Uzun yıllardır havalandırma sektöründe edindiği tecrübesi ile Bahçıvan markası sektörde kendine başarılı bir yer edinmiştir. Her daim yenilikçi ve yaratıcı üretim anlayışını benimseyen marka özgün ve kaliteli ürün gamıyla dikkat çeken bir firmadır. Geniş ürün yelpazesine sahip bahçıvan markası onlarca çeşit aspiratör modelini uygun çözümler eşliğinde sizlere sunmaktadır. Özellikle aspiratör satışı üzerine yoğunlaşmış Bahçıvan, bu alanda uzman bir seviyede faaliyetini sürdürmektedir.

Bahçıvan Aspiratör Modelleri

Aspiratörler, mahal içerisinde yer alan kirli havayı çekerek mahal dışında yönlendiren araçlardır. Günümüzde aspiratörler, konutlar, alışveriş merkezleri, iş yerleri  ve endüstriyel tesisler gibi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu veya üretim hava koşullarının sağlanması gereken tüm mahallerde kullanılmaktadır. Aspiratörler, havanın kirlilik derecesini düşürür, ideal nem ve sıcaklık konforu sağlar. Bu sayede insan sağlığı da büyük ölçüde güvence altına alınır. Yaşam veya çalışma alanlarında kirli ve tozlu havanın devamlı teneffüsü birçok solunum yolları rahatsızlığına neden olur. Özellikle üretim tesislerinde kimyasal ve tozlu ortam koşulları bu negatif etkileri doğurabilir. Aspiratörlerin etkin bir şekilde kullanımı sonucunda ise bu olumsuz neticelerin önüne geçebilir. 

Havalandırma sektöründe faaliyetini aktif bir şekilde sürdüren Bahçıvan markası aspiratör üretimine odaklanmış bir ürün yelpazesine sahiptir. Bahçıvan aspiratör modelleri arasında fan yönü ve pervane aralıklarına göre sınıflandırılan kanal içinde kullanıma uygun kanal tipi radyal ve kanal tipi aksiyal aspiratörleri, çatı bölgesinde kullanılan korozyon dayanımlı çatı aspiratörleri, otopark ve garajlarda etkin duman tahliye aspiratörleri  ile duvar ve pencerelere yerleştirilen aksiyal aspiratörler yer almaktadır. Plastik fanlar, hava performansı yüksek özellikte olup korozyona dayanıklı ve sessiz çalışır özelliktedir.

Mutfaklar, banyolar, tuvaletler ve toplantı salonları için kullanıma uygundur. Plastik yapılı bu fanlar, standart, çift yönlü, otomatik panjurlu ve dekoratif modellere sahiptir. Aksiyal fanlar, yaşam alanlarında veya endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere çeşitli modellere sahiptir. Modeller düşük debi ve yüksek debi gerektiren mahallere göre farklı tasarımlarda üretilmektedir.

Yapı olarak DKP sac veya galvaniz sac kullanılırken elektrostatik toz boyalı özelliği ile dış etkilerin sebep olduğu korozyona dayanıklı olarak imal edilirler. Pervaneler genellikle plastik veya alüminyum sac malzemeden üretilirler. Aksiyal kapaklı aspiratörler, banyolarda, mutfaklarda ve ofislerde sigara veya kötü kokuları mahalden dışarı atmak için ideal çözümler sunarken plastik yapıdaki banyo ve tuvalet aspiratörleri bu alanlarda etkin ve sessiz çalışarak üst düzey konfor sağlamaktadır. Sanayi tipi aspiratörler soğutma sistemlerinin çalıştırıldığı alanlar, boyahaneler, laboratuvarlar ve alışveriş merkezleri gibi yüksek hava sirkülasyonunun sağlanması gereken mahallerde kullanılır. Mutfakta ocak üstü davlumbaz çalışmasına uygun aspiratörler belli bir derecede sıcaklığa dayanımlı olup uzun vadeli kullanım imkanı sunar ve ortamın aşırı ısısını hava sirkülasyonu dile dış ortama kirli hava ile birlikte aktarma niteliğine sahiptir. 

Bahçıvan Aspiratör Fiyatları

Kaliteli ve kullanışlı tasarımıyla ön plana çıkan Bahçıvan markası uygun fiyatlarıyla da müşterilerini memnun etmeyi amaçlamaktadır. Bahçıvan aspiratör fiyatları piyasada ekonomik bir çizgide seyrini sürdürmektedir. Bu anlamda sıklıkla tercih edilen bahçıvan aspiratörler müşterilerine ergonomik ve de ekonomik bir ürün hizmeti sunar. Özellikle büyük çaplı inşaat projelerinde mahal havalandırması için yüzlerce aspiratör gerekebilir. Böyle durumlarda Bahçıvan aspiratör fiyatları aranılan çözümü siz müşterilerin talepleri doğrultusunda ortaya koyar. Cep yakmayan fiyatlar sayesinde Bahçıvan markası sizin için ideal bir seçim olarak karşınıza çıkmaktadır. Bahçıvan'ın sunduğu onlarca aspiratör modeli arasından mahal şartlarınıza uygun çözümlere kolayca ulaşabilir ve üst düzey konfora uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bahçıvan Aspiratör

17 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Genişlik (cm)
Toplam 17 / 17 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?