Dünyanın önde gelen en eski doğrudan satış şirketlerinden biri olan Amway 1959 yılında kuruldu. Amerika Birleşik Devletleri’ne bağlı Michigan’da temelleri atılan Amway, 100’ü aşkın ülke ve bölgede faaliyet yürütüyor. 29 Avrupa ülkesinde aktif olan Amway giderek yaygınlaşan ve hızlı bir şekilde büyüyen bir yapıya sahip.

Amway; kaliteli ve kendine has ürünleri ile dikkat çeken bir firma olarak 450’nin üzerinde güzellik, yaşam, sağlık, kişisel bakım, ev temizlik, mutfak ekipmanları, ev aletleri, oto bakım malzemeleri, takviye edici gıda ürünleri ve ev bakım ürünlerini sunuyor. Pek çok farklı ürünü ile bilinen Amway, tüm ürünleri kendi AR&GE merkezlerinde üretiyor. Bu merkezlerde ise 1000’den fazla bilim insanı, geliştirilen ürünleri test ederek patent alma ve üretme aşamalarını büyük bir titizlikle takip ediyor. Üretimden önceki aşamalarda da oldukça hassas davranan Amway ve bağlı şirketleri; Amerika Birleşik Devletleri, Çin ve Hindistan’daki üretim tesisleri ile biliniyor. Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya ve Meksika’da beslenme destek ürünlerinin ve diğer ürünlerin ham maddelerinin yetiştirildiği organik sertifikalı çiftlikler ve onlarca dağıtım merkezi markanın bünyesinde bulunuyor. Amway, son teknoloji laboratuvar ve gelişmiş cihazlar ile titizlikle incelenen her detay sonrasında geliştirdiği ürünlerinin de kalitesi ve çeşitliliği ile bu markanın ilgi çekmesi oldukça doğaldır. Kişisel bakım ürünlerinden ev bakım ürünlerine kadar sunduğu geniş ürün gamı ile istediğiniz ürüne ulaşabiliyorsunuz. Her kesimden ve her cinsiyetten insana hitap eden ürünleri barındıran bu firmanın kendine ait markalarının olması da tercih edilebilirliğini daima arttırıyor. Doğal, organik ve sağlığa zararsız olma şartı ile üretilen ürünleri tüm dünyada sunan Amway, tüketicilere de güven duygusu aşılayarak bu sektörde yıllardır başarı ile faaliyet gösteriyor.

Evinizi güzelleştirmek veya evinizi temizlemek için ya da kendinize bir bakım yapmak için kullanacağınız birbirinden farklı Amway ürünleri arasından ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun olanı bularak seçebiliyorsunuz. Yüzlerce ürün çeşidi sunan Amway’in her gün geliştirdiği yeni ürün seçenekleri de artarak devam ediyor. Yeni ürünlerine aldığı yeni patentler ile de adından sıkça söz ettiren Amway ürünlerini tercih ederek hem doğal hem de etkili çözüm sunan ürünleri eviniz veya kendi bakımınız için her zaman kullanabilir ve tavsiye edebilirsiniz. Kalite ve ürün güvenliği konusunda onlarca test yapan Amway bu konuda oldukça hassas davranıyor. Satışa sunulan ürünlerin müşteriler tarafından memnuniyet ile karşılanması ve talep oluşması ile marka daha da büyüyor ve hızla genişliyor. Ürünlerini sadece doğrudan satış temsilcileri ve online kanallar ile satışa sunan Amway bu şekilde tüm dünyada faaliyet gösterebiliyor.

Amway ailenizin, eşinizin, çocuklarınızın ve yakınlarınızın ayrıca da kendinizin bakımı için ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin hepsini bulabileceğiniz ve rahatlıkla ürünlerini kullanabileceğiniz ve tavsiye edebileceğiniz kaliteli bir firma. Bu nedenle de yıllardan bu yana satış ve üretimini kendisi yaparak oldukça geniş bir kitleye ulaşan ve ev teknolojisine ait en güncel yeni ürünleri ile de iddialı olan Amway’in sunmuş olduğu çözümler ve yaşamda yarattığı kolaylıklar, başta kadınlar olmak üzere her yaştan ve her kesimden insanın ilgisini çekiyor. Amway’in geniş ürün çeşidi arasından istediğinizi alarak ihtiyaçlarınızı karşılamak hem kolay hem de güvenilir olduğu için ürünler her eve girmeyi başarıyor. İstenilen her üründen bulunan ve her ihtiyaca hitap eden geniş ürün gamının arasından seçim yapmak zaman zaman tüketicilere zor olurken çevreye karşı duyarlı, yüksek etkili ve uygun fiyatlarda sunulan tüm ürünlerinden alarak kullanmak hem doğru hem de sağlıklı bir seçim oluyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Amway

403 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Miktar A-Z
  5. Deterjan Tipi
  6. Satıcı A-Z
  7. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön