Sofraların vazgeçilmez ürünlerinden olan kaşıklar, birbirinden güzel tasarım detaylarıyla farklı kullanıcı zevklerine uygun alternatifler sunuyor. Çatal, bıçak ve kaşık setlerinde kendilerine yer bulan ürünlerden biri olan kaşıklar tekli olarak da alınabiliyor. Tatlı kaşığı, yemek kaşığı ve çay kaşığı gibi her mutfakta mutlaka bulunması gereken ürünlerin yanında latte kaşığı ve dondurma kaşığı gibi farklı seçenekler de yer alıyor.

Kaşık satın almadan evvel mutfağınızdaki diğer ekipmanları göz önünde bulundurmanız tavsiye ediliyor. Tasarım ve doku itibarıyla benzer tercihler yapmak, ürünleri keyifli bir şekilde kullanmanıza yardımcı oluyor. Paslanmaz çelik ve ahşap gibi malzemelerle hazırlanan kaşıklar, kaliteli materyal yapıları sayesinde uzun yıllar güvenle kullanılıyor. Kendi evinizde ya da iş yerinizde gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz ürünleri dilerseniz sevdiklerinize hediye de edebilirsiniz. Yeni bir eve taşınan dostlarınız ya da akrabalarınız için harika bir ev hediyesi olan kaşıklar arasında her zevke hitap edecek güçte tasarımlar bulunuyor.

Çoklu Kaşık Seçeneklerini Değerlendirin

Yemek kaşığı, çay kaşığı ve tatlı kaşığı seçeneklerini tek başlarına satın almak mümkün olduğu gibi kaşıklar 6’lı ve 12’li setler olarak da tercih ediliyor. Çatal ve bıçak sayılarınız doğrultusunda kaç adet alacağınıza karar verebileceğiniz ürünler arasında minimalist tasarım detaylarına sahip ürünler hemen her çatal bıçak ikilisiyle uyum yakalayabiliyor.

Misafir ağırlarken takım olarak kullanmaktan büyük keyif alacağınız ürünler, ergonomik yapıları sayesinde rahat bir kullanım da sunuyor. Paslanmaz çelik ya da titanyum gibi son derece kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan kaşıklar, çeşitli kaplama malzemeleri sayesinde göz alıcı bir güzelliğe de ulaşıyor. Altın renkli kaplamalarla son derece zarif ve şık bir görünüme kavuşan kaşıklar, ziyafet sofralarına kusursuz bir görünüm katıyor.

Farklı Kullanımlar İçin Özel Olarak Tasarlanan Kaşıkları Keşfedin

Kaşık modelleri arasında servis yapmak için tasarlanan ürünler de bulunuyor. Makarna, çorba ve zeytinyağlı yemekler için ayrı ayrı dizayn edilen servis kaşıkları, yiyecekleri çok daha rahat bir şekilde servis etmenizi sağlıyor.

Bal kaşıkları ise yuvarlak uç kısımlarıyla göze çarpıyor. Çoğu kullanıcı ekmek üstüne bal sürecekken bıçak kullanmayı tercih etse de balın tamamını bıçak üzerinden çıkarmak mümkün olmuyor. Bal için özel olarak hazırlanan kaşıklar, ürünü damlatma yöntemiyle rahat bir şekilde ekmeğin üzerine ya da istenen noktaya aktarmaya yardımcı oluyor.

Kahve içmeyi sevenlerin sıklıkla tercih ettiği kaşıklar arasında latte kaşıkları ve kahve ölçü kaşıkları yer alıyor. Latte bardakları uzun yapıda oldukları için kaşıkların da bu doğrultuda hazırlanması gerekiyor. Sap kısımları uzun olan latte kaşıkları, süt ve kahveyi kolayca karıştırmaya olanak tanıyor. Kahve ölçü kaşıkları ise filtre kahve ya da Türk kahvesi demlerken ölçülü bir şekilde kahve hazırlanmasına yardımcı oluyor.

Ölçme işlemlerinde kullanılan farklı kaşıklar da bulunuyor. Ml. hesabı üzerinden ölçme işlemine olanak tanıyan ürünler, tekli ya da çoklu olarak sipariş edilebiliyor. Kaşık modelleri arasında en çok tercih edilen seçeneklerden bir diğeri ise dondurma kaşıkları olarak öne çıkıyor. Servisi zahmetsiz hale getiren kaşıklar, dondurmayı yuvarlayarak kutusundan çıkarmanızı sağlıyor.

Soru 1: Ahşap kaşıklar bulaşık makinesinde yıkanır mı?

Cevap 1: Bulaşık makinesinde yıkanan ürünler uzun süre sıcağa maruz kalacağı için ahşap kaşıkların elde yıkanmaları öneriliyor. Aksi takdirde ürünler deforme olabiliyor.

Soru 2: Kaşıklardaki çiziklerin önüne nasıl geçebilirim?

Cevap 2: Çizilme problemi korozyona bağlı olarak özellikle bulaşık makinesinde yıkanan ürünlerde meydana geliyor. Bu sorunun önüne geçebilmek adına uygun hijyen ürünlerinin tercih edilmesi gerekiyor.

Soru 3: Titanyum kaşıkların çelik kaşıklardan farkı ne?

Cevap 3: Titanyum metal olarak çizilmelere karşı daha dayanıklı olması ile biliniyor. Sağlık açısından her iki kaşık türü de güvenle kullanılıyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kaşıklar

.
Nehir
Avcı
Hira
Yetkin
HomeCare
Alsepeteavm
Epinox
Hd Marketim
Doğuş Mutfak
Gündoğdu
Multiamo
Naturalife Labs
Transformacion
Bambum
Becerikli
EW's Kitchenware
Kahramanlar
Biradlı
Lugga
Fertilita
.
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 1525 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/235155/235159