Doğa yürüyüşü, trekking, kayak, bisiklet, dağ tırmanışı ve koşu gibi açık hava antrenmanları için tasarlanan outdoor çorap ve tozluklar sayesinde performansınızı artırabilirsiniz. Yaz ve kış mevsiminde gerçekleşen kampçılık etkinlikleri için de tercih edilen ürünler, mevsim koşullarına uygun formlarla tasarlanır. Kısa ve uzun model seçenekleri ile üretilen outdoor çoraplar kırmızı, mavi, yeşil, turuncu, gri, siyah ve sarı gibi renk alternatifleri sunarak ihtiyaçlarınızı karşılar. Yapacağınız açık hava etkinliğine ya da spor çalışmasına uygun detaylarla üretilen çorap ve tozluk modellerini, kategori ürünleri içerisinde olayca bulabilirsiniz.

İhtiyaçları Karşılayan Outdoor Çorap Modelleri

Outdoor çorap ve tozluklar çeşitli spor aktivitelerine uygun detaylarla üretilir. Dağ tırmanışı ya da kayak sporu için tasarlanan ürünler, doğa yürüyüşü için üretilen modellerden daha farklı özelliklere sahiptir. Doğada yapacağınız yürüyüşler için tercih edeceğiniz çorapları uzun konçlu modellerden seçerseniz, ayak bileklerinizi olumsuz koşullara karşı koruyabilirsiniz. Kış aylarında yapılan yürüyüşler için yünlü çorapları, yaz mevsimi aktiviteleriniz için de terlemeyi azaltan polyester içerikli ürünleri seçebilirsiniz. Sentetik ve yün karışımı ile üretilen çoraplar ise hem dayanıklı hem de hızlı kuruyan ürünlerdir. Soğuk havada yapacağınız spor antrenmanları için topuk ve burun kısmında ekstra destek olan modelleri tercih ederseniz ayağınıza tam koruma sağlayabilirsiniz. Kullanım amacınıza uygun formlarla üretilen outdoor çorap çeşitlerini satın alırken ayak numaranıza uygun, nefes alan dokuma özellikli ve çabucak kuruyan çorap modellerini seçmeniz çok önemlidir.

Outdoor Çorapların Dokuma Özellikleri

Zorlu hava koşullarında yapılan doğa sporları için tasarlanan outdoor çorap ve tozluklar farklı dokuma özellikleri içerir. Termal çorap niteliğindeki ürünler, değişen kalınlık ve malzeme özelliği sunar. Outdoor ayakkabılarla birlikte kullanılan çoraplar, ayağın rahat etmesini ve nefes almasını sağlayan dokularla üretilir. Kategori ürünleri size ihtiyacınız olan outdoor çorap seçeneklerini sunar.

 • Nefes alabilen doğal pamuk ve polyester karışımı dokuma ile üretilen yumuşak dokulu ve kalın yapılı ürünler, sizi soğuk havaya karşı korur.
 • Kotondan üretilen trekking çorapları, açık hava etkinlileriniz için tercih edebileceğiniz modellerdir.
 • Kış sporları için geliştirilen termal özellikli outdoor çoraplar, şardonlu olduğu için kalın bir koruyucu iç katmana sahiptir. Soğuk havaya karşı tam koruma sağlar. Ürünler, balık tutma ve av etkinlikleri için de uygundur.
 • Yünlü dokuma ile tasarlanan çorap modelleri hem açık hava spor antrenmanları hem de şehir yaşamı için tercih edebileceğiniz konforlu ürün seçenekleridir. Terletmez ve koku yapmaz.
 • İnce yapılı ve nefes alan dokuma detaylı outdoor çorap çeşitleri, ısıyı dengelen ürünler oldukları için yaz aylarında konforlu kullanım imkânı sunar.

Outdoor Tozlukların Sunduğu Özellikler

Outdoor tozluk modelleri zorlu doğa ve hava koşullarına karşı yüksek koruyuculuk sağlayarak size yardımcı olun.

 • İleri seviye kampçılar ve başlangıç seviyesindeki dağcılar için geliştirilen modeller, darbelere karşı dayanıklı ve su geçirmez kumaşla üretilir.
 • Bazı tozluk modelleri ayakkabı altından geçen dayanıklı kayış detayına sahiptir.
 • Ayakkabılarla uyumlu olacak şekilde tasarlanan modeller, topuk üzerinde yer alan büzgü sunarak konforlu kullanım imkânı tanır.
 • Ürünlerin ayarlanabilir diz büzgüleri, kar ve yağmur suyunun içeriye girmesine izin vermez ve sizi özenle korur.
 • Kategoride yer alan bazı outdoor tozluk modellerinin ön kısmınsa bulunan su geçirmez fermuarlar, sporcuya rahat ve konforlu kullanım ayrıcalığı tanır.
 • Ayakkabıya zarar vermeyen kanca detayı ile üretilen ve kolayca sabitlenen outdoor tozluk modellerinin ayarlanabilir lastik büzgüleri, diz boyu kar seviyesinde bile güvenli kullanım olanağı sunar.
 • Göz alıcı renk alternatifleri ile tasarlanan tozluklar, farklı beğenilere hitap etmeyi başarır.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Outdoor Çorap ve Tozluklar

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 1248 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/1303339