Klavye & Mouse Setler

Klavye Mouse Seti

Bilgisayar kullanımı daha pratik hale getiren klavye mouse seti, bilgisayar deneyimine sorunsuz bir katkı sağlamaktadır. Bu setleri renklerine göre bilgisayarlarınızın tasarımlarına uyumlu ürünleri ile de çok kısa sürede satın alabilirsiniz. Kablolu ve kablosuz setleri ile kullanım kolaylığı sağlayan ürünlerden yararlanabilirsiniz. Ergonomik tasarım detayları içeren setler ile kullanım tercihlerinize uygun olan modellere kolayca ulaşabilirsiniz. Düşük ağırlıkları sayesinde taşıma ve kullanım kolaylığı oluşturan ürünlerden yararlanabilirsiniz. Ergonomik tasarımı sayesinde parmaklarınızı ve ellerinizi rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Klavye ve Mouse setleri, dayanıklı ve sert plastik malzemeden üretilmektedir. Sert malzeme kullanılarak üretilmesi sebebiyle de oldukça uzun ömürlü olmaktadır. Dünyaca ünlü markaların titizlikle ve özenle tasarladığı bu set seçenekleri ile daha estetik ve daha şık hale getirebilirsiniz. Kullanımları sırasında kaymamaları için ayak bölümlerindeki tasarımlar, aksesuarlarının kaymasına engellemektedir. Açınır kapanır modellerinde bulunan ayaklar, açılarını dilediğiniz gibi değiştirmenizde sizlere yardımcı olacaktır. Silikon destek noktalarındaki eklemeler ise masa yüzeyinde kaymasını önleyerek aksesuarların sabit kalmasını sağlamaktadır.

Klavye mouse seti, darbelere karşı dayanıklı malzemeden yapılarak, çizilmelere ve kırılma sorunlarına karşı dizayn edilmiştir. Renklerinde solmalar veya deforme gibi sorunlara karşı koruma amaçlı kaliteli malzemeler kullanılarak önlem alınmıştır. Kablosuz modelleri ile çalışmaktadır. Böylece enerjiyi daha verimli bir şekilde kullanabilir, uzun süreli kullanım deneyimi elde edebilirsiniz. Kablosuz pil mouse modellerinin altında yer alan açma kapama tuşunun kullanımı sayesinde daha kolay yönetebilirsiniz. İşiniz bittikten sonra çalışmasını sonlandırarak pil tasarruf elde edebilirsiniz.

Tasarımlarında marka adı ve logolara yer veren modeller, dikkat çekmeyi başarmış son derece zarif görüntülere sahiptirler. Tüm bu özelliklerinin beraberinde kalitesi, performansı da son derece önemli olan bu setlerin kişisel kullanım ve oyun amacı ile üretilen modelleri de vardır. Ancak özellikle oyun amacı ile üretilen bu ekipmanları daha farklı özelliklerle entegre edilmektedir. Hız ve performans kullanımları bakımından kıyasla daha önemli olan oyuncu ekipmanlarının tasarımı bakımından da dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır.

Klavye Mouse Set Gaming

Özellikle oyun tutkunları için tasarlanan klavye mouse set gaming modelleri, rahat bir oyun zevkine erişmenizde sizlere kolaylık sağlayacaktır. Rahat oyun oynamak için yapılan tuş kombinasyonu sizlere daha keyifli vakit geçirmenize olanak sunacaktır. Mouse tuşlarının hızlı tepki süresi sayesinde seri ve son derece dinamik şekilde oyunlarınızı zaferle sonlandırabilirsiniz. İlgi çeken ürünlerden biri de telefonlara uygun olarak ayarlanabilir seçenekleridir. Telefon klavye ve mouse setleri bluetooth ile bağlantı kurulmasına izin verecektir. Oyun vaktinizi uzun saatler içine aldı iseniz oyun sırasında kullanabileceğiniz kulaklık ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz.

Klavye setleri farklı özelliklerle birbirinden ayrılmaktadır. Bu nedenle birbirinden farklı olarak tasarlanıp üretilen bu setler arasında öncelik olarak kablolu ya da kablosuz seçenekler ilgi görmektedir. Set ürünleri pil ya da şarj gerektirmeden kullanım imkanı da sunmaktadır. Çoğunlukla masaüstü bilgisayar kullanıcılarının tercihleri arasında kablolu ürünler vardır. Ancak dizüstü bilgisayar kullanıcıları için üretilen kablosuz klavye ve mouse setler, bluetooth ile çalışmak üzere üretilmişlerdir. Böylece belirli bir mesafeye kadar rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır. Kablosuz ürünler pille çalıştıkları için uzun ömürlü bir kullanım için yeterli olmaktadır.

Bluetooth Klavye Mouse Seti

Bluetooth klavye mouse seti, çeşitlerinde kablo gereksinimine ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer bilgisayarın kullanımı sırasında kabloların birbirine karışmasından veya belirli bir mesafeden dahi kullanılmasını istiyor iseniz bu ürünleri özellikle öneriyoruz. Tabletinizde rahatça ve özgürce oyun oynamak, yazı yazmak isterseniz tabletlere uygun olan klavye ve mouse setlerini de satın alabilirsiniz. Kullanımı son derece kolay olan bu aksesuarların basit kurulumu sayesinde tüm işlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Bilgisayar kullanımları sırasında nemli araçların başında gelen klavyelerin tuşları son derece önemlidir. Hem yumuşak olmalı hem de sesiz klavyeler olmasına dikkat edilmelidir. Birçok meslek gruplarında farklı klavye kullanım seçimleri vardır. Çünkü bazı meslek gruplarında bilgisayar kullanımlarının son derece hızlı olması gerekir. Bu klavye mouse set bluetooth seçeneği ile hızlı klavye kullanımları ile zamandan tasarruf etmenize ve arta kalan zamanda yapılması gereken diğer işlerinde tamamlanmasına olanak sağlamaktadır. Hızlı yazmak kimi meslek gruplarında aranılan ilk özelliktir. Bu nedenle klavyelerde F klavye kullanımı seçeneğine yönelim gerekir. Oyun oynarken de yine klavye kullanımı hız gerektirir. Eğer hız konusunda herhangi bir sorun yaşamıyor iseniz o halde Q klavye kullanımına devam edebilirsiniz. Bu sebeple klavye ve mouse satın alırken seçimini yaptığınız setlerin kullanıcı yorumlarını okuyarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kablosuz Klavye Mouse Seti

Anlık ses seviyelerini kontrol altına almak için kablosuz klavye mouse seti, oyunların ve filmlerin seslerini hızlı bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Ekran görüntüsünü alma tuşlarını klavyeden uzaktan yapabilmek için tuşların kullanışlı bir biçimde sunulması ile tüm işlerinizi gerçekleştirirken hız kazanmanıza yardımcı olacaktır. Klavyelerin darbelere karşı dayanıklı olması, kullanımını ve yazışmaları rahatça gerçekleştirmenize elverişli hale getirebilirsiniz. Su geçirmez özelliği sayesinde üretilen tüm modellerinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Klavyeler tozlanma sorununa karşı da dayanıklılık göstermektedir. Ancak hijyen bakımından klavye bakımınızı nemli bir bezle kullanıcı tarafından yapılması tavsiye edilmektedir. Temizleyici sprey kullanarak düzenli aralıklar bakımlarını yapabilirsiniz.

Kablosuz klavye setleri dizüstü ve masaüstü bilgisayarlara uyum göstererek kullanım kolaylığı elde edebilirsiniz. Sevimli ve renkli tasarımları ile öne çıkan birçok model bulunmaktadır. Kablosuz modellerin çekim alanları oldukça genişlemiş olması ile odanızın farklı noktalarında bilgisayarınıza komut gönderebilirsiniz. Diğer yandan kablosuz mouse ile de oturduğunuz yerden ekranınızda pencere açabilir, açık olan video veya filmleri durdurabilir ya da ilerletebilirsiniz. İsterseniz yatağınızda uzanarak mouse yönetmeye de devam edebilirsiniz.

Farklı işletim sistemlerine sahip olan bilgisayarlara uyum sağlayan klavye setlerinden sahip olduğunuz cihazlar için ideal özellikler taşıyan ürünlere rahatlıkla erişebilirsiniz. Hassas yapıları sayesinde öne çıkan klavye ve mouse setleri hem keyifli hem de disiplinli bir kullanım deneyimine kavuşabilir, evinizde de ofis ortamı oluşturabilirsiniz. Yalnızca tasarımları ile öne çıkan bu klavye setlerini, dilerseniz resmi alanlarda da dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Tasarımları tamamlanmış kalıcı fontlar, klavye modelleri arasında uzun ömürlü bir şekilde destek alabilirsiniz. Harf baskıları silinmediği için sayı ve işaretleri sayesinde birçok işlemi rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Beyaz Klavye Mouse Seti

En çok tercih edilen klavye mouse set alışverişlerinden biri de beyaz ve siyah renklerdir. Beyaz klavye mouse seti her bir tuşu bağımsız mekanik anahtarlarla entegre edilerek sonuca ulaşılmaktadır. Mekanik ürünlerde aynı anda birden fazla tuşa basabilirsiniz. Bu özellikle oyun amaçlı kullanımlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Kablolu veya pilli ürünlerle birlikte şarjlı kablosuz klavye ürünleri, şarjlı kablosuz klavye mouse setleri çok ilgi çekmektedir. Uzun ömürlü olan, rahat kullanımlar sağlayan şarjlı ürünler her zaman daha avantajlı olup kullanıcıların vazgeçilmezleri arasındadır.

Klavye mouse setleri indirimli fiyatlarla kullanıcılara sunulmaktadır. Özellikle de klavye mouse set ışıklı modelleri mekanik, RGB ve kablolu modellerine en ucuz fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bu noktada yapılması gereken; kriterlerinizi belirlemek ve ne amaçla kullanacağınızı düşünerek size hitap eden ürünü tercih etmenizdir. LED ışık seçenekler arasında klavye modelleri ile geceleri de kullanma imkanı sağlar. Klavye mouse seti alırken dikkat etmeniz gereken konuların başında bu setlerin kaliteli olup olmadığıdır. Belli başlı markaların ürünleri arasında kaliteli malzemelerden üretilir. Kaliteli malzeme kullanılarak üretilmesi sebebiyle uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır.

Tablet Klavye Mouse Seti

USB alıcısı olan kullanılabilen tablet klavye mouse seti modelleri ile zamandan tasarruf edilerek, kurulum işlemlerini çok kısa sürede tamamlamanız için üretilmişlerdir. USB alıcıları uzaklık mesafesi olan bir alandaki çekim gücüne sahip olan klavye ve mouse setleri ile bağlantıda herhangi bir kesinti sorunu yaşamadan bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. Klavye ve mouse setleri USB alıcısı desteği ile kullanabileceğiniz kablosuz ürünleri içermektedir. Diğer taraftan bu ürünlerde hassas optik teknolojisi de bulunmaktadır. Bu gelişmiş özellikleri sayesinde, hareketleriniz çok hızlı bir şekilde algılanır. Bu da özellikle oyunlarda oldukça avantaj sağlar.

Avuç içine sığabilen mouse modelleri elinize uygun ve ergonomik olarak üretilmiştir. Tırtıklı bir biçimde tasarlanan scroll tuşu ile dikkat çeken mouse tek parmağınızı hareket ettirebilirsiniz. Diğer yandan kenar kısımları tırtıklı detayları ve modelleri ile kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. Bu mouse aksesuarlarınızı rahatlıkla kavrayabilir, işlerinizi sorunsuz şekilde tamamlayabilirsiniz. USB alıcısı akıllı televizyon modelleri ile de uyumlu bir şekilde kullanılabilen bu setler, televizyon aracılığı internette zaman geçirirken konfor kazanmanıza imkan sağlamaktadır.

Televizyon ekranı yüzünde oyun oynayabilir, çeşitli sosyal paylaşım sitelerinden paylaşımlar yapabilirsiniz. USB alıcısı kısmı son derece küçük modeller sayesinde bu alıcıları güvenli bir şekilde rahatça kullanabilirsiniz. Tasarımlarında USB alıcısı yuvası olan modellerde, klavye ve mouse setleri bir arada taşıyabilecek parçalarını içermektedir. Tuş aralıkları geniş olan klavyeler, yazışmaları gerçekleştirirken rahatlığınızı en üst seviyeye çıkaracaktır.

