Altus Beyaz Eşya Markaları

Buzdolabından kurutma makinesine, set üstü ocaklardan mikrodalga fırınlara kadar çeşitli beyaz eşya seçenekleri sunan Altus, kullanıcılara teknolojik gelişmelerin avantajlarını deneyimleme fırsatı tanıyor. Teknolojik gelişmeler ışığında güncellenen beyaz eşyalar, yalın tasarım çizgileri ve fonksiyonel oluşlarıyla öne çıkıyor. 

Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen beyaz eşyalar, uzun yıllar güvenle kullanılıyor. Farklı kullanıcıları tercihlerine cevap verebilecek tasarım ve işlevsellik seçenekleri aynı zamanda geniş bir fiyat aralığı da sunuyor. Her türlü bütçeye hitap edebilen ürünler, herkesin Altus kalitesini deneyimlemesine imkan tanıyor. Altus beyaz eşya markaları arasında geniş bir servis ağına sahip olmasıyla da beğeni kazanıyor. 

İhtiyaçlarınıza Yönelik Beyaz Eşyaları Kolayca Bulun

Altus marka buzdolapları arasında kompakt yapılarıyla öne çıkan modellerden gardırop tipi ürünlere kadar birçok çeşit yer alıyor. Dar alanlara kolayca sığabilen kompakt modeller, büyük buzdolaplarının sunduğu birçok avantajı barındırıyor. Bakteri oluşumunun önüne geçmeyi hedefleyen antibakteriyel conta eklentisi içeren ve düşük enerji tüketimi sağlayan A+ ve A++ modeller, büro tipi buzdolaplarında da bulunuyor. 

Eğer buzdolaplarının buzluk kısmını seyrek kullanıyorsanız, kombi tipi modeller son derece rahat bir kullanım sunuyor. Sebzelik kısmı üst bölümde yer aldığı için bir şeyler alacağınız zaman sık sık eğilmenizin önüne geçen kombi tipi modeller de en az çift kapılı diğer ürünler kadar tercih ediliyor. Daha geniş bir iç hacim arzu ediyorsanız, gardırop tipi buzdolabı seçenekleri 600 lt'den daha geniş bir kullanım alanı sağlıyor. 

Çamaşır makineleri ise enerji tüketimi ve kilogram kapasitesi gibi detaylar dolayısıyla birbirinden ayrılıyor. Kurutma makineleriyle takım olarak da satın alınan çamaşır makineleri, kişisel kullanım ihtiyaçlarına başlı olarak 5 kilodan 10 kiloya kadar farklı iç hacim kapasiteleri sunuyor. A+ ve A++ çeşitleri bulunan çamaşır makineler, düşük enerji tüketimleri sayesinde doğa dostu tercihler yapmanıza da yardımcı oluyor. 

Mutfakta Geçen Zamanı Azaltan Altus Beyaz Eşyalar 

Üç, dört ve beş programlı olarak çeşitlendirilen bulaşık makineleri, mutfakta geçirdiğiniz zamanın azalmasını sağlıyor. Temizliği daha pratik hale getirmenize olanak tanıyan ürünler, kendinize daha fazla zaman ayırmanıza da yardımcı oluyor. Ekonomik, hızlı yıkama ve yoğun yıkama gibi seçenekler sunan 3 programlı makineler, bulaşıkları hızlı bir şekilde yıkamanızı amaçlıyor. Günlük ve mini seçeneklerini de içeren 5 programlı bulaşık makineleri, yıkama işlemini daha detaylı planlamanıza imkan tanıyor. 

Pişirme grubu ürünleri arasında yer alan set üstü ocaklar, pişirme kilidi sayesinde çocuklu aileler için güvenli bir kullanıma sahip. Cam ya da metal olarak dizayn edilen ocak zeminleri, farklı zevklere hitap eden tasarımlar sunuyor. Kapaklı modeller ise pişirme esnasında ocak çevresinin kirlenmesini önlemeyi amaçlıyor. Mikrodalga ve midi fırınlar ise zamanlayıcı özellikleri sayesinde kullanım esnasında başka işlere konsantre olmanıza olanak tanıyor. Ankastre olarak da tercih edilebilen ocak, fırın ve davlumbaz üçlüsü birbirinden güzel renk seçenekleri sunuyor.

Soru 1: Ürünlerin garantisi ne kadar?

Cevap 1: Minimum 2 yıl olan garanti süreci ürünler arasında farklılık gösterebiliyor. Ürünlerin garanti sürecinin başlayabilmesi için, kargonuz adresinize teslim edildikten sonra yetkili servisin gelmesini beklemeniz gerekiyor. Yetkili servis gelmeden açılan kutular ürünleri garanti kapsamı dışında bırakıyor.

Soru 2: Buzdolabı alırken No Frost mu, yoksa Low Frost mu almalıyım?

Cevap 2: No Frost ürünler buzlanma ve karlanma probleminin önüne geçmek için tasarlanıyor. Kullanım ihtiyacınız doğrultusunda bu detayı göz önünde bulundurarak sipariş verebilirsiniz.

Soru 3: Çamaşır makinesini kapasitesi 5 kg olması, çamaşırların kuruyken mi yoksa ıslakken mi 5 kg olması anlamına geliyor?

Cevap 3: Giysiler ıslandığında çok daha ağırlaşacakları için birkaç parça giysi bile kolaylıkla 5 kg ağırlığa ulaşabilir. Çamaşır makinesi kapasitesi, kuru çamaşır ağırlığı üzerinden belirlenmektedir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Altus Beyaz Eşya Markaları

789 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya & Ankastre
Beyaz Eşya & Ankastre
Ankastre Setler
Ankastre Setler
Aspiratörler
Aspiratörler
Bulaşık Makineleri
Bulaşık Makineleri
Buzdolapları
Buzdolapları
Çamaşır Makineleri
Çamaşır Makineleri
Davlumbazlar
Davlumbazlar
Derin Dondurucular
Derin Dondurucular
Fırınlar
Fırınlar
Mikrodalga Fırınlar
Mikrodalga Fırınlar
Kurutma Makineleri
Kurutma Makineleri
Ocaklar
Ocaklar
Su Sebili
Su Sebili
Beyaz Eşya Yedek Parçaları
Beyaz Eşya Yedek Parçaları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 789 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/altus