Türk kültürünün en önemli değerlerinden bir tanesini çay içme alışkanlığı oluşturuyor. Sabah kahvaltılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan çay, günün her saatinde de keyifle içilen bir içecek olarak hayatımızda önemli bir yer tutuyor. Konuklara lezzetli atıştırmalıkların yanında, tavşankanı çay ikram etmek ise toplumsal geleneklerimizin başında geliyor. İnce belli cam bardaklarda ikram edilen demli çaylar, ülkemize gelen yabancı turistleri bile etkiliyor. Şekerli, şekersiz ya da kıtlama şeklinde içilen çaylar, en koyu sohbetlerin eşlikçisi oluyor. Demleme usulü çay içmeyi sevenler için büyük kullanım kolaylıkları sunan Arzum çay makineleri ise özellikle çalışan kadınların işini kolaylaştırıyor.

Arzum Çay Makinesi

Arzum, yıllardan beri ürettiği çay makinesi modelleri ile çay tiryakilerine, farklı kapasite ve teknik özelliklerde ürünler sunuyor. Arzum çay makinesi modelleri çay demlemeyi kolaylaştırıyor ve konforlu iş yapma imkânı sağlıyor. Kullanıcılar, otomatik çay demleme sistemi taşıyan Arzum çay makinesi aracılığıyla çayı demleme işinden kurtuluyor, sadece çay servisi yapıyorlar. Arzum çay makinesi, çay demleme işlemini yaparken önce su haznesindeki suyu ısıtıyor; ardından ısınan suyu çay demleme haznesine göndererek demleme işlemini gerçekleştiriyor. El değmeden demlenen çayları keyifli sohbetlerle tüketmek de sizlere kalıyor.

Ev hanımlarının hayatını kolaylaştıran teknolojik ürünler içerisinde yer alan çay makineleri, Arzum markasının uzun yıllara dayanan üretim deneyimleriyle değer kazanıyor. Farklı damak tatlarına uyacak lezzetlerde çay demlemeyi kolaylaştırıyor. Bu makinelerde siyah çayın dışındaki çay çeşitlerini demlemek de mümkün oluyor. Bitki çayları, yeşil çay ya da karışık kış çayları kolaylıkla hazırlanabiliyor. Uzun kış günlerinde keyifle içilecek çayları, kolayca demleyecek bir makine arayışındaysanız Arzum çay makinesi modellerini inceleyebilirsiniz.

Arzum Çay Makinesi Modelleri

Markanın çay makinesi modelleri, birbirinden farklı özellikler ve tasarımlar taşıyor. Arzum’un bazı çay makinelerinde bulunan inovatif hareketli filtreler, tadı bozulmayan çaylar demlemeyi mümkün kılıyor. Bu özelliği taşıyan model, çayın bayatlamasına izin vermeyen ve hep taze kalmasını sağlayan bir teknoloji ile üretiliyor. Dijital göstergeleri ve zaman ayarları bulunan Arzum çay makinesi modelleri, ön hazırlığı yapılan çayı, önceden programlanan saatte demleyebiliyor. Arzum’un bazı çay makinesi modelleri ise sert, normal ve hafif çay demleme özellikleri de taşıyor.

Çay tiryakileri için büyük kullanım kolaylıkları sunan ürün modelleri, tasarım özellikleriyle dikkat çekiyor. Yuvarlak hatlar, silindirik çizgiler, mor, kırmızı, sarı, yeşil, mavi, gri ve daha başka renk seçenekleriyle üretilen modeller kadınların beğenisini topluyor. Paslanmaz çelik ile üretilen Arzum çay makinelerinin bazı modelleri, alternatif demlik detaylarıyla farklı beğenilere hitap ediyor.

Arzum’un çay makinesi modellerinden bazıları, su ısıtıcısı görevi üstlenerek çok amaçlı kullanım imkânı sunuyor. Kullanışlı küçük mutfak aletleri içerisinde yer alan bu ürünler, pratik özellikleri sayesinde her geçen gün daha fazla mutfağa girebilme şansı yakalıyor. Faklı kapasitelerde olan su ısıtıcı kısımları 1 litreden az veya 1,5 litre ya da 1,9 litre gibi kapasiteler içeriyor. İhtiyacınıza göre bir model seçmenize olanak tanıyor. Çayın lezzetli ve sağlıklı olması konusunda hassasiyet gösterenler için porselen ve cam demlik alternatiflerinin yanı sıra çelik demlik özelliği de sunabiliyor.

Arzum çay makinesi modelleri, otomatik olarak çalışma ve kapanma, değişik çay çeşitlerini demleme, suyu sıcak tutma gibi özellikleri içinde barındırıyor. Ayrıca paslanmaz çelik çay filtresi, susuz çalışmayı önleyen özel emniyet sistemi, paslanmaz çelik gizli rezistans, 360 derece dönebilme özelliği, kablosuz kullanım ve tek başına su ısıtıcısı olarak kullanma imkânı gibi özellikler de içeriyor. Arzum çay makinesi modellerini inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Arzum Çay Makineleri

35 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Arzum
  2. Philips
  3. Tefal
  4. Vestel
  5. Sinbo
  6. Korkmaz
  7. Homend
  8. Fakir
  9. Siemens
  10. Arçelik
  11. Arnica
  12. Hotpoint Ariston
  13. King
  14. Bosch
  15. Goldmaster
  16. Beko
  17. Conti
  18. ÖZKENT
  19. Karaca
  20. Blue House
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Arzum
DSACategoryId/2147483637/22001/22005
BAŞA DÖN