Kağıt ürünleri ve ıslak havlulardan oluşan Solo süpermarket ürünleri, evlerden iş yerlerine pek çok alanın hijyenik olmasına katkı sağlıyor. Yüksek kaliteli ve dayanıklı özellikleriyle gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürünler, kişisel temizliğiniz için aradığınız konforu size sunuyor. Çevre dostu özellikleriyle kullanım sonrasında geri dönüşüme öncülük yapan Solo, yumuşak ve katlı dokusuyla farklı alanlarda kullanımı kolaylaştırıyor.

Pratik Temizlik için Solo

Tuvalet kağıdı, kağıt havlu, peçete ve ıslak mendilden oluşan ürün serisine sahip olan Solo, temizlik işlemi için ihtiyaç duyduğunuz çeşitliliği sizlere sunuyor. Ev, iş yeri, ofis gibi yaşam alanları ile araçlarınızda ve çantanızda taşıyabileceğiniz ürünler, kullanışlı özellikleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor. Az miktarda ürünle mükemmel temizlik işlemleri elde etmeniz için geliştirilen Solo kağıt ürünleri, bireysel ve toplumsal sağlığın korunmasına destek oluyor.

Hesabını Bilenlerin Tercihi

Evlerden iş yerlerine kadar günlük hayatın devam ettiği her noktada kullanılan Solo ürünleri, yüksek emiş gücüne sahip ürünleriyle az miktarda ürünle daha çok işlem yapmanıza imkan tanıyor. Dört farklı ürün kategorisinde farklı ihtiyaçlara uygun tasarımları bulunan marka, hem bütçenizi hem de sağlığınızı koruyor. Peçeteden tuvalet kağıdına kadar alışveriş listelerinin vazgeçilmezi olan ürünler, kalın ve dayanıklı yapılarıyla gönül rahatlığıyla kullanmanıza imkan tanıyor. 

Mutfakların olmazsa olmazı olan kağıt havlu ve peçeteler, düz ürünlerin yanı sıra desenli serileriyle yaşam alanlarınıza estetik bir görünüm katıyor. Tekli paketlerle birlikte set olarak da satışa sunulan Solo süpermarket ürünleri, yarattığı fiyat avantajıyla daha ekonomik çözümler elde etmenizi sağlıyor. Klasik 100'lü, 150'li paketlerle alışkanlıklarına uygun tasarımları bulunan Solo, özel tasarımlı çek-al peçete modeliyle, bireysel temizliğine önem veren kullanıcılara özel ürünler de geliştiriyor. 

İhtiyaç duyduğunuz anlarda temizlik işlemini pratik hale getiren ıslak havlu, dermatolojik olarak test edilen tüm Solo ürünleri gibi cilt sağlığınızı destekliyor. Sahip olduğu ideal pH değeri, genel alan temizliği, eşya ve nesnelerin temizliği ile birlikte cilt temizliğinde de kullanıma imkan tanıyor. Pratik ve uzun kullanıma uygun paket tasarımına sahip olan Solo ıslak mendil, gittiğiniz her yeri hijyenik hale getirmenizi sağlıyor.

Sağlıklı Yaşam Alanları

Akılda kalan ve popüler olan ürün serilerini geliştirerek hayatınızı kolaylaştıran marka, kağıt ve ıslak havlu koleksiyonunda yeni ürünleri sizlerle buluşturuyor. Solo'nun yeniliklerini daha fazla kişiye ulaştırmak için hazırlanan 8'li ve 12'li tuvalet kağıtları, ıslandığında dağılmayan, elinize yapışmayan güçlü dokularıyla dilediğiniz hijyenik ortamı sizlere sunuyor. 

Standart kağıt havluların yerine geliştirilen dev rulo havlu, 3 kat daha uzun oluşu ve yer kaplamayan yapısıyla dilediğiniz her yerde kullanmanın keyfini yaşatıyor. Sürekli kağıt havlu arama ve değiştirme sorunu yaşamadan, etrafınızda dökülen saçılan ne varsa kolayca temizlemeniz için üretiliyor. 

Pratik temizliğin vazgeçilmezi Solo;

  • Yüksek emicilik, dolgunluk ve dayanıklılık özellikleriyle standart ürünlere göre daha uzun kullanım imkanı sunar.
  • Çevre dostu özelliklere sahip olan Solo ürünleri, organik içerikleri sayesinde suyla temas ettiğinde kendiliğinden dağılır.
  • Çek-al, açılı kapanır paket özellikleri ile kokulu ve desenli ürün serileri sayesinde farklı zevklere sahip kullanıcılara uygun ürün seçenekleri sunar.
  • Her zaman elinizin altında olacak tasarımlarla üretilen ürünler, fazla kullanımı önleyen ideal dokularıyla tasarruf yapmanıza yardımcı olur.
  • Tüm yaşam alanlarında kullanıma uygun boyutları bulunan seriler, sizin ve sevdiklerinizin daima güvende olmanızı sağlar.

Solo, tekli ve set olarak satışa sunulan paketleriyle dayanıklı ürünlere daima hesaplı ve avantajlı fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyor. Yumuşak dokularıyla kullanımı konforlu hale getiren ürünler, bütçe dostu fiyatlarıyla ekonomik olarak en büyük yardımcınıza dönüşüyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Solo Süpermarket Ürünleri

237 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Deterjan, Temizlik Ürünleri
Deterjan, Temizlik Ürünleri
Kağıt Ürünleri
Kağıt Ürünleri
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi, Islak Mendil
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Hepsiburada Limiti
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 237 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?