LG Buzdolabı

Bir LG buzdolabı, modern bir mutfak deneyimi yaratmak için çarpıcı güzel görünümü, güvenilir bir teknolojiyle birleştirir. LG buzdolabı fiyatları ve sağlam yapı kalitesiyle dikkat çeker. Buzdolabınızı evinizde neredeyse her şeyden daha fazla kullanırsınız, bu nedenle etkileşimde bulunmaktan mutlu olacağınız ve yıllar boyunca günlük kullanımda kalabilecek bir şey satın almanız önemlidir. LG Fransız kapılı buzdolapları, en sık kullanılan öğeleri göz hizasına ve dondurucu öğeleri aşağıya yerleştirmek için tasarlanmıştır. Bunun tam tersi kapı tipine sahip klasik tasarımlı ya da 4 kapılı modeller de oldukça popülerdir. Bu tür buzdolapları genellikle daha büyük kapasiteye sahiptir ve LG 630 lt buzdolabı süper kapasiteli bir model sunar. Fransız kapılı buzdolapları genellikle diğer kapı tiplerinden biraz daha pahalıya mal olur ve en iyi ve en yeni teknolojileri içerirler. LG Yan Yana buzdolapları, sağda buzdolabı ve solda dondurucu olacak şekilde tasarlanmıştır ve bu tarz "klasik" buzdolabı tasarımına daha yakındır. Yan yana model Fransız kapı tasarımıyla aynı kullanım şekline sahip olmayabilir, ancak LG yan yana modellerin hala çeşitli özelliklerle dolu olmasını sağlıyor. LG, yan yana tasarımı iki yerine üç kapılı bir modelle daha gelişmiş hale getirdi. LG Alt Dondurucu buzdolapları, Fransız kapı tasarımına benzer şekilde, üstte buzdolabı ve altta derin dondurucu olacak şekilde tasarlanmıştır. Alt dondurucular ise Fransız kapılı ve yan yana modellerden daha küçüktür ve kimi özellikler bakımından daha basittir. Alt dondurucular, daha organize edilebilir alanlar için ideal seçim olma eğilimindedir. LG Üstten Donduruculu buzdolapları, altta tek bir buzdolabı kapısı ve üstte bir dondurucu olacak şekilde tasarlanmıştır. En üstteki dondurucu tasarımı, erişimi daha kolay olduğu için dondurucuyu birinci öncelik haline getirir. Üst dondurucu tasarımları, tıpkı bir alt dondurucu gibi, hem daha küçük hem de daha hafif olma eğilimindedir.

