Beko markası tarafından birçok ürün geliştiriliyor. Bunlardan biri de Beko şarjlı süpürgeler oluyor. Yenilikçi tasarım ve teknoloji ile üretilen şarjlı süpürgeler kullanıcılara hitap edebilecek özellik ve modeller ile üretiliyor. Günlük hayatta kullanıcılara pratiklik ve avantaj sağlayan şarjlı süpürgeler kullanım şekilleri ile de kolaylık sağlıyor. Boyutları ile de alandan tasarruf etmenize imkan tanıyor. Beko şarjlı süpürgeler güçlü bir emiş gücüne ve haznesine sahip oluyor. Böylece temizlik süreniz de kısalıyor. Kısa sürede hızlı bir şekilde birçok alanın temizliği sağlanıyor. Beko şarjlı süpürge çeşitleri kullanım tiplerine göre de değişiyor. Dar ya da geniş alanlarda verimli bir kullanım sağlamak için ürün modelleri bulunuyor. Ayrıca şarjlı süpürgeler el süpürgesi ya da dikey süpürge şeklinde de kullanıcıya sunuluyor. Beko şarjlı el süpürgesi dar alanlarda ve küçük detayların temizlenmesinde tercih edilen ürünlerde oluyor. Örneğin koltukların aralarını temizlerken el süpürgeleri tercih edilebilir. Ya da küçük kırıntıların süpürülmesinde şipşak işlem uygulamak için el süpürgelerini kullanabilirsiniz. El süpürgeleri hafif ve ergonomik yapısı ile kompakt bir tasarıma sahip oluyor. Kullanılan alanda güvenilir bir hijyen oluşmasını sağlayan süpürgeler şarjlı bir mekanizmaya sahip oluyor. Batarya ya da akü sistemine göre çalışan ürünler birçok alanda da tasarruf sağlıyor. Bu ürünleri Hepsiburada ile kolayca inceleyebilirsiniz. 

Beko Şarjlı Süpürge Modelleri

Beko şarjlı süpürge modelleri özelliklere ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre değişiyor. Uzun süreli kullanım sağlamak ve kullanıcıyı tatmin etmek amaçlanıyor. Beko şarjlı süpürgeler arasında hem el süpürgesi hem de dikey süpürge seçenekleri yer alıyor. En çok tercih edilen şarjlı süpürge modelleri arasında Beko şarjlı süpürge SD 8961 modeli yer alıyor. Söz konusu şarjlı süpürgeler lion batarya teknolojisi ile üretiliyor. Böylece uzun süre şarj bitmeden kullanım gerçekleşiyor. Kullanıcıyı bu anlamda da tatmin ediyor. Ortalama bir boyuta sahip alan temizlenirken zorluk yaşanmıyor. Ortalama 40 ya da 50 dakikaya kadar aralıklık çalışabilen bir pil ömrü bulunuyor. Kablo kalabalığı ile uğraşmadan kolay ve etkili bir temizlik sağlamak söz konusu model ile oldukça verimli oluyor. Aynı zamanda SD 8961 modelinde toz haznesi geniş ve emiş gücü oldukça güçlü bir formda üretiliyor. Toz haznesini sürekli değiştirmenize gerek kalmıyor. Takıp çıkarılabilen toz haznesi dayanıklı bir yapıda üretiliyor. Uzun süre kullanım sağlamanıza imkan tanıyan şarj kapasitesi ile dikkat çeken ürünler farklı özellikler ile üretiliyor. Pratik bir kullanım imkanı sunan Beko şarjlı süpürgelerde birbirinden farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Şık ve estetik görünüme sahip modeller arasında evinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Beko şarjlı süpürge modelleri genellikle iki parçaya ayrılabiliyor. Bir diğer dikkat çeken model ise 1418 şarjlı süpürge oluyor. Söz konusu model ise ortalama 20 dakikalık bir şarj süresine sahip oluyor. Dar ve geniş alanlarda kullanıma uygun süpürge başlıkları bulunuyor. Ergonomik tutma kolu sayesinde kolay bir tutuş imkanı sunuyor. Aynı zamanda şarjın ne kadar kaldığını gösteren bir gösterge de ürünler üzerinde yer alıyor.

