Arçelik kurutmalı çamaşır makinesi ile hem çamaşır yıkanabiliyor hem de kurutuluyor. Türkiye’nin ilk çamaşır makine üretimini gerçekleştiren markası olan Arçelik 1959 yılında kuruluyor. O günden beri ise ev eşyaları üretimi devam ediyor. Yeni teknolojinin bir parçası olan Arçelik kurutmalı çamaşır makineleri özellikle iki teknolojiyi bir arada barındırması nedeni ile öne çıkıyor. Özellikle hem kurutma hem de yıkama makinesi ihtiyacı duyan ancak buna yeri olmayanların ilk tercihi bu ürün oluyor. Tek üründen iki sonuç alınmasını sağlıyor. Yerden kazanılması ürünün tercihini etkiliyor. Aynı zamanda bir kurutma ve çamaşır makinesi ile aynı forma sahip olması da her evde bu makine için ayrılan uygun alana oturmasını sağlıyor. Arçelik kurutmalı çamaşır makinesi modelleri kendi içerisinde farklı özelliklere sahip oluyor olsa da ortak bir amaç ile çalışıyor. Bir çamaşırı hem yıkamak ardından ise yerinden çıkarmadan hemen kurutmak mümkün oluyor. Çift amaç için kullanılan makine zamandan kazanılmasını da sağlıyor. Farklı alternatif programları ile pek çok çamaşırın yıkanması ve kuruması için en uygun program tercihi yapılabiliyor. 

Arçelik Kurutmalı Çamaşır Makinesi Program Çeşitleri

Arçelik kurutmalı çamaşır makineleri birçok farklı programa sahip oluyor. Bu programlar yıkama amaçlı olabildiği gibi kurutma amaçlı da oluyor. Bu nedenle Arçelik kurutmalı çamaşır makinesi program çeşitleri oluşuyor. Arçelik kurutmalı çamaşır makineleri 16 farklı programa sahip oluyor. Bu programlar farklı modellerde de aynı sayıda bulunuyor. Bunlar içerisinde yıka ve kurut, antialerjik, sentetik kurutma, pamuklu kurutma, hızlı programlar, sıkma pompa, yünlü, pamuklu, durulama, sentetik, hassas, gömlek, elde yıkama ve ekonomik versiyonları da bulunuyor. Programlar kurutma ve yıkama amaçlı farklı farklı ayrılıyor. Bu sayede yıkama için ayrı, kurutma için ayrı program tıpkı tek makineymiş gibi kullanılabiliyor. Tüm bu programlar yıkanan çamaşır ve süreye göre değişiyor. Çamaşır türüne göre tercih yapmak mümkün olduğu gibi hızlı, ekonomik gibi farklı alternatifler de süre ile ilişkili oluyor. Arçelik kurutmalı çamaşır makinesi çeşitleri üzerinde programlar yer alıyor ve bu sayede kolayca istenen program seçilebiliyor. 

Arçelik Kurutmalı Çamaşır Makinesi Teknolojik Özellikleri

Arçelik kurutmalı çamaşır makinesi teknolojik özellikleri ürünün kalitesini de belirleyen faktörler arasında bulunuyor. Bu özellikler Arçelik markasının her kurutmalı çamaşır makinesi içerisinde yer alıyor. Bu teknolojiye hem yıkama hem de kurutma içerisinde erişmek mümkün oluyor. Bu teknolojiler ürünlerin kullanımını kolaylaştırıyor iken onları ayıran özellikler arasında da yer alıyor. Bu özellikler kullanan kişiye avantaj sağlıyor ve bunlarla birlikte çamaşırların kalitesi de belirginleşiyor. Özellikle doğru program kullanımı ve teknolojik özellikleri ile ürün en iyi sonucu vermek amaçlı çalışıyor.  Arçelik kurutmalı çamaşır makinesi çeşitlerinin ortak teknolojik özellikleri ise şu şekilde sıralanıyor: 

  • Su yoğuşturmalı kurutma teknolojisi
  • Deterjan sistemi
  • Buhar
  • Özel Tasarım Tambur Deseni
  • Elektronik su kontrol sistemi teknolojileri Arçelik kurutmalı çamaşır makineleri içerisinde yer alıyor. 

Arçelik Kurutmalı Çamaşır Makinesi Performansları

Arçelik kurutmalı çamaşır makinesi performansları içerisinde 3 farklı özellik yer alıyor. Bu özellikler makinenin maksimum performansı hakkında alıcıyı bilgilendiriyor. Elbette bu performanslar makinelere göre değişiyor bu nedenle performans incelemesi de yapmak gerekiyor. Arçelik kurutmalı çamaşır makinesi performansları ürünler içerisinde değişim gösteriyor. Arçelik kurutmalı çamaşır makinesi kullanımı bu özelliklere göre oluşuyor. Bu özelliklerin başında ise su tüketimi geliyor. Hem enerji açısından hem de doğa için su tüketimi açısından kurutmalı çamaşır makinelerinin ne kadar su tükettiği önem kazanıyor. Olabildiğince az su tüketen kurutmalı çamaşır makineleri daha fazla ön plana çıkıyor. Ürünlerden biri 61 Litre harcıyor iken biri ise 78 Litre harcıyor. Bunu belirleyen makinelerin kapasitesi de oluyor. Yıkama performansı ise A olarak her iki üründe de öne çıkıyor. Tüketilen su yıkama ve kurutma için bir arada geçerli oluyor iken performans derecesi sadece yıkama için geçerli oluyor. Ses seviyesi de keza ürüne bağlı olarak azalıyor veya artıyor. 