LG Buzdolabı ile Yiyecekler Uzun Süre Taze Kalır

Bugün piyasada daha birçok buzdolabı modeli var. Bu yüzden yeni tasarımları ve teknolojileri takip etmek gitgide daha zor hale gelebilir. LG hem standart derinliğe sahip hem de ters derinlikli buzdolapları üretir. Standart derinlikteki buzdolapları daha geleneksel buzdolabı tarzıdır ve derinliği 30 ila 34 inç arasındadır. LG size mutfağınızda en iyi sonucu veren buzdolabını seçme imkanını sağlar. Örneğin, mutfağınızı düzenlemeye yardımcı olacak bir buzdolabı arıyorsanız, LG ankastre buzdolabı seçeneğini tercih edebilirsiniz. Daha fazla depolama kapasitesi ve daha uygun fiyatlı bir buzdolabı arıyorsanız, standart derinlik seçeneğini tercih etmeniz daha doğru bir karar olabilir. Yeni bir buzdolabı satın almadan önce alanınızı boyutlandırmak her zaman önemlidir. Satın aldığınız buzdolabının mutfağınıza tam olarak oturduğundan emin olmak için fazladan zaman ayırmak ve bira ölçüm yapmanız gerekebilir. LG alttan donduruculu buzdolabı benzersiz bir görünüme, dokulu paslanmaz kaplamaya sahiptir. Bunun dışında marka hemen her modelde en gelişmiş ve profesyonelce üretilmiş buzdolaplarını sağlar. LG'yi diğerlerinden ayırmaya yardımcı olan bir şey, buzdolaplarının sahip olduğu benzersiz özelliklerdir. LG, en çok ihtiyaç duyduğunuz pratik özelliklere ve farkında bile olmadığınız kolaylıklara odaklanmaya çalışır. LG buzdolapları, markayı diğerlerinden ayırmaya yardımcı olan birçok benzersiz özelliğe sahiptir. Bunlardan biri, buzdolabı kapısının açık kalma sayısını azaltan LG transparan buzdolabı modellerinin pratikliğidir. Bu özellik, buzdolabınızın içinde ne olduğunu görmenizi sağlar. Bu, buzdolabınızdan soğuk hava çıkmamasını sağlar ve ayrıca içeriğinin bir envanterini kolayca almanıza olanak tanır. Diğer bir benzersiz özellik, ana buzdolabı kapısında bulunan bir dış kapı bölmesi olan Door-in-Door'dur. Bu, iç buzdolabının soğuk havasının dışarı çıkmasına izin vermeden sıkça aradığınız öğelere erişmenizi sağlar. LG, kapıdan kapı konseptini birkaç yıldır kullanır ve müşterin tasarıma tepkisi oldukça olumludur. Öyle farklı markalar da, buzdolabı serisinde benzer buz dolabı kapısı tasarımlarını hızla benimsedi. Bu teknolojiyi piyasaya sürdüğünden bu yana LG ve diğerleri, iç mekanda daha fazla metal yüzey ve kapıları hedefleyen geliştirilmiş hava sirkülasyonu sağlamak için kapı içi tasarımını geliştirdi. Özel içeceklerden hoşlanan müşteriler için belki de en yenilikçi LG özelliği küre şeklinde buz küpleri yapabilme becerisidir. Bu teknoloji buzların daha yavaş eriyip daha verimli bir şekilde soğuması için tasarlandı. LG buzdolapları, buzdolabınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olan çeşitli kullanıcı odaklı kolaylıklar sunar. Bu buzdolapları yalnızca parmak izine değil aynı zamanda çizilmeye karşı da dayanıklıdır, tamamen paslanmaz çelik bir gövdeden üretilirler. Paslanmaz çelik buzdolaplarının temizlenmesi de kolaydır.

LG Buzdolabı Size Benzersiz Özellikler Sunar

İyi bir buzdolabının nasıl seçileceğine dair belli başlı kriterler bulunmaktadır. LG, hayatınızı kolaylaştırmak için harika özelliklere sahip güvenilir buzdolapları yapar. Bazı LG su sebilli buzdolabı modelleri, herhangi bir bardak veya şişe boyutunu doldurmanıza izin veren uzun bir buz ve su pınarı ile birlikte gelir. Ölçülen doldurma özelliği, her seferinde doğru miktarı aldığınızdan emin olmak için tam miktarlarda filtrelenmiş su elde etmenize de olanak tanır. LG ayrıca depolama anlamında da benzersiz bir tasarım sunar. Bazı modeller, çok çeşitli yiyecekleri depolayabilen geniş ve derin bir alana sahiptir. Bu, yiyeceklerinizi tam olarak doğru sıcaklıkta saklamanıza izin veren farklı sıcaklık ayarlarıyla da mevcuttur. LG buzdolabı modelleri, ürünün ömrünü uzatmaya ve tüm yiyecekleri daha uzun süre taze tutmaya yardımcı olan çeşitli soğutma yöntemleri sunar. Doğrusal soğutma, sıcaklıkları belirlenen ayara göre tutmaya yardımcı olur. Bu küçük sıcaklık değişimi, gıdanın ilk satın tazelikte tutulmasına yardımcı olur. Bu soğutma yöntemi aynı zamanda buzdolabının tamamında eşit bir sıcaklıkta kalmasını sağlar ve farklı buzdolabı bölmeleri arasındaki sıcaklık boşluğunu azaltır. Akıllı soğutma, tam soğutma kontrolü için çeşitli sensörler ve havalandırma delikleri kullanır ve bu soğutma yöntemi, optimum gıda saklama koşullarını sürdürmek için özel olarak tasarlanmıştır. Kapı soğutma teknolojisi, buzdolabınızın tüm alanlarına soğuk hava verilmesine yardımcı olur ve kapılar kapatıldıktan sonra buzdolabının istenilen sıcaklığa hızlı bir şekilde getirilmesine yardımcı olur. Bu tür soğutma, güçlü soğuk hava akışını sürdürmek için buzdolabına iki ek havalandırma deliği ekler. Taze soğutma seçeneği, yiyeceklerinizin üzerinde bir soğuk hava bariyeri oluşturmak için buzdolabının üst kısmındaki kanallardan çıkan soğuk havayı kullanır. Markayı diğerlerinden ayırmaya yardımcı olan bir başka unsur, akıllı bir cihaz yaratmak için gerekli tüm özellikleri kullanmasıdır. Hatta bazı LG modellerinde, kompresör çalışıyor olsa bile buzdolabınızın sessiz kalmasını sağlayan LoDecibel özelliği vardır. LG, buzdolabınızın 44 desibel ile 48 desibel arasında derecelendirilmesini sağlar. Bu buzdolabınızın oldukça sessiz olduğu anlamına gelir.