Beko Şarjlı Dikey Süpürge

Beko markasının en sık tercih edilen ürünlerinden biri dikey süpürgeler oluyor. Beko şarjlı dikey süpürgeler kullanıcılar için özenle geliştiriliyor. Temizlik için ideal ürünlerden olan dik süpürgeler kullanım açısından da oldukça pratik bir yapıya sahip oluyor. Dik bir şekilde durak dikey süpürgeler estetik tasarım ve güçlü motoru sayesinde yapılan temizlikten son derece verim alınmasını sağlıyor. Aynı zamanda tutuş kolaylığı sayesinde insan fizyolojisine uygun olarak tasarlanıyor. Yüksek emiş gücüne sahip olan dikey süpürgeler parça parça birbirinden ayrılabiliyor. Farklı başlık seçenekleri ile kullanılarak dar ve geniş alanların temizliğine uyum sağlıyor. Ergonomik tasarımı ile de çok fazla yer kaplamadan muhafaza edilebiliyor. Söz konusu markanın dikey süpürgelerinde aç-kapa kontrol sistemi bulunuyor. Böylece zahmetsiz bir temizlik gerçekleşiyor. Düşük ses seviyesi ile de kimseyi rahatsız etmeden çalışıyor. Üstün motor gücü ile tam kapasite işlev sağlıyor. Kablosuz olmaları da kullanım kolaylığı sağlayarak kullanıcıya ayak bağı olmuyor. Özellikle de evinde evcil hayvan bulunduran ve tüy dökme gibi sorunlarla karşılaşan kullanıcılar, tüm gün çalışan ve ev işlerini pratik hale getirmek isteyen kullanıcılar için ideal ürünlerden biri oluyor. Dikey süpürgelerde uzun süre kullanım sağlamak ve kullanılan üründen verim almak ana amaçlardan oluyor. Bu sebeple tutma kolu, gövde, toz haznesi, süpürge parçaları gibi materyaller dayanıklı ve sağlam malzemeler ile üretiliyor.

Beko Şarjlı Süpürge Fiyatları

Beko şarjlı süpürgeler başta olmak üzere tüm Beko marka ev ürünlerini inceleyebilirsiniz. Özellikle de gelişen teknoloji ile birlikte küçük ev aletlerinde ürün çeşitliliği artıyor. Birçok süpürge ve şarjlı süpürgeler marka tarafından kullanıcılara sunuluyor. Söz konusu ürünlerin fiyatını etkileyen birçok faktör bulunuyor. Fiyatlar ürün özelliklerine göre değişebiliyor. Ürünlerin özellikleri de ürünlerin teknik özelliklerine, yapısına boyutuna, rengine, işlevsel özelliklerine göre farklılık gösterebiliyor. Beko şarjlı süpürge fiyatları her modelde farklı olabiliyor. Kullanıcılar tarafından kaliteli ve fonksiyonel ürünleri uygun fiyata almak önemli bir husus oluyor. Her bütçeye hitap edebilecek fiyatlar ile Beko şarjlı süpürgeler üretiliyor. Ürünlerin sağladığı işlevler ve özellikler arttıkça fiyat skalası da değişiyor. Ürün çeşitliliği ile ön plana çıkan markanın şarjlı süpürge fiyatlarına ulaşmak için özellik filtrelemesi yapabilirsiniz. Daha sonra kendinize göre bir fiyat aralığı belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz aralıkta listelenen ürünleri artan ya da azalan sıralama ile listeleyebilirsiniz.

Beko Şarjlı Süpürge Yorumları

Beko şarjlı süpürge yorumlarını incelemek ürünler hakkında daha önceden bilgi sahibi olmak için önemli bir husus oluyor. Söz konusu şarjlı süpürgelerin sağladığı özellikler kadar kullanıcı yorumlarının da dikkate alınması gerekiyor. Beko şarjlı süpürge kullananlar tarafından yapılan değerlendirmeler bir öngörü sahibi olmanızı sağlıyor. Söz konusu ürünleri daha önce deneyimleyen kullanıcıların yorumları satın almadan önce online alışveriş sürecinde sizlere yardımcı olabiliyor. Ürünler hakkında kafanıza takılan sorulara cevaplar alabiliyorsunuz. Kararsızlık yaşadığınız durumlarda da sizlere avantaj sağlayabiliyor. Beko şarjlı süpürgeler hakkında; nasıl kullanılır, boyutları nelerdir, set olanlar kaç parçadan oluşuyor, sağladığı özellikler neler gibi sorulara yanıtlar alabilirsiniz. Alışveriş sürecinde yapılan değerlendirmeleri incelemek birçok avantaj sağlayabilir. Sizde aynı şekilde satın aldığınız ürünlere yorum yaparak diğer kullanıcıların faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Ürün ile ilgili belirtmek istediğiniz olumlu ya da olumsuz özellikleri de ekleyebilirsiniz.

Beko Markası Hakkında Kısaca Bilgi

Önemli Türk markalarından biri olan Beko markasının, Koç Holding tarafından temelleri atılıyor. Türk beyaz eşya markası olma özelliği taşıyan Beko, birçok farklı ürün geliştiriyor. Kullanıcı istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak ürün tasarımı yapılıyor. Ayrıca sadece Türkiye’de değil yurt dışında da satışı yapılıyor. 100’den fazla ülkede Beko markasının ürünleri satılıyor. Beyaz eşya, elektronik, ankastre, ısıtma soğutma sistemleri, küçük ev aletleri, hijyen aksesuar ürünleri gibi ürünler marka tarafından geliştiriliyor. Söz konusu markanın geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Birbirinden farklı teknolojiler kullanan ve aynı zamanda çevre dostu olmayı amaçlayan marka özellikle de mutfak teknolojisinde özenli davranıyor. Hepsiburada ile Beko ve diğer markaların ürünleri için fiyat ve özellik ekseninde pratik bir inceleme yapabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beko Şarjlı Süpürge Fiyatları

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Çalışma Süresi
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/159445/beko