English Home Yemek Takımları

English Home yemek takımlarını kullanarak sofralarınıza zarafet katabilirsiniz. Çok sayıda parçayı içeren yemek takımlarıyla ailenizin ve misafirlerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Farklı renklerde üretilen tabaklar ve kâselerle zevklerinize uygun ürünlere ulaşabilirsiniz. Yemek takımlarındaki parçaların üzerinde yer alan desenler estetik çiçek figürleriyle şıklık yaratır. Yemeklerinizde kullanabileceğiniz takımlar porselen ve seramik gibi dayanıklı malzemelerle üretilir.

Derin tabakları ve düz tabakları içeren setlerle yemeklerinizin türlerine uygun şekilde kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Derin çorba tabaklarıyla ana yemek öncesinde sıcak çorbaları konuklarınıza sunabilirsiniz. Sunum tabaklarını kullanarak çorba tabaklarınızı yemek masanıza yerleştirebilirsiniz. Düz tabakları atıştırmalıklarınızı sunmak için kullanabilirsiniz. Mini tabakları içeren setler, konuklarınıza çerez ikramında bulunabilmeniz için uygundur. Masanızın ebatlarına göre farklı tabaklardan yararlanabilirsiniz.

Misafirlerinizi Şık Yemek Takımlarıyla Ağırlayın

Yemek masanızın büyüklüğüne göre servis takımları arasından seçim yapabilirsiniz. Dört kişilik servis takımlarının yanı sıra altı ya da sekiz kişilik servis takımları da bulunur. Yemek masanızda yer verebileceğiniz parçalarla konuklarınızın farklı ihtiyaçlarına pratik çözümler getirebilirsiniz.

Tatlı servisi için tasarlanan tabaklarla keklerinizi, kurabiyelerinizi ve pastalarınızı ailenize sunabilirsiniz. Derin kâseleri sütlü tatlılara yer vermek için kullanabilirsiniz. Kâselerle yoğurt ve cacık servisi de yapabilirsiniz. English Home ürünleri arasında sosluklar da yer alır. Sosluklarla yemeklerinize yağ, salça, ezilmiş sarımsak gibi sos ürünlerini katabilirsiniz. Soslukların ağızlıklı tasarımı sayesinde soslarınızı kolayca dökebilirsiniz. Kapaklı sosluklar soslarınızın toz zerreciklerine maruz kalmasını önler. Yemek takımları içerisinde salata tabaklarına da yer verilir. Domates, marul, roka, salatalık gibi salata malzemelerini içeren sunumlarınızı bu tabakları kullanarak yapabilirsiniz. Salata tabaklarınızı masanızın orta kısmına yerleştirebilirsiniz. Büyük masalarda, tüm konuklarınız için ayrı salata tabakları kullanabilirsiniz.

Yemek Yeme Zevkini Artıran Takımlar

Yuvarlak tabaklarla tatlı ve tuzlu yiyeceklerinizi konuklarınıza ikram edebilirsiniz. Dİkdörtgen tabaklar aperitiflerinizi misafirlerinize şık şekilde sunabilmeniz için idealdir. Geniş tabaklar, kahvaltı saatlerinde ailenizin çeşitli yiyecekleri bir arada tüketebilmesi için idealdir. Yemek takımlarınızı çatal, kaşık ve bıçak takımlarıyla tamamlayarak ahenkli bir görünüm yaratabilirsiniz.

Yemek takımlarında yer alan ürünler, bulaşık makinenizde farklı sıcaklıkları kullanarak yıkayabilmeniz için uygundur. Kirlerin yoğunluğuna göre yıkama süresini ve yıkama sıcaklığını artırabilirsiniz. Tuzluklara sahip olan setleri kullanarak misafirlerinizin yemeklerine tatlandırmasını kolaylaştırabilirsiniz. Tuzlukların dar deliklere sahip olması fazla tuz serpme sorununu önler. Tuzluklarınızı da bulaşık makinenizde yıkayabilirsiniz. Tuzluğunuza yeniden tuz doldurmadan önce ürününüzün tamamen kuru olduğundan enin olmalısınız. Biberlikli setler, masanızda karabiber ve pul biber gibi baharatlara yer verebilmenize olanak tanır.

Servis takımları nasıl kullanılır?

Servis takımlarında yer alan ürünleri masanızın boyutlarına göre sofranıza dizebilirsiniz. Hazırladığınız yemeklerin türüne göre derin ya da düz tabakları kullanmanız gerekir. Servis takımlarında yer alan sunum tabaklarını çorbalarınızı sunarken kullanabilirsiniz. Sunum tabakları çorbaların masa örtünüze dökülmesini önler. Servis tabaklarını kullanarak salatalarınızı ve hafif yemeklerinizi konuklarınıza ikram edebilirsiniz.

Yemek takımlarında hangi parçalar yer alır?

Düz tabaklar yemek takımlarının önemli ve kullanışlı parçalarındandır. Kayık tabaklar, geniş yapılarıyla masanızın ortasına yerleştirebilmeniz için uygundur. Derin çorba tabaklarıyla yemeklerinizi konuklarınıza sunmaya başlayabilirsiniz. Soslukları içeren setler sayesinde, hazırladığınız sosları misafirlerinizin kullanımına zarif bir şekilde sunabilirsiniz. Salata tabakları, yeşillikleri içeren sağlıklı salatalarınıza dikkat çekici şekilde masanızda yer verebilmenizi sağlar.

Yemek takımlarının temizliği nasıl yapılır?

Yemek takımlarınızda yer alan tüm parçaları bulaşık makinenizde ve elde yıkayabilirsiniz. Yemek takımları içerisindeki tabakları bulaşık makinenize dikey şekilde yerleştirmeniz daha iyi sonuçlar alabilmenizi sağlar Kâseleri ters şekilde yerleştirerek kâselerin iç kısımlarının başarılı bir şekilde yıkanmasını sağlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

English Home Yemek Takımları

8 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Parça Sayısı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?