Ferre Ankastre Setler

Mutfak dolaplarının içinde entegre edilmiş ankastre setler; ocak, fırın ve davlumbazdan oluşur. Duvar içi tesisi ile kurulan ankastre ürünler, aynı zamanda mutfağın düzenli görünmesi sağlar. Uyumlu görünümlerinin yanında duvar içine monte edilen ankastre setler, yerden tasarruf etmeye imkan verir ve pratik bir kullanım sunar. Teknik özellikleri ve modelleri birbirinden farklı olan ankastre setlere farklı markalardan ulaşabilir, Ferre markasının ankastre setlerini inceleyebilirsiniz.

Ferre Ankastre Set

35 yılı aşkın deneyimi ile tam boy fırınlar ve ocaklar üreterek dünya genelinde adını duyuran Ferre, kullanıcı ihtiyaçlarını temel alarak üretim yapar. Çeşitli iş yerlerinde kullanılacak büyük tam boy fırınların yanında, evlerde kullanıma uygun ankastre setlere de sahiptir. Ferre ankastre setler arasında fırın, ocak ve davlumbazı farklı ihtiyaçlara hitap eden ürünlere ulaşabilirsiniz. Ankastre setlerin fırın modellerinde A enerji sınıfı, yedi fonksiyonlu pişirme özelliği olan ürünler ve uzaktan kumandaya sahip davlumbaz çeşitlerinin olduğu setler bulunur. Fırın özelliklerine bağlı olarak, iç hacmi ve raf sayısı değişen ürünler, geniş aileler için uygun bir seçim olurken elektronik programlama özelliği bulunan ürünler ise, çalışan ve yemek yapmak için kısıtlı vakti olanlar için büyük kolaylık sunar. Turbo fan özelliğine sahip ürünler ise hızlı ve eşit ısı dağılımı yaptığı için fırını önceden ısıtma sorununu ortadan kaldırır. Özellikle içi az pişmiş yemekler yapmak için ideal olan turbo fan özelliğine sahip fırınların bulunduğu setlerde, davlumbaz çeşitleri farklılık gösterir. Havalandırma kapasitesi ve hız kademeleri farklılık gösteren ürünler, buhar yoğunluğuna bağlı olarak doğru seçimi yapmanıza imkan verir. Dokunmatik ve uzaktan kumandalı davlumbaza sahip ankastre setlerin ise modelleri farklıdır.

Dış yüzeyi tamamen cam olan setler, hem kolay temizlenir hem de estetik görünümü ile tercih edilir. Fırınlarda ön panel tasarımına, ocaklarda dekoratif gözlü modellere ve davlumbazlarda ise duvar tipi ya da kare modellere sahip ürünlere ulaşabilirsiniz. Beyaz, gri ve siyah renklerde olan ankastre fırınlardan mutfak dekorunuza uygun olanı seçebilir, dayanıklı inox kaplama ürünleri bulabilirsiniz.

Ferre Ankastre Set Fiyatları

Ferre ankastre setlerin fiyatları, özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Özellikle fırın ve davlumbazlarda kolay kullanımlı setlerin fiyatları farklı bütçelere hitap eder. Dokunmatik butonları, 11 fonksiyonlu pişirme teknolojisi, hatırlatma zaman ayarlayıcısı ve saat alarmı gibi özellikleri bulunan ankastre setlere ulaşabilirsiniz. Ocaklarda ise dört gözlü ve tüm beklerin aynı anda kullanımın mümkün olduğu ürünler bulunur. Çok işlevli yapısı ile hem kolay hem de farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap eden ürünlerin fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ferre ankastre setlerin fiyatlarını belirleyen diğer bir özellik ise enerji sınıflarıdır. A enerji sınıfı fırınların bulunduğu setler, farklı fiyat aralıkları ile kullanıcıya sunulur. Enerji tasarruflu Ferre ankastre setler arasında davlumbazları dokunmatik ekrana sahip olan ürünler, hem sessiz çalışır hem de farklı hız ayarları ile buhar yoğunluğuna bağlı olarak çeşitli kademelerde kullanım imkanı tanır. Ocaklarda ise enerji tasarrufu etmenize imkan veren havuz bek sistemi bulunan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Uygun fiyatlı Ferre ankastre setler arasında ise performansları yüksek ürünler bulunur. Hem A enerji sınıfına dahil hem de fonksiyonel özellikleri ile dikkat çeken setleri inceleyerek, avantajlı fiyatlara sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Ankastre setlerde ürünlerin modelleri de fiyatları etkiler. Özellikle duvar tipi cam davlumbaza, dekoratif görünüme sahip cam ocağa ve hem kolay temizlenen hem de dokunmatik gösterge ekranı bulunan ankastre fırınlara sahip setler değişen fiyatları ile kullanıcıya sunulur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ferre Ankastre Set Fiyatları

234 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Ocak Yüzeyi
Toplam 24 / 234 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/234329/ferre