Evinizde derinlemesine hijyen ve temizlik sağlayan Alf Buharlı Temizleyici modelleri, dikey ve yatay kullanım şekillerinde üretilmiş olup konforlu temizlik avantajı sunar. Yüksek buhar basıncı ile en zorlu kirleri zahmetsizce temizleyen buharlı temizleyici modelleri, aynı zamanda buharın mikroplar üzerindeki güçlü etkisi sayesinde bakterileri yok eder, sevdikleriniz için daha temiz ve güvenli bir ortam sağlar. Geniş bir kullanım alanı bulunan buharlı temizleyiciler, tüm yüzeylerde etkili ve uzun süreli kalıcı temizlik yapmanıza yardımcı olur.

Alf Buharlı Mop Temizleyicilerle Mikro Biyolojik Temizlik

Alf Buharlı Temizleyici modelleri; buharlı mop, buharlı süpürge ve buharlı tabanca formunda üretilmiştir. Maksimum ısıtıcı gücü 1200 W ile 1500 W arasında değişen buharlı mop modelleri, dikey bir kullanım profiline sahiptir. Kullanım alanlarını; halılar, parkeler ve sert zeminler oluşturur. Su haznesine sahip olan bu modellerin su tankı kapasitesi, 0.500 L ile 0.600 L arasında değişir. Otomatik buhar özelliği ile donatılan modeller, 30 saniye gibi kısa bir sürede yoğun buhar üretir. Buharlı mop modelleri, buhar hazır göstergesi ile buharın hazır olduğunu haber verir. Çevre dostu ve aynı zamanda sağlıklı olan bu ürünler, 3,5 bar buhar çıkış basıncı ile 100 derece sıcaklıkta temizlik yaparak mikro biyolojik temizlik sağlar. Mop modellerinin tasarımında bulunan dezenfeksiyon sistemi; gözle görülmeyen bakterileri, virüsleri ve mantarları saniyeler içerisinde yok eder ve günlerce sürecek kalıcı bir temizlik konforu sunar. 7 metre kablo uzunluğuna sahip olan buharlı temizleyiciler, odanın her noktasına kolayca ulaşmanıza yardımcı olur. Makinenin kablosunu manuel kablo sarıcısıyla kolayca sarabilirsiniz. Hafif bir gövde ve ergonomik tutma sapı ile tasarlanan temizleyici moplar, kullanmadığınız zamanlarda dikey park pozisyonunda durur. Mopların farklı amaçlar için kullanabileceğiniz çeşitli aksesuarları ve aparatları da bulunur. 

Ulaşılmaz Noktalardaki Zor Lekeleri Buharın Gücüyle Yok Edin

Alf'in sunduğu diğer buharlı temizleyici modellerinin maksimum buhar çıkış gücü 3,5 bar ile 5 bar basıncı arasında değişir. 1200 W ile 1450 W arasında değişen güçlerle çalışan modeller, ulaşılması zor noktalarda derinlemesine ve etkili bir hijyen sağlar. Cam yüzeyler, halı ve kumaş yüzeyler, sert zeminler ve parkeler üzerinde kullanabileceğiniz buharlı temizleyiciler, 180 sn ile 480 sn süre arasında buhar üretir. Cam temizleme aparatı, dar aralık aparatı, metal yüzey aparatı, halı aparatı, sert zemin başlığı ve mikrofiber bez gibi pek çok aksesuara sahip olan buharlı temizleyicilerle geniş bir alanda temizlik yapabilirsiniz. 1,2 L ile 0,3 L arasında değişen su tankı kapasitelerine sahip olan modellerin süpürge yapısı, yatay ve su tabancası şeklindedir. Buharın temizleme gücüyle dezenfektan özelliğini birleştirerek mikro biyolojik temizlik sağlayan buharlı temizleyiciler, derz aralarında bile etkili leke çıkarma özelliğiyle gerçek hijyen sağlar. Buhar tabancası tasarımlı buharlı temizleyiciler; mermer, seramik, pencere, set üstü ocak, ahşap ve aynaları pırıl pırıl yapar, yağları söker atar. Izgaralar, açık hava mobilyaları ve fırın üzeri gibi zor lekelerde etkili çözümler üreten buharlı temizleyicileri aynı zamanda kırışıkları açmak için de kullanabilir; perdeleri, elbiseleri ve buhardan zarar görmeyen tüm kumaşları yüksek sıcaklıktaki buhar püskürtme özelliği ile kolayca düzeltebilirsiniz. Omuz askısı bulunan buharlı temizleyici modelleri, temizlik sırasında iki elinizi de kullanmanız gerektiğinde kolaylık sunar. Makineyi omzunuza asarak iki elinizle temizliğe devam edebilirsiniz. Manuel kablo sarıcıyla kablolarını kolayca sarıp kaldırabileceğiniz modeller, kullanmadığınız zamanlarda yatay veya dikey park pozisyonunda durur. Uzun kabloları sayesinde odanın her noktasına kolayca ulaşabilme olanağı sağlar. 

Şimdi tüm Alf Buharlı Temizleyici modelleri, hepsiburada.com üzerinde kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Beğendiğiniz ürüne siz de kolayca sahip olabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Alf Buharlı Temizleyici

4 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160034/alf