Mutfakta yemek yaparken etrafa çoğu kez duman ve koku yayılıyor. Özellikle amerikan mutfak olan evlerde mutfaktan gelen yemek koku ve dumanlar evi kaplıyor. Bunu önlemek için üretilmiş olan Vestel aspiratörler yemek yaparken size yardımcı oluyor. Koku ve dumanları içerisinde bulunan fan sayesinde dışarı atıyor. Vestel aspiratör kullanımı oldukça basit ve pratik bir şekilde sağlanabiliyor. Üzerinde bulunan tuş takımları sayesinde kolayca açıp kapatabiliyorsunuz. Farklı çeşit, renk ve modelleriyle size sunulan Vestel aspiratör yemek yaparken işinizi oldukça kolaylaştırıyor. Etrafa dolan duman için cam açmanıza gerek kalmadan Vestel aspiratörleri kullanabiliyorsunuz. Vestel aspiratör lamba özelliği ile de ayrıcalık gösteriyor. Vestel aspiratör davlumbaz adıyla bilinen bu ürünün birden fazla özellik ve çeşitleri mevcut şekilde tasarlanıyor.

Vestel Aspiratör Çeşitleri

Vestel aspiratör çeşitleri birden fazla model ve tasarımı ile kullanıcılarına sunuluyor. Farklı seçenekleri ve boyutlarıyla sizde mutfağınıza göre Vestel aspiratör modelleri tercih edebiliyorsunuz. Renk seçenekleri ve emiş güçlerine göre ayrılan modelleri bulunuyor. Mutfağınızdaki koku ve dumanı ortamdan atmaya yarayan aspiratörler farklı özellikleriyle tercih edebiliyorsunuz.

  • Vestel Sürgülü Aspiratör

Sürgülü modeli ile sizlere sunulan Vestel sürgülü aspiratör 3 farklı kademeden oluşuyor. Maksimum emiş gücü 274 m3/saat olarak tasarlanmış olan bu ürün mutfağınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde size sunuluyor. Mutfakta duman, is ve kokuların çıkmasını sağlayan bu ürün yemek yapma esnasında sıçrayan yağları da üzerine alıyor. Bu sebeple  yıkanabilir alüminyum kaset filtre özelliği ile tasarlanıyor. Vestel aspiratör filtresi çıkarılabilir özelliğe sahip olduğu için kolayca yıkayabiliyorsunuz. Aspiratörlerin en önemli özelliklerinden biri olarak bilinen çıkarılabilir ve yıkanabilir filtre özelliği kullanıcılara avantaj sağlıyor. Boyutları mutfağınızın boyutlarına göre ayarlanmış standart ölçülere sahip olarak tasarlanıyor. Genişlik 60 cm olarak tasarlanıyor. Vestel aspiratör tuş takımı sayesinde farklı kademeden oluşan emiş gücünü ayarlayabiliyorsunuz.

  • Vestel Ankastre Aspiratör

Vestel aspiratör ankastre özelliği ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. Ankastre özelliği sayesinde duvara yerleştirilmiş yada gömme şekilde kullanılıyor. Yer kaplamayan ve mutfakta kaba bir görüntüde kurtulmuş oluyorsunuz. Vestel ankastre aspiratör filtresi diğer modelleri gibi çıkarılabilir ve temizlenebilir özelliklere sahip. Vestel aspiratör teli olarak adlandırılan filtreyi kolayca çıkarıp takabiliyorsunuz. Bulaşık makinesinde de yıkabiliceğiniz bu filtre özel malzemeden yapıldığı için aşınma ve bozulma gibi olumsuz durumlar oluşturmuyor. İnce ve özel tasarımı ile Vestel ankastre aspiratör mutfağınızda şık bir görünüm oluşturuyor. Vestel Aspiratör ankastre güvenle tercih edebileceğiniz yüksek emiş gücü ile tasarlanıyor. Maksimum ayarlanabilir emiş gücü 360 m3/saat şekilde tasarlanmış bu ürünle koku ve dumanı mutfağınızda atabiliyorsunuz. Vestel assos aspiratör model ankastre özelliği ve özel tasarımı ile mutfağınıza tercih edebileceğiniz bir ürün oluyor. 

  • Vestel Bacasız Aspiratör

Vestel bacasız aspiratör tasarımı farklı avantajları ile kolaylık sağlıyor. Bacasız model Vestel aspiratör karbon filtre ile kirli havayı içine hapseder. Ekstra bir baca ihtiyacı duymaz ve havayı içine hapsederek kokuyu ve dumanı içerisine hapsediyor. Bu karbon filtreler çıkarılıp takılabilir özelliklere sahip şekilde tasarlanıyor. Böylelikle yıkayabiliyor ve hijyenik bir şekilde kullanımını sağlamış oluyorsunuz. Çekim gücü oldukça yüksek olan bu ürün sayesinde mutfağınızda koku ve dumandan kurtulmuş oluyorsunuz. 

  • Renk Çeşitlerine Göre Vestel Aspiratör

Vestel aspiratör farklı renk seçenekleri ile tasarlanmış olan modelleri ile ön plana çıkıyor. Beyaz, siyah ve Inox renklerinden tasarlanmış 3 farklı renk seçenekleriyle tasarlanıyor. Siz de mutfağınızın renk düzenine göre farklı renkleri seçebiliyorsunuz. Inox diye adlandırılan renk griye benzer parlak bir görünüme sahip tasarımdadır. Gelişen teknoloji ile beyaz eşya dediğimiz ürünlerin renk seçenekleri de artıyor. Mutfağınıza göre veya kendi estetik algınıza göre seçebileceğiniz renkler sayesinde mutfağınızı daha şık bir hale getirebiliyorsunuz. 

Vestel Aspiratör Özellikleri

- Vestel aspiratör çift motorlu yapısıyla yüksek performans sağlıyor. Çift motorlu olması koku ve dumanı daha hızlı ve güçlü bir şekilde çekmesi anlamına geliyor. Bir davlumbaz aspiratörün en önemli özelliklerinden biri güçlü çekim gücünün olmasıdır. Vestel çift motorlu aspiratör sayesinde en zorlu yemeklerinizin duman ve kokularını kolayca mutfaktan atmanıza yardımcı olur. 

- Vestel aspiratör motoru oldukça güçlü bir emiş gücüne sahip olduğu için siz de güvenle alabilir ve mutfağıza koyabilirsiniz. Üzerinde bulunan ayarlanabilir seviye kademeleri sayesinde yaptığınız yemeğin koku ve dumanına göre tercih yapabiliyorsunuz. Her kademede farklı emiş gücüne sahip şekilde çalışıyor. 

- Vestel aspiratör modelleri arasında yer alan ankastre özelliği ise mutfağınızda yer tasarrufu yapmanızı sağlar. Duvara gömülü bir şekilde tasarlanan bu ankastre özelliği sayesinde şık ve estetik bir görünümde elde edebiliyorsunuz. 

- Vestel aspiratörlerin montajı oldukça basit ve kolay şekilde yapılıyor. Kurulumu için özel servis isteyebiliyor ya da kendiniz de kurulumunu sağlayabiliyorsunuz. Kurulumu için içerisinde size gönderilen malzemeleri sayesinde ekstra bir masraftan kurtulmuş oluyorsunuz.

- Vestel aspiratörlerin kurulumu kolay olduğu kadar kullanımı da oldukça basit şekilde yapılıyor. Vestel aspiratör kullanımı üzerinde bulunan tuşları sayesinde yapılıyor. Bazı modellerde iki bazılarında ise üç kademeden oluşan ayarlama sistemi bulunuyor. Vestel aspiratör düğmesi sayesinde tek tuşla aspiratörü açabiliyor kademelerini ayarlayabiliyor ve kapatabiliyorsunuz. 

- Vestel aspiratörler oldukça sessiz çalışması ve rahatsız etmemesi için tasarlanıyor. Farklı kademelerinde ses seviyesi yükselse dahi oldukça sessiz çalışması için özel tasarıma sahip şekilde üretiliyor. Ses seviyeleri 61, 63, 65, 67 dB şeklinde modeller arası farklılık gösterebiliyor.

- Boyutları standart 60 cm genişliğe sahip şekilde tasarlanıyor. Kurulumu ve montajı bu sayede basit bir şekilde yapılabiliyor.

Vestel Aspiratör ampul özelliği sayesinde yemeklerinizi yaparken daha ayrıntılı bir şekilde görmenizi sağlayabiliyor. Aspiratörün hemen üstünde bulunan bu ışık sistemi oldukça kullanışlı bir tasarımla kullanıcını memnun ediyor. 

- Vestel ankastre aspiratör filtresi çıkarılıp takılabilme özelliklerine sahip şekilde tasarlaınyor. Yemek yaparken aspiratöre sıçrayan yağ ve yemek artıklarını kolayca temizlemenizi sağlıyor. Basit bir şekilde çıkarıp bulaşık makinesine atabileceğiniz filtre modelleri de Vestel ankastre çeşitlerinde mevcut şekilde tasarlanıyor. Hijyenik ve sağlıklı bir şekilde yemek yapmanızı sağlayabiliyorsunuz.

Vestel Aspiratör Fiyatları 

Aspiratör ya da diğer adıyla davlumbaz fiyatları emiş gücüne, ses seviyesine ve tasarımlarına göre fiyat farkı gösterir. Vestel aspiratör fiyatı özel tasarım ve yüksek performansıyla uygun fiyatlarla kullanıcısına sunuluyor. Vestel ankastre aspiratör fiyatları içerdikleri özelliklere göre farklı fiyatlar ile her kullanıcının bütçesine uyacak şekilde tasarlanıyor. Oldukça kullanışlı olan bu ürün sayesinde mutfağınızda temiz ve ferah bir hava yaratmanız mümkün oluyor. Farklı model ve tasarımları ile mutfağınıza Vestel aspiratörü rahatlıkla tercih edebiliyorsunuz. Renk seçenekleri mutfağınıza uygun bir şekilde üç farklı seçeneklerden oluşuyor. Yüksek teknolojik tasarımı ile oldukça etkili bir şekilde mutfaktaki havayı temizleyen Vestel aspiratör kullanıcıları tarafından oldukça tercih ediliyor. Yüksek emiş gücü ve sessiz çalışma sistemi sayesinde hem havayı temizliyor hem de sizi rahatsız edecek gürültüden kurtarıyor. Siz de Vestel aspiratör çeşitlerine bakmak ve sahip olmak istiyorsanız Hepsiburada ile kolayca sipariş verebiliyorsunuz. Hem ayrıntılı fotoğraflarına bakarken hem de deneyimlemiş kullanıcıların yorumlarını okuyabiliyorsunuz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vestel Aspiratör

Güvenle Kapında
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
DSACategoryId/2147483637/235604/22002/vestel