Beko Elektrikli Ev Aletleri

Yaşamınıza artı katan Beko elektrikli ev aletleri teknolojiden verimli bir biçimde faydalanarak yaşam alanlarını temizlemeye ve daha konforlu hale getirmeye yardımcı olur. Düşük miktarda enerji tüketen elektrikli ürünler minimum düzeyde çalışma gürültüsü yaratan motorlarıyla da beğeni toplar. Markanın tasarladığı pratik süpürge modellerinden biri olan çubuk süpürgeler dar alanlara kolayca ulaşarak hızlı bir temizlik gerçekleştirebilmenize yardım eder. Çubuk süpürgeler ergonomik tutma sapları ve ayarlanabilir borularıyla koltuk, masa gibi ürünlerin altına rahatça erişebilmenize de yardım eder. Beko elektrikli ev aletleri içerisindeki süpürgelerde kullanılabilen toz torbalı dayanıklı yapıları ve kiri hapseden tasarımlarıyla evinizin bakımını düzenli bir şekilde gerçekleştirebilmenize yardım eder. Evinizdeki ya da iş yerinizdeki cam, parke gibi maddelerle kaplı ya da sert zemine sahip alanları temizlemek için satın alabileceğiniz buhar makineleri mikroplarla etkili bir biçimde mücadele edebilmenizi sağlar. Kısa sürede ısınabilen yüksek kapasiteli su tanklarıyla uzun süreli kullanım yaratan buhar makineleri leke bırakmadan temizlik yapabilmeye de yardım eder.

Beko Elektrikli Ev Aletleriyle Yaşamınızı Kolaylaştırın

 • Birçok ürün modelini içeren Beko elektrikli ev aletleri yaşamınızı kolaylaştırmanıza yardım eden çubuk süpürgelerde bulunan farklı aparatlar aracılığıyla zemine göre alternatif kullanım seçenekleri yaratır.
 • Uzun hortumları sayesinde geniş bir alana erişebilmenize imkân tanıyan buhar makineleri farklı basınç düzeylerinde püskürtme yapabilmenizi sağlayarak verimlilik yaratır.
 • Beko elektrikli ev aletleri içerisinden süpürgenize göre seçebileceğiniz uyumlu toz torbalarıyla temizlik işlemlerini pratik şekilde yerine getirebilirsiniz.
 • Toz torbalı elektrik süpürgelerini satın alarak uzun kablolu tasarımdan ve tekerleklerle rahatça hareket ettirilebilen modern süpürgelerden faydalanmaya başlayabilirsiniz.
 • Buharlı ütüler aracılığıyla çocuğunuzun okul giysilerine ek olarak pantolon, gömlek gibi iş giysilerini de kısa bir zamanda kusursuz şekilde ütüleyebilirsiniz.

Evinizi Temizlerken Zaman Kazanın

Beko elektrikli ev aletleri içerisinde birçok modeli bulunan süpürgeler yüksek motor gücüne sahip oldukları için kir ve tozları rahatça çekebilmenizi sağlar. Çalışma temposunu gövde üzerinden ayarlayıp süpürgenizden tam verim alabilirsiniz. Uzun kablo özelliğiyle odalar arasında hızlı geçişler yaparak zaman artırabilirsiniz. Otomatik kablo toplama desteği yaratan pratik kablo sarma tuşunu kullanarak temizlik sonrasında süpürgenizi toplayıp uygun bir noktaya kaldırabilirsiniz. Beko elektrikli ev aletleri  içerisindeki dik süpürgeler minimum düzeyde alan kaplamalarına ek olarak oldukça hafif olmalarıyla da kullanım rahatlığı yaratır. Sentetik kumaşlarla imal edilen elektrikli süpürge torbaları aracılığıyla halı, parke gibi alanlarda yer alan tozları ve istenmeyen maddeleri makinenizin içerisine sızıntı problemi yaşamadan çekebilirsiniz. Beko elektrikli ev aletleri arasındaki toz torbaları süpürgenize uygun modeller içererek temizlik yapmanızı kolaylaştırır.

Güvenli Kullanım Deneyimi İçin 

Otomatik kapanma teknolojisine sahip Beko elektrikli ev aletleri içindeki ütüler unutkanlık sorununa karşı güvenli bir çözüm getirir. Seramik tabanlı ütüler kısa bir sürede ısınarak kullanılmaya uygun hale gelir. Ergonomik tasarımlı gövdelerini elinizle pratik bir şekilde yönlendirerek kullanabileceğiniz ütü çeşitleri su hazneleri sayesinde buhar desteği de yaratarak inatçı kırışıklıklardan kurtulmanıza yardım eder. Dikey buhar ve şok buhar gibi farklı buhar püskürtme özelliklerine sahip modern ütüler teknolojiden yardım alarak giysilerinize kusursuz bir görünüm verebilmenizi sağlar. Damlama sorununu önleyen ve kendi kendine temizlenebilen ütüler verimliliği artırarak kullanıcı memnuniyeti yaratır. Dikiş makinenizde kullanabileceğiniz makaralıkları sipariş ederek dikiş esnasında iplerinizin saçılmasını önlersiniz. Havayı temizleyip nemlendirmeye yardım eden cihazlar da içeren Beko elektrikli ev aletleriyle yaşam alanınızın hava kalitesini artırabilirsiniz. 360 derecelik bir dönüş açısına sahip hava nemlendiriciler buharı tüm odaya yayarak başarılı bir performans gösterir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Beko Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

198 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Beko Elektrikli Ev Aletleri
  2. Philips Elektrikli Ev Aletleri
  3. Rowenta Elektrikli Ev Aletleri
  4. Tefal Elektrikli Ev Aletleri
  5. Arnica Elektrikli Ev Aletleri
  6. Dyson Elektrikli Ev Aletleri
  7. Electrolux Elektrikli Ev Aletleri
  8. Arzum Elektrikli Ev Aletleri
  9. Fakir Elektrikli Ev Aletleri
  10. Black&Decker Elektrikli Ev Aletleri
  11. Vestel Elektrikli Ev Aletleri
  12. Grundig Elektrikli Ev Aletleri
  13. Homend Elektrikli Ev Aletleri
  14. Sinbo Elektrikli Ev Aletleri
  15. Fantom Elektrikli Ev Aletleri
  16. Arçelik Elektrikli Ev Aletleri
  17. Samsung Elektrikli Ev Aletleri
  18. Bosch Elektrikli Ev Aletleri
  19. Siemens Elektrikli Ev Aletleri
  20. Singer Elektrikli Ev Aletleri
  21. Karcher Elektrikli Ev Aletleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Beko
DSACategoryId/2147483638/17071/beko
Başa dön