Kumtel Mini Midi Fırınlar

Kumtel markası ev hayatını kolaylaştırmak için pek çok ürün geliştirmiştir. Bu ürünler ev hayatında sağladığı avantajlarla büyük beğeni kazanmayı başarmıştır. Markanın mutfakta kullanmaya uygun parçaları da bulunmaktadır. Markanın mini ve midi fırınları ile istediğiniz zaman lezzetli yiyecekler pişirebilirsiniz. Kumtel mini fırın kullanarak yiyeceklerinizi daha kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Kumtel mini fırınlar küçüklüğüyle mutfağınızdaki en değerli yardımcılarınızdan biri haline gelebilir. Marka fırınlarında üstün teknolojik özelliklere yer vermektedir. Dayanıklı yapısı ile darbelere karşı dayanabilen fırınınızı istediğiniz alanda değerlendirebilirsiniz. Fırınların iç donanımı yüksek derecede sıcaklıklara karşı oldukça dayanıklıdır. Hafif olması nedeniyle taşınabilir olan Kumtel fırınınızı tezgah veya masalara taşıyabilirsiniz.

Fırının altındaki kısım her yerde düz bir şekilde durmasını sağlamaktadır. Boyutları nedeniyle alandan tasarruf etmenize yardımcı olan Kumtel midi fırınlar, sevdikleriniz için leziz yemekler hazırlayabilmenize oldukça uygundur. Fırınlar özellikle hamur işi pişirmek için fazlasıyla kullanılmaktadır. Tercih ettiğiniz Kumtel midi fırın ile pizza, börek, lahmacun gibi ürünleri kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Markanın bu ürünlerindeki ısı ayarlama özelliği fazlasıyla kullanışlıdır. Pişirmek istediğiniz besinin derecesini ayarlayabilir ve kısa bir sürede servise hazır hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Kumtel mini fırınların içi ayarlanabilmektedir. İç kısımdaki rafların yüksekliği ayarlanabilir özelliktedir. Bu sayede aynı anda birden fazla ürün pişirebilirsiniz. Kumtel mini fırın ölçüleri farklılık göstermektedir. Pişireceğiniz besinlere göre uygun ölçülerdeki Kumtel fırını satın alabilirsiniz. Zaman ayarı ve otomatik kapanma özelliği sayesinde yiyeceklerinizi istediğiniz zamanda alabilirsiniz. Kumtel’in bu ürünleri özellikleriyle pek çok avantajı beraberinde getirmektedir.  

Sağlam ve Kompakt Yapılı Kumtel Mini Fırınlar

Kumtel markası mini fırınları uzun yıllar boyunca kullanılabilmesi için dayanıklı malzemelerden üretmiştir. Modellerin iç ve dış tasarımı zararlara karşı dirençlidir ve sürekli çalışsa da herhangi bir zarar gelmez. Boyutlarının küçük olması Kumtel fırınları öne çıkarmaktadır. Pratik bir şekilde kullanılabilen Kumtel mini fırın ile büyük ve küçük porsiyonlu yiyecekler pişirebilirsiniz. Ebatlarının küçük olmasına rağmen iç hacmi oldukça büyük olan ürünler ile günlük hayatınızda ve özel günlerde en sevdiğiniz besinleri hazırlayabilirsiniz. Kumtel mini fırın 32 litre iç hacim olarak büyük avantajlar sunar. Fırınınız ile dondurulmuş veya kızarması gereken yiyecekleri hazırlayabilirsiniz. Ayrıca iç genişlik ile uyumlu olan ızgara bölümünde farklı yemekler yapabilirsiniz. İç hacmi ve özellikleri ile çeşitlilik sunan fırınınızı pişirme veya ızgara için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünün küçük olması farklı alanlara rahatlıkla taşınmasını sağlar. Priz olan her yerde modelleri kullanabilirsiniz.

