Regal Bulaşık Makinesi

Günümüzde hemen hemen her evde bulunan bulaşık makineleri, modern çağın en gerekli teknolojik aletlerindendir. Farklı markalar tarafından satışa sunulan bu makineler arasında ilk sıralarda Regal bulaşık makinesi yer alıyor. Günlük ev hayatınızda kolaylık sunacak bulaşık makineleri gelişen teknoloji ile beraber pek çok özellikte üretiliyor. Bulaşıklarınız biriktiğinde makineye atarak elde yıkama zahmetinden kurtulmuş olursunuz ve ayrıca hem sudan hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz. Farklı program özellikleri ve modellerde üretilen Regal bulaşık makineleri hijyen açısından son derece konforludur. Bulaşıklarınızın makineden tertemiz çıkmasını istiyorsanız tercihinizi Regal’den yana kullanabilirsiniz. Enerjiden tasarruf etmek için evinize bir bulaşık makinesi almak en doğru kararlardan olacaktır. Regal bulaşık makinesi ile günlük işlerinizin kolaylaştığını ve bulaşık yıkamayı daha çok seveceğinizi görebilirsiniz. 

Regal Bulaşık Makinesi Modelleri

Birbirinden farklı renk, tasarım, program, model gibi özelliklerle üretilen Regal bulaşık makineleri her tarza hitap ediyor. Modern ve geniş renk seçenekleri ile özellikle yeni evlenen çiftlerin en gözde beyaz eşyaları arasında yer alıyor. Seçenekler arasında 7 programdan 2 programa kadar geniş modeller mevcuttur. Uzun yıllar boyu güvenle kullanabilmeniz için Regal bulaşık makinelerinde son kalite materyaller kullanılmıştır. Yığılmış bulaşıklarınızı ya da tek tük parçaları istediğiniz zaman yıkayabilirsiniz. İster gündüz ister akşam çalıştırırsanız da her durumda da enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Çoğunlukla beyaz renk tercih edilen Regal bulaşık makineleri kırmızı, gri, siyah ve ahşap renklerinde de talep yoğun oluyor. Regal 5 programlı bulaşık makinesi modellerinden yana seçim yaptığınızda kalabalık bir aileye sahipseniz oldukça işlevsel olacaktır.

Regal Bulaşık Makinesi 4 Programlı Modelleri

Günümüzde sıklıkla tercih edilen Regal bulaşık makinesi 4 programlı modeller, konfor bakımından oldukça iyi performans sunar. 4 program özellikte tasarlanan bu modeller 12 kişilik kapasiteye sahiptir. 12 litre tasarruflu su kullanımı ile bulaşıklarınızı tertemiz yapar. Ses gücü düzeyi oldukça düşük olduğundan geceleri de çalıştırabilirsiniz. Geniş renk seçeneğine sahip olan 4 programlı modelleri mutfağınızda severek kullanabilirsiniz. Yüksek sıcaklık kapasitesi ile en zorlu ve yağlı kirleri bile rahatlıkla çıkarır. Üzerinde yer alan kısa programıyla bulaşıklarınızı zamandan tasarruf ederek yıkayabilirsiniz. Özel emniyet kilidi ve kontrol sistemi ile çocuklu aileler için güvenilir bir üründür. Aile kapasitenize ve evinize uyum sağlıyorsa gönül rahatlığıyla 4 programlı modelleri tercih edebilirsiniz. 

Regal Bulaşık Makinesi3 Programlı Modelleri

3 programlı modeller de Regal kalitesiyle size sunuluyor. Regal 3 programlı bulaşık makinesi düşük enerji tüketimi ile göz önünde yer alıyor. Günlük bulaşık yıkama ihtiyacınızı en iyi karşılayacak 3 programlı modeller pratik çözümler sunuyor. 3 program az, orta ve çok kirli bulaşıklar için tasarlanmıştır. 65 dereceye kadar ısınması yağlı bulaşıkların rahatlıkla temizlenmesini sağlar. Kullanıcı panelinin karmaşık olmaması özelliği ile istediğiniz programı kolaylıkla seçebilirsiniz. Özel sepet tasarımıyla makinenin iç hacminin geniş olmasını sağlıyor. Bulaşıklarınızı yıkadıktan sonra aktif kurutma sistemini devreye sokan Regal bulaşık makinesi 3 programlı, bulaşıklarınızın pırıl pırıl çıkmasını sağlar. Bulaşıklarınızın büyüklüğüne göre makinenin iç alanını yönetebilirsiniz.

Regal 2 Programlı Bulaşık Makinesi Modelleri

Toplamda 2 program özelliğine sahip olan Regal bulaşık makinesi modeli 12 kişilik kapasiteye sahiptir. Enerji ve su tüketiminin düşük olması tasarruf etmenize olanak sunar. Ayarlanabilir fincan rafları ile alandan yer açmanızı sağlar. Makine üzerinde yer alan tuz ve parlatıcı göstergesi ile takibini yapabilirsiniz. Gürültü ve ses seviyesi oldukça düşük olduğu için gün içinde ve gece de rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Tek parça ve geniş ebatlı çatal kaşık yeri bir seferde çok sayıda çatal kaşık alabilir. Eco 50 ve yoğun 65 derece programlarıyla bulaşıklarınızın kirliliğine göre ayarlayabilirsiniz.

Regal Bulaşık Makinesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günlük bulaşık yıkama ihtiyacına yönelik üretilen Regal bulaşık makinelerini seçerken dikkat edilmesi gereken pek çok nokta vardır. Mutfakların baş tacı bir ürün olduğu için seçiminin doğru yapılması gerekir. Seçeceğiniz modelin enerji sınıfı en önemli noktalardandır. Enerji tasarrufu ne kadar yüksek olursa fatura o kadar düşük gelecektir. Yıllık su ve elektrik harcama oranına dikkat ederek satın almalısınız. Düşük litre ile bulaşık yıkayabilen bir modelden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Tek seferde daha geniş kapasiteli işlev sunan model seçebilirsiniz. Makine çalışırken düşük ses düzeyi özelliğinin olması avantajlı bir durumdur. Çalışırken ne kadar az ses çıkarırsa o kadar rahat kullanım sunar. Tüm bu durumların yanı sıra bulaşık makinesinin fiyatı da önemlidir. Regal bulaşık makinesi fiyatları incelenerek ekonomik bir model seçebilirsiniz. Hem bütçe hem de çevre dostu olan Regal bulaşık makineleri mutfağınızın vazgeçilmez eşyaları arasında yer alabilir.

Regal Bulaşık Makinesi Özellikleri

Düşük enerji ve su tüketimi ile göz önünde olan Regal bulaşık makineleri, ihtiyaçlarınızı en iyi düzeyde karşılar. Otomatik program özellikleri klasik modellere oranla daha rahat kullanım sunar. 7 programa kadar bulunan geniş seçenekleri her evin ihtiyacını karşılayacak şekildedir. Yarı yük yıkama programıyla sık sık ve daha az bulaşık yıkayabilirsiniz. Kendi içerisinde program, tasarım ve özellikleri değişkenlik gösterir. Programı çok olan modeller özellik bakımından daha fazla maddeye sahiptir. Çocuklu aileler için emniyet kilidi özelliği mevcuttur. Güvenliği her zaman ön planda tutmaya yardımcı olur. Sizler de evlerinizde gönül rahatlığıyla bir bulaşık makinesi kullanmak istiyorsanız Regal modellerden yana seçim yapabilirsiniz.

Regal Bulaşık Makinesi Fiyatları

Geniş program özelliği ve modellerine sahip olan Regal bulaşık makineleri fiyat bakımından her bütçeye uyum sağlar. Regal bulaşık makinası fiyatları makinenin modeline, rengine, program sayısına, kapasitesine, özelliğine göre değişir. Program sayısı arttıkça fiyatlarda da artış meydana gelir. Geniş fiyat aralıkları sayesinde ihtiyacınız olan bulaşık makinesine rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Regal bulaşık makineleri performans, teknolojik özellik ve tasarruf bakımından geniş ürün skalasına sahiptir. Piyasa standartlarının daha altında fiyat sunan marka ile hayalinizdeki bulaşık makinesine sahip olabilirsiniz. Müşterilere özel uygulanan indirim ve kampanyaları takip ederek bütçe aşımı yaşamadan satın alabilirsiniz.

Regal Bulaşık Makinesi Kullanmanın Avantajları

İleri teknolojisiyle mutfağınızda görebileceğiniz Regal bulaşık makineleri, kullanıcılara pek çok avantaj sunuyor. Mutfağınızda biriken zorlu bulaşıklarınızı zahmet çekmeden makinenize atarak temizleyebilirsiniz. Evdeki genel enerji tüketiminizin daha düşük olmasını sağlar. Faturalarının makul fiyatlarda geldiğini görebilirsiniz. Yalnız elektrikten değil su tüketiminden de tasarruf edebilirsiniz. Evinizde Regal bulaşık makinesi kullanmayı tercih ettiğiniz andan itibaren tüm avantajlarını görebilirsiniz. Acil yıkamanız gerektiğinde kısa programa atarak zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Uygun fiyatlarda teknolojinin mutfağınıza yansımasını Regal bulaşık makineleriyle yaşayabilirsiniz. 

Regal Bulaşık Makinesi Kaç Yıl Garantilidir?

Mutfakların vazgeçilmez teknoloji ürünleri arasında yer alan Regal bulaşık makineleri 3 yıldan 5 yıla kadar garanti süresine sahiptir. 

Regal Bulaşık Makinesi Modelleri Kaç Kişiliktir?

Geniş iç alan kapasitesiyle en kalabalık ailelerin de kurtarıcısı rolünü üstleniyor. 12-16 kişilik kapasiteye sahip modeller mevcuttur.

Regal Bulaşık Makinesi Tasarruflu mudur? 

Elde bulaşık yıkamaya kıyasla su ve enerjiden büyük oranda tasarruf etmenizi sağlar. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Regal Bulaşık Makinesi

34 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Enerji Sınıfı
Toplam 34 / 34 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?