Philips Ütüler

Kumaşların kırışıklıklarını kolayca gideren ütüler, şık görünmenin en önemli gereçlerinden biridir. Şıklığın yanı sıra yüksek ısı sayesinde, kumaşlarda hijyen sağlama işlevi de barındırır.

Bir evin vazgeçilmez gereçlerinden olduğu için ütü teknolojisi de devamlı olarak geliştirilir. Ev aletleri konusunda hatırı sayılır markalardan biri olan Philips de, ütüleme ihtiyacını daha iyi giderebilecek modeller üretmek için çalışmalarını sürdürür.

Philips Ütü

Philips, birçok ihtiyaca yönelik çeşitli ütü modellerine sahiptir. Philips’in geniş ürün gamında her kesime göre bir ütü bulabilmek mümkündür. Suları çok fazla kireçli bölgelerdeki tüketiciler için, kireç temizleme sistemi bulunan veya birden fazla kumaş çeşidini daha hızlı ütüleyebilmek için ısı ayarını otomatik ayarlayabilen ütüleri ile Philips’in adı piyasada sıkça anılan markalar arasındadır.

Ürün çeşitliliğinin yanı sıra, sağlamlığı ve kullanışlılığı da Philips marka ütülerin tercih edilme sebeplerindendir. Kullanıcı deneyimini daha kolaylaştırmak için, basit tasarımlar geliştirerek herkesin pratik bir şekilde ütü yapabileceği ürünler üretmesi, Philips’i farklılaştıran noktaları oluşturur.

Satış sonrası hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetine önem vermesi, alışveriş sırasında Philips ütüleri bir adım öne geçirmekte etkili olan nedenlerin başında gelir. Bunlara ek olarak Philips’in doğanın ve insanların geleceğini düşünerek tasarladığı çevreci ütüleri, markaya artı bir değer katarken, dünya çapında bilinen bir marka olması da kullanıcılarda güven veren bir unsurdur.

Philips Ütü Fiyatları

Herhangi bir ütünün beklentilerinizi karşılama oranı, fiyatını büyük ölçüde etkiler. Philips, geniş ürün yelpazesiyle herkesin beklentisine göre bir ürün sunabilir. Ütünün sahip olduğu gücü, taban malzemesi, su alabilme kapasitesi, buhar gücü, kireç temizleme ekipmanları, sprey ucu ve hatta ütünün rengi gibi birçok özellik fiyatının değişmesini sağlar. Ütü ürünlerini araştırmaya başladığınızda, ihtiyacınız olan özellikleri belirlemeniz sizin lehinize olacaktır. Bu sayede ihtiyacınız bile olmayan bir özelliğin ütünün fiyatını etkilemesini önleyebilirsiniz.

Philips’in güvenilir ve tanınmış bir marka olmasından dolayı, bir marka değeri de bulunur. Bu yüzden alacağınız ürünün sağladığı faydaların yanı sıra, markanın sağlayacağı güvence de fiyata dahil edilmelidir. Satın alınacak ürünün sıklıkla değiştirilemeyeceği, senelerce kullanılacağı göz önünde bulundurularak, marka ve ütü seçimi yapılmalıdır. Dolayısıyla ütü almaya karar verdiğinizde, beklentilerinizi de netleştirmelisiniz, böylece fiyat ve özellikler konusunda hazırlıklı olarak alışverişe başlayabilirsiniz.

Philips Ütü Modelleri

Geçmişten günümüze kullanıcıların en çok tercih ettiği buharlı ütüler ile gitgide yaygınlaşan buhar kazanlı ütüler, Philips’in ütü modellerini oluşturur. Klasik buharlı ütü modelleri arasında kablosuz çalışan, kumaş türünü algılayarak ısı ayarını otomatik olarak ayarlayabilen, belli bir süre bekledikten sonar kullanılmadığı takdirde otomatik kapanan ve enerji tasarrufu sağlayan Azur serisi ütüler fark yaratan modellerdendir. Buhar gücü ve seramik tabanıyla ütü işlemini kolay bir hale getiren Easyspeed serisi de en çok tercih edilen Philips ütü modelleri arasında yer alır.

Tek seferde pek çok parça ütüleyenlerin işlerini kolaylaştırmak için geliştirilen buhar kazanlı ütüler ise, daha fazla su kapasitesi ve daha fazla buhar gücüne sahip olmalarıyla öne çıkar. Yine fark yaratan sessiz buhar teknolojisi ve yanma riskini ortadan kaldıran akıllı çip özelliği de bu ütülerin tercih edilmesini etkileyen faktörler arasındadır. Farklı taban çeşitleri bulunan modelleri inceleyebilir ve ütü alışkanlıklarınıza göre değerlendirebilirsiniz.

Tekstil uzmanları tarafından test edilip onaylanan Philips ütüler, tüm kumaş çeşitleriyle uyumlu olarak üretilir. Özellikle ipek gibi hassas kumaş türlerini bile yakmadan ütüleyen Philips’ler, ütü işlemini daha zahmetsiz bir hale getirir. Bu sayede tüm ütü modelleri Philips güvencesine sahip olarak kullanıcılara sunulur.

Philips Ütü Fiyatları

83 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Philips
  2. Rowenta
  3. Tefal
  4. Arnica
  5. Electrolux
  6. Arzum
  7. Fakir
  8. Vestel
  9. Grundig
  10. Homend
  11. Sinbo
  12. Arçelik
  13. Bosch
  14. Siemens
  15. Singer
  16. Beko
  17. Goldmaster
  18. Braun
  19. King
  20. Premier
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Buhar Kazanı
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Philips

Ütüler Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483638/17071/155122
BAŞA DÖN