İnsanın en doğal ve güçlü dürtüsü olan cinsellik, kişinin kendini tanıdığı, çiftlerin birbirlerini keşfettikleri arzu dolu bir yolculuk olarak biliniyor. Bu keşif yolculuğunda partnerlerin cinsel hayatlarına katacakları keyifli ve farklı cinsel oyuncaklar, çiftlerin arzu ve doyum noktalarını doruğa çıkartıyor.

Anal Oyuncak Çeşitleri

Sıradan olarak devam eden cinsel hayatınızı renklendirmek, bugüne kadar sizin ve partnerinizin yaşamadığı zevkleri yaşatmak için üretilen cinsel sağlık oyuncakları, partnerinizle olan sosyal ve cinsel hayatınıza bambaşka bir boyut kazandırıyor.

Kadın ve erkeklerin uyarıldıkları hassas bölgelerinden biri olan anal bölge için özel tasarlanmış anal  oyuncaklar, partnerinize farklı deneyimler yaşatıyor. Farklı büyüklüklerde tasarlanmış anal plug (tıkaç) çeşitleri kılcal damarların en yoğun olduğu bölgeyi sürekli uyararak partnerinizi farklı bir doyum noktasına taşıyor. Anal oyuncak çeşitleri sadece bununla sınırlı kalmıyor, şerit halindeki anal boncuk dizisi ise partnerinizi aşamalı ve farklı yoğunluklarda uyarmayı sağlıyor. Anal şerit boncuk dizileri aşamalı olarak farklı boyutlarda tasarlandığı için sizin kontrolünüzde partnerinizin uyarılmasını sağlıyor.

Anal Oyuncaklar arasında en çok ilgiyi gören ürünlerden biri olan anal plug çeşitleri tercihe göre parlak taşlı, metal veya sert plastik olabiliyor. Bunun dışında kuyruk püskül görünümlü anal plug çeşitleri de fantezi ürünleri içerisinde bulunuyor.

Sağlıklı bir cinsel yaşam, bakımlı bir ten ve hijyenik cinsel sağlık oyuncakları ile daha keyifli oluyor. Anal oyunlar ve fanteziler için öncesinde partnerin temizlik yapması, bunun için duş aparatlı özel setler kullanması ise bir gereklilik oluyor. Ayrıca sağlığa zarar vermeyen maddelerden üretilen cinsel oyuncaklar gibi anal oyuncaklar da, kullanımdan önce ve sonra bakımı yapılması gereken fantezi ürünleri içerisinde karşımıza çıkıyor.

Fantezi Ürünleri

Cinsellikte sıra dışılık, siz ve partneriniz istediği sürece farklı doyum ve arzu arayışları oluyor. Fetiş olarak nitelendirilen fantezi ürünleri, yani geleneksel cinsel yaşama sıra dışılık kazandıran cinsel sağlık oyuncakları, cinsel hayatınıza fark bir boyut kazandırıyor.

Partnerinizi farklı pozisyonlarda sabit tutmanızı sağlayan çeşitli bağlar, size bugüne kadar yaşamadığınız duygular yaşatıyor. Yine kelepçe ve ip gibi bağlama materyalleri size partneriniz karşısında dominant (baskın) veya pasif pozisyonda kalma imkanı sunuyor. Yatağa bağlama aparatları, ayak ve kolları sabitleme ipleri, kelepçeler cinsel hayatınıza daha çok zevk ve hareket katıyor.

Ağız topu partnerinizin ilişki sırasında arzu dolu çıkardığı sesleri özgürce ifade etmesini, ancak çıkardığı sesleri sadece sizin inleme halinde duymanızı sağlıyor. Bu da size mahremiyet sağlarken, özgür ve keyifli bir cinsel ilişki sunuyor.

Göz bağı, ilişki sırasında partnerinizin size her dokunuşunun bilinmeyen bir sürpriz olmasını sağlıyor. Bu da partnerinizin, beklentisinin ötesinde daha üst noktada uyarılmasına neden oluyor. Cinsel yaşam içerisinde yaşanacak keşif ve keyifli oyunlar, partnerinizi daha iyi tanımanızı sağlıyor.

İnce iplerden oluşan kırbaç, ilişki öncesi ve sırasında partnerinizin hassas bölgelerini uyarmayı ve ilişki sırasında aldığı hazzı arttırmaya yarıyor. Hassas bölgelerdeki kan akışını hızlandıran bu yöntem ile uyarılan kişinin haz eşiği seviyesi artıyor.

Fantezi ürünleri çeşitlerinden biri olan 2’li suni penis ise, hem vajinal hem de anal uyarılmayı aynı anda sağlayacak şekilde tasarlanmış. Anal oyuncak çeşitleri almak isteyenler için 2 özelliği bir arada sunan üründe, kullanım tercihine göre anal parça yerinden çıkartılıp oyuncak parçaları ayrı ayrı da kullanılabiliyor.

Daha renkli ve keyifli cinsel yaşam isteyen, hayal gücüne ve fantezilerine sınır koymayan çiftlerin tercih edeceği anal oyuncaklar ve fantezi ürünleri, farklı ve sıra dışı zevkleri açığa çıkartıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Anal Oyuncaklar ve Fantezi Ürünleri

İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/80381011/80381017