Midi fırın modelleri pişirme yaparken sağlığa zararlı herhangi bir kimyasalı kullanmaz. Sağlığa zararı olmayan ısı teknolojisi ile en güzel pizza ve börekleri yapabilirsiniz. Fırınların kapakları şeffaf bir yapıya sahiptir. Bu şeffaf yapı sayesinde içerisinde pişen ürünü kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Kumtel mini fırın 40 lt modellerinde istediğiniz zaman kapağını açabilirsiniz. Pişirdiğiniz ürünleri kontrol etmek isteyebilirsiniz. Fırının kapağını açıp kontrol ettiğinizde hiçbir şekilde ısı kaybı olmaz ve yiyeceğiniz aynı şekilde pişmeye devam eder. Şeffaf kapak ile iç kısımdaki aydınlatma sistemi büyük avantajlar sağlamaktadır. İç aydınlatma sistemi pişirme süresince açık kalır ve ürünün gözükmesini sağlar. İç kısma tepsi ve kapların yerleştirilmesi oldukça kolaydır. Markanın midi fırınlarının iç genişliği pek çok tepsiye uygun olarak tasarlanmıştır. Bu sayede istediğiniz ürünü pişirebilirsiniz. Sağlıklı ve işlevsel kullanımı ile fırınlarınıza tepsilerinizi rahat bir şekilde koyabilirsiniz. İç kısımdaki raf gibi parçalar paslanma ve zarar görmeye karşı dayanıklıdır. Bu sayede pişirme sırasında sağlığınıza zarar verebilecek herhangi bir durumla karşılaşmazsınız. Pişirdiğiniz yiyecekler dökülse bile alt bölümdeki yüzey hiçbir şekilde zarar görmez. Kumtel defne mini fırın alarak ısı derecelerini ayarlayabilirsiniz. Yapmak istediğiniz yiyeceklerin ısı dereceleri farklı olabilir. Defne fırınlarınızı besinlerin uygun derecesine getirebilir ve hızlı bir şekilde pişirebilirsiniz. Isı ayarının olması bu ürünlerin en fazla beğenilen özelliklerinden bir tanesidir. Kumtel midi fırınlar sürekli olarak tam kapasite ile çalışmaya devam eder. Performansında düşme olmayan fırınınız tasarruf için gereken donanımlara sahiptir. Kumtel mini fırın kullanarak sağlam ve kompakt yapısından yararlanabilirsiniz.         

Kumtel Mini Fırın ile Maksimum Enerji Tasarrufu

Kumtel marka midi fırınınızın tüm özelliklerinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. İç kısımdaki rafları istediğiniz gibi ayarlayabilir ve çeşitli pişirme tekniklerini uygulayabilirsiniz. Alt ve üst pişirme tekniği ile yiyecekleri üst rafa koyarak kızarmasını sağlayabilirsiniz. Rafların ayarlanabilir olması alt ve üst pişirme yapabilmenize imkan sağlar. Kumtel midi fırınınız uzun süre boyunca kullanmaya oldukça uygundur. Kaliteli malzeme ve yüksek teknoloji kullanımı bu ürünlerin uzun zamanlar boyunca sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamıştır. Fırınınız yüksek performans ve üstün teknolojisine rağmen çalışırken en az seviyede enerji harcar. Tasarruf açısından oldukça iyi verim veren bu ürünleri günlük ve düzenli olarak kullanabilirsiniz. Kumtel midi fırın kullananlar enerji tasarrufu ve yüksek performans açısından oldukça memnun kalmaktadır. Ürünün teknolojisi ve donanımları enerji tasarrufu yapmak için oldukça uygundur. Pişirme bölümündeki yüksek yalıtımlı yapı ısının kaybolmamasını sağlar. Isısı sürekli aynı kalan ürününüz aynı performans ile çalışır ve ısıyı dengelemek için enerji harcamaz. İç bölümdeki yalıtımlı yüzey ısıyı her yere eşit şekilde dağıtmaktadır. Bu sayede fırın kısa bir zaman içerisinde istenilen ısı seviyesine gelmektedir. Ayrıca kapak açılıp kapandığında da ısı derecesi düşmez. Geniş iç hacim ve malzeme seçimi kapak açıldığında dahi derecenin düşmesinin önüne geçer.

Kumtel mini fırın 1420 watt elektrik enerjisiyle çalışır. Elektrik enerjisini çalışmak için en iyi şekilde kullanan fırınınız en fazla sıcaklıklarla zarar görmez. Ürünlerin kapak kısmında cam bulunur. Bu cam kapak da yine iç kısım gibi ısıya karşı oldukça dayanıklıdır. Cam yüzey ısının azalmaması için ayarlanmıştır ve derecenin devamlı olarak aynı kalmasını sağlar. Kapak camı, iç kısım ve yüksek teknoloji kullanımı ile Kumtel marka ürününüzle lezzetli yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Besinlerinizi en iyi şekilde hazırlayabilmeniz için ısı ayarları bulunmaktadır. Ayarladığınız ısı ve zamanın sona ermesinin ardından makineniz kendisini otomatik olarak kapatmaktadır. Bu sayede besinlerinize zarar gelmemektedir. Zil uyarı sistemi hem pişirme bittiğinde hem de kapak uzun süreli açık kaldığında çalar. Kumtel mini fırın kullanımı zil uyarısı sayesinde daha kolay bir hale gelmiştir. Fırınınızın zili bir uyarıdır ve yemeğinizin piştiğini hatırlatır. Ürün çalışırken kapağı açık unuttuğunuzda da devreye giren zil uyarısı enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Kumtel’in bu ürünleri ısı ve çalışma olarak enerji tasarrufu sunmaktadır. İç donanım ve teknik özellikler ısının azalmasını engeller ve tam performans ile güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar.          

Kumtel Mini Fırınların İşlevsel Özellikleri

Kumtel mini fırın günlük hayatı kolaylaştıracak pek çok özelliğe sahiptir. Kullanımı oldukça kolay olan fırınınız ile en sevdiğiniz yiyecekleri hazırlayabilirsiniz. Fırın içerisindeki ısı dereceleri bazı durumlarda yiyeceklerinizin lezzetini etkileyebilir. Bu nedenle yemeklerinizin sürekli olarak aynı ısıda pişmesi çok önemlidir. Kumtel marka fırınlar ısı kaybını engellemek için gerekli tüm özelliklere sahiptir. Fırınınızın ısı ayarını kullanarak gerekli dereceyi kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Fırının ön kısmında ısı derecesinin ayarlanması için gerekli düğmeler bulunur. Bu düğmelerin üzerinde sıcaklık dereceleri belirtilmiştir. Her ürün için özel olarak sıcaklık ayarlaması yapabilirsiniz. Markanın midi fırınlarının maksimum sıcaklık dereceleri genel olarak aynıdır. Düğmeler arasında farklı fonksiyonlar bulunur. Kumtel 70 lt fırın modellerinin pişirme fonksiyonlarını belirleyebilirsiniz. Isı derecesinin ayarlanabildiği butonlar üzerinde hangi dereceyle hangi ürünlerin hazırlanabileceği belirtilmiştir. Balık, et, tavuk gibi tüm besinler için gereken ısı ayarı butonlar üzerinde yer almaktadır. Bu özellikler yemek tarifinize uygun bir şekilde pişirebilmenize imkan sağlar.

Paslanmaz çelikten üretilen iç kısım sayesinde paslanma ve yanma gibi durumları yaşamazsınız. Kumtel midi fırınların üretiminde kullanılan materyaller sağlığınıza hiçbir şekilde zarar vermez. İç hacmi oldukça geniş olarak tasarlanan midi fırınınızda farklı besinleri pişirebilirsiniz. Izgara ve raf düzenin olması farklı besinleri hazırlayabilmenize imkan sağlar. Izgara kısmını kullandıktan sonra kolay bir şekilde temizlik yapabilirsiniz. Izgara temizliğini nemli bir bezden yardım alarak bir dakika içerisinde yapabilirsiniz. Kumtel mini fırın 50 lt ve diğer modeller ebat olarak en az yer kaplaması için dikkatle üretilmiştir. Ürünü küçük olması sayesinde istediğiniz yere rahat bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Küçüklüğünün yanı sıra tasarım olarak da şıklığın öne çıktığı modellerde renk ve detaylar güzel bir görüntü oluşmasını sağlar. Açık ve kapalı tonların sıklıkla tercih edildiği midi fırınlar taşındıkları yere anında uyum sağlar. Kumtel midi fırınınızı elektriğin olduğu her alanda kullanabilirsiniz. Küçük boyutlar ile fazla yer kaplamayan ve zahmetsiz bir çalışma sunan ürününüzün tasarımındaki detaylar daha şık gözükmesini sağlar. Kumtel mini fırın özellikleri ile hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Hem pişirme hem de kullanmadığınız zamanlarda markanın bu ürünlerinin teknolojik özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Isı ayarı ve ısıyı eşit bir şekilde dağıtan fırınınız sayesinde en güzel yemeklerinizi hazırlayabileceksiniz. Isının eşit bir şekilde dağılması yiyeceğin tüm alanlarının aynı derecede ısınmasını sağlar. Markanın mini fırınları özellikleri ile öne çıkmaktadır. Kumtel mini fırın kullanan kişiler fonksiyonel özelliklerden fazlasıyla memnun kalmaktadır.

Kumtel Mini ve Midi Fırın Avantajları

Kumtel markası, fırınlarını farklı boyutlarda üretmektedir. Markanın fırın kapsamında çok fazla ürünü bulunmaktadır. Ürün çeşitliliğinin fazla olması her ihtiyaca uygun fırının bulunmasını sağlamıştır. Mini ve midi fırın modellerinin kullanımı oldukça kolaydır. Hazırlayacağınız yemeklere göre mini veya midi fırın seçebilirsiniz. Mini fırın modelleri ebat olarak daha küçüktür. Ayrıca midi olarak adlandırılan orta boy fırınlar ile daha büyük yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Ürün çeşitliliği ve farklı boyutlar Kumtel’in bu ürünleriyle hemen her mutfağa girmesini sağlamıştır. Markanın fırınları her mutfak için oldukça uygundur. Kumtel midi fırın 70 lt veya orta boy modellerde farklıları seçerek en güzel yemekleri hazırlayabilirsiniz. Ebatlarının sağladığı avantajların yanı sıra dış kaplama da çeşitlilik göstermektedir. Ayrıca modellerde bulunan çoklu pişirme sistemi çok işe yaramaktadır. Bu sistem sayesinde aynı anda birden fazla yiyecek pişirebilirsiniz. Fırınınız pişirme yaparken yiyeceklerin koku ve lezzetlerinin birbirine karışmasını engeller. Alt ve üst raflara istediğiniz yemeği koyabilirsiniz. Markanın ürünleri ile mutfağınızda yemek yaparken daha kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz.

Evinizde az kişi veya tek başına yaşıyorsanız küçük hacimli mini fırınları tercih edebilirsiniz. 30 veya 35 litre hacimli bir fırın az kişilerin ihtiyaçlarını karşılamanız için yeterli olacaktır. Markanın teknolojik özellikleri yemeklerin daha hızlı bir şekilde hazırlanmasını sağlar. Zamanlama ve ısı ayarını birkaç dakika içerisinde yapabileceğiniz fırın ile keyifli anlar geçirebilirsiniz. Ürünlerin hızlı bir şekilde hazırlanması markanın fırınlarının en önemli avantajlarındandır. Isınının anında istenilen seviyeye gelmesi ürünlerin hızlı bir şekilde pişmesini sağlar. İçinin az ve üstünün sert olmasını istediğiniz tatlı ve yemekler için Kumtel fırınları tercih edebilirsiniz. Fırınınızda bulunan turbo özelliği iç kısmın yumuşak ve üst kısmın da çıtır çıtır olmasını sağlamaktadır. Her ürünün kendisine göre bir püf noktası olduğu için fırınlar buna göre tasarlanmıştır. Fırında bulunan ayarlardan pişirmek istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Fırının yüzeyleri kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Temizliğini yaptığınız fırınınız ile tekrardan kullanmaya başlayabilirsiniz. Yüzeyler kir ve leke tutmama özelliğine sahiptir. Bu sayede temizliği zahmetsizce yapabilirsiniz. Ürünlerin temiz bir şekilde pişirilmesi sağlık açısından çok önemlidir. Kumtel mini fırın yorumları kısmında kullanıcılar tarafından temizlik avantajından sıklıkla bahsedilmektedir. Marka ürünlerinde sunduğu avantajlar ile müşteri memnuniyeti kazanmayı başarmıştır. Siz de Kumtel midi veya mini fırın tercih ederek kullanım kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Fırınınız ile birden fazla lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. Fırınınız ile hazırladığınız leziz yemekleri misafirlerinize ikram edebilirsiniz.    

Kumtel Mini ve Midi Fırınlar ile Leziz Yemekler

Kumtel markasının mini ve midi fırınları ile en güzel yemekleri hazırlayabilirsiniz. Fırınların teknik özellikleri ve kullanım kolaylığı en leziz yiyecekleri yapabilmeniz için tasarlanmıştır. Zamanın ayarlanması ve zil uyarısı sistemi yemeklerin istenilen anda alınabilmesini sağlamıştır. Fırınınız pişirme işlemi bittikten sonra otomatik olarak kapanmaktadır. Kumtel mini ve midi fırını kullanmadan önce düz bir zeminde dengeli bir şekilde durmasına dikkat etmelisiniz. Fırının dış yüzeyi dengeli bir şekilde durması için ayaklarla desteklenmiştir. Marka midi ve mini fırın kapsamında çok fazla ürün sunmaktadır. Markanın çok fazla modelinin bulunması fiyatları da etkilemiştir. Modeller arasında fiyatlar değişmektedir. Kumtel midi fırın fiyatları ve diğer modellerin fiyatlarının belirlenmesinde özellikler etkilidir. Her ürünün kendisine göre bir özelliği bulunur. Kumtel markasının farklı özellikleri arasından araştırma yaparak aradığınız modeli bulabilirsiniz. Her bütçeye göre Kumtel fırın bulmak mümkündür. Mutfağınızda tercih edeceğiniz fırını alışkanlıklarınıza göre belirleyebilirsiniz.

Kolay bir şekilde kullanabileceğiniz Kumtel midi ve mini fırınların fiyatları oldukça uygundur. Küçük bir model almak istediğiniz anda yine Kumtel’e başvurabilirsiniz. Küçük modeller için mini fırınları alabilirsiniz. Kumtel mini fırın fiyatları modellerin özelliklerine göre değişebilir. Ürün seçerken küçük bir araştırma yapabilirsiniz. Model seçerken daha önce kullanmış kişilerden bilgi alabilirsiniz. Bunun için kullanıcıları yorumları bölümüne bakabilirsiniz. Kumtel midi fırın yorumları ile aradığınız ürünleri daha önce kullanmış kişilerin deneyimlerini öğrenebilirsiniz. Her üründe olduğu gibi fırın seçerken de yorumlara bakmanız gerekebilir. Markanın tüm fırın modelleri kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Kaliteli malzemeler fırınınızı uzun yıllar boyunca kullanabilmenizi sağlar. Kumtel fırınınız özellikleri ve dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar boyunca mutfağınızdaki en önemli yardımcılarınızdan olacak. Midi veya mini fırınınız yüksek ısılarda pişirme yaptığı yemeğinizin güzel kokularını yayar. Yoğuşmalı ısı sistemi dengeli bir pişirme ve güzel kokuların çıkmasını sağlar. Cam kapak sayesinde pişirdiğiniz ürünü kontrol edebilirsiniz. Kapağı açtığınız anlarda fırınınızın ısı derecesi aynı şekilde kalır. Bu sayede en iyi şekilde yemeklerinizi pişirebilirsiniz. Teknolojik yenilikleri fırın modellerine de taşıyan Kumtel markası ürünleriyle büyük beğeni kazanmıştır. Kumtel’in fırınlarındaki ergonomik tasarım ve detaylar en güzel yemekler için tasarlanmıştır. Markanın mini ve midi fırınları ile kahvaltı ve akşam yemeği için özel yemekler hazırlayabilirsiniz. Fırınlarınız ile hazırlayabileceğiniz çok fazla yemek bulunmaktadır. Kumtel midi ve mini fırınların özelliklerine ve fiyatlarına Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz.  

Kumtel Mini Fırın Nasıl Kullanılır?

Kumtel marka midi ve mini fırınların kullanımı oldukça kolaydır. Modellerin ısı, zaman gibi pişirme ayarları kolay bir şekilde yapılır. Bu ayarlar için ön paneldeki düğmeler yardımcı olmaktadır.

Kumtel Midi Fırın Kapasitesi Ne Kadar?

Midi fırınlar orta boy ürünlerdir. Kumtel midi boy fırınların kapasitesi 70 litreye kadar çıkabilmektedir.

Kumtel Mini Fırın Nasıl Çalışır?

Kumtel mini fırınlar iç kısmın ısınması ile yemekleri pişirir. İç kısımdaki teknik özellikler ısının hızlı ve en iyi şekilde yayılmasını sağlamaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kumtel Mini Midi Fırınlar

11 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Değerlendirme Puanı
Popüler Aramalar
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?