Zorlu arazi koşullarında güvenli bir şekilde yol alabilmenize yardımcı olan Kron dağ bisikleti modelleri, engebeli ve kaygan zeminlerde kullanıma da oldukça elverişlidir. Jant aralıklarına bağlı olarak tercih edebileceğiniz çok sayıda dağ bisikletinin bulunmasından yararlanarak hem kendiniz hem de çocuğunuz için uygun olan pek çok modele sahip olabilirsiniz. Kron’un seçkisinde yer alan modeller, farklı renk tonlarında tasarlanmıştır. Bu sayede beğenilerinize hitap eden modeli kolayca bulabilirsiniz. Sürüş kolaylığı sağlayan özellikleri ile dikkat çeken Kron dağ bisikleti 29 jant modelleri, manevralarınızı rahatça gerçekleştirebilmenize yardımcı olur. Hafif ve dayanıklı malzemelerin kullanılmasıyla üretilmiş olan bisikletler, zorlu yol koşullarına kolayca adapte olur. Jantlarının sağlamlığı ile de dikkat çeken dağ bisikletleri, basınca ve darbelere karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ergonomik kavrama noktalarına sahip olan ürünler rahat bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlar. Kron dağ bisikleti fiyatları bakımından da oldukça çeşitlidir, bütçenize en uygun ürünü kolayca sipariş verebilirsiniz.  Gidonlarının ellerinizin kaymasını önlemeye yardımcı olan tırtıklı yüzeyleri sayesinde bisikletinizi güvenli bir şekilde kontrol altında tutabilirsiniz. Bisikletlerin gidonlarında yer alan vites ve fren sistemleri de sürüş konforunuzu artırır. Parmaklarınızı özgürce kullanabilmenizi sağlayan gidonlar, sürüş esnasında güvenlik sağlar.

Güvenli Tasarımıyla Avantaj Sağlayan Kron Dağ Bisikleti

Kullanıcıları için geniş bir vites aralığı sağlayan Kron dağ bisikleti modelleri, sürüş yapmak istediğiniz alanların özelliklerine göre seçimde bulunabilmenize yardımcı olur. Yüksek eğim oranına sahip olan engebeli arazilerde kolayca yol alabilmek için düşük vites desteğinden yararlanabilirsiniz. Bacaklarınızın daha az yorulmasını sağlayan bu özellik, düşük oranda efor harcayarak doğa içerisinde bisikletinizi kullanabilmeniz için idealdir. Aynı zamanda yüksek vites seviyesini de kullanıcılara sunan Kron 26 jant dağ bisikleti modelleri, bayır aşağı inerken pedal çevirebilmeniz için idealdir. Hızlı sürüş yaparken vites seviyesini yükselterek bisiklet üzerindeki kontrolünüzü koruyabilmenizi sağlar. Fren sistemleri ile de dikkat çeken Kron bisikletler, güvenli bir şekilde duruş gerçekleştirebilmenize yardımcı olur. Ön ve arka frenleri son derece kullanışlı olan bu bisikletler ile, farklı arazilere kolayca uyum gösterebilmenize sağlayabilirsiniz. Bayır aşağı inerken arka fren desteğinden yararlanarak bisikletiniz üzerindeki hakimiyetinizi koruyabilirsiniz. Düz yollarda ya da bayır yukarı sürüş gerçekleştirdiğiniz zamanlarda yavaşlamak için ön fren desteğinden de yararlanabilirsiniz. Aşınmaya karşı son derece dayanıklı olan frenleri ile dikkat çeken Kron dağ bisikleti 27.5 jant modelleri, bisikletinizi emniyetli ve uzun ömürlü şekilde kullanabilmeniz için üretilmiştir. Fren kollarının yumuşak olmasıyla da dikkat çeken bisikletler, acil durum anlarında yavaşlayabilmenize yardımcı olur.

Dayanıklı Lastikleri Bulunan Kron Dağ Bisikleti Modelleri

Ön ve arka lastikleri son derece dayanıklı şekilde üretilmiş olan Kron dağ bisikletleri, asfalt dışındaki çeşitli zeminlere uyum gösterebilmeniz için idealdir. Bu bisikletlerin sahip olduğu lastikler, toprak yollarda ve taşlı yollarda ilerleyebilmenize yardımcı olur. Dağ koşullarına uyumlu şekilde geliştirilmiş olan lastikler, kaygan ve sert zeminlere rahatlıkla adapte olur. Tasarımlarında yer alan desenlerle de dikkat çeken Kron dağ bisikleti lastikleri, çamurlu ya da ıslak zeminlere kolayca tutunabilmeniz için uygundur. Derin kanallara sahip olan lastikler, suyun yol tutuşunuzu azaltmasını önlemeye yardımcı olur. Böylece ıslak yollarda ilerlerken bisikletinizi daha kolay şekilde kontrol edebilirsiniz. Aşınmaya karşı dayanıklılık göstermelerinin yanı sıra delinme sorununa karşı da sağlam bir yapıya sahip olan lastikler sayesinde Kron dağ bisikletlerini son derece emniyetli şekilde kullanabilirsiniz. Lastiklerin hava basıncını kontrol ederek yolculuklarınıza başlamaya özen gösterebilirsiniz. Fazla şişkin ya da havası fazla inik olan lastikler sürüş zorluklarına maruz kalmanıza neden olabilir. Bu sebeple her iki lastiğinizin de aynı basınç düzeyinde olmasına dikkat ederek sürüş esnasında maksimum rahatlığa erişebilirsiniz. Frenleme mesafesini kısaltan ön ve arka lastikleri, acil durumlarda ani duruş gerçekleştirebilmeniz için elverişlidir. Frenlemeyi dengeli şekilde yapan bisikletler, V fren teknolojisi ile konfor yaratır.

