ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Samsung
Samsung Galaxy TabPro S W700 Intel Core M-6Y30 4GB 128GB SSD Windows 10 Home 12"FHD Ikısi Bir Arada Bilgisayar

Samsung Galaxy TabPro S W700 Intel Core M-6Y30 4GB 128GB SSD Windows 10 Home 12"FHD Ikısi Bir Arada Bilgisayar

Samsung
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483646/3000500/98
Samsung Galaxy TabPro S W700 Intel Core M-6Y30 4GB 128GB SSD Windows 10 Home 12"FHD Ikısi Bir Arada Bilgisayar  Kargo Bedava Fırsatı ile Çantanı almayı unutma!
Fırsatları görmek için tıklayınız...Bilgisayar teknolojisinin gelişmesi ile beraber, çeşitli bilgisayarlar ve özellikle notebooklar, tabletler, hayatın vazgeçilmezleri arasına girdi. Günlük hayatta alışverişten eğlenceye, bilgiye erişmekten sosyal medya kullanımına kadar sıklıkla kullanılan ürünler, iş yaşamında da her an ihtiyaç duyulan yardımcılar arasında bulunuyor. Tabletlerin ve notebookların çok kullanılır olması ile beraber, bilgisayar teknolojisi bu iki gereksinimi bir araya getiren çözümler üretmeye başladı. Bilgisayar teknolojisinin yenilikçi ve öncü markası Samsung, bu konuda da teknolojik yenilikler yaratarak, hem notebook hem de tablet olarak kullanılan bir ürünle dikkat çekiyor.


Samsung Galaxy TabPro S W700, istendiğinde dizüstü bilgisayar, istendiğinde ise tablet olarak rahatlıkla kullanılabiliyor. Ürünün ekran kısmı ile klavye bölümü birbirinden ayrılabiliyor ya da birleştirilebiliyor.Çok şık ve ince bir tasarıma sahip olan cihazda, kablosuz iletişim ve bluetooth özelliği bulunuyor. Ekran kartı ve ekran kartı hafızası paylaşımlı olan ürün, dahili ekran kartı kullanıyor. 12 inç boyutunda ekrana sahip olan ürün, 2160 x 1440 maksimum ekran çözünürlüğü sayesinde net ve aydınlık görüntüler sağlıyor. Full HD ekran özelliğinin yanı sıra, tablet modunda kullanım için dokunmatik ekran özelliği de bulunuyor. Samsung Galaxy TabPro S W700 özellikleri ve sağladığı üstün güç, sunduğu performans ile tüm beklentileri karşılıyor; aynı zamanda hızlı veri aktarımı sağlıyor. USB 3.1 sayesinde veri aktarımlarını kolaylıkla gerçekleştiriyor.


Eski USB teknolojilerinden on kata kadar daha hızlı aktarım verimi sağlıyor. Q Türkçe klavyesi, depolama birimleri, faresi ve diğer bileşenleri ürüne takılarak çalıştırılabiliyor. Tabletlerde geçerli olan harici bellekler de ürüne takılabiliyor. Ayrıca HDMI çıkışı da olması sayesinde, büyük ekranda görüntüleri izlemek için televizyona ya da monitöre kolaylıkla bağlanabiliyor.İnternete hem dizüstü bilgisayar, hem de tablet olarak kolaylıkla bağlanabilen ürün, Intel Atom işlemci tipi ile öne çıkıyor. Kullanıcılar her yerde Wi-Fi bağlantısı ile internet kullanabiliyor.


Windows 10 Home işletim sistemini içerisinde bulunduran cihazın ergonomik yapısı, kolayca klavyeden ayrılıp takılabilmesi büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Dizüstü bilgisayarın ve tabletin bütün avantajlarını bünyesinde toplayan Samsung Galaxy TabPro S W700, 4 GB sistem belleği ile dikkat çekiyor. Ayrıca 128 GB SSD özelliğinde sabit disk kapasitesine sahip bulunuyor; SSD kapasitesinin 128 GB olması ilgi topluyor. Klavyesinden ayrıldığında tek başına tablet haline gelen ekran, dokunmatik olarak da yüksek görüntü kalitesini sürdürüyor. Üründe Windows işletim sisteminin yanı sıra kullanıcıya ulaşan ön kamera, arka kamera ve e-kitap okuyucu yer alıyor.Samsung’un teknoloji harikası ikisi bir arada ürünü ile hayatınıza, gelişmiş teknolojinin bütün kolaylıklarını getirebilirsiniz. Hafif ve pratik yapısı sayesinde dilediğiniz yerde klavyesini takarak çalışmalarınızı ürün üzerinden sürdürebilir, dilediğinizde klavyesini çıkarıp tablet moduna geçerek, dokunmatik ekranı ile kullanma imkanını parmaklarınızın ucuna getirebilirsiniz.


Mekan ve zamana bağımlı olmaksızın dilediğiniz yerden sevdiğiniz müzikleri dinleyebilir, dizi filmleri, videoları izleyebilirsiniz. Geniş depolama alanı sayesinde, çeşitli verileri, video dosyalarını, müzik dosyalarını, görsel dosyaları depolayabilir, yanınızda taşıyabilirsiniz. Sevdiğiniz müzikleri dinlerken, oyun oynarken ya da film izlerken en iyi performansı alabilirsiniz. İki gerecin tüm teknolojik üstünlüklerini bünyesinde toplayan ve tüm gereksinimleri yerine getiren bir ürün olan Samsung Galaxy TabPro S W700 fiyatı ile de kullanıcının yüzünü güldürüyor.


Kullanıcı dostu bir yaklaşımı olan Samsung modeli, iki ürünü bir araya getirdiği için, karlı bir alışveriş tercihi olarak öne çıkıyor. Cihaz, kullanıcısının bir bilgisayardan tüm beklentilerini yerine getirerek, yüksek performanslı, hızlı, pratik ve en verimli sonucu sağlıyor.

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön