Yeni nesil teknolojiler ile hazırlanmış olan Intel Core i9 işlemciye sahip bilgisayar modelleri, son derece akıcı ve hızlı bir kullanımı beraberinde getiriyor. Gelişmiş performans için tasarlanmış olan ürünler, hem günlük hayatınızda hem de iş için kullanabileceğiniz bilgisayar seçenekleri olarak sunuluyor. Farklı tasarım ve özellikler ile hazırlanmış olan Intel Core i9 laptop fiyatları notebook modelleri, her kesime ve ihtiyaca karşılık veriyor. Akıcı ve dinamik bir bilgisayar kullanımı için geliştirilmiş olan ürünler, yeni nesil uygulamaları ve zorlu görevleri bile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Güçlü ve kaliteli donanım özellikleri ile ön plana çıkan ürünler, yazılım konusunda da benzersiz bir performans sergiliyor.

Gelişmiş Güç Sunan Intel Core i9 İşlemcili Bilgisayarlar

9. nesil işlemciler olarak tasarlanmış olan Intel Core i9 işlemciye sahip laptop modelleri, hem oyun hem de iş için benzersiz bir performans ortaya koyuyor. İlk çarpan kilitsiz işlemci olarak hazırlanmış olan Intel Core i9, farklı hafıza seçenekleri ile kullanıldığında oyunların ve uygulamaların yükleme ya da başlatma işlemleri son derece kısa süreler içerisinde gerçekleştiriyor. 5 GHz'e kadar frekans hızı sunan ürünler, turbo modu da dahil her türlü koşulda mümkün olan en hızlı çalışma dinamiğini sergiliyor. 8 çekirdek ve 16 iş parçacığı ile hazırlanmış olan işlemcilere sahip olan bilgisayarlar, birden fazla görevi aynı anda yapabilmenize ve her koşulda üstün performans elde etmenize yardım ediyor. Yeni nesil 3A oyunları ya da yoğun güç gerektiren VR uygulamaları sorunsuz bir şekilde deneyimlemenizi sağlayan notebook modelleri, tasarım ve grafik için gerekli olan performansı da beraberinde getiriyor.

Birbirinden Farklı Notebook Modelleri

Güçlü ve gelişmiş performans için hazırlanmış olan bilgisayar modelleri, özellikle geniş depolama alanları ve hızlı performans detayları ile dikkat çekiyor. SDD ve harddisk konusunda son derece geniş seçenekler sunan ürünler, zorlu görevleri daha hızlı yapabilmenize ya da yüksek hızlı okuma-yazma işlemleri gerçekleştirebilmenize izin veriyor. İhtiyacınız olan her türlü dosyayı sorunsuz bir şekilde arşivleyebilmenizi sağlayan ürünler, özellikle tasarımcıların ihtiyaç duyduğu geniş depolama alanları sunuyor. Yeni nesil ekran kartları ile güçlendirilmiş olan Intel Core i9 laptop modelleri, kaliteli bir görüntüleme imkânını da beraberinde getiriyor. Nvidia, AMD Radeon gibi sektörün öncüsü ekran kartı modelleri ile hazırlanmış modeller, Full HD ya da Ultra HD görüntüler eşliğinde bir bilgisayar kullanımı gerçekleştirmenize ortam hazırlıyor.

Üstün Performanslı Laptop Seçenekleri

Gücünü yeni nesil Intel Core i9 işlemcilerden alan bilgisayar modelleri, tasarımları ile de keyifli bir kullanım sağlıyor. İnce ve hafif tasarımları sayesinde kolaylık taşıyabileceğiniz ürünler, geniş ekranları ve gelişmiş görüntü özellikleri ile kaliteli bir deneyim ortaya koyuyor. 4K video düzenlemeden yeni nesil oyunları en üst ayarlarında oynayabilmeye kadar pek çok farklı işlemi gerçekleştirebilmenizi sağlayan ürünler, batarya performansları ile de dikkat çekiyor. Güçlü bataryaları sayesinde uzun süreli kullanımlar sağlayan bilgisayarlar, gün boyu işlerinizi kesintisiz bir şekilde yönetebilmenize ya da eğlencenin tadını çıkartabilmenize yardım ediyor. 

 • Yeni nesil olarak tasarlanmış olan Intel Core i9 işlemciler, 5 GHz'e kadar frekans hızı sunarak yapmak istediğiniz tüm işlemleri en üst seviyede performans ile gerçekleştirmenizi sağlıyor.
 • Güçlü işlemcisi ile aşırı yüklenmeyi engelleyen bilgisayarlar, zorlu durumlarda dahi sorunsuz bir bilgisayar kullanımını beraberinde getiriyor.
 • 16 GB'a kadar RAM desteği sunan ürünler, birden fazla işlemi aynı anda yapabilmenize ve uygulama geçişlerini sorunsuz gerçekleştirmenize imkân tanıyor.
 • Güçlü soğutucu sistemleri ile hazırlanmış bilgisayarlar, her zaman kullanıma hazır konumda bulunuyor.
 • Etkili bir ses için geliştirilmiş olan ses sistemlerine sahip ürünler, keyifli bir kullanıma ortam hazırlıyor. 
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Intel Core i9 Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

8 ürün var
 1. Markalar
  1. Apple
  2. Lenovo
  3. MSI
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Kullanım Amacı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı
 7. İşlemci Tipi A-Z
  1. Intel Core i9
  2. Intel Core i7
  3. Intel Core i5
  4. Intel Core i3
  5. Intel Celeron
  6. Intel Pentium
  7. Intel Atom
  8. Intel Xeon
  9. AMD Ryzen 7
  10. AMD Ryzen 5
  11. AMD Ryzen 3
  12. AMD A9
  13. AMD A6
  14. AMD A4
  15. AMD Athlon
  16. Intel Core M3
  17. Intel Tabanlı
 8. İşlemci
 9. Ekran Boyutu
  1. 17,3 inç
  2. 15,6 inç
  3. 15,4 inç
  4. 16 inç
  5. 15 inç
 10. İşletim Sistemi
  1. Windows 10 Home
  2. Windows 10 Pro
  3. macOS
 11. Ekran Kartı
 12. Ekran Kartı Hafızası
 13. Ram (Sistem Belleği)
 14. Harddisk Kapasitesi
 15. SSD Kapasitesi
 16. Ekran Özelliği
 17. Max Ekran Çözünürlüğü
 18. Ekran Kartı Tipi
 19. Optik Sürücü
 20. Cihaz Ağırlığı
 21. Şarjlı Kullanım Süresi
 22. İşlemci Nesli
  1. 10.Nesil
  2. 9.Nesil
  3. Yok
 23. Dokunmatik Ekran
 24. Ürün Modeli
 25. Model
  1. Apple Macbook Pro
 • İşlemci Tipi Intel Core i9
DSACategoryId/2147483646/3000500/98/98
Başa dön