Regal Bulaşık Makineleri

Bulaşık makineleri günümüz modern yaşamının olmazsa olmazlarındandır. Günlük ev hayatında, yemek hazırlayan ve tüketen herkesin en büyük problemi olan bulaşık yüküne, pratik bir çözüm sunar. Bulaşık makineleri aynı zamanda enerji ve zaman tasarrufu da sağlar. Elle yıkamaya kıyasla hijyen açısından da oldukça etkin olan bulaşık makineleri, sağlıklı bir tercih olarak ön plana çıkar.

Regal Bulaşık Makinesi

İleri teknolojiyi insan hayatına kazandırmak ve küçük değişimlerle büyük farklılıklar yaratmak iddiasıyla üretimine başlayan Regal, uygun fiyatlara akıllı teknolojik çözümler üretmek mottosuyla çalışmalarını sürdüren bir markadır.

Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden Zorlu Grubu’nun bir üyesi olan Regal; çamaşır makinesinden buzdolabına, bulaşık makinesinden televizyona kadar elektronik ve beyaz eşya kategorilerinde tüketicilerin ihtiyaç duyacağı ürünlerin üretim ve pazarlamasını gerçekleştirir. Yine Zorlu grubunun en büyük markalarından Vestel’in teknik desteğini de arkasına alan Regal, yaygın servis ağıyla Türkiye’nin her yerinde tüketicilerine hizmet verir.

Regal Bulaşık Makinesi Fiyatları

Geniş bir ürün skalasıyla tüketicilerine ürünler sunan Regal markasının en önemli ürün segmentlerinden biri olan Regal bulaşık makineleri; tasarruf, performans ve teknolojik özellikleriyle değişik modellere ayrılır.

Özellikle bulaşık makinesi piyasasında, yerli üretim ürünleri tüketicilere uygun fiyatlarla sunmasıyla bilinen Regal markası, kendi segmentinde yeni sayılabilecek bir marka olmasına rağmen, oldukça etkin bir tercih seviyesini yakalamış durumdadır.

Ürün özelliklerine göre, piyasa standartlarının her seviyesinde fiyat seçenekleri sunan Regal ürünlerine, her kesimden tüketicilerin ulaşabilmesi mümkündür.

Regal Bulaşık Makinesi Modelleri

Tüketicilerin ihtiyaç ve hassasiyetlerine göre 7 farklı program seçeneği sunan Regal bulaşık makineleri, yarım yük modu ile ister alt, ister üst sepetteki bulaşıkları yıkamayı tercih ederek kullanıcıların hem sudan, hem elektirikten tasarruf etmesine olanak sunar. Böylelikle tüketicilere zamandan ve enerjiden de tasarruf imkânı veren Regal bulaşık makineleri, tüketicilerin hayatını kolaylaştıran daha birçok özellikle birlikte sunuluyor.

Kirli bulaşıkları yerleştirmede kolaylık yaratan ayarlanabilir iç aksam ve bulaşıkların kısa programda bile hijyenik olarak yıkanmasına olanak sağlayan hızlı yıkama programları da, bulaşığa harcanan zamanı en aza indirmek için tasarlanan diğer donanımlar olarak ön plana çıkar.

Regal bulaşık makineleri, yüksek yerli üretim teknolojilerinin yanı sıra, kullanıcı dostu güvenlik sistemleriyle de dikkat çeker. Sahip oldukları kontrol sistemi ve özel emniyet kilidi ile Regal bulaşık makineleri özellikle çocuklu ailelerin ve diğer kullanıcıların güvenliğini ön planda tutar.

Regal Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

Kendi kategorilerinde tasarım, teknoloji, performans gibi kriterlerle birbirinden ayrılan bulaşık makinesi markalarından herhangi birini tercih ederken, ihtiyaca en uygun ürünleri ön plana çıkarmak önemlidir.

Özellikle program çeşitleri bulaşık makinesi tercihinde göz önünde bulundurulması gereken kriterlerin başında gelir. Makinelerin yüksek sıcaklık dercesine sahip olması da bir başka tercih sebebidir. Çünkü yüksek sıcaklık dercesine sahip olan ve kısa program özelliği sunan makineler, tüketicilere zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Bu da ay sonunda daha uygun faturalar olarak hayata yansır. Ayrıca program seçeneği az olan veya yıkama ayarı yanlış yapılan bulaşık makineleri, tabak ve bardakların çizilmesine neden olabilir. Bu sebeple kullanılan tabak, bardak gibi eşyaların özelliklerine uygun modelleri tercih etmek, tüketicilere fayda getirir.

Otomatik programlı makineler de hem pratik kullanım hem de ideal yıkama ayarlarını yakalama açısından önem taşır. Eğer sık sık ve az miktarlarda bulaşık yıkanıyorsa yarı yük yıkama programlı makineler ideal bir seçim olarak karşınıza çıkar.

Böylelikle hem daha kısa sürede bulaşık yıkama işlemi tamamlanabilir hem de fazladan enerji kaybının önüne geçilebilir. Tencere ve tava gibi yüksek derecede daha hijyenik bir temizlik isteyen ürünler için ise, yüksek derece programlı makineleri tercih etmek yine doğru bir seçenek olarak uzmanlar tarafından önerilir.

Regal Bulaşık Makinesi Fiyatları

4 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Regal
  2. Siemens
  3. Vestel
  4. Beko
  5. Bosch
  6. Miele
  7. Profilo
  8. Samsung
  9. Electrolux
  10. Altus
  11. Hoover
  12. Vestfrost
  13. Grundig
  14. Arçelik
  15. Hotpoint Ariston
  16. Finlux
  17. Franke
  18. Teka
  19. AEG
  20. LG
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Enerji Sınıfı
 5. Kapasite (Yemek Takımı Kişi Sayısı)
 6. Kullanım Şekli
  1. Solo
 7. Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)
 8. Su Tüketimi (lt/program)
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Program Sayısı
 11. Ses Seviyesi (db)
 12. Renk
 13. Genişlik (cm)
 14. Yükseklik (cm)
 15. Derinlik (cm)
 16. Satıcı
 • Marka Regal
DSACategoryId/2147483637/235604/22156/regal
Başa dön