Onvo Televizyon ve Led Ekran Fiyatları

Onvo televizyon ve led ekran fiyatları tüketiciye hitap eden, asla zora sokmayan bir ilkeyi benimsemiştir. Günümüzde televizyonlar kelimenin tam anlamıyla ekmek ve su kadar gerekli bir hale gelmiştir. Gelişen teknoloji sayesinde ise bu özellikler katlanarak büyümektedir. Teknoloji dünyası geniş bir pazar haline gelmiştir ve sağlam bir rekabet söz konusudur. 

Bu durumda tüm televizyon ve led ekran fiyatları firmalar arasında tutarsız şekilde yer alıyor. Onvo markasına ait tüm televizyon modelleri tüketiciler tarafından son derece beğenilmektedir. Bu yüzden keyfine düşkün tüm bireyler gibi siz de televizyon için Onvo markasına ait ürünlerden istediğiniz modelleri tercih edeblirsiniz. 

Onvo Televizyon

Onvo televizyon herkesin evinde ve ofisinde yerini almaya başladı. Bir Türk markası olan Onvo, tüketicilerin ilk seçeneği haline gelmiş olup, kalite ve yüksek görüntü seviyesi sayesinde tüketiciden tam not almayı başarmıştır. 

Değişen teknoloji ile artık televizyon kanallarından ziyade internet üzerinden dizi ve filmler de izleyiciler tarafından tercih edilmektedir. Onvo televizyon sahip olduğu wifi özelliği ile bunu sunmaktadır. İnternet bağlantısının kesintisiz olduğu her zaman ilgili uygulamadan kolaylıkla dizi ve film izleyebilirsiniz. Alıcıda bir sorun olmadığı sürece kesinlikle kesintiye uğramaz ve keyfinizi yarıda bölmez. 

Televizyonu koyacağınız ortama göre büyüklüğü tercih edebilirsiniz. Çeşitli renk ve büyüklükte Onvo televizyonlar alıcılarını bekliyor. Aynı zamanda firma tarafından 24 ay garanti mevcuttur. Ancak kutu açılımını yetkili servis yapmalıdır. Kurulum işlemi son derece kısa sürede sona erecektir. 

Onvo Televizyon Fiyatları

Onvo televizyon fiyatları her bütçeye uygundur. Yerli markalardan biri olan Onvo kur farkı gibi yabancı para birimlerinin etkisinde kalmamaktadır. Dolayısıyla bu durum sizlere pozitif etki sağlar. Hem cebini hem konforunu düşünen pek çok kişi alışverişini Onvo markasından gerçekleştirmektedir. Arz talep ilişkisini gözeten firma bu bağlamda tüketicinin tüm isteklerine cevap vermektedir. 

Cihaz sert bir darbe almadığı sürece 24 ay garanti kapsamından çıkmıyor. Dilediğiniz zaman ulaşacağınız teknik servis sizlere yardımcı olacaktır. İster Onvo mağazasından alışveriş yapın isterseniz internet üzerinden alışveriş yapın hiçbir konuda mağduriyet yaşamayacaksınız. 

Onvo televizyon modellerini dikkatli olarak incelemeniz halinde diğer markalar ile aynı teknik özelliklere sahip olduğunu göreceksiniz. Yani elektronik cihazları ekstra pahalıya satın almanız bütçenize bir hayli yük getirecektir. Onvo markası gelişmekte olan bir firmadır. Tüm ürünlerinde inanılmaz bir donanıma sahiptir. Teknik açıdan alanında en iyilerden bir tanesidir. 

Onvo Televizyon 55 İnç

Onvo televizyon 55 inç 16:9 ekran formatına sahiptir. Ayrıca piyasadaki diğer rakiplerine nazaran çok daha uygun fiyatlı olarak tüketiciye sunulmaktadır. Cihaz, 14K Ultra Hd çözünürlüğe sahiptir. Dolayısıyla ekran keyfini en üst seviyede yaşamanıza olanak vermektedir. Onvo televizyon modellerinin hiçbiri gözü yoran ve zarar veren ekranlardan değildir. Aksine koruma özelliği mevcuttur. 

2 tane usb girişi mevcuttur. Dilerseniz bellekten film izleme veya müzik dinleme şansınız vardır. Sesi diğer televizyon modellerine göre yüksektir ve kolon özelliği taşımaktadır. Aynı zamanda led ekran özelliği ile renkler daha dolgun ve canlı olarak verilmiştir. Siz de yüksek kaliteyi çok daha ucuza almak isterseniz internet üzerinden sipariş verebilir veya Onvo mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. 

Onvo Tv 43 İnç

Onvo tv 43 inç diğer modellere oranla daha küçük tasarlanmıştır. Sebebi ise daha küçük alanlarda kullanılacak olmasıdır. Ev veya ofislerdeki metrekare açısından daha küçük olan yerlerde gönül rahatlığıyla seçim yapabilirsiniz. Televizyonların teknik özellikleri hemen hemen aynıdır. 

43 inç televizyon 109 cm tekabül ediyor. Ağırlığı ise 7.2 kg. civarındadır. Bu nedenle taşıması ve yer değiştirmesi son derece kolaydır. Diğer yandan 2 farklı rengi mevcuttur. İnce led ekran sayesinde son derece estetik bir görüntü sağlamaktadır. İnternete bağlanma özelliği, bluetooth ve usb girişleri mevcuttur. Estetik görünümü seven herkesin ev ve iş yerinde olması gereken bir parçadır. 

Onvo Televizyon 82 Ekran

Onvo televizyon 82 ekran televizyon ev ve küçük işyerleri için uygun olan modellerden biridir. Tüm Onvo televizyonlarda olduğu gibi led ekran özelliğine sahiptir. İnternet ve usb girişlerinde herhangi problem yaşanmamaktadır. Herkesin en sevdiği özelliklerinden biri ise kolaylıkla duvara sabitlenmesidir. 1280x720 ekran çözünürlüğüne sahiptir. Onvo kalitesi ile her zaman izlediğiniz görüntüden zevk alacaksınız. 

Kulaklık girişi ve dahili uydu alıcısı özelliği vardır. Elektrikten tasarruf etmeniz sağlanır. Onvo firmasından aldığını tüm ürünler enerji tasarrufu açısından tam puan almıştır. Ayrıca muadillerine göre fiyatı çok daha uygundur. 

Onvo 127 Ekran Televizyon

Onvo 127 ekran televizyon 3840x2160 ekran çözünürlüğü ile muazzam bir cihazdır. Geniş alanlar için kullanıma uygundur. Ekranda kesinlikle kavis yoktur, ince led tasarımı göz kamaştırıyor. Aynı zamanda ekran çözünürlüğünün bu denli yüksek olması görüntünün pikselleşmesini önlüyor. Bu bağlamda kalite ve uygun fiyatıyla piyasadaki rakiplerine fark atıyor. 

Tüm Onvo televizyonlarda olduğu gibi 2 yıl garanti süresi mevcuttur. Dolayısıyla yaşayacağınız herhangi aksamada direkt yetkili servis ile görüşebilirsiniz. Onvo firması daima piyasaya sunduğu ürünün arkasında duran bir firma olmuştur. Kendine sağladığı misyon sayesinde geniş bir kitleye ulaşmıştır. 

Onvo 127 ekran televizyonu geniş bir salonda veya cafe,restaurant gibi alanlarda kullanabilme şansına sahipsiniz. Yüksek ses özelliği ile her zaman odak noktası olacaktır. 

Onvo 82 Ekran Led Tv

Onvo 82 ekran led tv incecik yapısı ile tam olarak tasarım harikasıdır. Bulunduğu her ortama ayrı bir görsel katan Onvo televizyonlar ebat fark etmeksizin bunu başarıyor. Tam bir teknoloji harikası olan televizyon modellerini ulaşmak son derece kolaydır. Eğer daha önce Onvo markasının herhangi ürününü kullanmadıysanız kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Dilerseniz müşteri temsilcisinden de fikir alabilirsiniz. 

Onvo 82 ekran led tv ağırlığı 4.5 kg olduğu için kolaylıkla taşınabilir. Ayaklı tasarımı ile tv ünitenize çok yakışacaktır. 

Onvo 55 140 Ekran Uydulu Full Hd Smart Led Tv

Onvo 55 140 ekran uydulu full hd smart led tv 3840x2160 görüntü çözünürlüğüne sahiptir. Dolayısıyla izleme sırasında görüntü kaybı yaşanmaz ve daima berrak bir görüntü elde etmek mümkündür. Onvo televizyon modellerinden en çok tercih edilen modeldir. Full hd smart özelliği cihaz için önemlidir. Ve tüm bu özelliklerine göre fiyat son derece uygun olarak belirlenmiştir. Cihazın usb girişlerinden mouse, klavye vb harici parçalarda ekleyebilirsiniz. 

Onvo Televizyon Ve Led Ekran Fiyatları

Onvo televizyon ve led ekran fiyatları açısından her tüketiciye uygundur. Değişen teknolojik şartlara göre alanında en iyi markalardan biridir. Bu yüzden alışveriş yaparken önce Onvo modellerini incelemelisiniz. Televizyona dair harici parçalardan herhangi biri zarara uğrarsa kolaylıkla temin edebilirsiniz. Hiçbir konuda sıkıntı yaşamazsınız. 

Onvo Televizyon Modelleri Garantili midir? 

Tüm Onvo modelleri paket açılımında başlayarak 24 aya kadar garantilidir. 

Onvo Modellerde Ses Yüksekliği Ne Kadardır? 

2x8 W kadar yükselmektedir. Aynı zamanda ses çıkışları son derece tok ve baslıdır, tiz ses çıkararak rahatsızlık vermez. 

Onvo Modelleri Hangi Renge Sahiptir? 

Televizyonlarda şu an yalnızca 2 ana renk mevcuttur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Onvo Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

24 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Çözünürlük
Toplam 24 / 24 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?