Türkiye’nin yüzde 100 yerli markası Bingo Temizlik Malzemeleri ve Ürünleri, toz ve sıvı çamaşır deterjanları, çamaşır yumuşatıcıları, bulaşık deterjanları, çamaşır suları, sert yüzey temizleyicileri, çamaşır bakım ürünleri, bulaşık makinesi ürünleri ve halı yıkama ürünlerinden oluşan geniş ürün grubu ile üstün performansı sayesinde ev temizliğinde en büyük yardımcınız olmaya devam ediyor. Bingo geliştirdiği yeni teknolojileri ürünlerinde kullanarak hijyen gereksinimlerimizi karşılarken ev ekonominize de katkı sağlıyor.

Çamaşır Deterjanları

Bingo Temizlik Malzemeleri ve Ürünleri, leke tanıma ve anti-aging teknolojisi ile çamaşır temizliğindeki performansını sizler için bir adım ileriye taşıyor. Sadece çamaşırlarınızı temizlemekle kalmayıp, sonraki yıkamalarda oluşacak yeni lekeler için çamaşırlarınıza ek bir koruma da sağlıyor. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kıyafetler, yıpranmadan ilk günkü halini koruyor.Anti-aging özelliği sayesinde çamaşırlarınızdaki koruma etkisi yıkandıkça artıyor. Bingo anti-aging teknolojisi sayesinde ev ekonomisine katkı da sağlıyor.

Bingo Temizlik Malzemeleri ve Ürünleri - Toz Deterjanlar

 • Bingo Matik Ultra Beyaz,  yeni nesil özel teknolojisi sayesinde, çamaşırlarınızın istediğiniz beyazlığa ulaşmasını sağlarken, yıkandıkça artan etkisi, sonraki yıkamalarda da çamaşırlarınızın ilk günkü beyazlığını sürekli koruyor. Bingo Matik Ultra Beyaz, sadece çamaşırlarınızı beyazlatmakla kalmayıp, kumaş koruma özelliği ile kıyafetlerinizin yıkama ile yıpranmasını engelliyor, çamaşırlarınızın uzun süre dayanıklı kalmasına yardımcı oluyor.
 • Bingo Matik Renkli, özel formülündeki renk küreleri ile çamaşırlarınızın renklerini ilk günkü canlılığında korurken, içeriğindeki Soft Konsantre Lovely parfümü sayesinde çamaşırlarınız mis gibi kokuyor,  çamaşırlarınız sürekli ışıldıyor.
 • Bingo Matik Renkli & Beyaz, hem beyazları hem de renkli çamaşırlarınızı beraber yıkayabileceğiniz tek deterjan ile iki farklı kullanım sunarak ev ekonominize katkıda bulunuyor. Bingo beyazlarınızın daha beyaz, renklilerinizin ise ilk günkü kadar canlı görünmesini sağlıyor.
 • Bingo Matik Parfümsüz, Türkiye’ nin ilk ve tek parfümsüz, boya içermeyen deterjanını Bingo sunuyor. Çamaşırlarınızı derinlemesine temizlerken, hassas cilde ve alerjiye sahip sevdiklerinize de koruma sağlıyor. Sevdiklerinizin, yeni yıkanmış tertemiz çamaşırları huzur içinde kullanmasını sağlıyor.
 • Bingo Matik Sık Yıkananlar, beyaz ve renklilerinizi etkili şekilde temizlerken, sık yıkanan çamaşırlarınız için koruma sağlayarak ev ekonominize katkı sağlıyor. Sık yıkanan çamaşırlarda oluşan kumaş deformasyonları ve rahatsız edici yıpranmalar, Bingo Matik Sık Yıkananlar ile sona eriyor.
 • Bingo Elde Yıkama Deterjanı, içeriğindeki aktif köpükler ile çamaşırlarınızı makinede yıkanmış gibi temizlerken, mis gibi kokusu ile kıyafetlerinize özen gösteriyor. Çamaşırlardaki lekeleri gecikmeden yıkadığınızda lekeler hızla yok oluyor. Bingo Elde Yıkama Deterjanları, sadece lekeleri yok etmekle kalmıyor, çamaşırlarınızın makinede yıkanmış gibi tertemiz kokmasını da sağlıyor.

