Geniş hizmet ağıyla 4,000’den fazla satış noktasında hizmet sunan Altus ev ürünleri, dayanıklılığı fonksiyonellikle buluşturuyor. Türkiye, Romanya ve Rusya’da yer alan tesisleriyle Türkiye’nin önde gelen beyaz eşya üreticilerinden biri olarak üretimlerine devam ediyor. Beyaz eşya üretiminde söz sahibi marka Altus, her türlü ihtiyaca yönelik akılcı çözümlemeleriyle ekonomik ve kullanışlılığı bir arada sunuyor. Arçelik güvencesiyle ürünlerini geliştirmeye ve ilerlemeye devam eden Altus 25.000 çalışanı ile Türkiye'nin önde gelen teknoloji üreticilerinden biri olmanın gururunu yaşıyor.

Altus Aspiratör Fiyatları

Türkiye’nin en geniş dağıtım ağına sahip markalarından biri olan Altus, fonksiyonellik ve sadeliği bir arada sunuyor. Sürgülü Altus Aspiratör modelleri, çekme kolundan rahatça kavranarak hareket ettirilebiliyor. Minimal görünümün Inox yüzey ile tamamlandığı Altus aspiratör modelleri şık ve etkileyici bir duruş sergiliyor. Altus aspiratörler, her kademe için belirlenen DIN/EN 60704-3 standartına göre 47-60 arası ses desibeli ile rahatsız etmeden çalışmaya devam ediyor. Duyulara hitap eden Altus, ergonomik yapısı ile göz dolduruyor. İşitsel ve görsel olarak farklı özelliklerle donatılan Altus marka aspiratörler mutfakta zaman geçirmeyi keyifli hale getiriyor. Altus aspiratörler bulaşık makinesinde yıkanabilen özel karbo filtre ile kolayca temizlenerek yeniden kullanıma hazır hale geliyor. Kullanıcılarının hayatına kattığı yeniliklerle başarısını günden güne katlayan Altus ev aletleri, yalınlık ve işlevselliği bir arada sunuyor.

Altus aspiratör modelleri, yenilikçi ve estetik tasarımlarıyla kullanıcıları etkilemeyi başarıyor. Mutfakta çalışırken oluşan baharat ve diğer kokuları üstün çekim gücü sayesinde hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde ortadan kaldırılmasına yardımcı oluyor. Altus ev tipi aspiratörler opsiyonel özellikleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik hizmet kalitesini arttırmayı amaçlıyor. Altus duyarlı tüketim anlayışıyla üretimleri gerçekleştirirken doğaya zarar verebilecek etkenlere karşı önlem alıyor. Sorumluluk  duygusu ile çalışmalarını yürüten Altus markası Arçelik güvencesiyle topluma katkıda bulunmaya devam ediyor. Altus marka Ankastre ürünler, fonksiyonel kullanım avantajları ve fiyat seçenekleriyle öne çıkıyor. Altus aspiratör fiyatları ürünün sağladığı opsiyonel bağlantı parçalarına göre farklılık gösterebiliyor. Altus kalitesi ve tutumuyla sektörde adından söz ettiren firmalardan biri olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Altus Aspiratör Modelleri

Altus aspiratör modelleri Inoks tasarımlarıyla modern bir görünüm sergiliyor. Mutfakta zaman geçirmeyi eğlenceli hale getiren Altus marka aspiratörler, oluşan kötü kokuların önüne geçerek kısa sürede ortamdaki havanın yenilenmesine yardımcı oluyor. Altus aspiratörler kaset filtre özelliğiyle daha fazla kokuyu daha kısa sürede içine hapsediyor. Altus, 2 kademeli aspiratörleriyle koku yoğunluğuna göre kolayca ayarlama yapabilme fırsatı sunuyor. Halojen lamba seçeneğiyle mutfakta çalışırken geniş bir görüş açısı sağlayan Altus marka aspiratörler, 2 adet lambadan oluşan aydınlatma sistemi ile daha fazla ışık kaynağı sağlıyor. 

Bulaşık makinesinde yıkanabilen filtreler, aspiratör temizliğini daha kolay hale getirdiği gibi aynı zamanda bütçeyi de koruyor. 60 cm genişlikte davlumbaz ile mutfakta daha fazla yer imkanı sunan Altus, kolay kurulum avantajları sağlıyor. Güçlü emiş hacmine sahip motoru ve iki adet yağ filtresi ile en zorlu kokuların dahi kolayca üstesinden gelen Altus marka aspiratörler vazgeçilmez bir yardımcı haline geliyor. Mekanik-rocker switch control tuşlarıyla zahmetsizce çalıştırılarak istenen kademede ayarlanabilen Altus ev tipi aspiratör modelleri uzun süreli ferahlık vadediyor. 

Kolay kuruluk ve teknik destek hizmetleriyle Türkiye'nin birçok noktasına ulaşan Altus sayesinde kalite güvence altına alınarak kullanıcı memnuniyeti en üst seviyeye taşınıyor. Tüketicilerine önem veren Altus, onların hayatına kattığı pek çok kolaylık ile üretmeye ve keşfetmeye devam ederek çalışmalarını dünya çapında sürdürüyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Altus Aspiratör

5 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Genişlik (cm)
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?