Anker Robot Süpürge

Günümüzün koşturmacalı ve yoğun hayatında rutin ev işlerine vakit ayırmak büyük bir angarya olarak görülebiliyor. İşten eve geldiğiniz en yorgun anlarda tertemiz ve lekesiz bir ortama sahip olmak, pek çok açıdan hayal gibi görünse de akıllı ev teknolojileri sayesinde bu durum gerçek olabiliyor. Anker robot süpürge modelleri, yüksek bilgi işlem gücü, kuvvetli emiş kapasitesi ve akıllı uygulamaları sayesinde zahmetsizce evinizin her köşesini temizliyor. Siz evde yokken veya uyurken bile çalışan Anker robot süpürge modelleri; her türlü kir, toz, mite, kalıntı veya lekeyi kusursuzca ortadan kaldırıyor. Siz de hemen şimdi ev temizliğindeki mükemmel asistanınız Anker robot süpürgeleri hepsiburada.com ayrıcalıklarıyla keşfedebilirsiniz.

Evinizde Uzman ve Akıllı Teknolojiler

Anker robot süpürgeler, siz konforunuza ve rahatlığınıza odaklandığınız anlarda bile zahmetsizce temizlik işlemlerinin üstesinden geliyor. Google veya Alexa altyapısıyla çalışan tüm Anker robot süpürgeler, tek bir akıllı uygulama üzerinden kolaylıkla yönetilebiliyor. Uygulamayı cep telefonunuzda açarak Google veya Alexa'dan robotu başlatmasını istemeniz yeterli oluyor. Bu akıllı ev robotları, evin içerisindeki zeminlere uygun olarak temizleme gücünü de ayarlıyor. Halı veya daha farklı zeminlerde emme gücünü otomatik olarak artıran robotlar, pürüzlü yüzeylerdeki saç ve hayvan kılı gibi zorlu kalıntıları da güçlü bir şekilde süpürüyor. Mobilyaların altını da kolayca temizleyebilen Anker robot süpürgeler, işleri bittiği zaman otomatik olarak tekrar sarj istasyonuna geri dönüyor. Robotun evinizin belli bölgelerinde çalışmasını istemeniz halinde birlikte verilen manyetik şeridi kullanabilirsiniz. 

 • Çok yönlü temizleme modları ve düşük profilli tasarımı, her köşe ve dibin yanı sıra masaların ve sandalyelerin altlarını da kolayca temizliyor.
 • Yüksek kapasiteli Li-ion pil, yaklaşık 1,5 saate kadar güçlü emiş gücü sağlıyor.
 • 3 Noktalı temizleme sistemi sayesinde yan fırçalar, alt fırça ve güçlü emiş desteği sunuluyor.
 • Cihazı korumak için çizilmeye karşı dayanıklı temperli cam kapak kullanılıyor. 
 • Kaçış engelleri için kızılötesi sensör ve düşmeleri önlemek için damla algılama teknolojisi yer alıyor
 • Anker robot süpürgeler, işleri bittiğinde otomatik olarak sarj ünitesine geri dönüyor. 

Mükemmel Temizliği Keşfedin

 • Sorunsuz Otomatik Temizleme: Anker robot süpürgelerin çoklu temizleme modları ve otomatik temizleme zamanlama işlevi, evde veya uzakta olduğunuzda zahmetsizce süpürme işlemlerini gerçekleştirebilmenizi sağlıyor.
 • Hafif Tasarım ve Yüksek Tırmanış Gücü: Robotların hafif ve kompakt tasarımları, mobilyaların altına kolayca girmesini ve ulaşılması zor kirleri gidermesini sağlıyor. 15 mm yüksekliğe kadar olan nesnelerin üzerine tırmanan cihazlar, halıları süpürüyor veya eşiklerden diğer odalara rahatça geçiş yapabiliyor.  
 • 3 Noktalı Temizleme Sistemi: Robot süpürgeler, tam bir temizlik sağlamak için ters dönen yan fırçaların yanı sıra döner fırça ve güçlü emiş kombinasyonunu kullanıyor. Kir etkili bir şekilde gevşetiliyor ve yerden çıkarılıyor. Ardından toz toplayıcıya doğru güçlü bir şekilde emiliyor.
 • Olağanüstü pil ömrü: Uzun ömürlü 2600mAh li-ion pil, tek bir şarjla 100 dakikaya kadar güç sağlıyor. Temizliğiniz boyunca uzun çalışma süresi dolayısıyla güçlü bir emiş performansı garanti ediliyor.
 • HEPA Tarzı Filtre: Anker robot süpürgeler; toz akarları, küf sporları ve evcil hayvan kılları gibi mikroskobik alerjenleri yakalayan ve dışarı atılan havanın daha temiz olmasını sağlayan HEPA tarzı bir filtreyle donatılıyor. Böylece evinde astım veya diğer alerjik rahatsızlığı olan kişiler bile güven içerisinde nefes alabiliyorlar. 

Siz de hemen şimdi en yoğun anlarınızda bile evinizi kendiliğinden temizleyerek güvenli bir ortam sağlayan Anker robot süpürgelerden bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun modelleri satın alabilmek için hepsiburada.com ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Anker Robot Süpürge

HepsiLojistik Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Fiyat Aralığı
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160033/anker