Bingo Temizlik Malzemeleri ve Ürünleri - Sıvı Deterjan Serisi

Bingo Matik Sıvı Renkli & Beyaz, tek deterjan ile çamaşırlarınızı derinlemesine temizlerken, çamaşırlarınızın renklerini özenle koruyup, beyazlarınızı tertemiz yapıyor. Tek deterjan kullanımı sayesinde ev ekonominize destek olmasının yanı sıra, kolay kullanımı ve kalıntı bırakmayan teknolojisi ile çamaşırlarınız için ideal yıkama çözümünü sunuyor.

Bingo Matik Sıvı Parfümsüz, Türkiye’nin ilk ve tek parfümsüz ve boya içermeyen deterjanı ile alerjisi ve hassasiyeti olan sevdiklerinizi koruyarak, çamaşırlarınızda etkili temizlik sağlıyor. Siz çamaşırlarınızı tertemiz yıkarken, sevdikleriniz de huzur içinde kullanıyor.

Bingo Matik Sıvı Ultra Beyaz, özel formülü ile beyazlarınızı grileşmeye karşı korurken, çamaşırlarınızı bembeyaz yapıyor. Etkili temizliği ile hijyen, grileşmeyi önleyen formülü ile de beyazlarınızda benzersiz parlaklık sağlıyor.

Bingo Temizlik Malzemeleri ve Ürünleri - Sıvı Deterjan Bakım Serisi

Bingo Renkli Sıvı Deterjan, çamaşırlarınızın orjinal renklerini sabitleyerek, kıyafetlerinizde renk koruması sağlıyor, çamaşırlarınızın renkleri daha önce hiç yıkanmamış gibi parlak görünüyor. Kıyafetlerinizin renkleri, bakım yapan formülün içeriğindeki keratin sayesinde ilk günkü gibi capcanlı kalıyor.

Bingo Siyah Sıvı Deterjan, siyah çamaşırlarınız için özel olarak üretilen keratin teknolojisi ile çamaşırlarınızın siyah renginin her yıkamada solmasını önlüyor. Güçlü formülü, siyah kıyafetlerinizin rengini sabitliyor. Bu gelişmiş özelliği sayesinde sürekli yıkamada bile giysileriniz solmadan, ilk günkü gibi simsiyah kalıyor.  

Bingo Tüm Renkler Onaran Koruma Sıvı Deterjan, çamaşırlarınızı tertemiz yaparken, anti-aging teknolojisi ile kıyafetlerinizin liflerini koruyarak çamaşırlarınızın yıpranmasını engelliyor. Formülündeki keratin ile yıkanma işlemi nedeniyle çamaşırlarınızda oluşan tüylenme sorununu azaltıyor. Sık yaşanan çamaşırlarda oluşan deformasyonlar, yıpranmalar koruma formülü sayesinde dert olmaktan çıkıyor.

Bingo Temizlik Malzemeleri ve Ürünleri - Yumuşatıcı Serisi

 • Bingo Soft Konsantre Yumuşatıcı Serisi, çamaşırlarınızı yumuşatırken birbirinden farklı ve benzersiz tercihleri sizlere sunuyor. Gelişmiş formülleri ile sevdiklerinizi mutlu ediyor, doğanın çeşitliliğini evlerinize taşıyor.
 • Bingo Soft Konsantre Lovely, çamaşırlarınızı yumuşatırken, kıyafetlerinizdeki eşsiz kokusu ile sizlere, uzun süreli temizliği, yumuşaklık hissi ile birlikte yaşatıyor.
 • Bingo Soft Konsantre Sensitive Yumuşatıcı, çamaşırlarınıza eşsiz bebek kokusu ile yumuşaklık katarken, alerjik ve hassas bünyesi olan sevdikleriniz için özel olarak koruma sağlıyor, sevdikleriniz çamaşırlarını rahatlık ve huzur içinde kullanıyor.
 • Bingo Soft Konsantre Bahar Yumuşatıcı, çamaşırlarınızı yumuşacık yaparken evlerinize baş döndürücü bahar çiçeklerinin kokularını taşıyor.
 • Bingo Soft Konsantre Ortanca Yumuşatıcı, ortancanın doğal kokusuyla sizi büyülerken, çamaşırlarınızda eşsiz bir yumuşaklık sağlıyor.
 • Bingo Soft Konsantre Mor Çiçekler, çamaşırlarınızı yumuşatırken, doğadan gelen eşsiz ve tazeleyici kokusu ile kendinizi lavanta bahçelerinin rahatlığında hissetmenizi sağlıyor.
 • Bingo Soft Konsantre Kuzumun Kokusu Oğluşum ve Kuzumun Kokusu Canım Kızım yumuşatıcı serisi ile, bebeklerinin kokusunu hayatın her anında özleyen anneler için çamaşır yumuşatıcısı kullanımını huzur verici bir deneyime dönüştürüyor. Kendinizi yuvanızda hissetmenizi sağlıyor, narin bebeklerinize de benzersiz yumuşaklığın huzurunu yaşatıyor.
 • Bingo Soft Konsantre Gerçek Sevgi Serisi : Manolya Bahçesi, Yıldız Çiçeği ve Sümbül Masalından oluşan gerçek sevgi serisi, yumuşatıcı çeşitleri ile kokuların büyülü dünyasını çamaşırlarınıza, evinize ve sevdiklerinize taşıyor. Çamaşırlarınızı yumuşatırken büyülü kokuları ile kıyafetlerinizi en güzel parfüm kokuları ile süslüyor. Evinize pozitif bir hava katıyor. Sevdiklerinize çamaşırlarınızdaki yumuşaklığın huzurunu yaşatıyor.
 • Bingo Soft Standart Yumuşatıcı: Bingo Soft Sensitive, Bingo Soft Lovely, Bingo Soft Gülpembe ve Bingo Soft Lavanta Rüzgarı çeşitleri ile sunulan standart yumuşatıcı ürünleri ile çamaşırlarınız yumuşacık olurken eşsiz kokuları ile kıyafetleriniz mis gibi kokuyor. Bingo Soft Standart yumuşatıcı ürünleri 5 litrelik özel ambalajı ile piyasaya sunuluyor, evlerinizin ekonomisine  katkı sağlıyor.

Bingo Temizlik Malzemeleri ve Ürünleri - Bulaşık Deterjanları

Bingo elde yıkama bulaşık deterjanları, durulamadan sonra kalıntı bırakmayan özel formülü sayesinde temizliği mutfağınıza taşıyor. Bingo Dalından Limon bulaşık deterjanı, limon bahçelerinin mis gibi kokusunu mutfağınızla buluşturuyor, kalıntı bırakmayan hızlı yağ çözme özelliği ile bulaşıklarınızı pırıl pırıl yapıyor. Bingo Çiçeklerin Işıltısı bulaşık deterjanı, çiçek bahçelerinin harika kokularını mutfağınıza getiriyor ve  kalıntı bırakmayan temizliği ile bulaşık yıkama deneyiminize keyif katıyor. Yağ ve kirleri hızlıca çözüyor. Bingo Hassas Eller bulaşık deterjanı ise hipoalerjenik ve kremsi formülü ile hem ellerinizi koruyor hem de yağ ve kir bırakmadan bulaşıklarınızı temizliyor. Elleriniz hiç bulaşık yıkamamış gibi yumuşak kalıyor ve sağlıklı görünüyor. Bingo Klasik bulaşık deterjanı, güçlü formülü ile bir yandan bulaşıklarınızı tertemiz yıkarken diğer yandan da avantajlı fiyatı ile ev ekonomisine katkı sağlıyor.