Kron Dağ Bisikleti Kullanarak Sürüş Konforu Elde Edin

Bisiklet sürücüleri için sürüş konforu yaratan özelliklere sahip olan Kron dağ bisikleti çeşitleri, uzun süreli yolculuklar için ideal nitelikler taşır. Sele bölümü son derece konforlu ve ergonomik şekilde üretilen bu bisikletler, kalça bölgenizin ağrımasını önlemeye yardımcı olur. Yumuşak dokuları ile tahriş sorununun da önüne geçen seleler, bisikletinizi sürerken kendinizi daha rahat hissedebilmeniz için uygun özelliklere sahiptir. Yüksekliği ayarlanabilir sele kısmına sahip bisiklet modelleri sayesinde boyunuzla uyumlu bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Kısa bir sürede ayarlama yapabilmenizi sağlayan kilit sistemini açarak selenizi yukarıya ya da aşağıya doğru hareket ettirebilirsiniz. İdeal yükseklik düzeyine ulaştıktan sonra sele kilidini kapatarak bisikletinizi güvenli bir şekilde sürmeye başlayabilirsiniz. Aynı zamanda yağışlara karşı dayanıklı olan seleler, Kron dağ bisikleti yorum yazılarında öne çıkarılan detaylar arasında yer alır. Islanma sorununa karşı koruma sağlayan yüzeyleri sayesinde seleleri uzun ömürlü şekilde kullanabilirsiniz. Açık havada bisikletinizi park edebilmenize de olanak tanıyan sele kısmı, yağışlara ve güneş ışınlarına karşı dayanıklılık gösterir. Kron’un geliştirdiği dağ bisikletlerinin pedal bölümü de bisikletçilere avantaj sağlar. Tırtıklı yüzey özelliği bulunan pedallar sayesinde ayaklarınızı güvenli ve seri şekilde hareket ettirerek bisikletinizi sürebilirsiniz. Pedal bölümünün yanı sıra vites bölümünün de korunaklı şekilde üretilmesiyle dikkat çeken bisikletler, ekstra korumalıklara tasarımlarında yer verir.

Kron Dağ Bisikleti Modellerinin Konfor Yaratan Özellikleri

Amortisör sistemine sahip olan Kron dağ bisikleti çeşitleri, sarsıntıları minimize ederek sürüş gerçekleştirebilmeniz için geliştirilmiştir. Bu bisikletlerin yay sistemini kullanan modelleri içermesi, ekstra esneklik kazanan bir ürüne sahip olmanızı sağlar. Böylece engebeli ve bozuk yolların yol açabileceği sarsıntıları yumuşatarak maksimum rahatlığa ulaşabilirsiniz. Süspansiyon sistemleri ile de dikkat çeken Kron dağ bisikletleri, taşların üzerinde ilerlerken maruz kalabileceğiniz sarsıntıların minimize edilmesine olanak tanır. Dayanıklı ön ve orta amortisör desteğini kullanıcılarına sunan modern bisikletler, son derece estetik olan dış görünümleri ile de beğeni toplar. Kilitli ya da kilitsiz amortisör desteğine sahip bisikletler arasından kolayca seçim yapabilirsiniz. Renkleri solmaya ve silinmeye karşı dayanıklı olan dağ bisikletleri, su kullanarak temizleyebilmeniz için uygun bir yapıya sahiptir. Çelik kadro ile geliştirilmiş olan bisikletler, darbelere ve baskıya karşı ekstra dayanıklı olan yapılarıyla kullanıcılarından tam not alır.

Alüminyum Kadrolu Kron Dağ Bisikleti

Hafifliği ile öne çıkan alüminyum kadrolu Kron dağ bisikleti modelleri, taşıma ve kullanım kolaylığı yaratarak kullanıcılarının beğenisini kazanır. Aşınmaya ve darbelere karşı son derece dayanıklı bir yapı oluşturan alüminyum kadro desteği, bisikletinizden oldukça uzun süreli şekilde yararlanabilmeniz için size yardımcı olur. Kadrolarının yanı sıra frenleme sistemleri ile dikkat çeken kullanışlı Kron dağ bisikleti modelleri de bulunur. V fren ve disk fren gibi modern frenleme teknolojilerini kullanan bu bisikletler, farklı yol koşullarına uygun şekilde yavaşlayabilmeniz için idealdir. Farklı kullanıcıların rahatça yararlanabileceği bisikletleri sürerken bayan eşofman takımı ya da erkek eşofmanları kullanabilirsiniz. Böylece bacaklarınızı ve gövdenizi özgürce hareket ettirerek maksimum esnekliğe ulaşabilirsiniz. Bisikletçiler için geliştirilmiş olan kaskları ve ayakkabıları da kullanarak üst düzey güvenlik elde edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kron Dağ Bisikleti

592 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Cinsiyet
Toplam 24 / 592 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/353125/kron