor. Ürünlerin tipi ebatları ve özellikle genişlik ile derinliklerini belirliyor. 

  • Electrolux Gardrop Tipi Buzdolabı Modelleri

Electrolux gardrop tipi buzdolabı modelleri adını gardrop formundan alıyor. Gardıroplar geniş iç hacimleri ve birden fazla kapakları ile biliniyor. Aynı zamanda bu kapaklar farklı yönlere doğru açılıyor ve birbirlerine çarpmıyor. Soğutucu ve dondurucu kısımları birbirlerine bakacak biçimde tasarlanan ürünler çok daha geniş iç hacme sahip oluyor. Dolap kapakları doldurulabildiği gibi dolap içleri de doldurulabiliyor. Özellikle geniş iç hacmi tercih edenler gardrop tipi buzdolaplarını ön plana alıyor. Bununla birlikte Electrolux markasının buzdolapları gardroplu olduğunda çekmeceli alternatifler de bulunuyor. Bu her üründe olmasa da görülebildiği alternatifler iç hacmi daha da genişletiyor. Özellikle işlevsel olarak öne çıkan gardrop tipi modeller farklı renklerde olabiliyor. Aynı zamanda farklı boyutlara sahip olabiliyor ve ihtiyacınız olan ölçüye en yakın alternatifleri bulmak mümkün oluyor. 

  • Electrolux Kombi Tipi Buzdolabı Modelleri

Electrolux kombi tipi buzdolabı modelleri daha farklı bir dizayna sahip oluyor. Standart buzdolabı tasarımına benzeyen bu modellerde artık dondurucu altta yer alıyor. Soğutucu bölme ise üst kısımda bulunuyor. Bu çeşidi tercih eden pek çok insan olabiliyor. Özellikle dondurucu çok daha yoğun kullanılıyor ise bu istek öne çıkıyor. Genelde buzluk bölümü daha dar oluyor olsa da bu değişim gösterebiliyor ve ebatlarda yakınlaşma da mümkün olabiliyor. Altlı üstlü toplamda iki kapak bu ürünlerde yer alıyor. Kombi tipi buzdolaplarında her iki kapak da aynı yöne doğru açılıyor. Farklı renkler ve ebatlar ile bu çeşidi görmek mümkün oluyor. Evinizde veya ofisinizde ihtiyacınız olan ebatta uygun tercih yapmanın yeterli oluyor.

Electrolux Buzdolabı Modelleri

Electrolux buzdolabı modelleri solo ve ankastre olarak ikiye ayrılıyor. Solo Electrolux buzdolabı modellerinin avantajı olduğu gibi ankastre olanların da avantajı bulunuyor. Burada önemli olan faktör buzdolabının yerleşeceği yer alıyor. Aynı zamanda Electrolux buzdolaplarını tercih ederken ihtiyaca da dikkat etmek gerekiyor. Electrolux buzdolapları ankastre olduğunda evde mutfak dizaynı ile bütünleşiyor. Ancak solo olduğunda özellikle taşınması çok daha kolay oluyor. Aynı zamanda evin veya ofisin pek çok yerine oturabiliyor. Bu durum modelleri de belirliyor. Electrolux buzdolabı modelleri farklı renklere de sahip oluyor. Electrolux buzdolab beyaz rengi ön plana çıkıyor. Aynı zamanda farklı renkler de yaygın olarak tercih edilebiliyor. Electrolux buzdolabı inox rengi de sevilen bir ton oluyor. Electrolux markasının buzdolabı içerisinde bu renklere ve farklı tonlara rastlamak mümkün oluyor. 