Bingo bulaşık makinesi deterjanı, doğaya dost ve çevreci formülü ile bulaşıklarda kir ve deterjan kalıntısı bırakmıyor. Bulaşıklarınızı tertemiz yapıyor. Bingo bulaşık makinesi tuzu içerdiği doğal tanecikler ile makinenizde kireç kalıntılarının oluşmasını önlüyor ve makinenizin ömrünü uzatıyor, ev ekonomisine katkıda bulunuyor. Bingo bulaşık makinesi parlatıcısı ise bulaşıklarda kireç ve su kalıntılarının kalmasını engelliyor ve bulaşıklarınızda parlaklık sağlıyor. Tabaklarınız ve bardaklarınız ilk günkü gibi ışıldıyor.

Bingo Temizlik Malzemeleri ve Ürünleri - Sert Yüzey Temizleyiciler

Bingo Oksijenli Çamaşır Suyu Derinlemesine Hijyen, evinizde hijyen sağlarken, formülü klor içermediği için kullanım esnasında kokusu rahatsız etmiyor. Yenilikçi formülü ile kullanırken giysilerinizde leke bırakmıyor. İçerisindeki hidrojen peroksit, formülündeki mikro baloncuklar ile yüzeylere tutunup derinlemesine temizlik yapmanızı sağlıyor. Bingo Oksijenli Çamaşır Suyu Ferahlatan Hijyen, klor içermeyen özel formülü, ferah kokusu, mikro baloncuk teknolojisi ve renk açmama özelliği sunuyor. Bu sayede kullanım esnasında içinizi ferahlatacak kokusu ile hijyen sağlıyor. Bingo Oksijenli Çamaşır Suyu Hassas Hijyen, klorsuz, rahatsız etmeyen kokusu ve giysilerde leke bırakmayan özelliği ile hijyen konusunda hassas olan kişilere temizlikte yardımcı oluyor. Bingo Oksijenli Çamaşır Suyu evinizde kullanıldığında virüslere karşı güçlü bir koruma da sağlıyor.

Bingo Krem Temizleyici Banyo, içeriğindeki amonyak ile ovmaya gerek bırakmayan özelliği sayesinde, banyonuzdaki su ve kireç kalıntılarına karşı etkili temizlik sağlıyor. Kolay durulanması ve kalıntı bırakmaması sayesinde banyonuzdaki güçlü lekelere karşı çözüm sunuyor. Banyonuzdaki vitrifiyeler pırıl pırıl parlıyor. Bingo Krem Temizleyici Mutfak Limon Kokulu, limon bahçelerinin huzur veren kokusunu mutfağınıza taşıyor. Mutfağınızdaki yağı ve kiri, ovalamaya gerek kalmadan söküp atıyor. Bingo Krem Temizleyici Mutfak Çiçeklerin Işıltısı, çiçek kokulu formülü ile çiçek bahçelerinin bahar aylarındaki ferahlatıcı kokularını mutfağınıza taşıyor. Ovalamaya gerek bırakmayan güçlü formülü ile de kolayca durulanarak, yağ ve kirlere karşı etkili bir çözüm sunuyor.

Bingo Temizlik Malzemeleri ve Ürünleri arasında yerini alan Bingo Oksijenli Sprey temizleyiciler, Ferahlatıcı Hijyen, Derinlemesine Hijyen ve Hassas Hijyen seçenekleri ile kokusuz, klor içermeyen ve giysilerde leke bırakmayan formülü ile temizlik ihtiyaçlarınız için sprey formundaki tasarımı ile alternatif çözümler üretiyor. Formülündeki mikro baloncuklar ile her türlü yüzeye tutunarak etkili temizlik sağlıyor. Bingo Oksijenli Sprey Temizleyiciler klor içermediğinden, temizlik esnasında kokusu ile sizi rahatsız etmiyor.

