1977 yılından beri dünyanın birçok noktasına kaliteli ve dayanıklı ürünler sunan Beko, üstün hizmet anlayışı ile kullanıcılarının beğenisini kazanır. Arçelik güvencesinde olan Beko ürünleri, gelişmiş teknolojisi ile hayatınızı kolaylaştırır. Beko, beyaz eşyadan klimalara, televizyonlardan küçük ev aletlerine kadar geniş ürün seçeneği ile her eve girmeyi başarır. Beko toz torbasız süpürge modelleri, azalmayan performansı ile özellikle ilgi çeker.

Şık ve Modern Tasarımlar ile Konforlu Temizlik

Farklı renk ve tasarımlara sahip Beko toz torbasız süpürge modelleri, güçlü motoru ve yüksek emiş gücü ile kısa sürede etkili temizlik yapmanıza yardımcı olur. Toz torbası olmadığı için sık sık torba değiştirmekle uğraşmazsınız. Kolay takıp çıkarılan ve yıkanan toz haznesi ile derinlemesine hijyen sağlayan Beko toz torbasız süpürge modelleri, titiz ev hanımlarının beğenisini kazanır. Yeni evlenen gelinlerin çeyizlerinde sık tercih edilen bu süpürge modelleri güncel teknolojisi ile size konforlu bir temizlik deneyimi sunar. Beko toz torbasız süpürge modelleri;

  • Az enerji harcayarak hem doğayı hem bütçenizi korur.
  • Hepa filtreleme sistemi sayesinde ortamınızın havasını tüm alerjenlerden arındırır.
  • geniş toz haznesi ile kesintisiz temizlik yapmanıza fırsat verir.
  • Yeterli kablo uzunluğu ile odalar arası geçişlerde priz değişikliği ile uğraşmanıza gerek kalmaz.
  • Düşük ses seviyesinde çalışan motoru sayesinde hem ailenizi hem komşularınızı rahatsız etmez.
  • Farklı zeminler için tasarlanmış aparatları ile tüm yüzeylerde mükemmel temizlik sunar.
  • Toz haznesinin göstergesi sayesinde ne zaman boşalmanız gerektiğini görebilmenizi sağlar.
  • Otomatik kablo sarıcı özelliği ile temizlik bitiminde kolay toplanır.
  • Çok yer kaplamayan ergonomik tasarımı ile saklama alanlarınızda yerden tasarruf etmenize yardımcı olur.
  • Halı, parke, koltuk ve perde gibi farklı alanlarda üstün performans gösteren uç aparatları ile derinlemesine temizlik sağlar.

Beko toz torbasız süpürge modelleri, az enerji harcayarak üst seviyede temizlik deneyimi yaşatır. Sadece yüzeydeki tozları değil yaşam alanlarınızın havasındaki toz, kir, bakteri, evcil hayvan tüyleri ve akar gibi alerjenleri de %99.8 oranında yok eder. Alerjiye meyilli hassas kişilerin rahat bir nefes almasına fırsat veren Beko toz torbasız süpürge modelleri ile temizlik yapmak artık çok daha kolay.

Fonksiyonel Tasarımlar Sunan Etkili Modeller

Beko toz torbasız süpürge modelleri, yatay ve dikey konumlandırılabilen tasarımları ile her köşeye sığabilir. Azalmayan emiş gücü, sessiz ve etkili çalışan motor seviyesi ile her evin ihtiyacını karşılar. Özellikle çok çocuklu ailelerin istenmeyen kazalarında hızlı ve etkili sonuçlar veren bu süpürge modelleri ile temizlik anlarınız daha kısa sürer. Günlük işlerinizin yükünü hafifleten Beko toz torbasız süpürge modelleri, yoğun çalışanların sık tercih ettiği alternatiflerdendir. 360 derece dönebilen, kırılma, ezilmeye karşı dayanıklı hortumu ile size temizlik anlarınızda hareket özgürlüğü verir.

12 aya varan garanti süresi ile ürünle ilgili herhangi bir sorunda destek almanıza yardımcı olan Beko süpürge modelleri, uzun süre ilk günkü performansı ile çalışmaya devam eder. Beko güvencesine sahip bu süpürge modellerini ev ve iş yerlerinizde gönül rahatlığı tercih edebilirsiniz. Beko toz torbasız süpürge modelleri; garanti belgesi, kullanma kılavuzu ve tüm ürün parçaları ile eksiksiz olarak özel kutusunda size ulaşır. Kullanma kılavuzuna bakarak kolay kurulum yapabileceğiniz bu süpürge modelleri ile temizlik yapmaya hemen başlayabilirsiniz. 

Siz de yaşam alanlarınızda sağlıklı bir ortam yaratmak, derinlemesine temizlik yapmak, alerjenleri yaşamınızdan uzaklaştırmak ve kısa sürede günlük işlerinizi tamamlamak için Beko toz torbasız süpürge modellerini tercih edebilirsiniz. Size ve ihtiyacınıza en uygun seçeneği erişilebilir fiyat seçeneği ile yaşamınıza dahil edebilirsiniz. Yaşam alanlarınıza uygun modeller için Beko toz torbasız süpürge modellerine göz atmanız yeterli.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beko Toz Torbasız Süpürge

Konumseçilmedi
Motor Gücü (watt)
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160030/beko