2004 yılından beri ürettiği termal içlik ve çoraplar ile dikkatleri üzerine çeken Thermoform, kış sporu tutkunlarının en çok tercih ettiği markalar arasında. Ürettiği kaliteli ve yüksek performansa sahip ürünler ile termal giyim sektörünün önde gelen firmalardan biri olan Thermoform, soğuk havaların etkilerinden sizi ve sevdiklerinizi korumayı ve sıcak tutmayı hedefliyor.

Hareket Özgürlüğünüzü Kısıtlamayan Thermoform Ürünler

Soğuk kış günleri için sıcak çözümler sunan Thermoform ürünleri doğal ve teknik iplikler kullanılarak üretilir. Teninize direk temas eden ürünlerde kullanılan kumaşlar sahip oldukları özellikler sayesinde vücuttaki teri ve nemi emerek nefes almasını sağlar. Böylece vücudunuz kuru kalır ve hasta olmazsınız. Fonksiyonel tasarımlarıyla dikkat çeken Thermoform ürünleri, Oeko-Tex Standart 100 sertifikasına sahip olup içeriğinde insan sağlığına zarar verebilecek herhangi bir madde bulunmaz. Konforlu yapıları ile hareket özgürlüğünüz kısıtlanmaz.

Sağlıklı ve Konforlu Bir Kış Geçirmek İçin Thermoform İçlikler

Thermoform marka termal içlikler yüksek kaliteli kumaşları ile ön plana çıkar. Üretiminde yün, pamuk, polyamid ve polyester kullanılan termal içlikler farklı kullanım alanlarına uygun olarak imal edilir. Kadın ve erkekler için farklı olarak tasarlanan modeller iç giyimde konfor ve şıklığı temsil eder. Termal özellikteki bu içlikler, dağcılık, doğa yürüyüşü, kayak, snowboard, bisiklet, avcılık gibi outdoor spor aktiviteleri sırasında veya günlük kullanım esnasında vücudunuzu sıcak ve kuru tutar. Diz, kalça, bel ve dirsek kısımlarında ekstra takviye bulunan modeller darbelere ve soğuğa karşı dahi iyi koruma sağlar. Rib örgü yapısına sahip kumaştan üretilmiş içlikler cildinize uyum sağlarken ve elastik yapısıyla rahat hareket etmenize olanak tanır. Dikişsiz ve yüksek nefes alma özelliğine sahip içlik modelleri, vücudunuzda aşırı soğuk ve sıcak stoklanmasını önleyerek konforlu bir deneyim yaşamanıza yardımcı olur. Çocuklar için tasarlamış polar takımlar ve yelekler ise soğuk havalarda çocuklarınızı sıcak tutmanıza katkı sağlar. Çocuk termal içlik takımları ile de kış aylarında çocuklarınızın sağlığını koruyabilirsiniz.

Yumuşak ve kaliteli kumaştan üretilen Thermoform termal polar modelleri de faaliyetleriniz sırasında sıcak kalmanıza yardımcı olur. Dayanıklı ve çabuk kuruyan özellikleri sayesinde kış aylarında spor yaparken veya günlük kullanım sırasında sağlığınızı korur. Nefes alabilme özelliği ve elastik yapısıyla ile rahat hissettirir. Tamamen polyesterden üretilen Thermoform polar modelleri, anti-peeling özellikleriyle uzun süreli kullanıma imkân verir.

Pratik Çözümleriyle Thermoform Aksesuarlar

Thermoform aksesuarlar da sundukları pratik çözümler ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkar. Thermoform kar maskesi modelleri çift yüzlü örme kumaştan üretilen yapıları ile teninize uyum sağlar. Ergonomik ve esnek tasarıma sahip olan kar maskeleri, yüksek nefes alma özelliğiyle teri dış giysilere aktararak vücudunuz kuru tutar. Thermoform boyunluk modelleri ise teninizi rahatsız etmeyen iç yüzeyi ile motor sporları ve kış sporları sırasında rahat kullanım olanağı sağlar. Yumuşak ve nefes alabilen kumaştan üretilmiş polar bereler de baş bölgenizi terleme yapmadan soğuktan korur. Thermoform eldiven modelleri, esnek bilek ayarı ile dikkat çeker. Lastikli bilek boğumları soğuk havanın eldivenin içerisine sızmasını engeller. Ceket veya çantaya asmanıza imkân veren ilikli tasarımları sayesinde her türlü outdoor aktiviteniz veya günlük yaşantınız sırasında pratik kullanım sağlar. Kış sporları için tasarlanmış eldivenlerin avuç içi kısımlarında silikon destek bulunur. Ayrıca parmak uçlarında kullanılan özel malzeme sayesinde akıllı telefonunuzu eldivenlerinizi çıkarmadan kullanabilirsiniz. Thermoform markasının ürettiği aksesuarlar arasında taktik kullanıma uygun olarak tasarlanmış yarım parmak eldiven modelleri de bulunmaktadır.

Thermoform termal çoraplar, markanın en dikkat çeken ürünleri arasında yer alır. Faaliyetleriniz esnasında ısı ve nem dengesini düzenleyerek ayaklarınızın sıcak ve kuru kalmasını sağlar. Ayağı saran yapısıyla hareket kabiliyetinizi kısıtlamayan termal çoraplar, baskı bölgelerinde ekstra dolguya sahiptir. Özel iplikten üretilen kısa konçlu termal patik çoraplar ise her tür spor aktiviteniz sırasında konforlu kullanım sağlar. Çift astarlı termal çoraplar da tasarımlarıyla sürtünme ile oluşabilecek su toplamalarını engeller.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...