Bind chocolate 1971 yılında kurulan Belçika, Almanya, İsviçre gibi ülkelerdeki dünyaca ünlü üstaların çalışmaları ile günümüze kadar gelmiş ve Türkiye’de ilk butik çikolata üreten markadır. Bind çikolata katıldığı konferanslarda ve yarışmalarda ününü tüm dünyaya duyurmayı başarır. Bind çikolata, hammadde tercihini büyük bir titizlikle yapar ve kakao ihtiyacını Gana ve Ekvator bölgesinden temin eder. Bind çikolata ürünlerinin en büyük özelliği ise el yapımı olmalarıdır. Üretim aşamasından müşteriye ulaşım aşamasına kadar hijyen koşullarını en üst seviyede tutar. Bind Chocolate spesiyal çikolata üretiminde iddialı bir markadır bu nedenle kullanıcılarına, onların isteklerine göre özel gönderimlerde bulunur. Cumhurbaşkanlığından, Türkiye’nin pek çok ünlü oteline kadar özel üretim yaparak gönderim sağlarlar. Bind likörlü çikolata, konuklara ikram etmek için tercih tercih edilebilir. Ayrıca doğum sonrası için, Bind çikolata bebek konseptli ürünleri kullanılabilir.

Bind Chocolate Çeşitleri

Türkiye’de ve dünyada birçok kurum ve özel şirketlere hizmetlerde bulunan bind chocolate müşterilerine birçok çeşitte damak zevki sunar. Bind çikolata çeşitleri, her damak zevkine hitap edebilir. Bind çikolata ballotin white 110 gr, bind çikolata choco cups fincan çikolata 126 gr, bind sütlü karışık çikolata kutu 54 gr, bind çikolata karışık spesiyal çikolata 830 gr, Bind kuvertür çikolata, ve bind pembe kavisli kutu çikolata, bunlardan sadece bazılarıdır. Ayrıca özel günlerinizde veya sevdiklerinize sürpriz yapmak istediğinizde bind çikolatanın hediye paketleri seçenekleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Madlen ,kuvertür, sütlü, beyaz çikolata, damla sakızlı çeşitlerini bind çikolatanın sanatsal sunumları ile değerlendirebilirsiniz. Paketlenmiş çikolata çeşitleri haricinde, sütlü ve bitter krem çikolata seti ürünü de mevcut.

Bind Çikolata Fiyatları

Kakao seçimini dünyanın en kaliteli yerinden yapan bind çikolata hizmetlerine de çok fazla değer verir. Kakaonun hammadde olarak fabrikaya girişinden ürünün tüketiciye ulaşmış haline kadar üstün hizmet titizliği ve temizlik kalitesi ile haraket eder. Bind chocolate fiyatları ise bu kaliteli hizmet ve titizliğin sonucu ortaya çıkar. Bind çikolata fiyatları, gram, malzeme ve kaliteye göre değişiklik gösterir. Çay veya kahve yanında atıştırmalık seçeneklerden büyük organizasyonlarda kullanabileceğiniz seçeneklere kadar birçok ürün bulunur. Spesiyal ürünlerdeki fiyat durumu siparişe göre değişiklik gösterir. Ürünlerin gramajı arttıkça fiyatları da orantılı bir şekilde artar. Kampanya ve indirimleri takip ederek ürünleri uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Hepsiburada ile Bind çikolata online satış işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bind Chocolate Avantajları

Bind çikolata yaklaşık 50 senedir müşterilerine hizmet vermekte olan bir markdır. Markaların güvenilirlikleri genelde onların kendilerini kanıtlamasıyla oluşan bir şeydir. Bind çikolata markası ise 50 seneyi aşkın süredir hem prestijli müşterilerine hem de diğer müşterilerine hizmet vererek mü güveni sağlar. Ürenleri ulaştırdığı müşterilerinden olumlu geri dönütler alarak onların kalbinde yer edinmeyi başarır. Bind çikolata kendi alanında sürekli gelişim göstererek sektörünün gerisinde kalmaz. Farklı sipariş seçenekleri ile müşterilerine kolaylık sağlar. Özel günlerinizde ya da sevdiklerinizin özel günlerinde onlara küçük sürprizler yapmanız için spesiyal seçenekleri ile sizleri mutlu eder. Bind çikolata yorumlarını inceleyerek, ürün hakkındaki tüketici fikirlerini öğrenebilirsiniz.

Bind Markasının Ürünleri Nelerdir?

Bind çikolata 1971 yılında kurulan Avrupa’nın farklı ülkelerindeki ustaların tarifleri ile yapılan ve Türkiye’de ilk butik çikolata üreten bir markadır. Farklı konseptlere uygun paketlemeleriyle, tüketicilerin ihtiyaçlarına göre ürünler sunar.

Bind Çikolata’nın Farklı Çeşitleri Var Mı?

Bind kuvertür çikolata paketlemesi ve içeriği ile diğer çeşitlerden ayrılır. Bind bebek çikolataları ise, bebek konseptine uygundur. Hediyelik ürün olarak kullanabileceğiniz, çekmeceli kutu gibi daha birçok çeşit bulunur.

Bind Çikolata Hangi Gramajlarda Satışa Sunulur?

Bind Çikolata, tüketicilerin farklı istek ve ihtiyaçlarına hitap ederek, farklı paketlemeler ve gramajlarla satışa sunulur. 300 gr ve 1000 gr arasında değişen paketler sunar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bind Chocolate

73 ürün listeleniyor
Süpermarket
İndirimli Ürünler