Ev temizliğinden çamaşır ve bulaşıkların temizlenmesine kadar birçok farklı alanda temizlik ürünleri bulunan Bingo, üstün kalitesi ve yüksek performanslı temizlik malzemeleri ile A'dan Z'ye hijyen sağlıyor. Bingo çamaşır deterjanları, düşük sıcaklıklarda bile temizlik sağlayan üstün kalitesi ile ev ekonomisine de büyük ölçüde katkı sağlıyor. Yağlı ve kirli bulaşıkları kolayca temizleyen formülü ile mükemmel bir hijyen sağlayan Bingo bulaşık deterjanları, üstün temizleme gücü ve ferahlatıcı hoş kokuları ile işlevsel bir kullanım deneyimi sunuyor. 

Tüm Çamaşırlar için Bingo

Renkli çamaşırlar için özel olarak tasarlanmış Bingo deterjanlar, çamaşırlarınızın renklerini soldurmadan temizliyor. Çamaşırların derinine işlemiş kir ve lekeleri, düşük sıcaklıktaki su ve az miktardaki deterjanla temizlemeyi başaran Bingo deterjanlarını, toz ya da sıvı formda üretilmiş modeller arasından tercih edebilirsiniz. Sıvı deterjanlar son dönemde daha fazla revaçta olup kullanım pratikliği bakımından tercih ediliyor. Sıvı deterjanları da tıpkı toz deterjanlarda olduğu gibi çamaşır makinenizin deterjan gözüne koyarak kullanabilirsiniz. Yeterli miktardaki sıvı deterjan ile ambalaj üzerinde belirtilen gramajlardaki kirli çamaşırları kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Beyaz çamaşırlar için üretilmiş ve içerisinde ağartıcı özelliği bulunan Bingo çamaşır deterjanları, çamaşır suyu kullanmanıza gerek kalmadan çamaşırlarınızı bembeyaz ve pırıl pırıl hale getiriyor. Kirleri ve lekeleri temizlerken çamaşırların dokusuna zarar vermeyen özel formülü, ürünün yüksek performans özellikleri arasında yer alıyor. Bebekler için özel olarak üretilmiş Bingo çamaşır deterjanlarını kullanarak onların hassas ciltlerine temas eden çamaşırları özenle yıkayabilirsiniz. Makinede ya da elde yıkadığınız çamaşırların daha uzun süre mis gibi kokmasını sağlayan ve aynı zamanda yumuşacık yapan çamaşır yumuşatıcılar da Bingo uzmanlığı ile tasarlanıyor. 

Bulaşıklar için Eşsiz Formül

Bingo deterjan modelleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan bulaşık deterjanları, hem elde hem de makinede kullanabileceğiniz farklı çeşitleri ile ürün skalasında yer alıyor. Elde yıkama deterjanları, farklı gramajlarda ve değişik aromalara sahip özellikleri ile farklı ihtiyaçlara çözümler sunuyor. Elde yıkama için tasarlanmış bulaşık deterjanları ile çok kirli ve yağlı bulaşıkları bile kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Düşük derecedeki su sıcaklıkları ile az bir miktarda bulaşık deterjanını bir araya getirerek çok sayıdaki bulaşığı kısa sürede ve kolayca hijyenik hale getirebilirsiniz. Bulaşık makineleri için tasarlanmış ürünler, bulaşık deterjanı başta olmak üzere parlatıcılar, makine tuzu ve makine temizleyicisi gibi farklı modellerden oluşuyor. Bulaşıkları temizledikten sonra parlaklığını veren parlatıcılar, cam yüzeylerdeki su lekelerini ortadan kaldıran makine tuzu ve makinenizi temizleyen ürünler, özel formülleri ile mutfaktaki işlerinizi kolaylaştırmayı başarıyor. 

Evinizin Her Yerinde Temizlik

Parke, marley ve ıslak zeminler gibi yüzeylerin temizliği için tasarlanmış farklı özellikler taşıyan genel temizlik ürünleri, temizlik ve hijyenin yanı sıra bıraktığı hoş kokuyla da evinize ferahlık kazandırıyor. Banyo ve duşakabinlerde bulunan inatçı leke ve kirleri ortadan kaldırmak için kullanabileceğiniz kireç sökücü ve temizleyiciler, özel formülleri sayesinde bu kirleri kolaylıkla yok ediyor. Sıvı temizleyicilerin yanı sıra her tür yüzeyde kullanabileceğiniz ovma tozları da Bingo kalitesi taşıyor. Ahşap yüzeylerin temizliğinde kullanabileceğiniz ahşap temizleyiciler, zemin yapısına zarar vermeden temizlik ve parlaklık sağlıyor. Evdeki her köşede rahatlıkla kullanabileceğiniz yoğun formüllü Bingo çamaşır suyu modelleri, hem temizlik hem de hijyen sağlamada büyük bir görev üstleniyor. Çamaşır suyunun beyazlatıcı özelliği çamaşırlara katkı sağlarken koyu formüllü özel tasarıma sahip çamaşır suyu modelleri de banyo ve mutfak gibi ekstra hijyene ihtiyaç duyulan alanlardaki temizliği gerçekleştiriyor. Mutfakta ya da banyoda kullanabileceğiniz kremsi yüzey temizleyiciler, başta ocak ve beyaz eşyalar olmak üzere, her tür yüzeyi çizmeden temizleme ve parlatma özelliği taşıyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bingo Temizlik Malzemeleri ve Ürünleri

472 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Bingo Deterjan Temizlik Ürünleri
  2. Fairy Deterjan Temizlik Ürünleri
  3. Ariel Deterjan Temizlik Ürünleri
  4. Omo Deterjan Temizlik Ürünleri
  5. Sleepy Deterjan Temizlik Ürünleri
  6. Uni Baby Deterjan Temizlik Ürünleri
  7. Finish Deterjan Temizlik Ürünleri
  8. Etimatik Deterjan Temizlik Ürünleri
  9. Boron Deterjan Temizlik Ürünleri
  10. Arifoğlu Deterjan Temizlik Ürünleri
  11. Parex Deterjan Temizlik Ürünleri
  12. Vileda Deterjan Temizlik Ürünleri
  13. Pril Deterjan Temizlik Ürünleri
  14. Yumoş Deterjan Temizlik Ürünleri
  15. Dalin Deterjan Temizlik Ürünleri
  16. Perwoll Deterjan Temizlik Ürünleri
  17. Persil Deterjan Temizlik Ürünleri
  18. Vanish Deterjan Temizlik Ürünleri
  19. Scotch Brite Deterjan Temizlik Ürünleri
  20. Komili Deterjan Temizlik Ürünleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Miktar A-Z
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
 • Markalar Bingo
DSACategoryId/2147483619/28001525/bingo
Başa dön