Ev, ofis ya da arabalar gibi kapalı mekanlar ne kadar temiz olurlarsa olsunlar, içlerine sinmiş hoş olmayan bir koku insanları rahatsız edebiliyor. Düzenli temizlenen kapalı mekanlar bile çoğu zaman hoş bir koku desteğine ihtiyaç duyabiliyor. Febreze oda kokusunun kullanım alanları kapalı mekanlarla da sınırlı kalmıyor. Kumaşlar üzerinde uzun süreli kalıcı bir ferahlık için de bu hoş kokulu spreyler tercih ediliyor. 

Bununla birlikte özellikle evcil hayvan beslenen evlerin mutlaka fresh bir koku ile ferahlatılması gerekiyor. Hayvanların doğası gereği vücut salgıları ya da tüy dökme dönemlerinde değişen hormonları sonucu oluşan kokular, ev sahiplerinin alışmış oldukları kokular için kendileri için rahatsızlık verici bir durum olmuyor. Ancak kokuya duyarlı olan misafirler için sıkıntı yaratabiliyor. Bu sebeple temizliğe verilen önemin yanında, özellikle bu tip evlerde Febreze koku giderici kullanılması, inatçı hayvan kokularının giderilmesi açısından son derece yararlı oluyor.

Odour Clear teknolojisi ile üretilen Febreze oda kokuları, mekanlardaki boğuk havayı ortadan kaldırıyor ve yerine ortamda ferah bir koku kalmasını sağlıyor. Febreze ürünlerinin formülünde yüzde yüz doğal bir nitrojen bulunuyor. Bu özelliği sayesinde ürünler, rahatsız edici kokuları maskelemek yerine onları tam anlamıyla yok ediyor. 

Sigara içilen ortamların, saatlerce havalandırılmalarına rağmen boğuk ve sinmiş bir kokudan kurtulamadığı biliniyor. Febreze oda kokuları içeriğindeki özel maddeler sayesinde bu ortamların sinmiş ağır kokulardan kurtulmasını sağlayarak, ferah bir limon kokusuna kavuşmasını sağlıyor. Febreze koku gidericiler; perdelere, koltuk kumaşlarına ve ortamın genel havasına çökmüş kokuları arındırıp yerine yenilenmiş taze bir koku bırakıyor. 

Ürün çeşitleri içinde, kokuya hassasiyeti fazla olan kişiler için birçok farklı esansta koku alternatifi buluyor. Bahar çiçekleri, pamuk ferahlığı, okyanus esintisi, dağ esintisi, lavanta konforu, Japon kiraz çiçekleri, Alp esintisi bu geniş yelpazedeki koku seçeneklerinin bir kısmını oluşturuyor. Bu alternatifler, özellikle hamile hanımlarda ya da çocuklarda bazı koku türlerine karşı gelişebilen hassasiyete çözüm oluşturuyor. 

Febreze Koku Giderici

Febreze ürünleri; oda kokusu, kumaş ferahlatıcı, araba ferahlatıcı ve küçük alanlar gibi seçenekleriyle hayatın her alanında, gün içinde bulunduğumuz hemen her mekanda taze ve ferah bir kokunun bizimle birlikte olmasını sağlıyor. Araba içlerinde oluşabilecek sigara, hayvan, çöp gibi ağır kokuların tamamen yok edilmesine, tercihe göre tropikal kokuların gelmesine yardımcı oluyor. 

Evde, arabada ya da ofiste Febreze koku gidericilerin giremediği alan bulunmuyor. Özellikle küçük alanlar için üretilen koku gidericiler; banyo, tuvalet, dolap ve giriş koridorları gibi dar alanlarda ve orta büyüklükteki odalarda oluşabilecek rahatsız edici kokuları tamamen yok ediyor. 

Kumaş ferahlatıcılar, kumaşlara neredeyse hiçbir çamaşır yumuşatıcısının veremediği kalıcı bir ferahlık ve taze bir koku gelmesini sağlıyor. Orijinal ekstra güçlü formülü ile yıkanması zor kumaşlar üzerindeki kötü kokuların yok edilmesine yardımcı oluyor. Kötü kokuların ağırlıklı olarak buluştukları adresler olan; koltuk, perde, kanepe, yatak, halı, çarşaf, spor çantaları ve bez ayakkabılar gibi sürekli yıkanamayacak eşyaların kötü kokulardan tamamen arınmasına imkan tanıyor. 

Febreze oda kokusu ürünlerinin, yoğun ve ağır sprey kokularından hoşlanmayan kişiler için ayarlanabilir hafif tetikleri bulunuyor. Bu tetikler sayesinde yumuşak bir dokunuşla, ortama arzu edilen oranda kokunun verilmesi mümkün olabiliyor. Yumuşak bir buğu halinde ortama yayılan koku, alanın tamamına eşit oranda ferahlık kazandırıyor. Sprey ürün seçenekleri yanında, odalara ve dar alanlara yerleştirilebilen sabit koku seçeneklerine de sahip olan Febreze oda kokusu çeşitleri, geniş ürün yelpazesiyle kullanıcılardan tam not alıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Febreze Oda Kokusu ve Koku Giderici Fiyatları

323 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 323 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001525/28002071/28003028/febreze