Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Xiaomi
Xiaomi Air Purifier 3c Hava Temizleyici

Xiaomi Air Purifier 3c Hava Temizleyici

Xiaomi
2.371,85 TL
( / adet)
Ürününüz için onarım paketi seçin
%0
199,00 TL 229,00 TL
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (3)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

2.491,11 TL
2.847,11 TL
DSACategoryId/2147483638/17071/17175/80162058

İç mekânda hava kalitesini arttırmak için geliştirilen Xiaomi Air Purifier 3C Hava Temizleyici, akıllı teknolojilerle donatılmıştır. Yüksek performansı, akıllı uygulama desteği, üstün hepa filtresi ve güçlü motoruyla fark yaratır. Artırılmış hava temizleme performansı sayesinde öne çıkan hava temizleyici, hava kalitesini arttırarak hem sizin hem de aileniz için kaliteli yaşam alanları yaratır.

Üstün Hava Kalitesiyle Xiaomi Air Purifier 3C Hava Temizleyici

Xiaomi Air Purifier 3C Hava Temizleyici, gelişmiş hepa filtre ve karbon filtre ile ortamın havasını toz, tüy, bakteri, mayt gibi zararlı partiküllerden arındırır. Üç katmanlı 360° entegre edilmiş silindirik hepa filtresi sayesinde formaldehit ve diğer zararlı maddeleri kolayca yakalar. Havada uçuşan kalın partiküller için geliştirilen ilk filtre, saç, toprak, pamuk, lif gibi büyük parçaları yakalayarak solunum sistemine ulaşmasını engeller. Özellikle alerjik bünyeli insanların hayat kalitesini yükselten hava temizleyici, havada uçuşan tüyleri yakalayarak evcil hayvan sahiplerine de büyük kolaylık sunar. Hepa filtrede yer alan ikinci katman havadaki 0,3 mikron kadar partikülleri yakalar. Bakteri, virüs, sigara dumanı, toz, hayvan kepeği gibi küçük maddeleri hapsederek alerjik bünyeli insanların rahat nefes almasına imkân verir. 0,1 mikron küçüklükteki alerjen maddelerde daha etkili sonuçlar veren ikinci katman, havadaki virüsleri %99,99’a kadar temizler. Hava temizleyicinin üçüncü katmanı uçucu organik bileşikler için geliştirilmiş aktif karbon filtredir. Kokular üzerinde oldukça etkili olan karbon filtre, zararlı gazları emerek sağlıklı bir şekilde nefes almayı sağlar.

Yüksek Performans Sunan Teknik Özellikler

  • Xiaomi Air Purifier 3C, 40 m² alanda etkili olur. Geniş salonlarda, yatak odalarında, mutfaklarda veya işyerlerinde, toplantı salonlarında başarılı bir çalışma performansı sunar.
  • Saatte 320 m³, dakikada 6330 litre temizlenmiş hava vererek ortamın hava kalitesini kısa sürede yükseltir. Güçlü motoru ve büyük hava çıkış ızgarası hızlı ve eşit hava akışı sağlayarak odanın her yanında hava kalitesinin aynı olmasını sağlar.
  • Farklı çalışma modlarına sahip olan hava temizleyici gece modu, otomatik mod gibi farklı mod seçenekleriyle kullanıcıya seçim şansı tanır. Gece modunda düşük ses seviyesiyle uykunuzu bölmeden sağlıklı bir hava sahası sunar. Otomatik mod, hava kalitesini analiz ederek kendiliğinden çalışır.
  • Koku giderme özelliği sayesinde mutfakta, yemek odalarında hava kalitesini yükseltir.
  • Wi-Fi bağlantısına sahip olan hava temizleyici, mobil uygulama üzerinden kontrol edilebilir. Açma kapama gibi temel işlevlerin yanında hava kalitesi ölçümü, çalışma modu değişimi gibi özellikleri kontrol etmeyi mümkün kılar.
  • Yapay zekâ desteğine sahip olan ürün Google Assistant, Amazon Alexa, Mi Home desteği sayesinde sesle kontrol edilebilir.

Şık Tasarım ve Kolay Kontrol

Xiaomi Air Purifier 3C model hava temizleyici, dokunmatik panel üzerinden kontrol edilir. Dijital göstergelere sahip dokunmatik ekranı tek tuşla çalışma durumu, hava kalitesi gibi bilgilere erişimi sağlar. Kolayca mod değişimi yapmaya imkân verir ve hava kalitesi ölçümü yaparak LED ekrandan bilgileri kolayca okumanızı sağlar.

Tasarım açısından bakıldığında oldukça şık bir tasarıma sahip olan ürün, az yer kaplar. A4 kağıdından küçük ebatlarıyla dar alanlara yerleştirilebilir ve fazla yer kaplamadığı için yaşam alanlarını daraltmaz ve dekorasyonu bozmaz. 520 mm uzunluğu sayesine eşyalar ile orantılı bir görünüm sergiler. Beyaz şık rengi ve minimal dış gövde tasarımı sayesinde oldukça teknolojik bir hava taşır. Xiaomi Air Purifier 3C, hafif bir tasarıma sahiptir ve yeri kolayca değiştirilebilir. Geceleri yatak odasına gündüzleri ise salona taşınarak zahmetsizce farklı köşelere yerleştirilebilir.


Xiaomi Air Purifier 3c Hava Temizleyici
Yeni bir Klasiğin Piyasaya Sunumu İçin Klasik Bir Yükseltme

İlk Xiaomi hava temizleyiciyi 2014 yılında piyasaya sunduğumuzdan beri, üstün performansa yönelik çalışmalarımıza hiç ara vermedik.
Son karşılaştığımız zorluk, hava temizleyicinin klasik görünümünü korurken performansını artırmak oldu.
Mühendislerimiz, hava temizleyicinin PM CADR değerini %22* oranında bir artış ile 380 m³/sa değerine yükseltmek için tüm hava kanalı sistemini yeniden tasarladı.

Entegre 360° silindirik HEPA filtre
Üç katmanlı filtre; PM2.5, formaldehit ve diğer zararlı maddeleri etkili bir şekilde giderir.

İlk katman; saç, toz, pamuk lifleri ve diğer büyük parçacıkları giderir.

Toz
Toz ve yoğunlaşmış duman

Partiküller
Kağıt, ahşap ve diğer küçük parçacıklar

Küçük topaklar
Polen ve pamuk gibi bitki lifleri

Tüy
İnsan saçı ve evcil hayvan tüyleri


İkinci katman;
bakteri, virüs, sigara dumanı, PM2.5, polen, toz, hayvan kepeği ve havadaki 0,3 mikron kadar küçük diğer alerjenleri %99,97 oranında ortadan kaldıran birinci sınıf bir HEPA filtreden oluşur.
0,1 mikron küçüklükteki alerjenlerde daha da etkili.

WCv-20-40030 test raporuna göre 0,1 mikron boyutundaki alerjenleri %99,99 oranında filtreler

Polen

Evcil hayvan kepeği

Toz

Bakteriler

Üçüncü katman;
formaldehit, uçucu organik bileşikler (VOC'ler) ve diğer zararlı gazları emen bir aktif karbon filtredir.

Formaldehit

Kokular


Yeni güçlü hava kanalı sistemi

Dakikada 6330 litre temizlenmiş hava sağlar.
Hava temizleyicinin boyutunu değiştirmeden hava çıkışını artırmak için hava kanalı sisteminin her bir parçasını titiz bir şekilde yeniden tasarlamamız gerekti.
Havayı daha güçlü bir şekilde hareket ettirebilen, arkaya yatırılabilen bir santrifüj fan geliştirdik ve doğrudan akım sağlayan, özel bir fırçasız motor ürettik.
Yeni tasarlanan basınçlı hava kanalı ve hava ızgarası, hava akışını daha da verimli hale getirerek hava temizleyicinin performansını önemli ölçüde artırıyor.

Xiaomi Air Purifier 3c Hava Temizleyici Özellikleri

Renk Beyaz
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000019HKWC
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön