Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Thermoform
Thermoform Termal Outdoor Çorap

Thermoform Termal Outdoor Çorap

Thermoform
44,99 TL
( / adet)
Renk
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (6)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/1303339
Thermoform Termal Outdoor Çorap

Doğayla başbaşa geçirdiğiniz vakitler boyunca ayaklarınız ihtiyaç duyduğu özeni ve sıcaklığı, Thermoform termal outdoor çorap modelleri ile buluyor. Termal çorap modelleri trekking, dağ tırmanışı ya da kampçılık gibi outdoor sporlar ile ilgilenenlere hitap ediyor. Bununla birlikte şehirde yaşayanlar da zorlu hava koşullarına karşı ayaklarını, dolayısıyla vücutlarını dirençli ve korunaklı kılmak için outdoor çorapları tercih edebiliyor. Thermoform termal çorap modelleri, attığınız her adımı konfor hissinin ayrıcalıklı keyfiyle sarmalıyor.

Yüksek Motivasyonu Destekleyen Outdoor Çoraplar

  • Doğa sporlarının limitlerinize karşı meydan okuyan koşulları ve zorlu hava şartları düşünülerek geliştirilen outdoor çoraplar ayaklarınızın ısı dengesini düzenleyerek, ayaklarınızı kuru ve sıcak tutuyor.
  • Dayanıklılık isteyen doğa şartlarına özel tasarlanan outdoor çoraplar, ekstra yumuşak yastıklamayla desteklenerek, güçlü bir yapıya kavuşturuluyor. Bu sayede ayakların dış baskıyı daha düşük yoğunlukta alması sağlanıyor. Ayak tabanı ve ayak parmakları için darbelere karşı daha korunaklı bir ortam oluşuyor.
  • Ayak anatomisine uyumlu bir formda geliştirilen outdoor çorap tasarımları, ayağı tamamen saran esnek yapısıyla hareketlerinizi destekliyor. Ayaklara özel ürünler, yüksek motivasyon sağlayan yapılarıyla tüm beden performansınız üzerinde fark yaratıyor.
  • Ayak bileklerini sağlıklı bir kavrayışla saran termal çoraplar, inişli çıkışlı zemine sahip parkurlar ya da yollar boyunca karşılaşılan engellerin ayaklar üzerindeki olumsuz etkisini minimize etmeyi başarıyor.
  • Sağlık kontrolünden geçirilmiş Thermoform termal outdoor çoraplar, ekolojik açıdan insan sağlığına dost malzemeler ile üretiliyor. Ekolojik nitelikli termal çoraplar bu özelliklerini, uluslararası bir kalite markası olan Oeko Teks sertifikası ile kanıtlıyor.

Nefes Alan Hafif ve Esnek Termal Tasarımlar

  • Ayak parmak uçlarının doğal formuna göre geliştirilen özel parmak ucu dikişleri, doğa içerisinde gerçekleşen aktiviteler boyunca ayak sağlığını ve konforunu destekliyor.
  • İç dokusuna yumuşak havlu dolgusu ile hacim kazandırılan outdoor çoraplar bu şekilde daha güvenli ve daha keyifli bir kullanım kalitesi sunuyor.
  • Konforlu çorap modellerinin üretiminde akrilikten yararlanılıyor. Akrilik malzemenin terletmeyen, nefes alan ve hızla kuruyan yapısı, yüksek performans gerektiren doğa sporlarına özel nitelikler sergiliyor.
  • Yüne benzer özelliklere ve görünüme sahip olan akrilik kumaşın hafif dokusu ve sıcak tutma yeteneği, soğuk havalarda gerçekleşen aktiviteler boyunca ayak konforunu garanti altına alıyor.
  • Deformasyona ve renk solmasına karşı dayanıklı çorap kumaşı, uzun soluklu performansı ile outdoor sporlar ile ilgilenenlerin tercih ettiği ürünler listesine giriyor.

Uzun Soluklu Doğa Sporlarına Özel Yüksek Kondisyonlu Çoraplar

Thermoform termal outdoor çorap modelleri, aşırı sıcak ya da aşırı soğuk stoklanmasına çözüm sunan nefes alma özelliği ile ayak ısısının dengeli bir aralıkta tutulmasını sağlıyor. Bu sayede yoğun hareketli aktiviteler sırasında ayakların üsümesi ya da terlemesi söz konusu olmuyor. Yüksek ayak bileğine sahip çorap modeli, uzun yürüyüş mesafelerinde bot ya da ayakkabı kaynaklı sürtünme ihtimaline karşı cildi koruyor. Tırmanış içeren sporlar esnasında çarpmalar ya da çizilmelerle oluşabilecek travmaların etkisini azaltıyor. Bu ürünler, soğuk havalarda ısıtıcı nitelikte ek bir katmana dönüşüyor.

Ekstra Dolgulu Taban Tasarımı ile Güvenli Hareket

Thermoform termal outdoor çorap, ekstra dolgulu taban formu ile ezilme ya da yaralanma gibi durumlarda, ayakların daha az hasar alması için etkin rol oynuyor. Akrilik kumaşın yüne benzeyen dokumasının esnek yapısı sayesinde, ayak hareketlerine başarıyla uyumlanıyor. Böylece bedenin hareket özgürlüğünü destekliyor. Bu niteliğiyle yüksek performanslı bir yürüyüş çorabı olan termal outdoor aksesuarı, nem transfer yeteneği ile koşu, tırmanma gibi sporlar için de uygun bir yapı sergiliyor.

Küçük çoraplar ayaklarda çeşitli deformasyonlara yol açabiliyor. Büyük çoraplar ise ayak tabanında yığılma yaparak aktiviteler esnasında konsantrasyon bozucu negatif bir faktöre dönüşüyor. O nedenle çorap alışverişlerinizi ayak numaranıza uygun yapmanız, konforlu kullanım açısından önem taşıyor.

Garanti Süresi (Ay) 6
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu OUTHZTS1-S3942
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön