Arçelik Ankastre Setler

Görsellik ve performans açısından evlere zenginlik katan ankastre ürünler, modern ev mimarisinin vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Belirli bir modülün içerisine yerleştirilerek kullanılan cihazlar olan ankastre ürünler bulundukları alanda ortada durmazlar sadece ön yüzleri gözükür. Buzdolabından davlumbaza, bulaşık makinesinden mikrodalga fırına zengin ürün yelpazesinde, kullanıldıkları her alanda yerden tasarruf sağlarlar. Ayrıca solo beyaz eşyalara kıyasla kullanım alanını genişletmiş olurlar.

Teknoloji ve tasarım harikası olan ankastre ürünler, hem evlerin görselliğini bir adım öteye taşır hem de kullanıcılarına yüksek teknolojinin sağladığı rahatlığın keyfini sunar. Teknoloji ve tasarımda önde olmak için ileri teknolojisi ve ergonomik tasarımlarıyla göze çarpan Arçelik ankastre ürünler ile daha fazla vakit kaybetmeden tanışabilirsiniz.

Arçelik Ankastre Set

Türkiye’nin en çok tercih edilen ankastre markası olan Arçelik, buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, aspiratör, davlumbaz, mikrodalga ve ankastre fırın olmak üzere zengin ürün yelpazesini ihtiyaç sahiplerinin beğenisine sunar.

Yeniliği evlere taşıyarak kullanıcılarına eşsiz bir marka deneyimi sunan Arçelik, gelişmiş teknolojisi ve estetik görünümlü ile fark yaratır. Bulaşık makinesi, davlumbaz, ocak ve fırından oluşan Arçelik ankastre setler mükemmel performansları ve minimum enerji tüketimleri ile mutfakta harika sonuçlar elde etmenizi sağlar. Arçelik ankastre setler, parmak izi bırakmayan ocak, fırın ve davlumbazlar olmak üzere farklı model ve farklı renklerde birçok alternatifi barındırır.

Turbo fonksiyonu sayesinde program sürelerini yüzde 70’e kadar kısaltan ve sahip olduğu tepsi yıkama fonksiyonu sayesinde ağır kirli tepsi ve tel ızgaraları kolaylıkla temizleyip aynı zamanda ekstra parlaklık sağlayan bulaşık makinelerinden, ızgara özelliğine sahip geniş hacimli mikrodalga fırınlara, yüksek emiş gücüne sahip davlumbazlardan, enerji ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayan ocaklara kadar geniş bir ürün yelpazesinde seçim yapma imkânı sunar.

Arçelik ankastre setinizi seçerken özelliklerini kendi ihtiyaçlarınız yönünde doğru bir şekilde tespit etmeniz, sonuçlardan daha çok memnun kalmanızı sağlayacaktır. Ankastre ürününüzün kolay temizlenmesi, temizledikten sonra iz bırakmaması, temizlerken çizilmemesi, yemekleri hızlı ve iyi pişirmesi, çabuk ısınıp çabuk soğuması önemli kriterlerdir.

Arçelik Ankastre Set fiyatları

Arçelik ankastre set fiyatları her bütçeye uygun olarak geniş bir aralıkta sunulur. İhtiyacınız doğrultusunda fırın, ocak, davlumbaz ile bulaşık makinesinden oluşan dörtlü ya da fırın, ocak, davlumbazdan oluşan üçlü setlerden birini tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı modeller ve bütçenize uygun seçeneklerden birini tercih ederek mutfağınıza şıklığı ve teknolojiyi taşıyabilirsiniz.

Kullanım hacmi, rengi, enerji sınıfı gibi birçok unsur, sizin için doğru olan modeli bulmanıza yol gösterecektir. Ankastre setlerin farklı model kategorileri bulunur. Modele karar verme aşamasında setlerin her birinin, teknolojik alt yapısının kusursuz olması, ergonomik kullanım gibi temel şartları sağladığı unutulmamalıdır. Tek yapmanız gereken önceliklerinize göre modeli belirlemektir. Önceliklerinizi tespit ettikten sonra seçiminizi kategoriler içinden hızlıca yapabilirsiniz.

Seçeceğiniz set enerji sınıfı, ses seviyesi ve verimliliği ile mutfakta işinizi kolaylaştıracaktır. Mutfak mobilyanızın rengi ve ölçülerine göre kolay temizlenebilir vizon, siyah, beyaz renk alternatifli cam yüzeylerden, duvar tipi veya eğimli tiplere kadar birçok modeli bulunur.

Hangi modeldeki ankastre setine karar verirseniz verin, modelin olduğu kadar satış sonrası hizmetin de önemi büyüktür. Arçelik yaygın servis ağı ile satış sonrası destek hizmetlerini de eksiksiz bir şekilde sürdürür. Servislere ulaşım kolay sağlanmakla birlikte verilen hizmet profesyonel, hızlı ve güvenilirdir. Mükemmel tasarımı, ileri teknolojisi ile farklı çalışma sistemine sahip zengin model çeşidinden ihtiyacınıza uygun olanı seçerek kusursuz bir mutfağa Arçelik ankastre seti ile adım atabilirsiniz.

Arçelik Ankastre Set Fiyatları

12 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arçelik
  2. Ferre
  3. Kumtel
  4. Simfer
  5. Termikel
  6. Eminçelik
  7. Mekappa
  8. Silverline
  9. Lanova
  10. Ventino
  11. Hoover
  12. Naturel
  13. Esty
  14. Teka
  15. Electrolux
  16. Çetintaş
  17. Luxell
  18. Samsung
  19. Simfer oscar
  20. Vestel
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 • Marka Arçelik
DSACategoryId/2147483637/235604/234329
BAŞA DÖN