Beko Robot Süpürge

Türkiye’de ilk kurulan beyaz eşya markaları arasında yer alan Beko, eski yıllardan günümüze kadar uzanan ve çok sayıda ürün satışa sunan güvenilir markalardandır. Geniş üretim yelpazesine sahip olan markanın robot süpürgeleri de çağımızda en sevilen küçük ev aletleri arasındadır. Beko robot süpürge kullanım kolaylığı, ekonomik fiyatı ve performansı sayesinde yaygın olarak tercih ediliyor. Yeni evlenecek olan çiftlerin çeyizlerde dahi yer alan robot süpürgeler gün geçtikçe daha yaygın hâle geliyor. Özellikle çalışan ev hanımları için son derece kolaylık sunmaya yardımcıdır. Gün içinde siz evde yokken evinizi süpürerek toz ve kirlerin yaşam alanından uzaklaştırılmasını sağlar. Gelişen teknolojiye uyumlu yapıları kullanım ömürlerinin de uzun olmasını sağlıyor. Markanın robot süpürgeleri üzerinde sürekli olarak yaptığı yenilikler ile müşterilerin memnuniyet seviyesinde de artış yaşanıyor. Sizler de ev işlerine kolaylık katmak istiyorsanız robot süpürge kullanmayı tercih edebilirsiniz. 

Robot süpürgeler son zamanların en popüler temizlik cihazlarından biridir. Ev temizliğini kolaylaştıran ve temizlik yapmaktan hoşlanmayanların dahi tercih ettiği cihazlar birkaç farklı marka altında üretilebilmektedir. Beko modeller ise en çok ön plana çıkanlar arasındadır. Otomatik olarak şarj cihazına dönen modeller ile telefona indirilebilen aplikasyonlarla kontrol edilen robot elektrik süpürgeleri, kullanıcıları yokken dahi kullanılabilmekte, uzaktan kumandalı cihazlar ise kullanıcılar yokken bile günlük temizliği gerçekleştirmektedir. Üretilen cihazlar, kızılötesi ışınları kullanarak yolunu bulan modellere sahip olabilir ancak yazılım aracılığıyla doğrudan navigasyona da sahip olabilir. Öte yandan, son zamanlarda piyasaya çıkan robotik elektrikli süpürgeler, haritalama yazılımına sahiptir. Alana ilk kez temizlenmek üzere bırakılan robotik elektrikli süpürgeler, tüm evi dolaşıyor ve bir harita üzerinde kodluyor. Daha sonra müdahale edilmeden sürekli temizlenebilir avantajını sizlerle buluşturuyor. Beko, robotik süpürge üretiminde ilerleme kaydeden ve yenilikçi üretim süreciyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran markalardan biridir. Sizler de tercihinizi bu markanın modellerinden yana kullanarak her zaman memnun kalacağınız bir temizlik yapma fırsatını elde edebilirsiniz. 

Beko Robot Süpürge Modelleri

Genellikle müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak üretimleri yapılan Beko robot süpürgelerinin birbirinden farklı özellik ve modelleri mevcuttur. Uzaktan kontrol edebilme seçenekleri ve motor gücü daha yüksek modeller üretiliyor. Son teknolojiye uygun üretilen tasarımları ile akıllı ya da temizlik süpürgesi olarak da adlandırılabiliyor. Lazer sensöre sahip olması temizleyeceği alanı haritalama yaparak çalışmasını sağlıyor. Modelden modele göre haritalama özelliği değişkenlik gösterebiliyor. Beko süpürge rs 2121, rs 8034, rs 8121 gibi model seçenekleri mevcuttur. Uzaktan kontrole sahip olan modelleri telefon, tablet, bilgisayar gibi akıllı cihazlar üzerinden kontrol edilebilir. Bu sayede evde yokken bile uzaktan komut vererek temizliğe katkı sağlanır. Süpürme işlevinin yanı sıra su haznesi bulunan modellerde süpürme ve silme işlemini aynı anda yapabilme özelliği mevcuttur. Daha derinden temizlik seven bireyler su hazneli modelleri tercih edebilir. 

Beko markasıyla üretilen robot süpürgeler, müşteri memnuniyetine odaklı üretildiği gibi farklı özelliklere sahip cihazlardan da oluşmaktadır. Daha yüksek motor gücüne ve uzaktan kumanda seçeneklerine sahip modelleri bulunan Beko markası, kullanıcıların isteklerine göre farklı fonksiyonlara sahip robot süpürgeler de üretiyor. Beko temizlik robotu aynı işlevlere sahip olsa da ürünlerine farklı isimler vermesiyle de biliniyor. Robot, akıllı ve elektrikli süpürge isimleri altında satışına devam eden marka, çeşitli fonksiyonları ve teknolojileri ile birçok kişinin beğenisini kazanıyor.

Beko Robot Süpürge Rs 2121 Özellikleri

Günümüzde sevilerek kullanılan Beko robot süpürgeleri arasında rs 2121 modeli ilk sıralarda yer alıyor. Beko robot süpürge rs 2121 gyro navigasyon sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde temizlik yapılacak olan alanda rota belirleme işlemi yapar. Aynı zamanda mop özelliğine de sahip bir modeldir. Temizlik mopu ile süpürmenin ardından silme işlemini de gerçekleştirir. Beko rs 2121 robot süpürge haritalama sistemini wifi bağlantısı ile telefon ya da tabletinizden takip edebilirsiniz. Ortalama 110 dakikaya kadar çalışabilen şarj özelliğine sahip bir modeldir. Yüksek emiş gücü ve mop özelliği ile yaşam alanlarını konforlu ve temiz bir şekilde sunar. 5 farklı temizlik modunda istenen mod seçilerek kullanılabilir. Haftalık programda ayarlanan temizliklerde rahatız etme modu devreye girer. Kullanımı son derece pratik ve kolay olduğundan sizler de dilediğiniz zaman kısa sürede çalıştırarak kullanabilirsiniz. Beko 2121 robot süpürge ile en ufak tozlardan bile kurtulabilirsiniz. Tüm Beko rs 2121 robot süpürge özellikleri bir araya geldiğinde kullanım avantajı en üst düzeye çıkmaktadır. Bu sayede gerek kullanım esnasında gerek sonradan muhafaza etme sırasında herhangi bir zorluk yaşamazsınız. Tamamen yüksek teknolojik özellikleri sayesinde her zeminde gönül rahatlığıyla çizme ve benzeri sorunlar meydana gelmeden kullanabilirsiniz. 

Beko Robot Süpürge 2221 Özellikleri

Beko markasının sevilerek kullanılan robot süpürgelerinden biri de rs 2221 serisidir. Beko rs 2221 robot süpürge modeli düşük, orta ve yüksek güç olmak üzere üç güç seçeneğinde çalışır. Düşük güçte 170 dakika, orta güçte 95 dakika ve yüksek güçte ise ortalama 60 dakika kadar çalışma süresine sahiptir. Ortamı günlük olarak temizliyorsanız düşük güçte çalıştırabilirsiniz. Haftalık olarak yaptığınız temizliklerinizde ise yüksek güç performansına alabilirsiniz. 0.4 L sahip toz haznesi ile tüm evinizi rahatlıkla süpürebilirsiniz. Mobil uygulaması ile uzaktan kontrol sistemine sahiptir. Aksesuar temizle aparatları sayesinde süpürme işlemi sona erdikten sonra pratik bir şekilde temizliğini yapabilirsiniz. Şarj ve toz hazne kapasitesi ile ortalama olarak 110 metrekare alanı temizlemeye yardımcı olur. Beyaz renginin güzelliği ile tüm evlere uyum sağlar. Hem halı hem de sert zeminlerinizi kolaylıkla süpürebilirsiniz. 

Beko Hm Robot Süpürge Rs 8034 Özellikleri

Son dönemlerde beğenilerek kullanılan Beko robot süpürgeler, ev temizliği için kolay hâle getirmek isteyenlerin vazgeçilmez cihazları arasındadır. Siyah renk seçeneği ile muhteşem görünüme sahip olan Beko rs 8034 hm robot süpürge modeli müşterilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. 65 düzeyindeki ses seviyesi ile çalışırken yüksek ses çıkarmaz. Böylece günün her saati ev süpürme işlemi yapılabilir. Özellikle site ya da apartmanda oturan bireylere büyük oranda kolaylık sağlar. Kablosuz çalışma süresi ortalama olarak 150 dakikadır. Büyük ve küçük halı temizleme başlıkları ile tüm halılarda etkilidir. Beko robot süpürge rs 8034 modeli 2 adet koruyucu filtre sayısına sahiptir. Bu koruyucu filtreler süpürgenin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Akıllı telefonlar ile uzaktan kontrol edilebilme özelliği de mevcuttur. Aynı zamanda 4 saat kadar kısa bir sürede şarj dolumu gerçekleşir. 

Beko Robot Süpürge Rs 8121 Özellikleri

Model ve tasarımlarına göre değişkenlik gösteren özellikleri, renk seçenekleri ve fiyatları ile Beko robot süpürgeler tüm zevklere uyum sağlamayı başarıyor. Beko rs 8121 robot süpürge modeli yüksek kaliteye sahip modellerden biridir. Yüksek, orta ve düşük güçte çalışma derecesi ayarlanabilir. Düşük güçte 150 dakika, orta güçte 120 dakika ve yüksek güçte 70 dakika kadar süpürme işlemi yapar. Yasaklı alan tanımlama özelliği ile yasaklanan bölgeye giriş yapmaz. Haritalama sistemini ile süpürme işlemini gerçekleştirir. Otomatik zemin algılama özelliğine göre başlıklarını kendi ayarlar. Sert zeminden halıya geçiş olduğunda daha yumuşak süpürme yapar. Temizlik mopu ile süpürmenin ardından silme işlemini de devreye sokar. 5-6 saat kadar bir sürede şarjını doldurarak yeniden kullanılacak hâle getirebilirsiniz. Siyah renk seviyorsanız tercihinizi rs 8121 modelinden yana kullanabilirsiniz. 