Arçelik Kurutmalı Çamaşır Makinesi Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Arçelik Kurutmalı çamaşır makinesi ile ilgili merak edilen daha pek çok şey bulunuyor. Özellikle Arçelik kurutmalı çamaşır makinesi tercih ederken dikkat edilmesi gerekenler önem kazanıyor. Elektronik alet seçimi pek çok kişi için önem arz ediyor. Özellikle her evde pek çok kez kullanılan ve sürekliliği önem kazanan çamaşır makineleri yeni teknoloji ile kurutma alternatifine de sahip oluyor. Bu sayede çamaşırları yıkayan ve kurutan makine aynı oluyor. Ancak yine de tercih yaparken dikkat edilmesi gerekiyor. Burada iç hacmi, program sayısı gibi birtakım faktörler etkili oluyor. Özellikle kalabalık evlerde iç hacmin genişliğine dikkat ediliyor. Arçelik kurutmalı çamaşır makinesi 9 Kg alternatifi ile ön plana çıkıyor. Aynı zamanda Arçelik kurutmalı çamaşır makinesi 10 Kg seçeneği de bulunuyor. Tercihe bağlı olarak iç hacim ile birlikte program sayısı da dikkat çekiyor. Program sayısı ürünün avantajlarını arttırıyor. Arçelik 8051 YK kurutmalı çamaşır makinesi ile 9146 YK makinası arasında birtakım farklar oluyor. Tercih yaparken bu ürünlerin arasındaki farklara göre belirleniyor. Arçelik 9146 YK kurutmalı çamaşır makinesi gerek ölçüleri gerek performans özellikleri bakımından farklı standartlara sahip olabiliyor. Tercih ederken tüm ayrıntıları incelemek gerekiyor. 

Arçelik Kurutmalı Çamaşır Makinesi Yorum ve Önerileri

Arçelik kurutmalı çamaşır makinesi modelleri ile ilgili pek çok yoruma erişmek mümkün oluyor. Bu yorumlardan ürün hakkında bilgi alınabiliyor. Özellikle Arçelik kurutmalı çamaşır makinesi kullananlar nasıl bir ürün olduğuna dair yorumlarını belirtiyor. Ürünün beklenen gibi gelip gelmediği hakkında da birtakım yorumlar görmek mümkün oluyor. Arçelik kurutmalı çamaşır makinesi yorum ve önerileri ile ürün açıklama bölümü arasında karşılaştırma yapılabiliyor. Ürünün özellikleri ile beklenen özellikler, görüntüsü ve alternatifleri hakkında bilgilendirme alınabiliyor. Ürünün performansı da karşılaştırılabiliyor. Programları deneyenler Arçelik kurutmalı çamaşır makinesi yorumları yapabiliyor. Aynı zamanda ürünün farklı modelleri olduğundan bunlar hakkında da ayrı ayrı bilgi edinilebiliyor. İki ürünü sadece açıklamalar üzerinden değil yorumlar üzerinden de karşılaştırmak mümkün. Arçelik kurutmalı çamaşır makinesi ürünlerinin kalitesi hakkında birinci ağızlardan bilgi almak güvenilirliği arttıran bir etken oluyor.

Arçelik Kurutmalı Çamaşır Makinesi Fiyatları

Arçelik kurutmalı çamaşır makinesi fiyatları ürün bazında değişim açık. Bunun esas sebebi ise ürünlerin farklı özelliklere sahip oluşu oluyor. Farklı Arçelik kurutmalı çamaşır makinesi ürünleri, farklı ve özgün özellikleri ile fiyatlarda alternatifleri gösteriyor. Arçelik kurutmalı çamaşır makineleri teknik özellikleri, ebatları, teknolojik standartları ve eklentileri ile birlikte performans ve programları bakımından da birbirlerinden ayrılabiliyor. Bu özellik çeşitliliği tercih edilirken fiyatları da etkiliyor. Su tüketimi gibi önemli özellikler ve harcanan enerji potansiyeli ürünlerin uzun süreli kullanımını da etkiliyor. Ürünlerde yer alan farklı özellikler tercihe bağlı olarak seçilebiliyor. Bu da seçilecek ürünü belirliyor. Beyaz eşya ürünleri arasında yer alan Arçelik kurutmalı çamaşır makinesi çeşitleri Hepsiburada ile kolayca listelenebiliyor. Arçelik kurutmalı çamaşır makinesi modelleri en çok satanlar, en yeniler, artan fiyat veya azalan fiyat şeklinde sıralanabiliyor. Kullanıcılara Hepsiburada üzerinde açıklamaları ile bulunan ürünleri inceleme imkanı sunuyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arçelik Kurutmalı Çamaşır Makinesi

DSACategoryId/2147483637/235604/80813000/arcelik