Regal Beyaz Eşya Markaları

Regal beyaz eşya markaları evinizde teknolojinin sunduğu pratik olanaklardan yararlanabilmenizi sağlar. Regal'in sessiz çalışan beyaz eşya modelleriyle evinizde konfor elde edebilirsiniz. Elektriği tasarruflu şekilde kullanan beyaz eşyalar doğa dostudur. Ekonomik mod seçeneği sunan beyaz eşya modelleriyle elektrik tasarrufu yapabilirsiniz. Ergonomik beyaz eşyalar pratik ve güvenli bir kullanım sunar. Regal'in geliştirdiği bulaşık makinelerini mutfağınıza hızlı ve kolay bir şekilde monte edebilirsiniz. Bulaşık makineleri dekoratif görünümleriyle mutfağınızda zarif bir dekor oluşturur. Hızlı yıkama seçeneğinden yararlanarak bulaşıklarınızı kısa bir sürede temizleyebilirsiniz. Derinlemesine yıkama yapmak için ön yıkamalı modları seçebilirsiniz. Bulaşık makinelerinde yer alan pervaneler suyun eşit şekilde dağıtılmasını sağlar. Bu sayede tüm mutfak gereçleriniz aynı oranda temizlenir. Makinenizi tam dolu değilken çalıştıracağınız zamanlarda yarım yük seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde elektrik ve su tasarrufu elde edebilirsiniz.

Mutfağınızda Çok Fonksiyonlu Ürünlerden Yararlanmaya Başlayın

Regal beyaz eşya ürünleri arasındaki buzdolabı modelleri sessiz bir şekilde çalışır. Buzdolabı çeşitleri çok sayıda rafa tasarımlarında yer verir. Cam raf özelliği sayesinde buzdolaplarının iç kısmı ferah bir görünüm kazanır. Aydınlatma lambası bulunan buzdolapları tüm yiyeceklerinizi kolayca görebileceğiniz şekilde aydınlatır. Çıkarılabilir cam raf özelliği temizlik işlemlerinizde size kolaylık sağlar. Raf aralıklarını ayarlayarak buzdolabınızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Meyve ve sebze sepeti bölümünü kullanarak bu yiyeceklerinizi özel bir alanda saklayabilirsiniz. Sıfır derece bölmesinde etlerinizin ve dondurulmuş ürünlerinizin çözülmesini sağlayabilirsiniz. Regal, mutfağınızın tasarımını tamamlayan ankastre ürünler de geliştirir. Davlumbaz çeşitlerini sipariş ederek yemek kokularını kolayca mutfağınızdan atabilirsiniz. Kontrol panelinde yer alan düğmelerle davlumbazın çalışma kademesini ayarlayabilirsiniz.

Ev İşlerini Kolaylaştıran Teknolojiler

Çamaşır makineleriyle giysilerinizi türlerine uygun programlarla yıkayabilirsiniz. Narinler, sentetikler, pamuklular gibi alt seçeneklerin bulunması, giysilerinizin türlerine özel seçimler yapabilmenizi sağlar. Çamaşır makinelerinin geniş tamburları, elbiselerinizi iç kısma yerleştirmenizi kolaylaştırır. Kullanışlı düğmeler sayesinde çamaşır makinelerini yönetebilmeniz de kolaylaşır. Sıcaklık seviyesini ve süre bilgisini kontrol paneli üzerinden ayarlayarak makinenizi çalıştırabilirsiniz. Yüksek hızına sahip olan makineler, giysilerinizin derinlemesine yıkanmasını sağlar. Giysilerinizin etiketlerindeki yıkama önerilerini dikkate alarak makinenizin sıcaklığını ayarlayabilirsiniz. Hızlı yıkama seçeneğini kullanarak çamaşırlarınızın kısa bir sürede temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Ön yıkamalı programlar, zorlu kirleri çıkarabilmeniz konusunda size yardımcı olur. Regal ürünleri arasında kurutma makineleri de bulunur. Yıkanan çamaşırlarınızı kurutma makinenize atarak kısa bir sürede kurutabilirsiniz. Sesli uyarı özelliği bulunan makineler, kurutma işlemi tamamlandığında sizi bilgilendirir.

Soru 1: Bulaşık makinelerinin sahip olduğu programlar nelerdir?

Cevap 1: Ekonomik yıkama programı, suyu ve elektriği minimum oranda kullanır. Hızlı yıkama programlarıyla zamandan tasarruf ederek mutfak gereçlerinizi temizleyebilirsiniz. Ön yıkamalı programlar detaylı ve etkili temizlik için idealdir. Bulaşık makinenizin çalışma süresini ve su ısısını kontrol panelindeki düğmelerle belirleyebilirsiniz.

Soru 2: Çamaşır makinelerinin sahip olduğu fonksiyonlar nelerdir?

Cevap 2: Zaman geciktirme fonksiyonunu kullanarak çamaşır makinenizin yıkama işlemini ne zaman bitirmesi gerektiğini belirleyebilirsiniz. Sıkma, durulama ve yıkama aşamaları çamaşırlarınızın temizlenmesini sağlar. Gömleklere ve pamuklulara özel yıkama programlarıyla giysilerinizin türlerine uygun şekilde yıkama yapabilirsiniz. Su sıcaklığı ve devir seviyesi gibi parametreleri dijital ekran üzerinden ayarlayabilirsiniz.

Soru 3: Buzdolabı modellerinin teknik özellikleri nelerdir?

Cevap 3: Soğuk havayı iç kısma eşit şekilde üfleyen buzdolapları, yiyeceklerin kokularının karışmasını engeller. Taze hava teknolojisi kullanan ürünler yiyeceklerinizin daha taze kalmasını sağlar. No Frost dondurma teknolojisini kullanan ürünler, yiyeceklerinizin karlanarak donmasını önler. Çekmeceli buzdolaplarıyla yiyeceklerinizi türlerine göre gruplayabilirsiniz. Buzdolaplarının kontrol düğmelerini kullanarak soğutma ve dondurma seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Regal Beyaz Eşya Markaları

227 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya & Ankastre
Beyaz Eşya & Ankastre
Ankastre Setler
Ankastre Setler
Aspiratörler
Aspiratörler
Bulaşık Makineleri
Bulaşık Makineleri
Buzdolapları
Buzdolapları
Çamaşır Makineleri
Çamaşır Makineleri
Davlumbazlar
Davlumbazlar
Derin Dondurucular
Derin Dondurucular
Fırınlar
Fırınlar
Kurutma Makineleri
Kurutma Makineleri
Ocaklar
Ocaklar
Beyaz Eşya Paketi
Beyaz Eşya Paketi
Beyaz Eşya Yedek Parçaları
Beyaz Eşya Yedek Parçaları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 227 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/regal