Bingo Fresh Lavanta Çiçekleri sert yüzey temizleyicinin, lavanta bahçelerinden esinlenen kokusu, temizliğinize lavanta çiçeklerinin ferahlatıcı etkisini evinize getiriyor. Bingo Fresh Lovely sert yüzey temizleyici yenilenen ambalajında, deterjanından tanıdığınız benzersiz kokuyu evinizdeki yüzeylerin temizliğinde de sunuyor. Sevdiğiniz Bingo Soft Lovely kokusu çamaşırlarınızda parfüm etkisi yaratarak evlerinizin temizliğine eşlik ediyor. Bingo Fresh Masal sert yüzey temizleyici, ışıltılı parlaklığı ve hoş kokulu parfümü ile temizliğinize renk katıyor. Bingo Fresh serisinin en sevilen sert yüzey temizleyicilerinden olan Bingo Fresh Mutlu Yuvam, mis gibi bebek kokusu ile yenilenen ambalajında sizlerle buluşuyor. Bebek kokusunu hatırlatan parfümü ile evinize huzur getiriyor. Bingo Fresh Pembe Düşler sert yüzey temizleyici, çeşitli çiçeklerden derlenen muhteşem parfümü ve çiçek desenli yeni ambalajı ile evinizi adeta çiçek bahçesine dönüştürüyor.

Bingo Ovma Tozu, mutfak, banyo ve her türlü yüzeyde, çıkarılması zor kirlerle mücadele etmenize yardımcı olarak, hijyen sağlıyor. Hoş kokusu ile bütün kötü kokuları yok ediyor.

Bingo Temizlik Malzemeleri ve Ürünleri - Ahşap Temizleyiciler

Bingo Ahşap Sandal Ağacı, ahşap eşyaların ve zeminlerin temizliğini ve bakımını aynı anda yaparken, içeriğindeki tozlanmayı geciktirici formülü ile kadınların gönlünde taht kuruyor. Bingo Ahşap Mutlu Yuvam, ahşabınızı temizleyip bakım yaparken, hipoalerjenik formülü ve hoş kokusu ile ailelerin gözdesi olmaya devam ediyor.

Bingo Temizlik Malzemeleri ve Ürünleri - Halı Temizleyiciler

Bingo HalıTemizleyici Elde Yıkama ile halılarınız derinlemesine temizleniyor, uzun süre kirlenmeden tertemiz kalıyor. Bingo halı diplerindeki en derin noktalara ulaşırken içeriğindeki özel formülü ile halınızın kirlenmesini geciktiriyor, kir ve leke tutmasını engelliyor. Halıların zorlu düşmanı çay, kahve, şarap, vişne suyu, çikolata, salça gibi zorlu lekeleri söküp atıyor ve halınızda inatçı deterjan kalıntıları bırakmıyor. Hem yünlü hem de sentetik halılarda etkili ve güvenli temizlik sağlarken, güçlü parfümü ile halı ve döşemeleriniz mis gibi kokuyor.

Bingo Halı Temizleyici Makinede Yıkama, çay, kahve, şarap, vişne suyu, çikolata ve salça gibi tüm zorlu lekeleri çıkarıyor, kalıntı bırakmıyor. Hoş parfümü ile derinlemesine temizlik yaparak yünlü ve sentetik halılarınızda güçlü hijyen sağlıyor.

Bingo Temizlik Malzemeleri ve Ürünleri - Yan Ürünler

Bingo Çamaşır Makinesi için Kireç Önleyici çamaşır makinenizi kireçten koruyarak ömrünü uzatıyor. Siz bulunduğunuz bölgedeki suyun kireç oranına göre kireç çözücü miktarını ayarlarken, Bingo da formülündeki fosfat içermeyen yapısı ile doğanın kirlenmesine engel oluyor.

Bingo Tül, içeriğinde çamaşır suyu bulunmayan özel formülü ile tüllerinizi yıpratmadan bembeyaz yapıyor. Bingo Tül yıkama deterjanı, tüllerinizi derinlemesine temizlerken, yeniden is ve kir oluşumuna karşı tüllerinizi koruyarak, tüllerinizin kirlenmesini geciktiriyor. Bingo Tül üstelik tüm bunları yaparken tüllerinizin şeklini de koruyor.

Bingo Temizlik Malzemeleri ve Ürünleri Tüketiciye Hangi Faydaları Sağlar?

Bingo Temizlik Malzemeleri ve Ürünleri kullanıcı faydası ve kullanım kolaylığı sağlayan formülleri ile tüketici ve çevre dostu ürünler üretiyor. Bingo, temizleme işlevinin yanı sıra ürünlerine eklediği ARTI özelliği ile sağladığı ek yararlarla, tüketicinin, kumaş koruma, alerji, koku hassasiyeti gibi çeşitli problemlerden kaynaklanan ihtiyaçlarına da farklı çözümler üretiyor. Bingo, ARTI özelliği ile tanımladığı çamaşır deterjanı serilerinde, çamaşır yıkama ürünleri için geliştirdiği leke tanıma ve anti-aging teknolojisi sayesinde kullanım kolaylığı ve üstün performansı birleştiriyor. Bu özellikleri sayesinde çamaşır yıkamayı keyifli ve ekonomik hale getirirken çamaşırların ömrünü de uzatıyor. Klorsuz çamaşır suyu serisi ile koku hassasiyeti olan kişilere kokusuz hijyen çözümü sunuyor. Yeni formüllü klorsuz çamaşır suyu serisi sayesinde temizlik esnasında kullanıcıların en büyük şikayeti olan kıyafetlerde lekelenmenin de önüne geçiyor. Alerjik kişilere özel hipoalerjenik formüllü ürünleri sayesinde, tüketicilerin kullanım esnasında yaşayabileceği çeşitli rahatsızlık verici sorunlara da çözümler üretiyor. Bingo Temizlik Malzemeleri ve Ürünleri aynı anda tek şişede kullanabileceğiniz renkliler ve beyazlar için üretilmiş deterjanları ve 5 litrelik ambalajında sunulan yumuşatıcıları ile ekonominize de katkı sunuyor. Bingo Soft Konsantre yumuşatıcılar ise içeriğindeki kalıcı parfümleri ile kıyafetlerinizin uzun süre mis gibi kokmasını sağlıyor.

Bingo Temizlik Malzemeleri ve Ürünlerini Nasıl Seçmeliyiz?

Bingo Temizlik Malzemeleri ve Ürünleri farklı ihtiyaçlara yönelik çözümleri ile tüketicilerin işini oldukça kolaylaştırıyor. Tek yapmanız gereken ihtiyacınızı belirleyip, Bingo’nun ihtiyacınıza özel olarak ürettiği ürünlerden birini seçmek.

Bingo Temizlik Malzemeleri ve Ürünlerini Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bingo Temizlik Malzemeleri ve Ürünlerini kullanırken lütfen içindeki ve üstündeki kullanım talimatlarını dikkatlice okuyunuz ve bu talimatların tamamına uyunuz. Temizlik ürünlerini çocukların ulaşabileceği yerlerden mutlaka uzak tutunuz. Ürünlerde bulunan kimyasal bileşenlerin birbirleri ile karıştırılmasının ve bu karışımların kullanılmasının, insan sağlığına, yüzeylere, çamaşırlara ve eşyalara çeşitli zararları olabilir. Bu nedenle önceden belirtilmemişse, farklı ürünleri birbirleri ile karıştırmaktan kesinlikle kaçınınız.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bingo Temizlik Malzemeleri ve Ürünleri

428 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Deterjan, Temizlik Ürünleri
Deterjan, Temizlik Ürünleri
Çamaşır Deterjanları
Çamaşır Deterjanları
Genel Temizlik
Genel Temizlik
Bulaşık Deterjanları
Bulaşık Deterjanları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Toplam 24 / 428 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001525/bingo