ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Altus
Altus AL 434 C A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Altus AL 434 C A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Altus
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483637/235604/22156
Altus AL 434 C A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi

* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Elektronik dünyasına kazandırdığı üst düzey ürünlerle tanınan Altus markasının tasarladığı Altus AL-434 C A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi, ülkemizde yoğun ilgi gören bir modeldir. Üretiminde yer alan zenginliklerle dikkat çeken Altus AL 434 C A+ 4 programlı bulaşık makinesi, kullanıcı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Estetik görünümü ve rahat kullanımıyla dikkat çeken ürün, fonksiyonel yapısıyla rahat bir kullanıma sahip olur. Bunun yanında 12 kişilik yemek takımı yıkayabilme kapasitesine sahip olan Altus AL 434 C A+ 4 programlı bulaşık makinesi, bu özelliği ile birden çok bulaşığı tek seferde yıkayabilir.

Kullanışlı Yapısıyla Kendisini Belli Eden Bir Model

  • Altus AL 434 C A+ 4 programlı bulaşık makinesi, bardak koruma fonksiyonu aracılığıyla bardak ve benzeri mutfak ürünlerinin yıkama sırasında hasar görmesini önler.
  • Solo kullanım şekli ile çalışan model, A sınıfında yer alan yıkama ve kurutma performansı ile kullanıcılarına yüksek verimli bir kullanım olanağı sunar.
  • Ürün, su taşmalarını önlemek için tasarlanan emniyet sistemi ile su kaynaklı aksaklıkları engelleyerek uzun ömürlü bir kullanıma izin verir.
  • Model, 4 programlı yıkama seçeneği sayesinde tüketicilere çok seçenekli bir kullanım olanağı sunar.
  • Altus AL 434 C A+ 4 programlı bulaşık makinesi; statik kurutma sistemi, tuz göstergesi ve kısmi metal filtre eklentisi gibi özellikleri ile kullanıcılarına konforlu bir bulaşık makinesi deneyimi taahhüt eder.

Zengin donanımıyla göz dolduran Altus AL 434 C A+ 4 programlı bulaşık makinesi, kullanıcıların huzuruna beyaz renkte çıkar. Özenle belirlenen renk tercihi ile estetik bir görünüme kavuşan modelin bu özelliği, kullanıcıları tarafından da beğenilir. Altus AL 434 C A+ 4 programlı bulaşık makinesi, estetik tasarımının yanında kullanışlı kasa boyutları ile de dikkat çeken bir modeldir. 85 cm yüksekliğe, 59.8 cm genişliğe ve 57 cm derinliğe sahip olan model, makul ebatları ile pratik bir kullanım sunar. Zengin donanımı ve gelişmiş özellikleri ile Altus AL 434 C, kullanıcıların en çok sevdiği mutfak aletleri arasındadır. Model, bu özelliklerine ek olarak kaliteli malzemelerden imal edilen dış kasa yapısıyla da ilgi görür. Üretiminde birinci sınıf malzemelerin yer aldığı dış kasa, modelin estetik görünümünü desteklerken kullanım ömrünü de artırır.

Altus Bulaşık Makinesi Ek Donanım Listesi

  • Yıkama Kapasitesi: 12
  • Ürün Boyutları (Y x G x D): 85 x 59.8 x 57 cm
  • Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 290 kWh
  • Su Tüketimi (lt/program): 14 lt
  • Ses Seviyesi: 52 dB

Cihaz; bağlantı eklentileri, kullanım kılavuzu, garanti belgesiyle birlikte gelir.

Altus Tasarrufu ile Tanışın

Altus AL 434 C A+ 4 programlı bulaşık makinesi, sağladığı verimli kullanımının yanı sıra düşük seviyelerdeki tüketim değerleri ile de ilgi görür. A+ enerji sınıfında bulunan bulaşık makinesi, 290 kWh olarak belirlenen yıllık enerji tüketim değeri ile kullanıcılara tasarruflu bir kullanım olanağı tanır. Model, ayrıca 52 dB seviyesindeki ses değeri ile yıkama işlemini gürültüsüz bir şekilde gerçekleştirir.

Altus Bulaşık Makineleri Kazandırır

Yenilikçi üretim anlayışıyla tanınan Altus, Türkiye'de yoğun talep gören bir markadır. Beyaz eşya da dahil olmak üzere zengin bir ürün grubuna sahip olan Altus, ülkemizin köklü kuruluşu Arçelik’in alt markalarından biridir.

Altus AL 434 C A+ 4 programlı bulaşık makinesi, güçlü performansı ve gelişmiş özellikleri bir arada değerlendirildiğinde fiyatının karşılığını fazlasıyla veren bir model olarak kendini gösterir. Yenilikçi yapısıyla göz dolduran Altus AL 434 C modeli, mutfaklardaki en iyi yardımcılardandır.

Ürünün iç kısmı paslanmaz çeliktir.

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön