Üretim geçmişi 1938 yılına kadar uzanan Samsung, birçok farklı sektörde varlık gösterdikten sonra 1969 yılında şirketleşerek ağır sanayiye de geçiş yapıyor ve elektronik ürün üretimine başlıyor. Yoğunlaşmış olduğu elektronik ürün pazarında giderek yükselen ve bir dünya devi haline dönüşen marka, günümüzde yüzlerce farklı ürün grubunun üretimini gerçekleştirmekle kalmayıp aynı zamanda teknolojik alanda da belirleyici isimler arasında yer alıyor. Temel felsefesi güç, sınırsızlık ve büyüklük olan Güney Koreli teknoloji devi, bir taraftan yeni iş alanlarına giriş yaparken diğer taraftan ise bulunduğu ve liderler arasında yer aldığı tüketici elektroniği gibi sektörlere de gelişim ve yenilik katmaya devam ediyor. Tür ve içerik bakımından son derece zengin bir beyaz eşya ürün yelpazesine sahip olan marka, evlerin içine de ileri teknolojisini getirmeyi başarıyor. Samsung yüksek performanslı ve modern tasarımlı beyaz eşya modelleri ile girdiği mekanlara yenilik ve şıklık katıyor.

Beyaz eşya tanımlaması bilindik üzere evde ya da diğer iç mekanlarda kullanılan elektrikli ve elektronik eşyalardan oluşan geniş bir ürün grubunu tanımlamak için kullanılıyor. Buzdolabından fırına, çamaşır makinesinden bulaşık makinesine, ankastre setlerden davlumbazlara, ocaklardan mikrodalga fırınlara kadar birçok ürünü içeren beyaz eşyalar, insanların hayatlarını kolaylaştırmaya yarıyor. Samsung beyaz eşya çeşitleri, insanların hayatlarının bir parçası olmalarının yanı sıra garantili şekilde sunulmaları ve uzun ömürlü kullanım arz etmeleri nedeni ile büyük ilgi ile karşılanıyorlar. Enerji tüketiminin gerek ekonomik, gerekse çevre duyarlılığı bakımından her geçen gün biraz daha önem kazandığı bir dünyada beyaz eşyalar da enerji tüketim seviyelerine göre çeşitli enerji sınıflarına ayrılıyorlar. Samsung beyaz eşya çeşitleri ile kullanıcılara her ürün grubunda farklı enerji sınıfından seçenekler sunuyor. Böylece kullanıcılar çevreye olan duyarlılıkları ve bütçe planlamaları doğrultusunda seçim yapabilme şansına kavuşuyor.

Samsung Beyaz Eşya Fiyatları

Samsung beyaz eşya fiyatları her ürün grubuna, her ürün grubunda yer alan ürünlerin enerji tüketim seviyelerine, fiziksel ve teknik özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Samsung beyaz eşyalar, yenilikçi, tasarruflu ve son teknolojiyi yansıtan tasarımları ile satın alan kullanıcıları memnun bırakıyor. Müşteri memnuniyeti, kullanıcıların markanın birden çok beyaz eşyasına sahip olması sonucunu doğuruyor. Markanın besinleri her daim taze tutan, yüksek saklama kapasiteli, üstün soğutma performanslı, yoğun nemlilik ile kokuların birbirine karışmasını önleyen, yenilikçi yaklaşımlar ile üretilmiş olan modern tasarımlı buzdolabı modelleri, kaliteli ve sağlıklı beslenmeyi mümkün hale getiriyor. Buhar teknolojisi ile gıdaların dış kısımlarında bozulma meydana gelmesini engelleyen, hızlı, lezzetli ve pratik şekilde pişirme işlemleri gerçekleştirmeyi olası kılan ankastre setler ile yemek yapmak büyük bir keyfe, keyfinde ötesinde bir hobiye dönüşüyor.

Etkin yıkama ve kurutma verimliliğinin yanında enerji tasarrufu da sağlayan çamaşır ve kurutma makinesi modelleri ile çamaşır yıkamak ve kurutmak artık bir işkence olmaktan çıkıyor. Hem su sarfiyatını düşüren hem de bulaşıkları kusursuz bir şekilde temizleyip parlatan bulaşık makinesi modelleri, sizi sıkı bir çevre dostuna dönüştürüyor. Dengeli ve tam pişirme sağlayacak teknoloji ile geliştirilmiş olan basit kullanımlı mikrodalga fırın modelleri sayesinde dakikalar içinde yiyeceğinizi ya da içeceğinizi ideal sıcaklıklarına getirebiliyorsunuz. Ayrıca aspiratör, ocak, davlumbaz modelleri ve çok daha fazlası Samsung beyaz eşya ailesi içerisinde sizleri bekliyor. Markanın estetik ve zarif dış görünüşleri ile tıpkı bir mobilya gibi bulundukları noktalara ahenk katan beyaz eşya modelleri, ürün performansları yanında görünümlerine de önem veren kullanıcılardan tam not almayı başarıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Samsung Beyaz Eşya Markaları

110 ürün var
 1. Alt Kategoriler
  Diğer Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Samsung Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  2. Vestel Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  3. Bosch Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  4. Altus Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  5. Arçelik Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  6. Ferre Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  7. Siemens Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  8. Universal Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  9. Franke Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  10. Regal Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  11. Beko Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  12. Silverline Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  13. Miele Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  14. Termikel Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  15. Simfer Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  16. Profilo Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  17. Luxell Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  18. Teka Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  19. Esty Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  20. Hotpoint Ariston Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Kontrol Paneli
 7. Enerji Sınıfı
 8. Renk
 9. Kullanım Şekli
 10. Genişlik (cm) A-Z
 11. Yükseklik (cm) A-Z
 12. Derinlik (cm) A-Z
 13. Satıcı A-Z
 • Marka Samsung
DSACategoryId/2147483637/235604/samsung
Başa dön