Akıllı LG Buzdolabı 

Marka ayrıca, belirli buzdolabı modelleri de dahil olmak üzere çeşitli LG cihazlarına bağlanan kendi uygulaması ThinQ ile piyasaya sürdü. ThinQ özellikli herhangi bir buzdolabı sesli komutlarla veya akıllı telefonunuzdaki uygulama kullanılarak kontrol edilebilir. ThinQ ayrıca tercihlerinizi öğrenerek zaman içinde gelişir ve önleyici ipuçları önerir / tavsiyeler sunar. Esasen, ThinQ buzdolabınızın performansını optimize etmeye ve enerji tüketiminizi en aza indirmeye yardımcı olur. LG akıllı buzdolabı hayatınızı belli ölçüde kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda tasarruf etmenizin de sağlarlar. ThinQ, kapınızın genellikle ne zaman açık olduğunu veya buzdolabına çok fazla yiyecek koyduğunuzda tahmin etmek için tahmin teknolojisini kullanır. Bu durumlarda ThinQ, yiyecekleri taze tutmak için taze hava filtresini güç modunda çalıştıracaktır. Kapıyı açma olasılığınız daha düşük olduğunda, ThinQ kompresörü otomatik olarak yüksek verimlilik modunda çalıştırır. Ayrıca, ThinQ uygulamanızı o anda buzdolabınızın içinde tam olarak ne olduğunu kontrol etmek için de kullanabilirsiniz, böylece market alışverişleriniz daha pratik hale gelir. Uygulama ayrıca son kullanma tarihlerini kaydederek yiyeceklerin ne zaman bozulacağını da söyleyebilir. LG buzdolabı modellerinin çoğu, ThinQ uygulamasından etkinleştirilebilen Smart Diagnosis özelliğine sahiptir. Smart Diagnosis , buzdolabınızdaki sorunları teşhis etmek ve çözmek için faydalı bilgiler sağlar. LG buzdolaplarını bir başka artısı enerji tasarruflu ve ultra sessiz olmalarıdır. LG no frost buzdolabı enerji tüketimi konusunda onaylıdır, yani özelliklerden veya işlevlerden ödün vermeden enerji tasarrufu sağlayabilirler. ENERGY STAR etiketine sahip olmak hem enerji maliyetinizden tasarruf etmenize hem de çevremizi korumanıza yardımcı olur. Her bir LG dolap, onu diğerlerinden ayırmaya yardımcı olan benzersiz özelliklerle donatılmıştır. Kimi modeller basit bir tasarıma sahip olsa da, iki nem kontrollü sebzelik çekmecesi gibi bazı ilginç özellikler içerir. Kimi modeller ayrıca yiyecek depolamanızı düzenlemenize yardımcı olmak için tam genişlikte bir sürgülü kiler çekmecesi içerir.  LG 631 lt buzdolabı oldukça büyük bir kapasite sağlar. Bu tüm depolama ihtiyaçlarınızı karşılayacak büyüklükte bir alandır. Bu modeldeki tüm yiyecekleriniz, LG’nin buzdolabı ve dondurucu içinde ideal nem ve sıcaklığı korumaya yardımcı olan “çoklu hava akışı tazelik sistemi” kullanılarak taze tutulur. Bu model ayrıca, üreticinin lineer kompresör için sağlamlık güvencesi verdiği anlamına gelir.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü LG Buzdolabı 

LG çift kapılı buzdolabı modelleri çoğunlukla alt kısmında büyük kapasiteli bir dondurucu bulunan Fransız kapı tasarımına sahiptir. Bu modeller paslanmaz çeliktir ve farklı renk seçeneklerinde mevcuttur. Böylece her mutfağa zarif bir görünüm katabilir. Buzdolabının içinde tüm iç tasarımı aydınlatabilen birinci sınıf LED aydınlatma bulunur ve markanın akıllı soğutma sistemi, yiyeceklerinizi daha uzun süre taze tutmak için sıcaklık dalgalanmalarına hızlı tepki verir. LG buzdolabı kullananların yorumları enerji kaybının minimum olduğuna ve saklanan yiyeceklerin ilk günkü tazeliklerini koruduğuna işaret eder. Markanın cam kapı teknolojisi, soğuk havanın dışarı çıkmasına izin vermeden buzdolabınızın içini görmenizi sağlar. LG camlı buzdolabı aynı zamanda ThinQ uygulamasını kullanma yeteneğine sahiptir ve bu buzdolabının en iyi cihazlar arasında yer almasını sağlar. Bu basit, sağlam ve büyük buzdolapları şu anda en popüler boyutu ve stili temsil ediyor. Kapıda buz dağıtıcısı gibi birkaç kullanışlı özelliği bulunmamakla birlikte, kırılabilecek daha az parçaya da sahiptir. Standart derinlikte, sağlam yapılarıyla birlikte güvenilirlik için iyi bir işaret olan temel bir özellik setine sahiptir. Kimi modellerde üste monte edilmiş, tam genişlikte bir buzdolabı bölmesi vardır ve taze yiyecekleri göz hizasında saklamak için bol miktarda alan sunar ve bunları unutmanız daha az olasıdır. Altı kişilik bir hane için yeterli kapasiteye sahip büyük bir buzdolabı arıyorsanız, LG 546 lt buzdolabı siz ve sevdikleriniz için idealdir. Ciddi bir kalite veya güvenilirlik garantisi sunar. Şık ve ferah olan bu modellerin, yuvarlak, profesyonel tarzdaki kulpları, bu fiyata çoğu buzdolabından daha sofistike bir görünüm kazandırır. Sağlam cam raflar, altı kişilik bir ailenin yiyeceklerini alacak kadar geniştir geniş bir iç mekandan en iyi şekilde yararlanır. Yan yana kapılı buzdolapları eskisi kadar popüler olmayabilir, ancak bazı haneler ve donmuş yiyecekleri ve daha derli toplu dondurucuları tercih edenler için en iyi seçim olabilir. Rafları ve bidonları olan tam boy dondurucu, Fransız kapılı buzdolaplarındaki yere yakın, kova tipi donduruculara göre donmuş yiyeceklere ulaşmayı kolaylaştırır. Aynı zamanda bir kapalı su ve buz dağıtıcısı ile birlikte satılır ve rafları ve çekmeceleri çoğu buzdolabına kıyasla kolayca ayarlanabilir. Bütçe dahilinde, genellikle boyutu için daha ucuz modeller de üst dondurucu tasarımıyla oldukça sağlam bir his ve benzer modellerde olduğu gibi aynı temel özelliklere sahiptir. Dört kişilik bir aile için temel özelliklere sahip olacak kadar büyüktür ve size uzun yıllar yiyeceklerinizi taze tutma imkanı sağlar. Bodrum veya garajda saklamak için ikinci bir buzdolabı arıyorsanız veya kiracılar için bir buzdolabı sağlamanız gerekiyorsa, bu aynı zamanda sağlam bir seçimdir.

