Yenilikçi ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Simfer, patentli ürünleriyle öne çıkıyor. Simfer, tüketicinin ihtiyaçlarına yönelik gerçekleştirdiği tesis yatırımları ve Ar-Ge çalışmalarıyla yüksek kalite standartları sunuyor. Rekabetçi ve teknoloji odaklı bakış açısıyla çalışmalarını yürüten Simfer, hem yurt içi hem de yurt dışı pazarının önemli üreticilerinden birini oluşturuyor. Çevreye ve topluma duyarlı üretim anlayışıyla Simfer, adından sıkça söz ettiriyor. Dünya çapında birçok noktada servis hizmeti sağlayan Simfer, zengin ürün yelpazesiyle birbirinden farklı seçenekler sunuyor.

Simfer Aspiratör Fiyatları

Simfer aspiratör modelleri, şık ve minimal hatlara sahip tasarımları ile göz dolduruyor. Simfer aspiratörler, yıkanabilir alüminyum tek kaset koruma filtresi ile kolayca zorlu yağ ve kirlerden arındırılarak kullanıma hazır hale geliyor. Simfer aspiratör modelleri, ergonomik yapıları ve güçlü emiş gücü ile kısa sürede ortamın havasını yeniliyor. 3 kademeli temizleme modu ve düşük desibelde ses üretimiyle günün her saatinde yemek yapma işlemi gerçekleştirilebiliyor. Simfer aspiratör fiyatları, ürünün teknik özelliklerine ve modeline göre farklılık gösterebiliyor. Simfer aspiratörler, düşük enerji tüketim seviyeleriyle kullanılan güç miktarı düzenleyerek kontrol altına alıyor.

Simfer çift motorlu, güçlü hava emiş transferi sayesinde ortamı kısa sürede yağ ve baharat kokularından temizleyebiliyor. Simfer, dayanıklı ve sessiz çalışan motoruyla, diğer ürünlerin aksine bir aspiratörden beklenmeyecek sessizlikte çalışıyor. Bununla birlikte, kapalı gövde yapısı sayesinde çalışırken maruz kaldığı yağların motorun iç haznesine ulaşmasını da önlüyor. Simfer aspiratörler, zahmetsiz bakım ve kurulum avantajlarıyla kısa sürede kullanıma hazır hale geliyor.

Düşük enerji tüketimiyle dikkat çeken Simfer solo aspiratör modelleri zengin alternatiflerden oluşuyor. Ürün seçeneklerine bağlı olarak aspiratör fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Teknik servis hizmetiyle sorunlara çözüm odaklı yaklaşan Simfer, kalitesiyle adından söz ettiriyor. Sıradan motorlu cihazlar açık gövde tasarımları nedeniyle belli bir süre sonra işlevlerini yitirirken Simfer üstün tasarımıyla güvenli ve uzun süreli kullanım avantajı sağlıyor.

Fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan Simfer aspiratörler, 3 kademeli çalışma ayarıyla mutfak temizliğini kolay hale getiriyor. Simfer marka aspiratörler yiyecek kokularını ortadan kaldırarak ferah bir ortam sunuyor. Bunun yanında, çalışma kapasitesiyle fazla enerji tüketiminin önüne geçerek daha az enerji harcıyor. Çevreci tutumuyla dikkat çeken Simfer marka aspiratör modelleri kullanım kolaylığı sunuyor.

Simfer Aspiratör Modelleri

Simfer marka sürgülü aspiratörler, düşük ses yüksekliği ile mutfakta huzurlu bir çalışma ortamı yaratıyor. Güçlü emiş gücüyle en zorlu yemek kokularını dahi anında emerek daha temiz bir ortam sağlıyor. 3 kademeli havalandırma sistemi sayesinde vakum gücü kolayca ayarlanabiliyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilir alüminyum kaset filtre ile kir ve tozlardan kısa sürede arındırabiliyor. Simfer, tasarladığı çelik ön panel ile mutfağa şıklık katıyor. Siemens aspiratör modelleri sahip oldukları Inox yüzey ve güçlü tutamak sayesinde kullanım kolaylığı sunuyor. 

Simfer marka aspiratörler, düşük desibelde ses çıkaran motor gücüyle gürültüyü önlüyor. Yüksek emiş gücü sayesinde yemek kokularını kısa sürede ortadan kaldırmaya yardımcı olan Simfer, kısa sürede ortamın havasını yeniliyor. Simfer yıkanabilir alüminyum  kaset filtre özelliği sayesinde kendini yenileyerek daha uzun süreli kullanım vadediyor. Işık yoğunluğu ve renk sıcaklığıyla dikkat çeken Simfer aspiratör lambası, mutfakta güçlü ve aydınlık bir görüş sağlıyor. Yemek yapmayı kolaylaştıran aydınlatma sistemiyle olası tehlikelerin önüne geçiyor. Bacadan kir ve toz girmesini önleyen Simfer, güçlü ve dayanıklı gövde tasarımıyla yiyeceleri koruma altına alıyor. Kurulum ve montaj avantajlarıyla dikkat çeken Simfer, Türkiye’nin birçok noktasında profesyonel teknik servis hizmeti sağlıyor. 

Simfer Aspiratör Fiyatları

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Simfer
  2. White Daisy
  3. Beko
  4. Cvs
  5. Arçelik
  6. Siemens
  7. Franke
  8. Stilevs
  9. Arnica
  10. Bosch
  11. Conti
  12. Dominox
  13. Esty
  14. King
  15. Mekappa
  16. Naturel
  17. Sunny
  18. Ventino
  19. Altus
  20. Eminçelik
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Kontrol Tipi
 4. Kademe Sayısı
 5. Maksimum Emiş (m3/saat)
 6. Renk
 7. Genişlik (cm)
 8. Satıcı
 • Marka Simfer
DSACategoryId/2147483637/235604/22002
BAŞA DÖN