Pratik Mutfak Aletleri

Pratik Mutfak Aletleri

Pratik mutfak aletleri; çalışan kadınlardan öğrencilere, ev hanımlarından yalnız yaşayanlara kadar mutfağa giren herkesin mutfaktaki en büyük yardımcısıdır.

Mısır ayıklama aletinden sarımsak kabuğu soyucuya kadar yüzlerce pratik mutfak aleti, işlerinizi hızlandıran ve mutfakta geçirdiğiniz zamanı keyifli hale getiren pratik fikirlerin ürünüdür.

Yemek yaparken, yemek servisi sırasında, yemekten sonra mutfak temizliğinde ya da mutfağınızı düzenlerken işlerinizi kolaylaştıran basit ama etkili ürünlerdir.

Basit gibi görünen pratik mutfak aletleri, hem uygun fiyatlı hem de mutfağınızdaki en sevmediğiniz işleri sizin için keyifli hale getirecek ürünlerdir.

Tantitoni, Tefal ve Bambum gibi markaların yüzlerce ürünü, mutfağınızda küçük ve etkili değişiklikler için sizleri bekliyor. Bu ürünler ile pratik ve hızlı tarifler deneyebilir, Mutfakta olmanın tadını çıkarabilirsiniz. 

Pratik Mutfak Aletleri Nelerdir?

Yaprak sarma makineleri, süt taşırmazlar, mısır ayıklama aletleri, patates soyma eldivenleri, bıçak bileyiciler, limon sıkacakları, el rondoları, yumurta haşlama aparatları ve mantı kesme merdaneleri arasından dilediğiniz ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yaprak sarması özellikle bayramların ve özel günlerin vazgeçilmezlerindendir. Herkesin çok sevdiği bu yiyeceği hazırlamak ise büyük emek ve zaman ister. Bu işi sizin için hızlandıran yaprak sarma makineleri, aynı zamanda eşit büyüklüklerde yaprak sarmanıza da olanak sağlayarak, yaprak sarma işini sizin için bir keyif haline getirir.

Yumurta pişirmek basit bir işlem gibi görünse de, yumurtanın kıvamını tutturmak genelde zordur. Ya fazla pişer ya da az. Küçük ama etkili pratik mutfak aletlerinden biri olan dublör yumurtalar ile yumurtalarınız tam istediğiniz gibi pişer.

Patates soymaktan hoşlanmayanlar ya da patates soymakla fazla zaman kaybetmek istemeyenler için, özel olarak tasarlanmış patates soyma eldivenleri de, pratik mutfak aletleri kategorisinin kullanışlı ürünlerinden bir diğeridir. Yapmanız gereken tek şey eldivenleri takıp haşlanmış patatesi avucunuzun içinde ovalayarak soymaktır.

Mantı kesmek, Türk mutfağındaki en zahmetli işlerden biridir. Üstelik aynı boyutta olmasını sağlamak da oldukça zordur. Mantı merdanaleri, titiz kadınların hem hızlı hem de aynı boyutta mantılar kesmesine olanak sağlar.

Süt kaynatırken bir anlık dalgınlık hem sütünüzü ziyan eder hem de ocağınızın kirlenmesine neden olur. En kötüsü de süt taşan bir ocağı temizlemek için harcayacağınız emek ve zamandır. Süt taşırmazlar, süt kaynar kaynamaz çıkardığı ses ile sizi uyarır ve hem sütünüz ziyan olmaz, hem de ocağınız temiz kalır.

Mutfakta bıçak kullanırken parmaklarınızı sık sık yaralıyorsanız, parmak koruyucular tam size göredir. Parmak koruyucu ürünler sayesinde gönül rahatlığı ile mutfakta bıçağı elinize alabilir, kısa sürede muhteşem salatalar yapabilirsiniz.

Sarımsak soyduktan sonra elinizde kalan kokudan rahatsız oluyorsanız, sarımsak soyucu ve doğrayıcı ürünleri inceleyebilirsiniz. Elinizin kötü kokmasını engelleyen bu ürünler, aynı zamanda sarımsakları hızla doğrayıp yemek için hazır hale getirir.

Haşlanmış mısır tanelerini ayıklamak herkes için zor ve sıkıcı bir iştir. Bunun için bile bir alet yapıldığını biliyor muydunuz? Mısır ayıklama aleti, pek çok pratik mutfak aleti gibi küçük ama etkili bir çözüm sunar. Yazın buzluğunuza haşlanmış mısır taneleri koymak istiyorsanız, mısır ayıklama aletlerine göz atabilirsiniz.

Kutu kola içerken zorlananlardan mısınız? Hem kutusundan hem de pet şişe rahatlığı ile kola içmenizi sağlayan kutu kolayı şişeye çevirme aparatları ile kola ya da meyve suyu içerken rahat edersiniz.

Karpuz yemek ne kadar keyifli bir işse, karpuz dilimleme de bir o kadar zahmetlidir. Karpuz dilimleyiciler, sizi bu zahmetli işten kurtarır. Karpuz dilimleyicilerle hem hızlı hem de düzgün karpuz dilimleri kesebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pratik Mutfak Aletleri

363 ürün listeleniyor
HaiTun
Xhang
Xinh
Evefix
Nusrat Bilişim
Modger
Vacu Vin
ZSZH
Ferhome
Bluebrush
Cmt
Prodigy Toy
Shinee
Shun
Zsykd
Zunhai
Flosoft
Lisinya
Supertrend
Colorful Balloons
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 363 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?