Klavye ve Mouse Seti

Uzun süreli kullanım sonucu klavye ve mouse seti tutan ellerinizde terlemeler meydana gelebilir. Bunu engellemek için dayanıklı bir malzeme ile üretilen bu setlerin çok uzun süreli kullanımları sonucunda dahi herhangi bir deformasyona uğramazlar. Bir bilgisayar kullanıcı iseniz hem klavye ve mouse setlerinizin hem de masaüstü bilgisayarlarınızın kasalarını ve monitörlerini belli aralıklarla temizlemelisiniz. Hijyeninizi maksimum seviyede rutin aralıklarla yapmalısınız. Bu bakım işlemleri sonucunda tüm bilgisayar ve aksesuarlarını uzun süreli kullanabilirsiniz.

Klavye ve mouse satın alırken ürünleri hangi alanlarda kullanmanız gerektiğini bilmeniz gerekir. Eğer oyun oynamak için satın almak istiyorsanız oyuncu klavye ve mouse set çeşitlerinden faydalanmalısınız. Kişisel kullanımlarınız içinse sıradan setleri kullanabilirsiniz. Bazı setlerin su geçirmez özellikleri vardır. Yemek yerken veya bir şey içerken çalışıyor iseniz su geçirmez ürünleri tercih etmelisiniz. İstenmeyen olumsuz durumlarla karşılaşmanızı önlemiş olursunuz.

Klavye Mouse Set Mekanik

Klavye ve mouse set mekanik modelleri başta olmak üzere birçok markanın kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik olarak ürettiği setler vardır. Bu set fiyatları ürününü kalitesine, markasına, teknik özelliklerine göre değişmektedir. Buna bağlı olarak fiyatlarda farklılık göstermektedir. Teknik özellikleri arasında en çok ilgi çeken ürünler ise RGB klavye setleridir. Bu setlerin içerisinde tercih edilenler arasında kırmızı, yeşil ve mavi renkler başta gelir. Çoğunlukla oyuncuların tercihi olan RGB teknolojisi hem estetik görünümü hem tasarımı hem de renk uyumu bakımından tüm dikkatleri üzerine çekmektedir.

Klavye ve Mouse Setleri Arasında En Uygun Olan Modeli Hangisidir?

Kullanım alanlarınıza göre değişiklik gösteren tasarımlar ve modelleri bulunan bu setlerin içerisinden ihtiyacınız olanı belirleyerek tercih etmelisiniz. Oyun için geliştirilmiş ve özel tasarımlı setler üretilirken, sıradan rutin işleriniz için basit ve klasik setleri tercih edebilirsiniz.

Klavye ve Mouse Setlerinin Kullanım Avantajları Nelerdir?

Öncelikle tuş takımları bulunmadığı için daha az yer kaplamaktadır. Bu da dar alanlarda rahat hareket etmenize yardımcı olmaktadır. Oldukça hafif olan bu setleri yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Hem ahşap hem de kumaş yüzeylerde kullanma imkanı sunan mouse modelleri, bileğinizin hareketini hassas bir şekilde takip eder.

Klavye ve Mouse Setlerindeki Fiyat Farklarının Oluşum Nedenleri Nelerdir?

Öncelikle kullanacağınız cihaza uygunluk göstermesi nedeni ile başlayan fiyat farklılıkları, kullanım alanlarına göre ve üretilen malzemeye göre değişmektedir. Oyun setleri ile klasik setler arasında fiyat farklı oldukça fazladır. Buna bağlı olarak markanın türlerine göre de fiyat farkları baş göstermektedir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Klavye Mouse Seti Fiyatları

3604 ürün listeleniyor
Logitech
Microsoft
Lenovo
Asus
HP
A4Tech
MSI
Dell
Rampage
Everest
Philips
SteelSeries
TezMax
TahTicMer
Duhaline
HaiTun
Alfa MEC
GZPLZ
Redmud Teknoloji
Haoruiqi
Kablosuz
Bluetooth
Kablolu
USB
USB Kablo
PS/2 Kablo
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 43 / 3604 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?