LG Buzdolabı Daha Fazla Saklama Alanı

Farklı bir boyuta ihtiyacınız varsa veya farklı bir stil istiyorsanız, istediğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz konfigürasyonda belirli bir modeli bulmanız çok zor değildir. LG gardırop tipi buzdolabı, sağlam ve büyük bir iç hacme sahiptir. Şu anda en popüler boyutu ve stili temsil eder. Kapıda buz dağıtıcısı özelliği bulunmayan modeller, kırılabilecek daha az parçaya da sahiptir. Bazı temel kapılı buzdolabı modelleri, su ve buz için bir kapı dağıtıcısı ve daha şık bir görünüm için yuvarlak, profesyonel stil kulplara sahiptir. LG buzdolabı yorum ve müşteri geribildirimleri, uygun fiyatlı ve daha fazla depolama alanı sağlayan dondurucu düzenini tercih eden kişiler için harika bir seçenek olduğunu ortaya koyar. LG buzdolabı modelleri düzinelerce boyut, stil ve konfigürasyonuna sahiptir. Ayrıca hepsi yiyeceklerinizi korumak için iyi bir iş çıkarır. Mutfağınıza ve kişisel zevkinize uyan herhangi bir türü böylelikle seçebilirsiniz. Standart derinlikteki buzdolapları çoğu aile için bol miktarda kapasiteye, taze yiyecekleri göz hizasında tutmaya yardımcı olan bir düzene ve sıkışık bir zemin planında bile tamamen açılabilen dar kapılara sahiptir. Bu modeller genellikle benzer boyuttaki Fransız kapılı modellerden biraz daha ucuza gelir ve dondurucunuzu düzenlemeyi ve donmuş yiyeceklere ulaşmayı kolaylaştırır.  Markanın cihazları, daha güzel buz ve su sebilleri, ekstra çekmeceler ve kapılar veya daha şık yüzeyler ve kulplar sunar. Hepsinin kendi meziyetleri vardır ve temel modellere odaklanmayı seçseniz bile ortalamanın üzerinde bir cihaz satın almış olursunuz. Bununla birlikte, otomatik buz çözme dondurucu, ayarlanabilir raflar, sebzelik çekmeceleri ve buzdolabı bölmesinde cam veya plastik raflar gibi bazı temel kolaylıklara sahip modeller karşınıza çıkar. Çoğu model bu fiyat aralığındaki benzer buzdolaplarından daha sağlan ve uzun ömürlüdür. Kapılar güzel bir ağırlığa sahiptir, çekmeceler sorunsuz bir şekilde çalışır ve kulplar sağlam bir yapıya sahiptir. İç mekan LED aydınlatması parlak ve davetkardır ve dış tasarım göz kamaştırır. Ayrıca bütün modeller parmak izine dayanıklı bir yüzeye sahiptir. Çoğu büyük buzdolabı galon büyüklüğündeki sürahileri kapı kutularına sığdırabilir. Ayrıntılı üzün özelliklerini incelemek ve LG buzdolaplarını satın almak için Hepsiburada’yı ziyaret edebilirsiniz.

LG Buzdolabı Kaç Derece Olmalı?

LG buzdolabı soğukluk ayarı, içerisinde bulunan besinlere göre değişebilir. 

LG Buzdolabı Ne Kadar Elektrik Harcar?

Enerji tasarrufu yüksek olan modellerde elektrik tüketimi oldukça azdır. Buna uygun bir model seçimi yapabilirsiniz.

LG Buzdolabı Neyle Silinir?

Belli aralıklarla buzdolabının iç raflarını nemli bir bez yardımı ile silebilirsiniz. Böylece raflarda kalan ufak yemek kalıntıları ve lekelerden hızlıca kurtulabilirsiniz. 

Duvar KağıtlarıOyuncu KoltuğuYazıcıModemMonitörOyun BilgisayarıLaptop ÇantaKlavyeMouseMasaüstü BilgisayarEkran KartıKulaklık3D YazıcıAnakartProjeksiyon CihazıAkıllı BileklikBluetooth HoparlörUydu AlıcısıBuzdolabıYabancı DizilerCumhuriyet AltınıHesap MakinesiÇeyrek AltınKramponElektrikli BisikletKırtasiye ÜrünleriTakvimAnimasyon FilmleriPlaystation 5Koltuk TakımıSaatKronometreHaritaPusulaDavetiyeSözlükYatak Odası Takımları22 Ayar BilezikBisikletGalatasaray FormalarıKurutma MakinesiKöpek ÜrünleriKedi EşyalarıYatak Odası TakımlarıFırınVantilatörAyakkabıScooterAltın BileklikÇalışma MasasıErkek Spor AyakkabıZeytinyağıPazar ArabasıAltın KolyeTesettür ElbiselerKamp SandalyesiDireksiyon SetiBanyo DolaplarıTesettür AbiyeProtein TozuTost MakinesiTam AltınJakuziTıraş MakinesiAnkastre SetGardropFiltre Kahve MakineleriOkul ÇantasıMutfak MaşasıFutbol TopuMotosikletMutfak DolabıDerin DondurucuMotosikletDuşakabinAvizeKitaplıkMutfak MasasıKomedi FilmleriAyakkabılıkDuşakabinUzaktan Kumandalı ArabaBasketbol AyakkabılarıBuhar MakinesiSandalyeHediyeSırt ÇantalarıBasketbol AyakkabısıTesettür GiyimBlenderTopuklu AyakkabıNargileHalıSu Arıtma CihazlarıDuvar SaatleriSandalyeSırt ÇantasıSaç Kurutma MakinesiAltın KüpeLambaderBeşiktaş FormasıKedi MamasıYabancı FilmBalıkPufMasaj AletiDikey SüpürgeJartiyerMikrodalga FırınÇadırHalı Yıkama MakinasıNavigasyonŞemsiyelikFeraceTürkçe SözlüklerPastaWaffle MakinesiÇapa MakineleriŞifonyerMouse PadZigon SehpaKoşu BandıGenç OdasıOrta SehpaKadın Spor AyakkabıErkek CüzdanBattaniyeKaynak MakineleriStor PerdelerSu SebiliGelinlikYatakPatenTesettür TakımAltın BilezikHalı Saha AyakkabısıHazır SistemBahçe MobilyasıKreatinBarkod OkuyucuTesbihErkek TişörtÇocuk BisikletiDoğum Günü HediyesiHazır SistemlerErkek Kol SaatiDüdüklü TencereMama SandalyesiYemek MasasıBilgisayar MasasıErkek ParfümüDiş BeyazlatıcıTek Kişilik BazalarKolajenMakyaj MasasıKlozetKülçe AltınNevresim TakımıJeneratörPortmantoÇocuk OdasıOyuncak ArabaÇakmakMikrofonÇaydanlıkOyuncu KulaklıklarıFiltre KahveUyku TulumuErkek GömlekAküPançoMasa LambasıMelodikaPiyanoKamp MasasıYemek Takımlarıİngilizce SözlükKolyeGümüş KolyeOyuncak BebekAspiratörÇok Amaçlı DolapŞarjlı SüpürgeElektro GitarKedi KumuDuş BaşlığıAltın YüzükTermosifonFormaBilezikDikiş MakinesiAlyansMayoKulak Üstü KulaklıkKahvaltı TakımlarıAna KucağıÜtüDambıl SetiYapay ÇiçekDavlumbazBebek BeşiğiBasketbol TopuGözlükErkek Eşofman TakımıErkek PantolonT-ShirtErkek CeketTabloAteş ÖlçerAbajurYağmurlukŞekerBileklikFrench PressOcakYağmurlukAynaAnahtarlıkScooter MotorErkek BileklikSehpaGitarFon PerdeKalemliklerBıçakTavan VantilatörleriPerdeKemerGebelik TestiKomodinKlozet KapağıYatak ÖrtüsüSehpaLokma TakımıOyun HavalarıTürk KahvesiMutfak BataryasıAtv MotorÇocuk FilmleriKıyma MakinesiBuharlı TemizleyiciŞişme YatakTeleskopKompresörOfis KoltuklarıPiercingAbajurGenç Odası TakımlarıKuluçka MakinesiYüzükŞişme HavuzKöşe Koltuk TakımıATV MotorMutfak RobotuTV SehpasıIslak MendilGümüş BileklikTakım ÇantaKiler DolabıTereyağPlakalıkTakım ÇantalarıPikapTrambolinTuvalet KağıdıMakarna ÇeşitleriKöpek MamasıErkek KolyeOfis MobilyalarıTesettür MayoKehribar TesbihlerErkek TerlikDambılSosyal BilgilerÇim Biçme MakinesiDövmeŞofbenKemanBankYeşilçam FilmleriKapıPeluş OyuncakBüyük Beden AbiyeKimonoKutu OyunKaykaySemaverSilikon TabancasıŞapkaElektrikli MotosikletMatkapProbiyotikİnci KolyeOto TeypMeyve SıkacağıEl FeneriArmut KoltukErkek Güneş GözlüğüKek KalıbıKutu Oyunu
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

LG Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

12 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam Hacim
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?