Beko Robot Süpürge Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günlük hayatta evlerde kullanılan birçok beyaz eşya çeşidi yer alır. Bu eşyalar arasında büyük ev aletlerinin yanı sıra küçük ve elektronik aletler de mevcuttur. Özellikle robot süpürgeler ev süpürmeyi sevmeyen bireyler için kurtarıcı parçalardan biridir. Robot süpürge satın alırken önemsenmesi gereken pek çok özellik yer alır. Öncelikle marka seçimi doğru bir şekilde yapılmalıdır. Beko markasının robot süpürgelerini satın almadan önce ihtiyacınız olan modeli seçmeniz gerekir. Beko robot süpürge özellikleri modellerine göre değişir. Tercih edeceğiniz modelin özelliklerini detaylı bir şekilde inceledikten sonra satın alabilirsiniz. Aynı zamanda fiyatının da bütçenize hitap etmesine dikkat etmeniz gerekir. Seçiminizi ne kadar doğru ve kaliteli yaparsanız süpürgenizin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. 

Beko Robot Süpürge Temizliği Nasıl Yapılır? 

Süpürgenin motor kısmında ve filtre kısmında düzenli olarak toz alma işlemi yapılmalıdır. Dolan filtre hiç bekletilmeden boşaltılmalıdır. İçerisinde toz birikmesine engel olunmalıdır. Aksi takdirde toz biriktikçe ne yazık ki parçalarda bozulmalar meydana gelebilir ve süpürge istenilen verimlilikte çalışamaz. Bu nedenle düzenli olarak çekim gücünün de etkilenmemesi adına mutlaka filtre kısmı kontrol edilmelidir. 

Beko Robot Süpürge Fiyatları

Birbirinden farklı model ve özelliklerde üretilen Beko robot süpürgeler, günümüzde en fazla tercih edilen markalardan biridir. Her müşterinin bütçenize hitap edebilmek açısından giriş, orta ve üst segmentlerde üretim yapılıyor. Beko robot süpürge fiyatları modelin dayanıklılığı, özelliği, renk seçeneği, performansına göre değişir. Motor gücü yüksek olan modellerde fiyatlar da diğer modellere oranla kendi içerisinde yüksektir. Fakat motor gücü yüksek olduğunda gösterdiği performans da daha yüksek olacaktır. Beko markasının özel olarak uyguladığı kampanya ve indirimler dahilinde fiyatlar daha uyguna düşer. Beko robot süpürge fiyatı böylece bütçenize daha uyumlu hâle gelir. Kullanım alanına ve bütçenize uygun robot süpürge modelini satın alabilirsiniz. 

Yapılan tüm incelemeler sonucunda, modellerin özelliklerinin yanında dayanıklılık ve fiyat ile doğru orantılı olduğu için farklılık gösterebilir. Genel olarak ürünlerin kalitesi hakkında pek çok yorum yapılsa da fiyatları hakkında da pek çok yorum yapılmaktadır. Beko robot süpürge fiyatları tasarım ve modellerine göre değişiklik gösterebileceği gibi özellik ve kabiliyetlerine göre de değişiklik gösterebilmektedir. Daha yüksek motor gücüne sahip üniteler birbirinden daha yüksek fiyatlara satılabilse de ses seviyelerine ve ünite özelliklerine göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Beko robot süpürge kullanıcı yorumlarını görebilir, ihtiyacınıza uygun ürünleri seçebilirsiniz. 

Beko Robot Süpürge Tüm Zeminlerde Kullanılabilir mi?

Tüm zeminlerde ve halı türlerinde Beko robot süpürgeleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Herhangi bir yere takılma yapmaz. 

Beko Robot Süpürge Zeminlerde Çizme Yapar mı?

Beko robot süpürgeler zeminlerde uzun süre durmasına ve süpürme işlemi yapmasına rağmen herhangi bir çizilmeye yol açmaz. Mop içeren modelleri aldığınızda ise hem süpürme hem silme işlemi aynı anda yapılır. 

Beko Robot Süpürge Temizliği Kolay mıdır?

Beko robot süpürge alacak olan bireylerin en temel kriterlerinden biri temizliğinin kolay olmasıdır. Beko robot süpürge temizliği Filtre ve motor tozlarının alımı düzenli olarak yapıldığında ürünün kullanım ömrü çok daha uzun olmaktadır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beko Robot Süpürge

12 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Satıcı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?