Arçelik Şofbenler

Isıtma - soğutma ürünleri içinde bulunan şofbenler, evlerin ve banyoların vazgeçilmez elektronik ürünleri arasında yer alır. Banyonuzda veya mutfağınızdaki sıcak su ihtiyacınızı karşılamanızı sağlayan Arçelik şofbenler farklı ihtiyaçlara yönelik farklı modeller sunar.

Arçelik Şofben

Arçelik 1955 yılında Sütlüce'de kurulmuştur. Kuruluşu ile birlikte Türkiye'nin ilklerini üretmeye başlamıştır. Dünya genelinde kendine ait 10 markası, 25 bin çalışanı ve 15 üretim tesisi ile global arenada üretim ve satış yapan Arçelik, grup şirketleri ile beraber dünyanın en iyileri arasında yer alır. İngiltere'nin lider markası olan, Polonya ve Fransa'da kendi pazarında birinci olan, Almanya'nın en hızlı büyüyen markasını ortaya çıkaran Arçelik Türk tüketicilere özgü sunduğu çözümlerle anavatanında da liderliğini korur ve pazar payının yüzde 49'unu uzun yıllardır elinde tutar. Arçelik sahip olduğu başarısını üç temele dayandırır. Kaliteli ürünler, geniş satış ağı ve üstün satış sonrası destek olarak gruplandırdığı başarı ayaklarında, Arçelik her zaman farkını ortaya koyar. 2 bini aşkın servis noktası ile Arçelik nerede olursanız olun, en ufak sıkıntınızda yanınızda yer alır.

Arçelik yaklaşık 30 yıl önce kurmuş olduğu Ar - Ge tesisleri ile yenilenebilir enerji, sürdürülebilir yaşam ve yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışır. Arçelik şofbenler güvenilirliği ve kullanım kolaylığı ile evlerde kolaylıkla yer alır. Şofbenler Arçelik'in Ar - Ge tesislerinde geliştirilen teknolojiler sayesinde, yüksek performans ve verimlilik sunar.

Hermetik ya da ani su ısıtıcısı olarak 2 kategoride şofbenleri bulunan Arçelik, üst düzey güvenlik önlemleri kullandığı şofben modelleri ile en çok tercih edilenler arasında yer alır. Doğalgaz ve LPG olmak üzere farklı yakıt seçenekleri ile kullanılabilen hermetik şofben, daha fazla sıcak su ihtiyacı olan evler için çözüm sunarken elektrik enerjisi ile su ısıtan ani ısıtıcılar, küçük alanlar için hızlı çözümler yaratır.

Arçelik Şofben Fiyatları

Farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler getiren Arçelik şofbenlerin fiyatları ürünlerin sahip olduğu kapasite, teknoloji ve kullanım yoğunluğuna göre farklılık gösterir. Uzun vadeli dayanıklı tüketim malları arasında yer alan şofbenler ile ilgili tercihlerinizi yaparken, Arçelik şofbenlerin genel güvenlik ve kalite standartlarından ödün vermeden üretildiğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

Arçelik hermetik şofbenler 35-60 derece sıcaklık aralığında su ısıtabilir. Farklı yakıt seçenekleri ile kullanılabilen hermetik şofbenler, dakikada 14 litreye kadar sıcak su sağlayabilir. Gaz ayarı ve sıcaklık kontrolü imkanı sağlayan şofbenlerin dijital göstergeleri sayesinde ayar yapmak kolaylaşır. Su sıcaklığının kontrolsüz bir şekilde yükselmesine bağlı olarak meydana gelebilecek haşlanma gibi kazaları engelleyen aşırı ısınma emniyeti, 5 °C'nin altına düşen sıcaklıklarda şofbenin donmasını engelleyen donma emniyeti, gaz debisinde değişikliği hisseden ve baca çıkışındaki sorunları algılayarak gazı kesen emniyet sensörü ve arıza uyarı sistemi ile Arçelik hermetik şofben, güvenilir su ısıtma çözümü sunar.

Arçelik ani su ısıtıcısı modelleri sahip oldukları şık tasarım ve küçük ölçüleri sayesinde, her alanda kolayca kurulum ve kullanım imkanı sağlar. 6 barlık çalışma basıncına sahip olan ani su ısıtıcıları, 3 kademeli derece ayarı ile su sıcaklığını ayarlamanızı kolaylaştırır. Mekanik olarak ayarlama yapabileceğiniz tek düğmesi sayesinde açma, kapama ve sıcaklık kademe ayarı yapabilirsiniz.

Tüketici güvenilirliğinin ve memnuniyetinin yanı sıra, dünya için de güven sunan Arçelik kültür, sanat ve spor alanlarında sunduğu destekler ile sosyal sorumluluk projelerinde yer alır. Yenilenebilir enerji ve sürdürülebilir yaşam destek projeleri ile çevresine duyduğu saygıyı sosyal sorumluluk bilinciyle ifade eder. Bu projelerin ekseninde çalışmalarını şekillendiren Arçelik enerji, su verimliliği konusunda yaptığı çalışmalar ile tüketicilerden tam not alır.

Arçelik Şofben Fiyatları

2 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arçelik
  2. Fakir
  3. Vaillant
  4. Cvs
  5. Veito
  6. Baymak
  7. Kospel
  8. Arzum
  9. Beko
  10. Demirdöküm
  11. Lider
  12. Özen
  13. Aksu
  14. Arnica
  15. Bella
  16. Blue House
  17. Cemsan
  18. Clage
  19. Daxom
  20. Jumbo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Satıcı
 • Marka Arçelik
DSACategoryId/2147483638/161876/17434/arcelik
BAŞA DÖN