103 yıllık deneyimini evlerde geçirilen zamanın daha konforlu olması için kullanan Electrolux firmasının ürettiği şarjlı süpürgeler ile farklı bir temizlik anlayışına sahip olacaksınız. İhtiyaçlarınıza uygun olarak tercih ettiğiniz şarjlı süpürgeler ile kolayca temizleyeceğiniz evinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Electrolux Şarjlı Süpürge

Stockholm'de kurulan Electrolux 100 yılı aşkın süredir beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri üreterek tüketicilere farklı bir kullanım deneyimi sunuyor. 150'den fazla ülkede tüketicilerin tercihi olan Electrolux 40 milyondan fazla evde geliştirmiş olduğu çözümlerle hayatı kolaylaştırıyor. Firmanın tüm ürünlerinde ortaya koyduğu akılcı tasarım felsefesi hem şık hem de fonksiyonel ürünlerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Çevreci hareketleri ile de takdir toplayan firmanın ürünleri yüksek enerji tasarrufu anlayışını benimsiyor. Çevre, enerji, tasarım ve teknoloji alanlarında pek çok ödülü olan Electrolux ilk elektrikli süpürgesini 1937'de geliştirdi. Bu süreçte model çeşitliği ve fonksiyonellik konusunda büyük yol kateden firmanın şarjlı süpürgeleri ise çağın ilerisinde kolaylıklar sunuyor.

Electrolux şarjlı süpürgeler ihtiyaçlarınıza göre farklı modeller ile sunuluyor. Günlük kullanımda oldukça pratik olan dikey kullanıma uygun şarjlı modelleri hem araç içinde hem de evde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dikey süpürge modelleri yüksek emiş gücü ile elektrikli süpürgeleri aratmazken aynı zamanda bel ve omurga rahatsızlığı olan kullanıcıların ideal seçeneği haline geliyor.

Electrolux Şarjlı Süpürge Fiyatları

Electrolux, üretimde kullanılacak malzeme seçiminden satış sonrası desteğe kadar imzasını attığı her üründe aynı titizliği gösteriyor. Üretim bandından çıkan her ürün kalite kontrol standartlarını koruyor. Çevreye duyarlı üretim teknolojileri ile daha iyi bir dünya sağlamak için geliştirilen Electrolux şarjlı süpürge modellerinin hepsini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Electrolux şarjlı süpürge fiyatları malzeme kalitesi ve üretim teknolojisine göre değişiklik göstermez. Şarjlı süpürge fiyatları arasında oluşan farklılıklar tercih ettiğiniz ürünün emiş gücüne, motor tipine, filtresine, kullanım şekline, bataryasına göre ortaya çıkar. Uzun süreli kullanımda üst düzey performans elde etmek için ihtiyaçlarınızı doğru belirlemelisiniz. Daha pratik kullanım için şarjlı el süpürgelerini ya da şarjlı el süpürgesine dönüşen dikey modelleri tercih edebilirsiniz. Kullanım sürenize ve yoğunluğunuza göre daha hızlı şarj olan modelleri değerlendirebilir ya da kablolu kullanım imkanı sunan dikey modelleri gözden geçirebilirsiniz. Temizlik esnasında yatak ya da koltuk altı gibi zor ulaşılan bölgelerde rahat temizlik yapabilmek için led ışık ile kolaylık sağlayan modelleri satın alabilirsiniz.

Electrolux Şarjlı Süpürge Yorumları

Electrolux şarjlı süpürgeler için geliştirmiş olduğu teknolojiler ve yenilikçi çözümler ile alanında öncülüğünü koruyor. Tozların daha rahat boşaltılmasını sağlayan ve tozları sıkıştırarak dağılmalarını engelleyen UltraCaptic teknolojisi ile özellikle alerjen bünyeye sahip tüketicilerin beğenisini topluyor. Electrolux, dikey süpürgelerinin turbo başlığına dolanan saçları kendi kendine temizlemesi, esnekliği sayesinde her alanı kolayca temizleyen FlexPro fırça başlığı ve ses konusundaki hassasiyeti ile tüketicilerden tam not alıyor.

Electrolux'ün tüm tasarımları ufak detaylar ile hayatı kolaylaştırıyor. Filtrelemeden kablo uzunluğuna kadar Electrolux şarjlı süpürgelerde bulunan tüm detaylar özenle ve yenilikçi tasarımlarla optimum verimlilik ile sunuluyor. Şarjlı süpürgelerde sektörünün en iyi modellerini üreten firma kısaltmış olduğu şarj süresi, uzun batarya ömrü ve şarj yüzdesine göre farklılık göstermeyen emiş gücü sunması ile amiral gemisinin kaptanı olduğunu vurguluyor.

Electrolux, tüm tüketicilerinin hayatını biraz daha kolaylaştırmak için tasarımlarını fonksiyonellikle buluşturuyor. Kullanım deneyimini ve tüketici memnuniyetini arttırmak için çalışmalar yapan firmanın hedefleri hem görsel hem de fonksiyonel anlamda en iyiyi yakalamak. Birçok farklı özellik ve seçenekle sunulan Electrolux Şarjlı Süpürgeler arasından dilediğinizi bu kategoriden seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Electrolux Şarjlı Süpürge Fiyatları

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Çalışma Süresi
Toplam 15 / 15 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/159445/electrolux