Electrolux Buzdolabı Dondurucuları 

Electrolux buzdolabı dondurucuları ürünün en ön plana çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Dondurucular No-Frost ve Low Frost olarak çeşitleniyor. Bu iki özellik arasındaki fark en çok elektrik kesintilerinde öne çıkıyor. Olası bir elektrik kesintisi durumunda low frost 24 saat gibi bir süreye kadar korumayı hedefliyor. Ancak no-frost kullanımında bu süre 12 saat ile sınırlı olduğundan dondurucu tercihini buna göre yapmak gerekiyor. Low frost buzdolabının enerji tüketimi daha az oluyor ki bu da ekonomik açıdan avantaj sağlıyor. No-frost buzdolapları ise birtakım özellikleri nedeni ile daha fazla güç tüketimi kullanıyor. Elbette buzdolabının modeline göre değişim gösteriyor. Electrolux buzdolabı no frost buzdolabı içerisinde karlanma yaşanmıyor, yapışma durumunun da önüne geçiliyor. 

Electrolux Buzdolabı Özellikleri

Electrolux buzdolabı özellikleri incelendiğinde dikkat çeken pek çok faktör bulunuyor. Bu faktörler arasında en dikkat çeken girdikleri enerji grubu oluyor. Buzdolabı gibi uzun süre prize takılı olan ürünlerde enerji sınıfı faktörlü önem kazanıyor. Yeni enerji sınıfı sistemine bağlı olarak E ve F enerji sınıfı görülüyor. E enerji sınıfı Electrolux buzdolabı a+++ olarak da biliniyor. F enerji sınıfı ise Electrolux buzdolabı a++ olarak nitelendiriliyor. 

Elbette tek özellik bu olmuyor ve farklı özellikler de bulunuyor. Electrolux buzdolabı analog ve dijital de olabiliyor. Dijital buzdolaplarında ısı ayarını değiştirmek mümkün oluyor. Analog buzdolaplarında ise  bu gibi bir imkan bulunmuyor. İçeriden ısı değişimi yapmak gerekiyor. Bununla birlikte ürünün genişliği, derinliği, toplam iç hacmi ve boyu önem kazanıyor. Bu özellikleri konulacağı yere göre seçmek oldukça mümkün.

Electrolux Buzdolabı Seçimi Nasıl Olmalı?

Electrolux buzdolabı seçimi nasıl olmalı birçok kişinin merak ettiği bir soru oluyor. Özellikle buzdolabı tercihi yapacak olanlar ilgi gösteriyor. Özellikle buzdolapları uzun ömürlü ürünler olduğundan tercih süreci önem arz ediyor. Dikkat edilmesi gereken ilk şey ebat oluyor. Ebat faktörünün ardından dikkat edilmesi gereken ise teknolojik donanım oluyor. bu bir tercihe bağlı olduğundan isteyen olabildiği gibi daha az donanımlı buzdolabı seçenekleri de oluyor. Bunlarla birlikte ürünün rengi, çeşidi, modeli gibi faktörleri ihtiyaca ve zevke uygun seçmek gerekiyor. Aynı zamanda enerji tasarrufunu da önemsemek uzun vadede önemli oluyor. Faturalar açısından avantaj sağlayan bu özelliği pek çok Electrolux marka buzdolabında görmek mümkün oluyor. 

Electrolux Buzdolabı Fiyatları

Electrolux buzdolabı fiyatları teknolojik bir ürün olduğundan değişim gösteriyor. Fiyat faktörünü incelerken özellikleri dikkate almak gerekiyor. Bu özellikler teknolojik özellikler olabildiği gibi teknik özellikler de etki ediyor. Teknolojik donanımı yüksek olan buzdolaplarında fiyatlarda farklılık görmek mümkün oluyor. Aynı zamanda teknik boyutta Electrolux buzdolabı ebatlarını da bilmek gerekiyor. Büyük bir buzdolabı ile küçük bir buzdolabı arasında fark oluyor. Electrolux buzdolabı gardrop tipi fiyatları ile kombi tipi fiyatları da iç hacim birbirinden farklı olduğundan değişiyor. Electrolux buzdolabı ürünleri Hepsiburada üzerinde tüm değerlendirmeleri ile bulunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Electrolux Buzdolabı

13 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Toplam Hacim
Toplam 13 / 13 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?