Çamaşır makineleri kirli olan tüm kumaşların temizliği için her evde bulunması gereken elektronik aletler arasında yer alıyor. Çamaşır makineleri birbiri içerisinde farklı özelliklerine göre gruplara ayrılıyor. Bu özelliklerin bir kısmı enerji tüketimi tarafında farklılıklar gösteriyor. Kimi çamaşır makineleri düşük enerji tüketimi ile çalışırken kimi makineler yüksek enerji tüketiyor. Daha çok sanayi tipi olan makineler yüksek enerji tüketen sınıfın içerisinde yer alıyor. Regal kurutma makinesi ev tipi kullanım için uygun olarak kullanıcılara sunuluyor. Bu nedenle düşük enerji tüketimine sahiptirler. Düşük enerji tüketimi özelliği de kendi içerisinde farklı başlıklara ayrılıyor. A+, A++, A+++ gibi farklı enerji tüketimi başarıları bulunan makineler kullanıcıların isteklerine göre tercih ediliyor. Aynı zamanda harcadıkları su miktarları, kapasiteleri ve modları gibi başlıklarda da farklılık gösteriyorlar. Bazı çamaşır makinelerinin öne çıkan özelliği ise kurutmalı özelliğe sahip olmalarıdır. Kurutma işlemini makinenin içerisinde yapmaya imkan sunan bu özellik gündelik hayatta büyük bir kolaylık sağlıyor. Çamaşırları çamaşırlığa asıp birkaç gün kurumasını beklemek hem zaman kaybı anlamına geliyor hem de evde yer işgal ediyor. Yazının devamını okuyarak Regal kurutma makinesi özellikleri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz. Regal kurutmalı çamaşır makinesinin özellikleri, modelleri ve fiyatları hakkında da fikir edinebilirsiniz.

Regal Kurutma Makinesi Özellikleri

Regal kurutma makinesi çeşitleri özellik tarafında birbirinden ayrılıyor. Temel özellikler başlığı altında Regal makinelerin yıkama kapasiteleri ön plana çıkıyor. 9 kilogramlık yıkama kapasitesine sahip olan Regal kurutma makinesi A enerji tüketim sınıfında bulunuyor. 9 kilogramlık kapasitesi günlük kullanım için oldukça ideal olarak kabul ediliyor. Regal kurutmalı çamaşır makinesi ayrıca maksimum sıkma devrine sahip. Bu devir 1400 olarak belirtiliyor. Sıkma özelliği yıkama işleminin ardından kıyafetlerin üzerindeki ıslaklığın geçmesi için oldukça önemli. Bu nedenle yüksek sıkma devri kullanıcılar için büyük kolaylık sağlıyor. Ortalama 70-80 dB sıkma sesi bulunan Regal  makinelerin yıkama sesi 50-60 dB arasında değişkenlik gösteriyor. 15 farklı program ile çalıştırılabilen Regal kurutma makinesinin bazı modları erteleme, ön yıkama, hızlı yıkama şeklinde. Bu modlar sayesinde Regal kurutma makineleri oldukça pratik bir kullanıma imkan sunuyor. Makine istediğiniz modda tek tuşa basarak çalışabiliyor. Çeşitli renk seçeneklerine sahip olan Regal kurutma makineleri solo kullanım tipi ile kullanıcılara sunuluyor. Yıkama ve kurutma sırasında yaptığı su tüketimi 90-112 litre arasında değişkenlik gösteren Regal makinelerin ek olarak antialerjik programı da bulunuyor. Bu program sayesinde alerjen taneciklerinde temizliği kolaylıkla yapılabiliyor. Su taşma emniyeti ile güvenli bir kullanım sunabilen Regal kurutma makinesi çocuk kilidi sayesinde güvenlik tarafında başarılı bir performans sağlıyor. Makineye konulan kıyafetlerin azami sınırı aşması durumunda Regal makine bir uyarı veriyor ve çalışma işlemini başlatmıyor. Regal kurutma makinesi programları günlük hayatta pratikliği ve kolaylığı ön plana çıkarıyor. Regal kurutma makinelerinin öne çıkan özelliği ise sahip oldukları kurutma özelliği. Kurutma özelliği sayesinde 6 kilograma kadar kurutma işlemini yapabiliyor. Çamaşır asma gibi bir sorundan muzdarip olan kullanıcılar bu özelliği nedeniyle kurutmalı özelliği bulunan makineleri tercih ediyor. Kurutma özelliği sayesinde Regal makineler günlük hayatta ciddi bir kolaylık sunuyor. Regal çamaşır kurutma makinesi ayrıca hızlı yıkama özelliği ile 12 dakika gibi kısa bir sürede yıkama işlemini tamamlıyor. Regal kurutma makinesi kullanımı genel özellikleri ve kurutma desteği sayesinde günlük hayatta pratikliği hedefleyen kullanıcılara sahip olduğu programlar ile hitap ediyor.

