Epilasyon cihazları çağdaş, zamanla yarış halindeki kadının yaşamını kolaylaştırmak için estetik ihtiyaçlarını kısa yoldan çözümleyen pratik aletlerdir. Günlük yaşantınızda her zaman güzellik salonuna giderek acılı bir seans geçirmek veya tıraş bıçağıyla var olan tüylerin daha sertleşmesine neden olan yöntemleri tercih etmek pratik değildir. Lazer epilasyon ise alerjik reaksiyona neden olabilen, her ten renginde istenen etkiyi vermeyen pahalı bir yöntemdir. Bu nedenle epilatörler siz hanımlar için hayatı kolaylaştıran, çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz, seyahatte ve ihtiyacınız olan her yerde yanınıza alabileceğiniz kullanışlı ürünlerdir. Işıl ışıl bir cilde sahip olmak için Arzum Epilatöre sahip olanın tam zamanı.

Arzum Epilasyon Aleti

1966 yılından bu güne Türkiye’de elektrikli ev aletleri üretiminde lider konumda olan Arzum ürünlerini 25 ülkeye ihraç etmektedir. Bu tecrübe epilatör cihazı seçerken yerli Arzum güvencesinin öncelikli tercih sebebi olmasını sağlar. Pazarda çok çeşitli özellikte; ıslak/kuru, kısa tüy hassasiyetli, masaj yapabilen, ışıklı epilasyon cihazları bulunmaktadır. İlk olarak sizin önceliğinizi belirleyip farklı özellikteki cihazlar arsında ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir eleme yapmalısınız.

Kadınlar çoğu zaman en pratik yöntem olarak tıraşbıçağını tercih ederler. Bu noktada tıraşın olumsuz etkilerinden epilasyon cihazıyla karşılaştırmalı olarak söz etmek gerekir. Epilasyon tüyleri kökten alır ve bu sayede yeniden uzayan tüylerin ucu daha yumuşak olur ve buna ek olarak epilasyon dört haftaya kadar pürüzsüzlük sağlarken tıraş bıçağı tüyleri kökten değil yüzeyden alarak daha sert, kalın ve koyu renkli tüylerin artışına neden olur. Ustura tıraşı nedeniyle tahrişolan ciltte enfeksiyonlar ve kıl dönmeleriyle sağlığı ciddi şekilde etkileyen sorunlara yol açabilir. Tıraş günlüktür ve uzun vadede kadınlar için kesikler, koyu tüylerle estetik ve sağlık problemleriyle dolu bir cilde sebep olur.

İstenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri konusunda yapılan araştırmalarda, kökten alınan tüylerin yeniden büyümek için zamana ihtiyacı olduğu, uzun sureli epilator kullanımında tüylerin kökten daha az ve zayıf şekilde çıktığı sonucuna varılmıştır.

Epilasyon tıraş esnasında jel, köpük gibi yardımcı malzemeler veya ağda sonrası temizleme yağları gibi ürünler gerektirmediğinden rahatlıktır. Banyonuz dağılmadan, kısa sürede istenmeyen tüylerinizden zahmetsizce kurtulabilirsiniz. Epilasyon aletiyle uzun yıllar kısa ve pratik seanslarla tüylerinizle vedalaşırken tıraş ve ağda gibi yöntemler için her ay ekstra bütçe ayırmak zorunda kalmazsınız. Doğru ürüne bir kere karar verip, kaliteli bir cihaza sahip olabilmeniz için Arzum Epilatörlerinden size en uygun olanına karar vermelisiniz.

Arzum Epilatör

Arzum epilasyon aletleri farklı önceliklerinize gore tasarlanmıştır. Önceliği konfor olanlar için patentli Silver Glide Teknolojisiyle üretilen Pellini, acıyı azaltan masaj başğı ve 36 cımbızlı disk sistemiyle epilasyonu rahat ve konforlu bir ritüele dönüştürecektir. Işıklı başğıyla zor görünen kısa tüyler bile görünür olacaktır.Kablosuz kullanımözelliği, anti-bakteriyel koruma sağlayan Silver Ion teknolojisiyle Arzum epilasyon cihazını satın altığınızda, temizleme fırçası ve özel saklamaçantasıkutu içerisinde epilatörle birlikte sizin olacaktır. Arzum Teeny,Arzum kalitesini hesaplı yaşamak isteyen hanımlara özel bir üründür. 0,5mm kısa tüylerde dahi etkili, 18 cımbızlı ağzı, kablosuz şarjlı kullanım özelliği, temizleme fırçası, hassas bölgelere özel daraltılmış başğı ve 2 farklı hız ayarıyla küçük, pratik bir yardımcıdır.

Arzum Epilasyon Aleti Fiyatları

Epilasyon ihtiyacınızı pratik ve konforlu bir ritüele dönüştüren Arzum farklı özellikte epilatörleriyle farklı bütçelerde ihtiyacınızı karşılıyor.Arzum AR586 Teeny Epilatör uygun fiyatıyla sitemizin yüksek oranda olumlu müşteri geri dönüşleriyle en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Arzum Teeny ise epilasyon çözümünü uygun fiyata size ulaştırıyor. AR565Arzum Pellini Şarjlı Epilasyon Cihazı, epilasyonda ayrıcalığı yaşamak isteyen hanımlara özel olarak üretildi. Pürüssüzlüğü masaj keyfiyle birleştirmek isteyenler için bire bir uygundur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arzum Epilatör Ürünler

6 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hemen Al Sonra Öde
Fiyat Aralığı
DSACategoryId/60001547/2147483633/80216049/26012145/arzum