Regal Kurutma Makinesi Modelleri

Regal kurutma makinesi modelleri sahip oldukları özellikler ile birbirinden ayrılıyor. Yıkama kapasitesi tarafında farklı kapasitelere sahip olan Regal makineler mevcut. Aynı zamanda enerji sınıfı tarafında da Regal makineler çeşitlilik sunuyor. Sıkma devri, sıkma sesi, yıkama sesi ve sahip oldukları programlar ile farklı kullanıcılara hitap edebiliyor. Bu özellikler arasından ihtiyaç duyulan makineye kullanıcılar karar veriyor. Birçok kullanıcıya hitap edebilen Regal makineler ayrıca kurutmalı ve kurutmasız olarak da kullanıcılara sunuluyor. Regal 9 kg kurutma makinesi almayı düşünen kullanıcılar özellik araştırmalarını yaparak hangi makineyi tercih edeceğine karar veriyor. Farklı çeşitlere ve özelliklere sahip makineler üreten Regal bu bağlamda kullanıcılara birçok alternatif sunuyor. Kullanıcılar fiyat performans tarafında araştırmalarını yaparak kararlarını verebiliyor. Renk başlığında da birbirinden farklı renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulan Regal makineler farklı yükseklik, genişlik ve derinlik ölçülerine sahip olabiliyor. Bazı Regal kurutma makinesi modellerinin enerji tüketimi 0.9 kWh olarak belirtiliyor. Antialerjik programa sahip olan modeller ya da farklı özelliklere sahip olan makineler de Regal ürünleri arasında bulunuyor. Bu noktada kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olan makineyi tercih etmeleri oldukça önemli oluyor.

Regal Kurutma Makinesi Kullanımı

Regal kurutma makinesi kullanımı hakkında kapsamlı bilgiye yazının devamında erişim sağlayabilirsiniz. Fakat üreticilerin önerileri kapsamında detaylı bilgi edindikten sonra Regal kurutma makinesi kullanım kılavuzu üzerinden de inceleme yapmak gerekiyor. Regal kurutma makinesinin ayaklarının ayarlanması, elektrik bağlantısının yapılması, su giriş ve tahliye bağlantılarının yapılması hassasiyetle uygulanmalıdır. Bunun ardından kontrol paneli inceleniyor. Kullanıma başlamadan önce deterjan çekmecesi belirtilen miktarda dolduruluyor. Program düğmelerinin üzerindeki semboller aracılığıyla ihtiyaç duyulan yıkama modu seçiliyor. Yıkama modu seçilirken yıkanacak ürünlerin etiketlerine de dikkat edilmesi gerekiyor. Ürünlerin etiketlerinde beyazlatmaya uygun olup olmadıkları, normal yıkamaya uygunlukları gibi başlıklara göre karar veriliyor. Her çamaşırın ayrı ayrı yerleştirilmesi yıkamadan ve kurutmadan tam verim alabilmek için önem arz ediyor. Çalışma işleminin daha ileri bir vakitte yapılmasını isteyen kullanıcılar zamanlama özelliği sayesinde bu işlemi kolaylıkla yapabiliyor. Regal kurutma makinesini kullanmadan önce kullanım kılavuzunun incelenmesi ve makinenin tanınması üreticiler tarafından öneriliyor. 

Regal Kurutma Makinesi Fiyatları

Regal kurutma makinesi için araştırmalarınızın tamamını Hepsiburada ile yapabilirsiniz. Araştırmalarınızı bu şekilde yapmak size doğru bilgiye erişim ve kolaylık sunuyor. Özellik tarafında araştırma yaparken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özelliklere içerikler üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Ürünün özellikleri, sahip olduğu modlar, ebatları gibi başlıklar üzerinden araştırmanızı detaylandırabilirsiniz. Bu bilgileri öğrenmek ihtiyacınız olan makineye karar verme aşamanızda size yardımcı oluyor. Ayrıca ürün özellik araştırmasının yanı sıra fiyat araştırmasını da yapabilirsiniz. En düşük fiyattan en yüksek fiyata filtreleme yapabilir ve bütçeniz için uygun olan makineyi tercih edebilirsiniz. Regal kurutma makinesi fiyatları için yapacağınız fiyat araştırması bütçenize uygun olan makineyi tercih etmenize fırsat sunuyor. Aynı şekilde kampanya ve indirimlerden de bu şekilde haberdar olabilirsiniz. Kullanıcıların değerlendirmelerini okuyarak birinci ağızdan ürünle ilgili bilgi edinmekte mümkün. Regal kurutma makinesi yorumları başlığı üzerinden kullanıcı değerlendirmelerini ve tavsiyelerini okuyabilirsiniz. Kullanıcıların değerlendirmelere eklediği fotoğrafları da inceleyerek ürün için görsel araştırmanızı da kapsamlı bir şekilde yapabilirsiniz. Hepsiburada ile ürün araştırmalarının tüm süreçlerini yapabilirsiniz. Bu size hem zamandan tasarruf etme imkanı sunuyor hem de bütçenize uygun ürünleri bulabilmenize yardımcı oluyor. Kullanıcı değerlendirmeleri, fiyat analizi, özellik araştırması gibi başlıklar üzerinden alışveriş sürecinde ihtiyacınız olan tüm bilgilere erişim sağlamak mümkün oluyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Regal Kurutma Makinesi

7 ürün listeleniyor
Bosch
Arçelik
Siemens
Profilo
Beko
Samsung
Hoover
LG
Altus
Vestel
Grundig
Electrolux
Regal
Haier
Windsor
Vestfrost
Candy
Daewoo
Electrolux Professional
Goldenowl Accessory
9
10
8
Beyaz
Gri
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Güncel Değerlendirme
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Kurutma Kapasitesi (Kg)
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?